Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Темата на Vakuu  (Прочетена 2019 пъти)
Уж-Ум
Vakuu
Неактивен Неактивен

Публикации: 54

NO MORE!

« -: Октомври 20, 2011, 19:08:08 »

[13:27:06] Скрит: Зодия Паяк е била известна и в древна Гърция. С нея са боравели обаче и жреците на друидите. Знакът е бил заличен в Римската империя. Считали, не без основание, че този знак е опасен и зловещ. Защото родените под знака на Паяка винаги поднасяли на околните непредсказуеми изненади. В наши дни зодията Паяк представлява една мистериозна и мрачна загадка - твърде нерационална и неправдоподобна, защото и до днес в интервала между 16 май и 12 юли се раждат хора, които нормалният човешки разум не може да проумее докрай. Този тип хора все още минават за вълшебници, магове и гениални творци.
[13:29:36] Скрит: имало е една зодия в повече Усмивчица
[13:29:45] Скрит: били са поне 13
[13:30:06] Скрит: ох извинявай все забравям, че не обичаш да четеш
[13:30:25] Vakuu: ахх за малко да кажа глупости
[13:30:29] Vakuu: но теб обичам да те чета Усмивчица
[13:30:37] Vakuu: аз когато чета, чета както трябва
[13:30:42] Vakuu: а ти все обичаш да четеш
[13:30:46] Vakuu: и четеш все отгоре отгоре
[13:30:53] Vakuu: Плезещ се
[13:30:54] Скрит:  :*13'(дам
[13:31:53] Vakuu: a аз защо не съм в този интервал?
[13:32:03] Vakuu:  между 16 май и 12 юли
[13:32:37] Скрит: защото не си решил да се родиш тогава Веселяк
[13:32:42] Vakuu: чакай
[13:32:43] Vakuu: чакай
[13:32:48] Vakuu: нима ме сложи в графа обикновени
[13:32:56] Vakuu: и непособен на долу описаното ?
[13:33:00] Скрит: ooo
[13:33:03] Vakuu: "които нормалният човешки разум не може да проумее докрай. Този тип хора все още минават за вълшебници, магове и гениални творци."
[13:33:09] Скрит: пак почваш с театрите Усмивчица
[13:33:13] Скрит: стига драматизира
[13:33:13] Vakuu: не бе само питам
[13:33:22] Vakuu: как може и аз да съм паяк
[13:33:24] Vakuu: пък да не съм ?
[13:33:32] Vakuu: аз съм паяк
[13:33:34] Vakuu: две мнения няма
[13:33:35] Vakuu: Усмивчица
[13:33:50] Скрит: "Може да я наречем универсална зодия, май 13та се пада" ставаше дума за това, че за това за което говориш не се пада 13та
[13:33:55] Скрит: трябва да се пада някоя друга
[13:33:56] Скрит:  Намигване
[13:33:59] Vakuu: Усмивчица
[13:34:00] Vakuu: ахаха
[13:34:04] Vakuu: закопвач Усмивчица
[13:34:08] Vakuu: признава ти се!
[13:34:12] Скрит:  Сърце
[13:34:12] Vakuu:

Така тука се вижда, как се прекланям пред един чатър, защото съм доволен от резултата, че когато се освободите от зодиакалната си принадлежност, неможете да бъдете дефиниран от една или друга зодия, вие ставате мултифрагментен, плуващ, недефинируем.

Санг за твое сведение, още в 5ти клас, започвам да изумявам с явни проявления, на много-мерната ми пробуденост, и то в света на математиката и физката, решения шедьоври, без да съм чел без да съм учил, със сърп и чук, аз съм решил задача, дето даскала ми мисли цял час и се чуди как съм успял да домъкна вода от толкова реки. И въобще по-сложно решение възможно ли е
Ето ти още една моя мантра Усмивчица "Всички гледни точки, барабар с техните аргументи в тяхна полза, вече съществуват в самата възможност." И нито една от тях не е истината. Безсмислено е да се опитваме да заемаме, която и да е от тях и да се опитваме да измислим, вече съществуващите аргументи в нейна полза. И при една дискусия с мен, още преди да си успял да си мръднеш мисълта по една от тези гледни точки, аз вече съм се оборил сам себе си, по всяка една от тях, и това на подсъзнателно ниво, и търся истината там където трябва -  в друго измерение на мисълта. Такава ми е мисълта... Ти ще трябва да го създаваш като съзнание като пробуденост. Ти само една гледна точка ли имаш? Колко позиции имаш? Няма да споменавам, колкото трудно успях да овладея его ума си, как ме пъхаше в 13та глуха, просто не беше истина Усмивчица

Цитат на: sanguinary
Цитат на: Eona Lightholder
Искаш ли да кажеш - вместо общение с определена планетарна конфигурация , да започнем общение със всички планетарно-звездни-галактическо-вселенни - мултиизмерни конфигурации.
Искаш ли да кажеш - че вместо да говори за да си изпее мантрите, нашия приятел и съфорумец знае какво говори и е поне малко вчас?
И между другото се радвам, че не знам какво говоря, защото в момента в който почна да си мисля, че знам какво говоря, това е еквивалентно на да съм се заблудил, т.е. ще заприличам на теб...
Защото съзнавайки гореописаната мантра, ти докато ми пелтечиш по някоя от гледните точки, и ми пречиш да намирам абсолютната истина, аз вече съм ти решил задачата как да надскочиш себе си, защото тя не е за мен тая задача, тя е за теб, ама ти вглъбен в една или друга гледна точка, нямам шанс да ти поднеса, което и да било решение, щото то е извън обхвата ти. Имам чувството, че в думата мантра влагаш смисъла "нещо дето се повтаря, ама кво се казва в него и аз незнам", сега съзнавам че това ми изказване е заблуда, тъй като стъпва на "имам чувството".

Санг всеки е по-малко или повече в час и в различен час с различна мантра , създавайки общата картинка в земни и неземни часове.
Ами този път, мецанке, няма как да се съглася с това, тъй като и ти и аз знаем прекрасно, че твърде много народ е в голямо междучасие, а някои направо в безсрочна ваканция. Ухилен
отг1. Как ще можеш да се съгласиш с нея, като не избираш да погледнеш от нейната гледна точка. Това е невъзможно просто. Няма да споменавам, че твоята позиция стъпва на това че си мислиш че знаеш нещо си, барабар с това и на предположение, че тя знае същото. Няма да споменавам, че щом нейната позиция е различна от твоята това означава, че това което предполагаш, че мисли като теб, вече не е валидно, очевидно тя не мисли като теб. Противоречиш си момче!

отг2. Как ще можеш да приемеш нейната илюзия т.е. да разбереш избора й на позицията, като ти неможеш да разбереш, че и твоята не е по-различна от нейната. Все избор на позиция е... Друг е въпроса къде се намира истината. И дали можеш да погледнеш отвъд избора на гледна точка. Тогава няма да има нужда да се съгласяваш или не с нея. защото ще разбираш че тя избира точно коя позиция, и защо избира тази позиция. Ще хванеш вече съвсем други истини. И тогава би казал, разбирам какво имаш в предвид и защо го имаш в предвид. Има в предвид точно това което казва, и го има в предвид, защото е избрала точно тази позиция.

Ай няма да те закачам повече, стига ти толкова. С малки дози, че предния път, щях да ям бой

Edit: Таа в заключение всички сте си избрали едни пластове/слоеве/ямки в които си седите, и там ви е най-удобно, колкото и да ви разтърсвам, като ви оставя пак там се връщате. Ако в основата на всичко е начина ни на мислене, да вземем да си го подобрим ли?
« Последна редакция: Октомври 20, 2011, 19:56:07 от Уж-Ум » Активен

Който ме подценява, че мога да се справя и сам. Може спокойно да се отдръпва и да не се притеснява. Усмивчица
Самотата е илюзия. Усмивчица
Заедността е истина, независимо от илюзиите за самота. Усмивчица
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Октомври 20, 2011, 20:18:21 »

Цитат
Edit: Таа в заключение всички сте си избрали едни пластове/слоеве/ямки в които си седите, и там ви е най-удобно, колкото и да ви разтърсвам, като ви оставя пак там се връщате. Ако в основата на всичко е начина ни на мислене, да вземем да си го подобрим ли?

Е айде де идваме ти на гости , не можеш да отречеш, ама искаш да се пренесем всички у вас ли ?  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Честно казано и ти се застоявай на гости , не само да минеш ,да кажеш куку аха ти си същия и да изчезнеш, не съм от началото на този пост се промених с 3 минути.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Уж-Ум
Vakuu
Неактивен Неактивен

NO MORE!

« Отговор #2 -: Октомври 20, 2011, 22:20:56 »

Цитат

Е айде де идваме ти на гости , не можеш да отречеш, ама искаш да се пренесем всички у вас ли ?  Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Веселяк Честно казано и ти се застоявай на гости , не само да минеш ,да кажеш куку аха ти си същия и да изчезнеш, не съм от началото на този пост се промених с 3 минути.

Колко си мила, когато ме закопаваш не е истина Усмивчица
Всъщност бая народ са ме закопавали Усмивчица
Ихра - никога няма да забравя.
толкова велик се чувствах тогава, имах чувстото че бях написал най гениалния пост на света, от хубав по хубав, и Ихра като се намеси, 3 дни смях просто... ето линк за заинтерисованите:
http://indigota.com/index.php?topic=4910.msg55934#msg55934
Активен

Който ме подценява, че мога да се справя и сам. Може спокойно да се отдръпва и да не се притеснява. Усмивчица
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #3 -: Октомври 21, 2011, 09:00:27 »

[13:27:06] Скрит: Зодия Паяк е била известна и в древна Гърция. С нея са боравели обаче и жреците на друидите. Знакът е бил заличен в Римската империя. Считали, не без основание, че този знак е опасен и зловещ. Защото родените под знака на Паяка винаги поднасяли на околните непредсказуеми изненади. В наши дни зодията Паяк представлява една мистериозна и мрачна загадка - твърде нерационална и неправдоподобна, защото и до днес в интервала между 16 май и 12 юли се раждат хора, които нормалният човешки разум не може да проумее докрай. Този тип хора все още минават за вълшебници, магове и гениални творци.
[13:29:36] Скрит: имало е една зодия в повече Усмивчица
[13:29:45] Скрит: били са поне 13
[13:30:06] Скрит: ох извинявай все забравям, че не обичаш да четеш
[13:30:25] Vakuu: ахх за малко да кажа глупости
[13:30:29] Vakuu: но теб обичам да те чета Усмивчица
[13:30:37] Vakuu: аз когато чета, чета както трябва
[13:30:42] Vakuu: а ти все обичаш да четеш
[13:30:46] Vakuu: и четеш все отгоре отгоре
[13:30:53] Vakuu: Плезещ се
[13:30:54] Скрит:  :*13'(дам
[13:31:53] Vakuu: a аз защо не съм в този интервал?
[13:32:03] Vakuu:  между 16 май и 12 юли
[13:32:37] Скрит: защото не си решил да се родиш тогава Веселяк
[13:32:42] Vakuu: чакай
[13:32:43] Vakuu: чакай
[13:32:48] Vakuu: нима ме сложи в графа обикновени
[13:32:56] Vakuu: и непособен на долу описаното ?
[13:33:00] Скрит: ooo
[13:33:03] Vakuu: "които нормалният човешки разум не може да проумее докрай. Този тип хора все още минават за вълшебници, магове и гениални творци."
[13:33:09] Скрит: пак почваш с театрите Усмивчица
[13:33:13] Скрит: стига драматизира
[13:33:13] Vakuu: не бе само питам
[13:33:22] Vakuu: как може и аз да съм паяк
[13:33:24] Vakuu: пък да не съм ?
[13:33:32] Vakuu: аз съм паяк
[13:33:34] Vakuu: две мнения няма
[13:33:35] Vakuu: Усмивчица
[13:33:50] Скрит: "Може да я наречем универсална зодия, май 13та се пада" ставаше дума за това, че за това за което говориш не се пада 13та
[13:33:55] Скрит: трябва да се пада някоя друга
[13:33:56] Скрит:  Намигване
[13:33:59] Vakuu: Усмивчица
[13:34:00] Vakuu: ахаха
[13:34:04] Vakuu: закопвач Усмивчица
[13:34:08] Vakuu: признава ти се!
[13:34:12] Скрит:  Сърце
[13:34:12] Vakuu:

Така тука се вижда, как се прекланям пред един чатър, защото съм доволен от резултата, че когато се освободите от зодиакалната си принадлежност, неможете да бъдете дефиниран от една или друга зодия, вие ставате мултифрагментен, плуващ, недефинируем.

Санг за твое сведение, още в 5ти клас, започвам да изумявам с явни проявления, на много-мерната ми пробуденост, и то в света на математиката и физката, решения шедьоври, без да съм чел без да съм учил, със сърп и чук, аз съм решил задача, дето даскала ми мисли цял час и се чуди как съм успял да домъкна вода от толкова реки. И въобще по-сложно решение възможно ли е
Ето ти още една моя мантра Усмивчица "Всички гледни точки, барабар с техните аргументи в тяхна полза, вече съществуват в самата възможност." И нито една от тях не е истината. Безсмислено е да се опитваме да заемаме, която и да е от тях и да се опитваме да измислим, вече съществуващите аргументи в нейна полза. И при една дискусия с мен, още преди да си успял да си мръднеш мисълта по една от тези гледни точки, аз вече съм се оборил сам себе си, по всяка една от тях, и това на подсъзнателно ниво, и търся истината там където трябва -  в друго измерение на мисълта. Такава ми е мисълта... Ти ще трябва да го създаваш като съзнание като пробуденост. Ти само една гледна точка ли имаш? Колко позиции имаш? Няма да споменавам, колкото трудно успях да овладея его ума си, как ме пъхаше в 13та глуха, просто не беше истина Усмивчица

Искаш ли да кажеш - вместо общение с определена планетарна конфигурация , да започнем общение със всички планетарно-звездни-галактическо-вселенни - мултиизмерни конфигурации.
Искаш ли да кажеш - че вместо да говори за да си изпее мантрите, нашия приятел и съфорумец знае какво говори и е поне малко вчас?
И между другото се радвам, че не знам какво говоря, защото в момента в който почна да си мисля, че знам какво говоря, това е еквивалентно на да съм се заблудил, т.е. ще заприличам на теб...
Защото съзнавайки гореописаната мантра, ти докато ми пелтечиш по някоя от гледните точки, и ми пречиш да намирам абсолютната истина, аз вече съм ти решил задачата как да надскочиш себе си, защото тя не е за мен тая задача, тя е за теб, ама ти вглъбен в една или друга гледна точка, нямам шанс да ти поднеса, което и да било решение, щото то е извън обхвата ти. Имам чувството, че в думата мантра влагаш смисъла "нещо дето се повтаря, ама кво се казва в него и аз незнам", сега съзнавам че това ми изказване е заблуда, тъй като стъпва на "имам чувството".

Санг всеки е по-малко или повече в час и в различен час с различна мантра , създавайки общата картинка в земни и неземни часове.
Ами този път, мецанке, няма как да се съглася с това, тъй като и ти и аз знаем прекрасно, че твърде много народ е в голямо междучасие, а някои направо в безсрочна ваканция. Ухилен
отг1. Как ще можеш да се съгласиш с нея, като не избираш да погледнеш от нейната гледна точка. Това е невъзможно просто. Няма да споменавам, че твоята позиция стъпва на това че си мислиш че знаеш нещо си, барабар с това и на предположение, че тя знае същото. Няма да споменавам, че щом нейната позиция е различна от твоята това означава, че това което предполагаш, че мисли като теб, вече не е валидно, очевидно тя не мисли като теб. Противоречиш си момче!

отг2. Как ще можеш да приемеш нейната илюзия т.е. да разбереш избора й на позицията, като ти неможеш да разбереш, че и твоята не е по-различна от нейната. Все избор на позиция е... Друг е въпроса къде се намира истината. И дали можеш да погледнеш отвъд избора на гледна точка. Тогава няма да има нужда да се съгласяваш или не с нея. защото ще разбираш че тя избира точно коя позиция, и защо избира тази позиция. Ще хванеш вече съвсем други истини. И тогава би казал, разбирам какво имаш в предвид и защо го имаш в предвид. Има в предвид точно това което казва, и го има в предвид, защото е избрала точно тази позиция.

Ай няма да те закачам повече, стига ти толкова. С малки дози, че предния път, щях да ям бой

Ти нали щеше да ходиш да се осъзнаваш в самота? Ами хайде де, какво още се моташ тука да сипеш негативи срещу хората и да развяваш многомерната си личност без покритие?!

Ще повторя думите на един от участниците: докато делиш на "АЗ" и "ВИЕ, ХОРАТА...", и раздаваш оценки и квалификации, имаш проблем. Сериозен проблем, момченце. Ти може и да си несериозен, но проблема ти наистина е сериозен...

Ах, ах Шайни кой сега раздаде квалификация и оценка ,така не се решават ничии проблеми!!!!!!
« Последна редакция: Октомври 21, 2011, 12:12:52 от Eona Lightholder » Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Октомври 21, 2011, 13:45:49 »

Ео, за какво преработвахте форума с нови правила, и уж нямало да се толерира обида и накърняване достойнството на участник?
Да изброявам ли всички обидни квалификации и усукани фрази на въпросния Vakuu, целящи единствено обида и унижение на друг участник?...и никой от вас не му прави дори забележка, сеир да става. Нямам нищо против никого, но това ли ще толерирате, Ео?
Активен
Уж-Ум
Vakuu
Неактивен Неактивен

NO MORE!

« Отговор #5 -: Октомври 21, 2011, 14:42:32 »

Ти нали щеше да ходиш да се осъзнаваш в самота? Ами хайде де, какво още се моташ тука да сипеш негативи срещу хората и да развяваш многомерната си личност без покритие?!

Ще повторя думите на един от участниците: докато делиш на "АЗ" и "ВИЕ, ХОРАТА...", и раздаваш оценки и квалификации, имаш проблем. Сериозен проблем, момченце. Ти може и да си несериозен, но проблема ти наистина е сериозен...
1. Колко време е самотата?
2. Ти наистина ли вярваш на думите ми?
3. Как определяш покритието ми, дали го има или го няма?
Shining_star обичам те! и не се шегувам!  Сърце

сега да преценим, дали е истинно това, че ти казвам че те обичам. С какво моето "обичам те" е по-различно от "обичам те" на В Дъх Нов Е n Усмивчица ?
1. С това как ти го разбираш. неговото е искренно, защото еди какво си, защото винаги го е повтарял, не е създавал напрежение и така нататъка, т.е. постоянство понякога до баналност. А моето е фалшиво, защото нямаш капка доверие в мен, защото веднъж едно казвам, веднъж друго, че и се дразниш, когато не успееш да ме разбереш, и тогава започваш да си въобразяваш, за да запълниш липсата на разбиране, че и накрая осъждаш това което си си въобразила. Т.е. ти си осъдила собствената си представа за това, което си си помислила, че искам да кажа със дадени думи. До къде ще стигнеш така? Няма ли да се научиш, че:
- да си градиш представи е вредно за теб.
- да съдиш собствените си представи е вредно за теб.

2. С това дали аз и той наистина го мислим и чувстваме, когато го казваме. Друг е въпроса кой колко си вярва.
1 или 2?
Какво общо има моето обичане или неговото към теб, с твоета разбиране за тях. Няма да споменавам, че аз го казвах преди малко, тогава може и да съм те обичал може и да не съм. Всъщност обичането само моментен израз ли е? Колко време продължава едно "обичам те"? След малко когато на "вдъхновен" му е пълна главата със съвсем други неща, и тебе въобще те е забравил, едва ли може да помни всички които обича. Той обича ли те или не? Когато се сетиш за него се сещаш с добро, когато се сетиш за мен се сещаш с раздразнение, наистина ли смяташ, че твоите сещанки, имат нещо общо с това, което аз изпитвам към теб, в момента в който ти се сещаш за мен.
От какво е породено раздразнението ти? Какво мое нещо си осъдила? Къде греша аз? Ти сигурна ли си, че разбираш какво казвам аз? Твоите сещанки за мен или за него са представи! Това че си си въобразила, че вдъхновен е еди какъв си, няма нищо общо с това дали той наистина е такъв, и още по същественото, това че той самия си е въобразил, че е еди какъв си също няма нищо общо с това той какъв е Усмивчица Виж му подписа, човека го е казал ясно там:

Не се опитвай да ме опознаеш,аз нямам име,нито форма.
Мислиш ли,че много знаеш сам поставил си си норма.
В мен ти виждаш своя лик,тък както си въобразяваш.
Дори да сменям моя ник,пак сам със себе си оставаш.

няма да казвам, че го беше написал заради мен, аз нали си сменях много никовете, докато беше заблуден относно мен, но може чрез мен да е прозрял тази мъдрост, която се отнася и за него и за всички, и затова да я е написал, аз изказвах същото като си сменях никовете Усмивчица той чрез подписа си, но сега аз го изказвам и по още един друг начин, това за какъв се смяташ, мислиш, знаеш няма нищо общо с теб самия. т.е. дори да не сменяш ника си ами напротив да го определяш с точност! пак е същото.

Такова уважение пък, каквото аз ти давам, не вярвам друг да се навие да ти даде, по-скоро би те приел за безнадежден случай, аз съм отчаян вярващ във вас... това ми е най-голямата грешка, но такъв съм, разбирам се Усмивчица
Ако си разбрала какво се опитвам да ти кажа:
Обичам те! и то с уважение!

Ако не си разбрала какво се опитвам да ти кажа:
Ето ти още една максима: Мене всички ме уважават. Или ме обичат или ме мразят! Средни положения няма!
Благодаря ти светеща_звездичке, че ме уважаваш! Аз съм толкова готин, че ти дори неможеш да се спреш да ме уважаваш! Благодаря за което!

моето мнение е, че ние се обичаме взаимно, независимо от какво говорим и правим  Плезещ се просто нашето обичане не зависи от нас Усмивчица само вселената обича нас, чрез нас, през нас  Плезещ се

вселената е като едно слънце което пече любов, ние сме кристалчета кито пречупват тази светлина "любов" така както в материалния свят можем да сложим един предмет да напарви сянка и да спре слънчевите лъчи, така и в духовния свят има съответни предмети, които са нашите състояния в които се намираме, поради това в какво вярваме, мислим и чувстваме, които могат да засенчват светлината "любов" идваща от околния душевен свят, било то пречупена от другарче било то пряка, само собствените ти схващания могат да спрат светлината идваща от мен към теб и да се чувстват раздразнени, "Защо аджеба тоя не свети до мен!?!?", "Защо пречупена през него светлината не стига до мен?!" Защо съм раздразнена?!" "Аз се дразня на това, че съм сляпа!" "Май аз нямам очите които улавят неговия цвят" "Май аз трябва да си развия очите си или сетивата които да виждат и в свта на  неговия цвят, за да видя и неговата светлина" ааа мани ги тея романтични мисли, я да опростя нещата: "Аз май трябва да се науча да виждам красивото във всичко покрай мен!"
« Последна редакция: Октомври 21, 2011, 15:07:41 от Уж-Ум » Активен

protoplasma
Гост
« Отговор #6 -: Октомври 21, 2011, 14:47:29 »

Цитат на: shining_star
за какво преработвахте форума с нови правила
Спокойно, шайни. Хем останах с впечатление, че се разбрахме на лс, да не го отчиташ изобщо. Направо му подминавай постовете, все едно са някакви досадни реклами, освен ако не са по-кратки, два-три реда. С всеки друг се разбрахме, само с теб не можахме, а изглеждаше сякаш си разбрала безсмислието  - да се опитваш да търсиш нещо в постовете му, освен циклично повтарящи се мантри, цитати от личните му кореспонденции и подхвърляния, които явно са му ги мятали в училище, а сега е решил, че трябва да си го връща на целия свят, започвайки от тук.
Активен
Уж-Ум
Vakuu
Неактивен Неактивен

NO MORE!

« Отговор #7 -: Октомври 21, 2011, 14:53:10 »

за какво преработвахте форума с нови правила
Спокойно, шайни. Хем останах с впечатление, че се разбрахме на лс, да не го отчиташ изобщо. Направо му подминавай постовете, все едно са някакви досадни реклами, освен ако не са по-кратки, два-три реда. С всеки друг се разбрахме, само с теб не можахме, а изглеждаше сякаш си разбрала безсмислието  - да се опитваш да търсиш нещо в постовете му, освен циклично повтарящи се мантри, цитати от личните му кореспонденции и подхвърляния, които явно са му ги мятали в училище, а сега е решил, че трябва да си го връща на целия свят, започвайки от тук.
Нали се сещаш, че дали на моите лъжи се връзваш или на чуждите е все тая Плезещ се. или на своите
Благодаря и на теб за уважението, цяло движение създаваш в моя чест!
Ти обаче пак имаш мнение за мен Усмивчица неможа да я надскочиш тая личност ей Усмивчица
Аз говоря лъжи! Признавам си! Които е искрен и смята, че говори истината моля да си каже! Защото аз търся истината  Сълзи, и затова говоря лъжи, и искам да я намеря! Искам да видя истината във вас, може ли някой да ми каже къде да я търся?  Сълзи, кой от вас говори истина?
« Последна редакция: Октомври 21, 2011, 15:08:16 от Уж-Ум » Активен

protoplasma
Гост
« Отговор #8 -: Октомври 21, 2011, 15:17:21 »

Така ми харесваш вече, 2-3 изречения. Даже ще го прочета. И даже ще ти отговоря, тъй като ти пак си решил, да вихрим тук лични диалози  Ухилен
Хубава тема беше.
Цитат на: Уж-Ум
дали на моите лъжи се връзваш или на чуждите е все тая
За да излъжеш някой се иска малко акъл, приятелю - но не за да правиш кубчета, а акъл за да го успиш така, че да да те слуша/чете.
Нека, който иска ме лъже. Ако знае как, с радост ще се оставя да бъда излъган. Иначе казано - ще има смисъл. При теб смисъла е дефицит. Реално, можеш да напишеш само 1 мнение, от 4-5 изречения (там които си ги циклиш) и всички останали постинги да си ги изтриеш.  
Благодаря и на теб за уважението, цяло движение създаваш в моя чест!
Всички уважавам аз, но и когато пляскам някой, го правя с уважение като към брат, а ти когато галиш и прегръщаш някой - го лъжеш и смяташ, че го правиш от съжаление, тъй като се имаш за просветен, а него за някакъв болен ученик, който трябва да лекуваш и да учиш. С мен не си се държал така, тъй като - поне очите на главата ти не са слепи, но знаеш кой имам предвид.
неможа да я надскочиш тая личност ей Усмивчица
Ако под"надскачане на личността" имаш предвид - да започна да свалям шапка на глупостта, дано никога не я надскоча. Твоята глупост е равна на безкрайност. Ядосвах се не за друго, а защото не си глупаво момче, а си избрал глупостта да те води. Защо примерно за барси не се ядосвах? Не е много трудно да се досети човек. Е, сега вече не ти се ядосвам, но това не означава, че ще правиш от всяка тема - блато.

p.s. Е такова чудо не бях виждал хаха Сам си направил анкета за себе си нашия!  Ухилен  Дори не смятам да я отварям. Ех, това  дебелостенно его, не можа да го надскочиш Намигване
« Последна редакция: Октомври 21, 2011, 15:56:40 от sanguinary » Активен
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #9 -: Октомври 21, 2011, 16:26:16 »

Шайни , това беше ,като моля другарко ама той започна пръв .
 На Ваку се дават и предупреждения и наказания.

Ваку ,ако  можеш да не нарушаваш границите на добрия тон и работиш без иронизация и прекалено ръчкане, ще спечелиш това да не ти подминават постовете. А и там нали имаш си собствена тема ,че наистина става блато.

Санг присмял се нали знаеш ,какво на какво за дълги постове и за блатясване.

И наместо да се сърдите ,че по всеки трябва ,като падар да ходя , се стегнете ,не сте от вчера във форума.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
shining_star
Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Октомври 21, 2011, 16:38:44 »

Vakuu, всичко това, което си отправил към мен, се отнася едно към едно и за теб.
А покритие има, когато думите се покриват с делата, няма разлика между думи и дела - ще го напиша пак за пореден път, специално заради тебе, нищо че не разбираш: това, което мисли ума, това чувства сърцето, говори устата и върши тялото. А при тебе има явно несъответствие. И не ми казвай, че теб те няма и вселената действа чрез тебе...Само чрез ТЕБЕ ли действа вселената, Ваку? В с и ч к и сме "инструменти" на вселената, всеки на своето място, и нищо не е по-важно от нещо друго!
Ти не си по-важен или по-маловажен от който и да е. Искаш да слушат тебе и само тебе, което е нелепо. Самото желание да се присмиваш на някой, да го обиждаш и умаловажаваш, автоматично изключва каквато и да е любов и "височини", за каквито претендираш.
Ех, що ли се хабя...
Любовта ако я изкажеш, ще те поставят на изпит.
Но аз стоя зад думите си и съм се научила да си нося отговорност, за разлика от тебе.
Не можеш да излъжеш никого, само себе си.
А къде е мечето и сърчицето? Търсих ги, ама...нали съм сляпа и не виждам...

Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Октомври 21, 2011, 16:54:56 »

Да, и още нещо, Vakuu: модела "всички слушат един" е стар модел, безнадеждно остарял.
В новата епоха, която е едно от важните неща, с които се занимава този форум...нужно ли е да казвам, че е най-важното нещо, което ти, останах с впечатление, че отричаш...та в тази нова епоха, на тази "нова земя", ще е друг принципа, всеки с всеки ще се обича, харесва и приема. Тъй че свиквай...ако искаш, де.
Активен
protoplasma
Гост
« Отговор #12 -: Октомври 21, 2011, 18:30:31 »

Ех, що ли се хабя...
Явно си мазохистка.  Аз се опитах да ти отговоря на друг - защо да не се хабиш.
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

« Отговор #13 -: Октомври 21, 2011, 19:28:59 »

ПРАВ СИ, САНГ. Вече за трети път ти казвам, че си прав и го знам.
Какво сега, пълен бойкот, никой да не говори с него? Не съм мазохистка, но явно съм последната глупачка в тоя форум, която си мисли, че може би все пак е дошъл тук да прави нещо добро и градивно, а не да...мирише на все по-голям периметър.
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Октомври 24, 2011, 11:33:27 »

1. Колко време е самотата?
2. Ти наистина ли вярваш на думите ми?
3. Как определяш покритието ми, дали го има или го няма?
Shining_star обичам те! и не се шегувам!  Сърце

сега да преценим, дали е истинно това, че ти казвам че те обичам. С какво моето "обичам те" е по-различно от "обичам те" на В Дъх Нов Е n Усмивчица ?
1. С това как ти го разбираш. неговото е искренно, защото еди какво си, защото винаги го е повтарял, не е създавал напрежение и така нататъка, т.е. постоянство понякога до баналност. А моето е фалшиво, защото нямаш капка доверие в мен, защото веднъж едно казвам, веднъж друго, че и се дразниш, когато не успееш да ме разбереш, и тогава започваш да си въобразяваш, за да запълниш липсата на разбиране, че и накрая осъждаш това което си си въобразила. Т.е. ти си осъдила собствената си представа за това, което си си помислила, че искам да кажа със дадени думи. До къде ще стигнеш така? Няма ли да се научиш, че:
- да си градиш представи е вредно за теб.
- да съдиш собствените си представи е вредно за теб.

2. С това дали аз и той наистина го мислим и чувстваме, когато го казваме. Друг е въпроса кой колко си вярва.
1 или 2?
Какво общо има моето обичане или неговото към теб, с твоета разбиране за тях. Няма да споменавам, че аз го казвах преди малко, тогава може и да съм те обичал може и да не съм. Всъщност обичането само моментен израз ли е? Колко време продължава едно "обичам те"? След малко когато на "вдъхновен" му е пълна главата със съвсем други неща, и тебе въобще те е забравил, едва ли може да помни всички които обича. Той обича ли те или не? Когато се сетиш за него се сещаш с добро, когато се сетиш за мен се сещаш с раздразнение, наистина ли смяташ, че твоите сещанки, имат нещо общо с това, което аз изпитвам към теб, в момента в който ти се сещаш за мен.
От какво е породено раздразнението ти? Какво мое нещо си осъдила? Къде греша аз? Ти сигурна ли си, че разбираш какво казвам аз? Твоите сещанки за мен или за него са представи! Това че си си въобразила, че вдъхновен е еди какъв си, няма нищо общо с това дали той наистина е такъв, и още по същественото, това че той самия си е въобразил, че е еди какъв си също няма нищо общо с това той какъв е Усмивчица Виж му подписа, човека го е казал ясно там:

Не се опитвай да ме опознаеш,аз нямам име,нито форма.
Мислиш ли,че много знаеш сам поставил си си норма.
В мен ти виждаш своя лик,тък както си въобразяваш.
Дори да сменям моя ник,пак сам със себе си оставаш.

няма да казвам, че го беше написал заради мен, аз нали си сменях много никовете, докато беше заблуден относно мен, но може чрез мен да е прозрял тази мъдрост, която се отнася и за него и за всички, и затова да я е написал, аз изказвах същото като си сменях никовете Усмивчица той чрез подписа си, но сега аз го изказвам и по още един друг начин, това за какъв се смяташ, мислиш, знаеш няма нищо общо с теб самия. т.е. дори да не сменяш ника си ами напротив да го определяш с точност! пак е същото.

Такова уважение пък, каквото аз ти давам, не вярвам друг да се навие да ти даде, по-скоро би те приел за безнадежден случай, аз съм отчаян вярващ във вас... това ми е най-голямата грешка, но такъв съм, разбирам се Усмивчица
Ако си разбрала какво се опитвам да ти кажа:
Обичам те! и то с уважение!

Ако не си разбрала какво се опитвам да ти кажа:
Ето ти още една максима: Мене всички ме уважават. Или ме обичат или ме мразят! Средни положения няма!
Благодаря ти светеща_звездичке, че ме уважаваш! Аз съм толкова готин, че ти дори неможеш да се спреш да ме уважаваш! Благодаря за което!

моето мнение е, че ние се обичаме взаимно, независимо от какво говорим и правим  Плезещ се просто нашето обичане не зависи от нас Усмивчица само вселената обича нас, чрез нас, през нас  Плезещ се

вселената е като едно слънце което пече любов, ние сме кристалчета кито пречупват тази светлина "любов" така както в материалния свят можем да сложим един предмет да напарви сянка и да спре слънчевите лъчи, така и в духовния свят има съответни предмети, които са нашите състояния в които се намираме, поради това в какво вярваме, мислим и чувстваме, които могат да засенчват светлината "любов" идваща от околния душевен свят, било то пречупена от другарче било то пряка, само собствените ти схващания могат да спрат светлината идваща от мен към теб и да се чувстват раздразнени, "Защо аджеба тоя не свети до мен!?!?", "Защо пречупена през него светлината не стига до мен?!" Защо съм раздразнена?!" "Аз се дразня на това, че съм сляпа!" "Май аз нямам очите които улавят неговия цвят" "Май аз трябва да си развия очите си или сетивата които да виждат и в свта на  неговия цвят, за да видя и неговата светлина" ааа мани ги тея романтични мисли, я да опростя нещата: "Аз май трябва да се науча да виждам красивото във всичко покрай мен!"

А колкото до В Дъх Нов Еn, той си е достатъчно центриран в себе си и не виждам да действа от позицията на свой личен интерес, няма такъв. Говориш ми за обусловена любов, която даже не може да се нарече и любов... която зависи от разни фактори: дали ще се виждаме, чуваме, дали ще си говорим и ще ми казваш колко съм красива и прекрасна. Аз ти говорех за безусловна любов, която е сама по себе си и не зависи от НИЩО. Тя никога не отпада, и това НЕ СА МОИ ПРЕДСТАВИ!
И сега си нямам друга работа и дрънкам с лъжица по тенджерата, а нямам тенджера и лъжица, а за ум да не говорим, съвсем си загубих загубения ум, дето го нямам.
Така че не ми казвай "сега те обичам, но след малко не знам как ще е", защото ...станах вече като оня старшина в казармата - не съм казал, но пак повтарям: ЛЮБОВТА  НЕ ОТПАДА.
Активен
Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright