Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Как на един човек почва да му хлопа дъската :)  (Прочетена 4317 пъти)
Emil
Гост
« Отговор #30 -: Октомври 13, 2011, 22:09:31 »

Eona Lightholder

1.Сега пък индиректна накрая ще излезе че съм намекнал за нещо което значи друго което трето?!

2.Аз по открито как да говоря ако може ми кажи понеже нещо не разбрах кое не му е открито....

3.Ето ти нещо открито.Може да го правиш с добро намерение нито те познавам нито знам коя си и за това извинение ако си нямала лоши чувства,но моля те без умалителни имена.Виж какво значи използването на умалително име на човек който не познаваш в ситуация като тази и мисля че ще видиш че най-малкото е обидно.Като се има предвид възрастта която не е много по-голяма от моята Усмивчица

4.За мене си изводи не правя никакви.Писал съм и ще говоря и пиша непредубедено и за напред в по голяма част от живота си.Това че хората се заиграват с дадена част от даден диалог не е мой проблем.

5.Аз нито съм рибар нито нещо от този род че хората да се хващат нанякаква "въдица". Намигване

6.Критерии?!Какво значи думи обществени критерии не мога да разбера?Моля те сподели и аз да разбера ;)Да не е то рода на това че хора без цел промиват мозъците на именно същите тинейджъри?!Ето веднага ще ти дам пример ти сама може си направиш съпоставките разбира се и да видиш двете неща че са съпостави ми.

Когато имаше още военни комисии(бях на 17 и хванах само комисиите) имаше плакати закачени и приканващи също именно тези тинейджъри скоро да се запишат в армията с плакати на весело подскачащи войници с калашници Ak-47.Това вписва ли се в рамките на обществото ако постна един такъв плакат и тук?А да постна линк подканващ тинейджърите да станат войници с един плакат на един сладък арабин уцелен с 50 калибар патрон в главата :? Веселяк Така де по всички телевизии дават за армии,а никъде за последици?Пак стигаме до извода че е лицемерие това дето го каза:? И понеже искаш откритост това не значи ли че ти си лицемерка в конкретния случай де :? Усмивчица

7.Това се нарича това то женска логика.Ето ти малко мъжка логика хихихи.Ок казва се център за духовно развитие,но какво пише човек за да влезе тук?!А да сетих се indigota.com което е адреса и сега стигаме до далечната 1993 година със създаването на World Wide Web или почването и за свободно ползване през 1993 по точно....Стигаме до извода на data.bg и преди Фен дето пишеше на тези сайтове Българската Свободна Зона,но много хора избягаха понеже всички видяха че не са свободна зона хихихи.И ги запомниха като така сайтовете с адресите на въвеждане,а не със заглавието после нали ;)Еее добре може да не съм прав де,но има логика признай Намигване

8.Епа като средностатистически човек и аз влезнах тук да търся просветени и за това почнах темата,а виж каква стана......

9.То разнообразието от търсещи винаги е било голямо и ще бъде....Аз не търся да видя техния мироглед,а този на предлагащите които май са кът хихихи.....

10.Нали правиш разлика между последователи на дадена идея,мечта и идеал и последователи на самите себе си обединени в едно и те незнаещи защо хихихи....

11.Целта е една за всички това се знае.Търсят се различни пътища с цел най-оптималното и постигане.

12.Кои отправни точки са намерени по конкретни и различни от безсмислено бръщолевене?!

13.Практиката не е нищо повече от реализиране на събрания потенциал в дадена личност/и.Да търся потенциал нещо лошо ли виждаш?!

P.S:А да забравих да спомена за разлика от някои аз мисля че достатъчно говоря с конкретика обосноваща отправна точка към нещо.

И така и така до преди няколко поста бяхме зациклили на тема разделение пък и каза да говоря директно.Използването на умалително име,предупреждение за дадено нещо което още не се е случило(темата не е излязла от контрол) и намесата в разговор в тема на някой който не е равен спрямо другите(имащ даден авторитет) създавайки неравнопоставеност (липса на креативност за изразяване на собствено мнение) не ти ли мирише на терор и диктатура(еее как го измислих и аз) хихихи.... Намигване Веселяк
« Последна редакция: Октомври 13, 2011, 22:22:11 от Emil » Активен
Do_It
Eyes of consciousness
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Strange Bird

« Отговор #31 -: Октомври 14, 2011, 00:24:09 »

Всички сте лудииииииии   Ухилен, ъкх-ъкх, пардон... нормални! На всички дограмата им е закована на място - проблем  Ухилен
Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #32 -: Октомври 14, 2011, 01:40:09 »

Emil извини ме за умалителното, не беше с цел умаляване ,а с цел сближаване. Не си набивай комплекс за умалоценност Усмивчица На мен ми викат Ео.

Та позволи ми за толкоз време модерация , да знам кога има  провокация и кога мога да се опитам да предотвратя конфликт в зародиша му ,ако може без заключване на тема. Ако искаш конкретен пример ще ти напиша на лична, за да не наливам масло в огъня.

Та за това дали е възпитано да реагирам към теб ,един непознат , аз те призовах да се представиш официално, да не си непознат и в прав текст да си кажеш целта и задачката , които след N  на брой постове бегло разбрахме.

Та пристигаш с гръм и трясък ,отваряш тема , в която заявяваш, че ще иронизираш и очакваш някой да не се заиграва , странно. Явно имаш очаквания за заигравка ,на което аз му викам хвърляне на въдица.

Не знам какво си прочел из форума и кое намери за зарибявка ,зарибявка за какво , ако държиш да те усведомим всяко едно течение проповядвано в този форум ,като единствен изход и вариант е в разрез с правилата на форума. Ти не ги ли чете !!!!!.
Тук сме доста толерантни бих казала , но гледаме да ги спазваме тези правила. А промиване на мозъка можеш да намериш във всичко ,въпросът е там кво беше писал за овците.... аха дали си овца.

Женска, мъжка логика , просто не си усведомен. Да това е уеб адреса и първоначалното име на форума, но след това което ти казах ,че тук има от всичко и по много , заглавието и целта на форума са променени  .

Дай една дефиниция за просветен ,че нещо много ги търсиш ама май не знаеш какво търсиш.

Тука повечето  са предлагащи и приемащи едновременно, стига да можеш да си взимаш и да даваш, ако не ще те научим при желание  Плезещ се

Това че ти незнаеш какво обединява хората тук ,не значи че те не знаят Усмивчица

Ти не познаваш това многообразие за да ти обесня какво и къде го свързва и къде се търсят връзките. Но най-малкото - търсенето на общият език , дори с прагматици и скептици  Ухилен

Внимавай поради липса на креативност да не спазя точките от диктатурата муааахахахахаха , които извън шегата вземи наистина прочети. После прочети и мисия на форума и като се подгодвиш повече се изказвай и то с доводи и цитати.Това ми е препоръката , защото ако се сведе темата до неградивна дискусия ще се спре .

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #33 -: Октомври 14, 2011, 06:22:37 »

ИВЕВЕ, затова сме на това дередже в България, защото все някой се оправдава, че друг пръв го бил направил. Иисус Христос хвърли ли камъка или отказа? Ако Вие наистина бяхте толкова "възвишени"(моля тези, които наистина са да знаят, че думите ми са за другите пишещи тук и имащи се за голяма работа, макар че това последното го прави чат-пат всеки човек), нямаше така да скачате и да пишете глупости. Първо, расизмът и "разделението" са само в нечии глави-за другите това е просто част от опита/тностите. Нищо никога не е било реално разделяно. Може би беше временно "преобразувано", за да се види кой как ще играе!
Искам да ми покажеш в кой ред точно намери оправдания. Колкото до другото - никога не съм се самоопределяла като възвишена, камо ли да го пиша. Отново искам да видя къде. Усмивчица

ИВЕВЕ защо така е мога да разбера.Дали в реалност един човек престава нещо понеже иска престане или просто като види даден авторитет в момента това лице е модератора Усмивчица Май сме на принципа на овчето стадо,а ИВЕВЕ?Усмивчица
По какво определяш авторитетността на модератора? Защото е от по-старите потребители, заради съдържателните мнения или... защото е модератор? Не ме интересува модератор или папата, реших да млъкна, защото не виждам смисъл да се занимавам с такива като тебе. Е, явно имам твърде много свободно време щом ти пиша пак, ама нищо...  Прегръдка

Честно казано се радвам на благословията си.И честно се чудя само на едно за тебе.От до тук изказаното от теб защо си сложила вълк за Аватар?
Хехе, ами радвай се!  Интересно, че единственото, за което се чудиш, смисъл - предполага се, че си помислил върху него, е аватара ми.
Всъщност не знам конкретно вълка какво символизира. Неприкосновеността на Червената шапчица? Усмивчица
Само да вметна, сладура на аватара ми е сибирско хъски, доста далечно от вълците - куче е.  Ухилен

(честно казано фен съм на тази тема за вълците).
Ее, за това вече не ти вярвам! Веселяк Извинявай... Ама да кажеш на кучето вълк.. И да твърдиш, че се интересуваш от тая тема - не, Емиле!
Активен
protoplasma
Гост
« Отговор #34 -: Октомври 14, 2011, 08:43:35 »

Цитат на: ИВЕВЕ
сладура на аватара ми е сибирско хъски, доста далечно от вълците - куче е.  Ухилен
Нямат нищо общо, но... Иве, вълка също е куче. Всъщност, през големите преходи, из снеговете, проблема с вълците е бил голям, поради две причини. Едната, че убивали кучетата, които теглят впряговете, а другата, че в размножителния период ги оплождали.  
Да, но се забелязало, че поколението, което раждали, никак не било лошо.
Цитат на: Emil
(честно казано фен съм на тази тема за вълците).
Цитат на: ИВЕВЕ
Ее, за това вече не ти вярвам! Веселяк Извинявай... Ама да кажеш на кучето вълк.. И да твърдиш, че се интересуваш от тая тема - не, Емиле!
Както и да го беше нарекъл, смятам, че недоверието ти към емил е напълно основателно, при всички положения, ивеве. Дори и само от начина, по който го е казал, се подразбира, че той е фен на темата, а не на вълците. Иначе казано - дайте му думата, той обича да говори. Автоматически следва да се подразбере, че всъщност е много далеч от темата... а още по-далеч от вълците  Намигване
Активен
NightDreAm
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #35 -: Октомври 14, 2011, 12:37:53 »

Расистки провокации от мен не е имало. Отговарях на вече създадените такива, но както и да е. Продължих с глупостите, съответно и аз имам вина. ОК.
Не бих подхванала темата за етноса на Емил, писах тук със съвсем друга идея. Не ме разбра - голяма работа. Усмивчица

Емиле, не ми пука циганин ли си, абориген ли, или парижанин с азиатски акцент. Все ми е тая. Ти каза, че си тъп, вече съм напълно съгласна. Няма да си правя труда да ти обяснявам защо - тааам, в далечинката, отвъд носа ти, би могъл евентуално да видиш причините. Намигване Но трябва да поискаш да го направиш. Ти не щеш - супер, радвай се на "благословията си". Опитваш се да си изфабрикуваш някакъв нелеп образ на слон в стъкларски магазин, което май не е много уместно. Усмивчица
Ти си решаваш, аз бях дотук с "провокациите".  Щастливко

ИВЕНЕ, затова сме на това дередже в България, защото все някой се оправдава, че друг пръв го бил направил. Иисус Христос хвърли ли камъка или отказа? Ако Вие наистина бяхте толкова "възвишени"(моля тези, които наистина са да знаят, че думите ми са за другите пишещи тук и имащи се за голяма работа, макар че това последното го прави чат-пат всеки човек), нямаше така да скачате и да пишете глупости. Първо, расизмът и "разделението" са само в нечии глави-за другите това е просто част от опита/тностите. Нищо никога не е било реално разделяно. Може би беше временно "преобразувано", за да се види кой как ще играе!
ИВЕНЕ, конкретно в черното по-горе е твоето оправдание. Ти нищо не създаваш, а просто "отговаряш" на вече създаденото! Оправдание! Съгласяваш се, тоест охарактеризираш някой какъв е, само според неговите думи? Следователно, ако някой сериен убиец ти каже, че е "мил човечец"-ще му повярваш?
За причините, мисля, че Alida ГИ НАЗОВА!
Ео, за "възвишените"-виж, чета форума от време на време и ми е правило впечатление, че разни хора(основно потребителите, които пишат са непълнолетни или докъм 30, а тези над 30 се делят на:1. хората, които наистина ги интересуват някои теми или 2.ч*киджии и п*дофили, които се опитват да се възползват от лапетата, това последното мислех дали да го напиша, но мисля, че е по-добре да се знае, защото под претекст колко е "възвишен" някой, може реално да изч*ка друг, та това е вид предупреждение!)се имат за едно ниво над другите, защото са индигота, кристали, звездни семена, и т.н.. По принцип са прави-ок, едно индиго има аура, която е различна от на един средностатистически човек. Но всеки е УНИКАЛЕН, по своему! Също така вярвам, че мисията на Различните е по-различна от това да парадират с "различността"(в кавички е, защото всички сме ХОРА-сега преди да почнат някои да ми твърдят, че не са хора, да се погледнат в огледалото)си.
Само едно нещо, със сигурност се разбра от тази тема-повечето индивиди в тази тема, си имат по няколко "паразита", които редовно ги муфтят за енергия. Под различни претексти човек снабдява тези "животинки", а после се има за много "осъзнат". Нелепо е! Разберете го!
Активен
Уж-Ум
Vakuu
Неактивен Неактивен

Публикации: 54

NO MORE!

« Отговор #36 -: Октомври 14, 2011, 13:13:44 »

Ах Емиле, Емиле, всичко което си написал си го написал на себе си, защото всичко което направих е да обърна твоите думи към самия теб. Ти дори не си говориш с нас, ивеве направи същото и ти дори неможа да се усетиш, ти дори не можеш да ни видиш, ти друго освен себе си не виждаш, Ти си въобразяваш, че си пишеш с нас, но всъщност ти дори не виждаш как се забавляваме с теб и само ти копираме твоите собствени изрази, и ти се набираш да си отговаряш... не се подценявай толкова... не вярвам мирогледа ти да е ограничен само до теб самия... иначе би било много жалко, но само от теб зависи дали можеш да прогледнеш отвъд себе си и да видиш че има свят и отстрани Усмивчица
Уж-Ум, светът е Огледало, което отразява нас самите! В това число написано от теб отразява самия теб!"Смеял се хърбел на щърбел."

да отразява ме, но не думите, а действието зад тях, ти виждаш ли действието? от там успяваш ли да видиш мен, можеш ли да ме отразиш. в момента в който успееш да отразиш мен, ще се загубиш в мен. написаното от мен отразява този за когото е написано, но не мен. Мен можеш да ме видиш зад действието което се получава от написаното от мен, но дали погледа ти стига тази дълбочина само ти можбе да покажеш. това което отразявам не съм аз. Няма как да съм хърбела или щърбела, но интересното е че ако Емил е щърбела то ти си хърбела, ти видя себе си в думите ми, и си помисли че аз съм хърбела. аз съм леко и зад хърбела и зад щърбела, може да ме наречеш баба меца, ама пак няма да си познал Усмивчица
Уж-Ум, никого не видях в думите ти! Но интересното е, че ти реагираш така. Думите са вид информация. Тъй че, не, няма необходимост да виждам зад думите ти действията-виждам намеренията ти! Не, написаното и казаното от ТЕБ-ПРОЯВЯВА ТЕБ САМИЯ! Следващия път, когато решиш да обидиш и/или квалифицираш някого си го спомни. Намигване Всичко около теб, край теб и извън теб е отражение на ТЕБ самия. Защо ми е да те виждам или познавам? Все тая ми е за теб! Ти си си ти, а аз аз! Макар че всички сме Едно Цяло! Аз имам избор да отразя нещо или не, както в огледалото ти си гледаш косата, а аз носа. Усмивчица Въпрос на избор! Аре, хлапе, следващия път преди да пишеш нещо малко мисли, че инак става жалка история, а и теоретикът, колкото, и да е добър, практикът си ходи по водата, докато другият го учи, видиш ли как се прави. Веселяк

NightDreAm, признавам те! Велик си! Сълзи Друг така като теб не ме е правил за смях Тъжен, но аз ще бъда силен и ще го преодолея! Много съм ти благодарен показа ми много слабостти...

ще ми кажеш ли по какво си пролича че съм малък? аз толкова умело се стараех да прикрия че съм малък и се правех на голям но ти успя да ме видиш дори зад огледалото ми , наистина си добър!

също така благодарение на теб научих много неща, видях че си един от скритите учители, много съм благодарен че те има, и че ни трябва от време на време да ни показваш истината пряко, защото ние се заблуждаваме, доста, затова сме тука, с надеждата да намерим някой, който да ни покаже нещата.
« Последна редакция: Октомври 14, 2011, 13:52:18 от Уж-Ум » Активен

Който ме подценява, че мога да се справя и сам. Може спокойно да се отдръпва и да не се притеснява. Усмивчица
Самотата е илюзия. Усмивчица
Заедността е истина, независимо от илюзиите за самота. Усмивчица
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #37 -: Октомври 14, 2011, 13:46:25 »

Nightdream  недей да ме шашкаш, 90% , че и повече от редовно пишещите се познаваме лично. Възрастовата група в болшинството си е 20-30. Че е имало регистрирани с не-дототолкова коректни цели е така ,няма начин отворен форум е , ама бавно или бързо сме опазвали средата сравнително чиста от подобни набези. Ако имаш някакви конкретни съмненения , моля докладвай на екипа, защото това са сериозни неща , визирам ч**** и пе*****.
Също целта на този форум ,освен информацията е и предупреждения относно самообявили се и некоректни просветени , примерно Деянчо Колев. Относно канализираните информации ,също се перманентно се отправят предупреждения за достоверност и чистота на информацията.

Значи за обобщение :

Моля всеки който има съмнения за отклонения , не само преки чрез постове , а и за хора употребяващи форума за отправна точка и подържащи некоректни взаимотношения със членовете на този форум , да докладва на екипа публично или на лични.
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
ИВЕВЕ
Гост
« Отговор #38 -: Октомври 14, 2011, 14:14:22 »

Нямат нищо общо, но... Иве, вълка също е куче. Всъщност, през големите преходи, из снеговете, проблема с вълците е бил голям, поради две причини. Едната, че убивали кучетата, които теглят впряговете, а другата, че в размножителния период ги оплождали. 
Да, но се забелязало, че поколението, което раждали, никак не било лошо.
Не знаех. Благодаря за инфото.  Усмивчица

ИВЕНЕ
Към мен се обръщат по десетки различни начини, но Ивене не е сред препоръчителните такива. Избор имаш - Иве, Ивеве, Ива... Но не и Ивене!

Оправдание!
Извадка от тълковен речник: оправдание    мн. оправдания, ср. 1. Само ед. Оправдаване. 2. Довод, доказателство, с които може да се обясни или извини нещо. Имаш ли някакво оправдание за закъснението? 3. Оправдателна присъда.

Съгласяваш се, тоест охарактеризираш някой какъв е, само според неговите думи?
Не омаловажавай значението на думите. С какво се съгласявам не ми е ясно? И защо трябва да ти давам обяснения? Колкото и да ти обяснявам, докато четеш по диагонал на произволно-избирателен принцип, няма да стигнем до консенсус, а май не е и нужен. Усмивчица

(основно потребителите, които пишат са непълнолетни или докъм 30, а тези над 30 се делят на:1. хората, които наистина ги интересуват някои теми или 2.ч*киджии и п*дофили, които се опитват да се възползват от лапетата, това последното мислех дали да го напиша, но мисля, че е по-добре да се знае, защото под претекст колко е "възвишен" някой, може реално да изч*ка друг, та това е вид предупреждение!)
Е, сега ти пише 14 годишно дете. Е, и? Ти можеш ли да бъдеш по-висок, отколкото си?
Ти, за твоите вероятно 30 и няколко години, какво направи? Усмивчица Сериозно те питам - какво постигна? Умението да се заяждаш с "лапета" като мен? Хм, не си го усъвършенствал!  Тъжен

Активен
kehoy_
Неактивен Неактивен

Публикации: 187

« Отговор #39 -: Октомври 14, 2011, 14:31:36 »

Ае хора , не мислите ли че прекалявате вече. Всички сте сладки, малки, велики, всичко. Спрете да се джафкате толкова навсякъде всички . Все някоя душичка се обижда и се затваря в себе си . Нали това ти е въпроса ? Как индиготата променят или какво са направили ? Еми виж сега, не само индиготата, а и всички хора тук и там са наранени вътре в себе си , и продължават да се раняват един друг, и в следствие се отдалечават от природата си и себе си . Мене лично ми приличат на животни или вживили се няквкави коравсърдечни същества. Ама нали и аз съм човек/// Абе идеята ми е, ае поспрете се малко, сладури ще ви цункам за лека нощ. По-спокойно, а и междудругото манията за величие, нали знаете от какво идва (комплекси) Когато човек е отдалечен от себе си, се чувства непълен, нецял, такъф , някакъф недовършен, като лабилен човек, допускащ да го ранят жестоко. А това е света, всеки един от вас идва тук с идеята, че може да преживее всичко и да премине през него по един или друг начин. А вие седите и спорите за себе си, за личностите си, сравнявате се, обиждате се, аз го приемам навътре. Той се прави,че не го приема,но енергията е в него и след няколко дни започва да си го яде отвътре. ЕЕЕЕЕЕ . Да продължавам ли да говоря как всеки ден ставате за да продължите живота си, а той повярвай ми е доста тежък в сравнение с това, което всъщност е той зад завесата, така наречения ни "дом" . Смелички,такива мънички, невинни, силни, опитващи се , борещи се , уникални със цялата си същност, а пак кфо се чува от малките устички 'кой на кой давал урок, че някой пак излезнал по-велик от другия" ВСЕ ЕДНО СЪМ В ДЕТСКАТА ГРАДИНА, КОЯТО ПРОПУСНАХ В ЖИВОТА . Като ходя на работа всеки ден и чета надпис " куклен театър" . Идеята е , целия живот е урок, въобще не се впечатлявай от този и ония, ако ги чувствап далечни от твоята прекрасна. уникално красива, чиста душичка. Дори и ти да не го знаеш. аз знам повярваййййй миии,,, много си красив и ти и ти .... ама наистина сте като от детската градина, дечица. Знам ,че е трудно, ама не се нападайте толкова много, нали не искате да гладуваме , или децата на земята да гладуват, нали не искате да има война. Нали си мислите ,че не ви трябват индигота, които да са някакви нов вид герои, дошли да опрвят света. Е ако не искате, ви предлагам един път, ама си помислите много внимателно, защото ако сега се съгласите с МЕН и не го следвате ....... Спрете да се каратееее...... губите времето, всички сме велики и никой не е . Всички сме уникални и никой не е. Всички сме грозни, и никой не е . Всичко е истина , и нищо не е . "кой признава си,че е заслепен"  Толкова сте хубави и аз толкова ви обичам, и ми липсвате . (хаха говоря като крион, скоро го четох ;д) Не е наистина, боли ме , защото усещам обикновено какфото усеща човека около мен, а той не винаги е само един . И много боли, боли,боли , а всички са много любими, иии те много ме обичат. Но понякога се изправят срещу мен и ме нараняват, после направо забравям ,че са ме обичали ... Стига е хора, сладки , сладки сте , не искам да болиии, всички сме 1. А на главния въпрос за кламерите и различния свят без война, ти гарантирам, 2 години от сега, не съм врачка ама не ми и трябва, проста сметка е . Ако не ми вярваш си запиши ника ми и датата 14.10.2013. Толкова съм сигурна в себе си , че ти гарантирам, намери ме след 2 години да си говорим пак .
Активен
kehoy_
Неактивен Неактивен

« Отговор #40 -: Октомври 14, 2011, 14:40:45 »

Даже ще се ядосам и ще ви кажа , че не сте дорасли да се карате !!!!!!!!!! Спрете, дечковции, мен ме боли , боли , болии . И после и теб ще те болии,,, защооо ?? Ще пораснете спокойно ,, само спокойно.. гледайте филми, четете интересни статии, не си промивайте толкова мозъка, страх ме е.... Ако усетите с душата си това, което става сте обречени. Вижте света е красив, има слънце, небе(адски яко), луна после, има вятърр, понякога сняг, миризма на цветя, не е  ли якоо ? Защо не му се радвате ?? Кой ви докара до тук...... Не ви ли е страх от устре, от другия човек, те са ваши,, вашите приятели ии вашето време на живот, и моето, и защо ни е страх. Спрете,спрете, всичко усещам, не мога повече ......
Активен
kehoy_
Неактивен Неактивен

« Отговор #41 -: Октомври 14, 2011, 14:47:05 »

Знаете ли кфа съм добричка и миличка, и колко много обичам , всичко обичам, всички обичам, прощавам им винаги и ги разбирам, и искам да ги обичам повече. И знаете ли, болно ми е ,,,,.. многооооо , страх ме е много,,,, аз съм като теб, ти си като менн... защо ти оставяш аз да се страхувам, като дете , което трепери в ръцете тии. все едно съм твоята най-добра приятелка , и ти си се зарекъл да ме гледаш винаги и да ме пазишш. Аз съм просто човек, и ти си такъф, ти занеш ли ,че си супер супер як, иии дедазнам, аз искам да сме приятели. И на мен пак ми викат ,че преигравам, драматизирам, че съм луда, а аз усещам енергия, тяхната,нашата,моята. Което значи, че аз се чувствам така , както те ми казват че съм такава. Боли бееееее, защо оставяш душата ми да трепери в ръцете ти Хммм? Аз съм примера, осъзнай го .. Спрете с личните обиди,аз няма да ви отразя, ама всички го правяттттт. И ше си пиша кфото си искам , където си искам,дори и да ми е неудопбно и тъпо, и чувствата ми да ме разкъсват отвътре. Това са вашите души, те треперят ......
Активен
kehoy_
Неактивен Неактивен

« Отговор #42 -: Октомври 14, 2011, 14:53:22 »

Е, сега ти пише 14 годишно дете. Е, и? Ти можеш ли да бъдеш по-висок, отколкото си?
Ти, за твоите вероятно 30 и няколко години, какво направи? Усмивчица Сериозно те питам - какво постигна? Умението да се заяждаш с "лапета" като мен? Хм, не си го усъвършенствал!  Тъжен

И ДВАМАТА НЕ СТЕ СЕ УСЪВЪРШЕНСТВАЛИ, НЕ ЗНАМ КАК ДА МЕ ЧУЕТЕ ВЕЧЕ ВСИЧКИ, НЕ ЯДЕТЕ ХРАНА, А СЕ ХРАНИТЕ ОТ СЕБЕ СИИ . КАТО НЯКАКВИ ******* ЕНЕРГИЙНИ ВАМПИРИ .
« Последна редакция: Октомври 14, 2011, 16:46:28 от Модератор » Активен
kehoy_
Неактивен Неактивен

« Отговор #43 -: Октомври 14, 2011, 14:56:14 »

треперя, треперя,           света е болен , страх ме еееееее. лекувайте го, не го разболявайте , няма време, аз треперя / къде сте вие сега, защо не ме чувате
Активен
inka todorova
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #44 -: Октомври 14, 2011, 16:10:07 »

НА ЕДИН ЧОВЕК МУ ХЛОПА ДЪСКАТА,ТОГАВА КОГАТО Е ЛИШЕН ОТ ОБИЧ..А МОЖЕ И БОЙ..:)МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА неразбирането..то ме доведе до търсеното с векове нещо от мен...а кога му хлопа на човек дъската..хмхм..и когато няма добре забити пирони:П.бъдете щастливи,обичани и весели бе..мама му стара...ВЕСЕЛИИИИИИИИ..ЗА ВСИЧКИ ВАССС ОТ МЕНhttp://vbox7.com/play:1f0a4f1a
Активен
Страници:  1 2 [3] 4 5   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Как бихте описали цветовете на един незрящ човек?
Въпроси и отговори
... 4 1224 Последна<br />публикация Октомври 12, 2011, 14:48:56
от ИВЕВЕ
Съновиденията и виденията на един мой близък човек
Моите сънища
Blue Rose 0 1302 Последна<br />публикация Януари 23, 2012, 01:05:36
от Blue Rose
Мисли и откровения на един човек
Послания
Blue Rose 3 1396 Последна<br />публикация Януари 23, 2012, 14:49:17
от Щуродино
Как се усеща светоусещането на човек по снимка
Въпроси и отговори
mamagaya 9 1177 Последна<br />публикация Май 14, 2012, 13:10:59
от mamagaya
Как детето да стане човек?
За родителите
Бунтарката 1 4798 Последна<br />публикация Октомври 11, 2013, 20:32:18
от Бунтарката

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright