Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Как можем да разбием Холограмата?
Няма начин! - 1 (14.3%)
Нали за това сме тук! - 2 (28.6%)
Като накараме хората да си отворят очите! - 1 (14.3%)
Като преплетем нишките , така че да върнат миналото в едно. - 1 (14.3%)
Идея си нямам! - 2 (28.6%)
Общ брой гласове: 5

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Холограмата!  (Прочетена 1556 пъти)
Scortan
Гост
« -: Октомври 21, 2011, 19:08:56 »

Тук публикувам анкета, която за доста от вас ще е странна. Става дума за т.нар Холограма. Малцина още от вас я виждали - онази златно синя решетка омотана около нас и планетата ни. С която може да се пренаписват събития, да се местим във времето и прочие.
Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #1 -: Октомври 21, 2011, 20:33:49 »

От поста ти, не разбирам какво точно представлява холограмата. Даже от краткото ти описание, си зададох въпроса "-Защо трябва да се разбива?"
Нещо лошо ли прави тази холограма? Усмивчица (ясно, че хора не яде)
Наистина като прочетох и си помислих, че все едно е създадена определена енергийна решетка, от души които си знаят работата и тази решетка помага за "изпълнението на изборите, които правим".(колкото и странно да звучи... ама само аз си знам какво ми е в главата)  Ухилен
Казвам, че от описанието така разбрах. Усмивчица Ще може ли да ми обясниш, какво точно имаш предвид. Усмивчица
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
Scortan
Гост
« Отговор #2 -: Октомври 21, 2011, 21:32:07 »

D. Ами и преди съм обяснявал това. Холограмата е това, което е сложено да се вижда света искривен. Базирано е на различни енергоинформационни структури. Все още се опитвам да разбера начина на действието и. С няколко думи, нещо като портал към другите дименции.  Давам ти пример, ако в момента си на стола си пред компа - като минеш отвъд Холограмата, ще си на едно място с голяма поляна и цвете в средата, а ти ще си направена от звезди!

Активен
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Октомври 21, 2011, 21:43:19 »

С. Ухилен Ам, нещо като да си мисля, че съм на стола пред компютъра, а всъщност да съм другаде и да трябва да се освободя от симулацията? Или да освободя съзнанието си, за да усетя душата си?

Цитат
С няколко думи, нещо като портал към другите дименции.

И за това ще ми трябва повече думи... Ухилен Ама няма да те мъча, когато искаш, тогава обяснявай. Усмивчица
Активен

Еруин
Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #4 -: Октомври 21, 2011, 21:51:00 »

Холограмата е нещо, от което всяка малка частичка дава информация за цялото.
    (пример) Раздробявайки една холограма на части -  получаваш по-малка такава същите холограми като първоначалната.
    С риск да съм в грешка- поне за момента ми се струва, че цялото мироздание е построено на базата на този основен принцип- холограмния.

Гледайки холограмата усещането е малко като да гледаш как две огледала са сложени едно срещу друго и се отразяват добезкрай.

За да разбера напълно холограмата поне на мен ми трябва по-разширено и силно съзнание + добра мозъчна дейност, която да пренася резултатите в тази реалност.   Усмивчица
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Октомври 21, 2011, 22:03:20 »

Цитат
    Гледайки холограмата усещането е малко като да гледаш как две огледала са сложени едно срещу друго и се отразяват до безкрай.
    Да пречупиш огледалото а?

Напомня ми на огледалната вселена "каквото пратиш, това ти праща".(или виждаш, каквото очакваш) Хора се опитват да боравят с "правилното" намерение.. има ли въобще такъв вариант да си над "огледалната вселена"? (ако това се разбира под холограма)
    Активен

protoplasma
    Гост
    « Отговор #6 -: Октомври 21, 2011, 22:21:41 »

Цитат на: Еруин
    две огледала са сложени едно срещу друго и се отразяват добезкрай.
    По-скоро затворена система от огледала, а посредата някакъв източник на светлина. Не, не знам.
    Странно ми е, относно холограмните образи, как казват на светлината "ще светиш от тук, до тук"!!!!
    Явно може... но как?!?!
    http://vbox7.com/play:ffe0987a
    Активен
    извън Вехонт
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 23

« Отговор #7 -: Октомври 21, 2011, 22:26:50 »

Цитат на: The Truth Seeker
    Как можем да разбием Холограмата?
    Не знам какво точно е "Холограмата", за която говориш; но мисля, че не би следвало да се Разбие, а да се Овладее.

Холограмата е това, което е сложено да се вижда света изкривен. Базирано е на различни енергоинформационни структури. Все още се опитвам да разбера начина на действието й.
    Ааа.. сега разбрах. Тази "Холограма" е причината, поради която правописът на повечето хора е изкривен.
    Активен
    Do_It
    Eyes of consciousness
    Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Strange Bird

« Отговор #8 -: Октомври 21, 2011, 22:40:06 »

Ето, затова пуснах в раздела видео, ето, това клипче: http://vbox7.com/play:3780701e
    Открийте приликите.
    Активен

The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #9 -: Октомври 22, 2011, 01:50:36 »

D. Ами и преди съм обяснявал това. Холограмата е това, което е сложено да се вижда света искривен. Базирано е на различни енергоинформационни структури. Все още се опитвам да разбера начина на действието и. С няколко думи, нещо като портал към другите дименции.  Давам ти пример, ако в момента си на стола си пред компа - като минеш отвъд Холограмата, ще си на едно място с голяма поляна и цвете в средата, а ти ще си направена от звезди!

Защо да рушим холограма в която сме избрали да присъстваме и да отидем в друга холограма?
    Преди да дойдем в тази холограма сме знаели доста повече неща за опита който искаме да съберем за да изберем точно нея.
    Според мен сме в най-подходящата холограма дори и на някой да не им изглежда точно така сега!
    Ако почнем да и се наслаждаваме ще я преобразим неразрушавайки я.

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #10 -: Октомври 22, 2011, 10:21:14 »

При това стечение на темата, бих казал следното, като обобщение.
    Нищо не може да бъде разрушено или унищожено. Човека няма силата да сътворява или да унищожава. Няма силата да сътвори дори една песъчинка от нищото. Има единствено сила, да мести разни неща, от едно място на друго. Дадено му е да се грижи и да бди, само над собствените си дух и тяло, а той и това рядко успява да постигне.
    Активен
    Scortan
    Гост
    « Отговор #11 -: Октомври 22, 2011, 14:41:11 »

Холограмата е нещо, от което всяка малка частичка дава информация за цялото.
    (пример) Раздробявайки една холограма на части -  получаваш по-малка такава същите холограми като първоначалната.
    С риск да съм в грешка- поне за момента ми се струва, че цялото мироздание е построено на базата на този основен принцип- холограмния.

Гледайки холограмата усещането е малко като да гледаш как две огледала са сложени едно срещу друго и се отразяват добезкрай.

За да разбера напълно холограмата поне на мен ми трябва по-разширено и силно съзнание + добра мозъчна дейност, която да пренася резултатите в тази реалност.   Усмивчица

Проблема е,че ако се работи директно с нишките на Холограмата, получаваш нещата които си поръчал,но на различна цена.
    Самата Холограма , както забелязваш слънце е сложена върху съзнанията ни...
    За мен е сложно да обясня още в детайли това, което  виждам.
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #12 -: Октомври 22, 2011, 23:11:58 »

D. Ами и преди съм обяснявал това. Холограмата е това, което е сложено да се вижда света изкривен.

Или по-просто казано светът е холограма. Згреших Поне доколкото съм схванала аз. Една върху друга..една в друга, нямам представа кое е по-правилното описание. А дали  някой се опитва да строи чрез технологии холограма в холограмата ни- това е друга тема вече.

Давам ти пример, ако в момента си на стола си пред компа - като минеш отвъд Холограмата, ще си на едно място с голяма поляна и цвете в средата, а ти ще си направена от звезди!

Всъщност и това е холограма. Просто е друга.
    Може да е извън нашата холограма, може да обхваща и нея, може и да е съвсем друга...
    Те холограмите на светът ни май са точно, като все едно някакъв елемент е взет от едно място и е повтарян, повтарян по различен начин докато се получи нещо съвсем друго...после това получено "друго" нещо се повтаря по нов начин и се получава нещо друго ново. Едни матрици служат за основа на други - май това се опитвам да кажа. Излизайки от едната попадаш в другата по-опростената версия. И така докато стигнеш до истината, която май няма нищо общо с понятието "живот" по наше му прието.
    Малко го удрям на съчинение разсъждение по картина и се надявам да не объркам или заблудя някой.

А може и висчки да сме шизофреници. Веселяк

Проблема е,че ако се работи директно с нишките на Холограмата, получаваш нещата които си поръчал,но на различна цена.

Дам механизма е перфектен. Усмивчица
    Струва ми се, грубата намеса упражнена отгоре му, не е добра идея.
    Като че ли най-даващо резултати си остава, човек да работи над съзнанието и себе си и така да постига по естествения път нещата, които би желал в живота си.
    А може би просто понеже хич не хващам от магии идр. да си мсиля така, не знам.

Самата Холограма , както забелязваш слънце е сложена върху съзнанията ни...

Цитат на: Еруин
    две огледала са сложени едно срещу друго и се отразяват добезкрай.
    По-скоро затворена система от огледала, а посредата някакъв източник на светлина. Не, не знам.

Съзнанията ни(или някоя част друга от нас) са това, което осветява холограмата, за да я възприемаме така, както я възприемаме.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    air_fairy
    Неактивен Неактивен

Публикации: 154

• Град: Бургас
  • « Отговор #13 -: Октомври 22, 2011, 23:46:34 »

"Ако искаш промяна започни от себе си"

Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright