Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Проблем със зрението.  (Прочетена 989 пъти)
kehoy_
Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« -: Октомври 21, 2011, 12:50:25 »

Реших да споделя- днес родителите ми ще ме водят на лекар, заради това че не виждам правилно, мисля че някъде другаде съм казвала, но нека да кажа пак. Не винаги, но почти винаги не виждам правилно, а само образи, образите се уголемяват и смаляват пред очите ми,като в мъгла но не само това, напоследък започнах да си кривя лявото око към дясното. Но далеч не е само това, по този начин аз мога да кажа че освобождавам енергия и се успокоявам. Ама личния лекар каза че е опасно и ми даде направление да ми снимат главата и за очен лекар. Естествено аз не съм му говорила за енергии и темподобни. Но ще видим какво ще каже медицината по този въпрос. Ще дам пример , ядосана съм нещо и треперя от яд, в този момент си скръствам ръцете и лявото ми око се приближава в посока дясното, аз усещам нещо като трептене от дясното и вече не треперя от яд, ми само окото ми освобождава това , което чувствам. И все пак и в този момент се напрягам да виждам , иначе е мъгла и съм така от 3 месеца, от 1-2 месеца едното само се криви и така(приблизително) иии днес ще разбера медицинското обяснение за това :Д доста ми е интересно .
Активен
air_fairy
Неактивен Неактивен

Публикации: 154

• Град: Бургас
  • « Отговор #1 -: Октомври 21, 2011, 17:38:01 »

здравей, надявам се всичко при теб да се развие добре. аз съм имала подобен проблем и то веднъж само. виждах размазано и не можех да се фокусирам. и тогава една приятелка ме попита ' какво не трябва или не искаш да видиш'
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #2 -: Декември 21, 2011, 01:05:56 »

Мерси феичке  Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Добрият чичо доктор
    Здрав дух здраво тяло
    apostoloff 2 1226 Последна<br />публикация Март 05, 2011, 13:49:13
    от @di
    Хайде пак? « 1 2 »
    Обща тематика
    Luna:) 25 1099 Последна<br />публикация Май 04, 2011, 20:03:03
    от Странник
    Чичо Гугъл, знае всичко..е една буквална фраза!!! « 1 2 »
    Програмиране, световен елит
    Ariam 16 1662 Последна<br />публикация Октомври 07, 2012, 22:31:50
    от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright