Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Пренастройване на съзнанието  (Прочетена 1447 пъти)
Scortan
Гост
« -: Октомври 14, 2011, 14:49:48 »

Здравейте на всички! В този форум не пиша много , заради едни предишни минали изпълнения на някои от членовете му.
Но в момента предавам връзката към поредното съобщение , получено наскоро.

Както всички вече сме усетили, добре повечето от вас - започна ПРЕНАСТРОЙКА НА СЪЗНАНИЕТО - бззирана на различни видове сигнали, сънища и прочие. Възоснова на съобщенията, които получавам виждам неща които хем ме плашат, хем ме успокояват. Говоря за следващата година. Макар че 2011 е година за препрограмиране на съзнанията ни, за голямата промяна 2012. За тези които мислят , че Света ще свърши - Ще ви разочаровам - има още дооста да почакате. Но има и друго след 2013 идват сините хора (създания) А до тогава ще е интересно как ще са повечето от нас - които ще получат всичките си предишни прераждания във съзнанията си. Разбирасе не за един ден , но както някои от вас са забелязали - времевата матрица е променена и спиралата на времето - се развъртя маалко по-бързо от преди.
Е, надявам се това да е в помощ на повечето от вас.
А за битката в съзнанието ни - скоро ще бъдем готови!
Активен
Sobercho
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 97

« Отговор #1 -: Декември 18, 2011, 22:01:56 »

Може ли да уточниш ?
Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
АСИ
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #2 -: Декември 19, 2011, 13:33:20 »

Започнах да мисля,че няма минали прераждания,а те всички стават" сега"-едновременно,но на различни нива, на измеренията и световете... Това са други наши Аз-ове,други фрагменти на Съзнанието... и ако,някой някъде обърка нещо в живота си,се отразява на всички Аз-ове(карма)... И сега,започва процеса на връщане на отпечатъците на съзнания(в многото Аз-ове),отново в Цялото и затова ние не си спомняме минали прераждания,а се свързваме със другите ни "парченца" на Съзнанието ни...
    Активен
    Morena
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 137

« Отговор #3 -: Декември 19, 2011, 14:18:51 »

А до тогава ще е интересно как ще са повечето от нас - които ще получат всичките си предишни прераждания във съзнанията си.
    Как ще се случи това? Чрез сънищата ли?
    Активен
    АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #4 -: Декември 21, 2011, 00:10:49 »

http://nvris.narod.ru/text/Pleiadians-2012.htm
    Активен
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #5 -: Декември 21, 2011, 00:49:21 »

Здравейте на всички! В този форум не пиша много , заради едни предишни минали изпълнения на някои от членовете му.
    Но в момента предавам връзката към поредното съобщение , получено наскоро.

Както всички вече сме усетили, добре повечето от вас - започна ПРЕНАСТРОЙКА НА СЪЗНАНИЕТО - бззирана на различни видове сигнали, сънища и прочие. Възоснова на съобщенията, които получавам виждам неща които хем ме плашат, хем ме успокояват. Говоря за следващата година. Макар че 2011 е година за препрограмиране на съзнанията ни, за голямата промяна 2012. За тези които мислят , че Света ще свърши - Ще ви разочаровам - има още дооста да почакате. Но има и друго след 2013 идват сините хора (създания) А до тогава ще е интересно как ще са повечето от нас - които ще получат всичките си предишни прераждания във съзнанията си. Разбирасе не за един ден , но както някои от вас са забелязали - времевата матрица е променена и спиралата на времето - се развъртя маалко по-бързо от преди.
    Е, надявам се това да е в помощ на повечето от вас.

Пак всеки си знае неговото, подобно на група деца, които си бубуу-кат. Прераждания, времеви матрици,измерения, паралелни светове, вие всичките май сте учени.Мен ми звучи повече на развинтено въображение.  Хванете точката, и започнете търсенето, не на сляпо . ' А за битката в съзнанието ни скоро ще сме готови' , интересно аз пък си мислех , че тя си тече, но щом казваш ...... Позволявам си да говоря така, защото който наистина има знания в тези насоки внимателно предава информацията, или я съхранява за да не звучи като куп безсмислици пред тези, които нямат понятие. Или поне така трябва да бъде .
     Моля , не ме натоварвай със сини човеци, че след тях ще дойдат и червените, които ще се окажат от планетата Мезя, която е същата , като нашата , но е в друга галактика . И за да спасят човечеството тайните служби ще създадат края на света (въпреки че червените всъщност са добрите, нали са от Мезя) естествено хората които живеят в подземните градове ще оцелеят, и ще се качат горе на Земята за да дадат начало на новата раса . Сигурно се досещате, че историята на червения и синия човек не свършва дотук. Те ще се преродят в Том и Джери и ще се гонят докато свят светува.
    Активен
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #6 -: Декември 21, 2011, 01:54:49 »

Извинявай Scortan, не съм искала да те обидя по някакъв начин, и съобщението не беше лично към теб, а към всеки който бръщолеви нещо по адреса на ' случващото се'  и не гледа какво пишат другите,в други теми, ами сляпо воюва и се кара със всеки за ' вижданията си ' . Ако е така и той откаже да продължи да търси общи точки с чуждите 'виждания' , той ще започне да се ограничава и да се затваря, подобно на малък отчаян хлапак. А целта е със силата на собственото си съзнание да пробива нагоре, точно в същата битка, за която спомена по-горе. Сигурно се досещаш, че негативността не е пътя към силата, защото рано или късно човек се пречупва, и доста често се затваря в себе си и никой не може да му помогне. Ако наистина, целта ти е била да помогнеш, както твърдиш, позволи ми и аз да помогна. Отвори вратите си за мен и се вслушай в това, което казах . В този момент, е съвсем възможно да си преодолял нещото, което те спъва и вече ще си едно ниво по-нагоре. Повярвай, това е пътя на разума, а когато разума и сърцето се слеят....... Тогава ще дойде така очакваната 2012, или смяна на измерения , или еволюция , или шеста раса, или разни паралелни реалности ще се слеят в едно, или както по друг начин го описвате.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Разширяване на съзнанието
    Духовни учения
    Админ 2 1354 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 00:15:26
    от Админ
    Невидимата сила на Съзнанието
    Видео клипове
    Kery 2 1340 Последна<br />публикация Октомври 06, 2010, 02:24:38
    от Странник
    Карта на съзнанието
    Езотерика
    The One 0 1852 Последна<br />публикация Декември 12, 2010, 12:37:03
    от The One
    Две състояния на съзнанието
    Духовни учения
    The One 0 971 Последна<br />публикация Януари 02, 2011, 04:12:32
    от The One
    Основни импланти на съзнанието
    Програмиране, световен елит
    yyy 2 846 Последна<br />публикация Октомври 02, 2012, 15:07:44
    от krem

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright