Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Хобито като учител  (Прочетена 440 пъти)
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« -: Октомври 09, 2011, 01:22:45 »

Смятам тук да споделя какво успявам да науча от хобито с което се занимавам и как то въздейства комплексно и в детайли върху съзнанието което съм.

Искам само да споделя, че хобитата са много, но точно тук ще обърна внимание на минералите и растенията, които събирам и с които общувам.
Наричам го общуване защото не ги смятам за неодушевени предмети, защото усещам как контакта с тях променя и мен и тях, усещам как взаимно вдъхваме живот един на друг или най-малкото се променяме.

Всички знаем, че хобито не е като работата освен ако не превърнем работата в хобиУсмивчица , като цяло него сами си го избираме и го вършим напълно доброволно в повечето случай без да очакваме някаква изгода, макар и да има случай в който хобитата да се превръщат в доходоносен бизнес, но това е друга тема.
Това от своя страна създава среда в която се чувстваме свободни можем да правим,а може и да неправим каквото си искаме, та това си е нашето хоби, което ако няма и крайна цел,като например "да събера повече марки от Иванчо до края на годината" ще бъде още по-освобождаващо.

Какво може да се случи в това пространство от свобода или какво се случва точно с мен ще разкажа по-подробно следващия път...

« Последна редакция: Октомври 09, 2011, 01:33:42 от В Дъх Нов Е n :) » Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Какво се крие в името ти?-числова азбука « 1 2 »
Астрология и нумерология
giti 23 31210 Последна<br />публикация Октомври 16, 2011, 00:22:54
от protoplasma
Колко от мечтите ви се сбъднаха? « 1 2 »
Въпроси и отговори
Бунтарката 16 2962 Последна<br />публикация Декември 07, 2011, 01:04:36
от Ariam
Някои митове и факти за хората левичари
Любопитни факти
pufi 12 2614 Последна<br />публикация Юни 30, 2011, 14:25:11
от Gabbie Unfaithful
Съвременните окултни учения и конспирацията за Нов Световен Ред
Програмиране, световен елит
Spiritus 3 2603 Последна<br />публикация Септември 16, 2011, 18:36:33
от ...
Относно минало и не толкова събитие - нужен ми е съвет.
Обща тематика
Sita 13 934 Последна<br />публикация Октомври 01, 2011, 17:31:44
от protoplasma

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright