Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 2 3 [4] 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Раждане  (Прочетена 4026 пъти)
protoplasma
Гост
« Отговор #45 -: Януари 15, 2012, 21:58:33 »

Цитат на: Sue
Аз съм ЗА раждането във вода
Да, това и според мен е най-удачния вариант.
Цитат на: Sue
ПРОТИВ - раждането в къщи. Твърде много рискове има.
А в болниците ги няма, така ли  Хммм
Познавах, навремето една баба, която беше приятелка на пра-баба ми. Четри поколения ги е израждала тя, без нито един провален случай. Докато беше жива, се доверяваха напълно на нея. Почина някъде, края на миналия век. От тогава-насам, само аз, където изобщо не съм в крак с новините в селото, знам за три мъртвородени и две осакатени по време на раждането бебета. Като това е за период от 4 години. Ако  се вземе предвид целия период, от последното и изродено дете от нея до сега, статистиката ще е доста по-мрачна.
Проблема е там, че тези, които стават лекари не са призвани да станат такива. За тях това е ангажимент, докато за лечителите, това е призвание и го правят с истинско познание и отдаденост към занаята... независимо дали са обущари, доктори или ковачи.
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 613

• Град: София
  • « Отговор #46 -: Януари 15, 2012, 22:36:01 »

Санги, при цялото ми уважение не смятам, че е уместно мъж да коментира раждането и да дава акъл как да се ражда, освен ако не е медицинско лице!
    Раждането вкъщи е прекрасно при идеалното развитие на ситуацията и при нормална бременност! Освен това на запад при раждане вкъщи задължително има акушерка, а медицински екипи в най-близката болница са в готовност!
    Ти говориш за статистики по време на бабуването, само че е добре да се отбележи, че по онова време процента на патологичните бременности е много по-малък! Сега има толкова проблемни бременности, че раждането в домашни условия може да е много рисково! Не искам да влизам в подробности, защото познавам семейство,което загуби детенцето си!
    Ако някой мъж иска да се прероди в жена следващия път и ако иска да си избере да ражда и на някой баир, за да е максимално близо до природата!
    На думи всичко е лесно!
    Ако не бях родила в болница, можеше сега да не се радвам на прекрасното си дете! Всяка майка, постъпвайки в болница може да подпише документ, в който да упомене, че не иска да ускоряват родилния процес чрез стимулиращи вещества!
    Активен
    elinikar
    Неактивен Неактивен

Публикации: 220

« Отговор #47 -: Януари 16, 2012, 00:00:25 »

И аз погребах преди години приятелка(съученичка),при която бременността беше нормална и след кръвоизлив в 8-мия месец,по спешност влиза в болница вечерта и я изтърват през нощтта ,и нея и детето.Докторите покриха случая,замазаха нещата.Но,...всичко си беше по тяхна вина.Не може сутринта да излезеш на разходка и да си добре,а на другият ден да те погребват...
    Активен

Ако от омразата можеш да се защитиш,от любовта неможеш!Затова любовта,насочена към земното,убива по-бързо от омразата...
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #48 -: Януари 16, 2012, 01:48:49 »

Цитат на: Gayatri
    Санги, при цялото ми уважение не смятам, че е уместно мъж да коментира раждането
    Изброявам факти и отвреме-навреме изказвам мнение. Не разбирам какъв е проблема!
    Ти говориш за статистики по време на бабуването, само че е добре да се отбележи, че по онова време процента на патологичните бременности е много по-малък!
    Да, защото не е имало болници и всичко, включително и раждането се е правило по правилен начин.
    Сега, системата ни прави зависими на нейните услуги. Здравеопазването създава предпоставки за появяването на болни, така, както банковата система създава предпоставки за съществуването на бедни и съдебната система създава предпоставки за съществуването на престъпници. Колкото повече - толкова по-добре за системата.
    Нужно ли е да съм юрист, медицинско лице или икономист, за да отчитам тези факти и възоснова на тях да изградя мнение?

Ако някой мъж иска да се прероди в жена следващия път и ако иска да си избере да ражда и на някой баир, за да е максимално близо до природата!
    Намирам иронията за изключително неуместна и в същото време показателна за отношението ти към... всичко.
    На думи всичко е лесно!
    Чудесно. Нека се научим да ги използваме тогава.
    Ако не бях родила в болница, можеше сега да не се радвам на прекрасното си дете!
    Децата родени в болница, не са прекрасни, защото са родени в болница, Gaqtry. Произхода на твоята радост, също не идва от болницата. Това вкопчване в инстанцията, като неизбежна е именно - сляпо следване на правилата, които са ни внушени от матрицата. Хем сме го говорили, хем пак.
    И не става въпрос само за раждане, а за всичко, което се извършва в болничните заведения, от хора, които не уважават себе си, професията и съответно пациентите си.
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #49 -: Януари 16, 2012, 11:11:27 »

Сега, системата ни прави зависими на нейните услуги. Здравеопазването създава предпоставки за появяването на болни, така, както банковата система създава предпоставки за съществуването на бедни и съдебната система създава предпоставки за съществуването на престъпници. Колкото повече - толкова по-добре за системата.
    Нужно ли е да съм юрист, медицинско лице или икономист, за да отчитам тези факти и възоснова на тях да изградя мнение?
    Санги, това вече е факт. Подценяването на създадената и работеща матрица няма да ни изведе от нея.
    И аз съм от тези, които без медицинска помощ едва ли щяха да крачат между живите. Медицината ни е нужна и ще ни бъде нужна дотогава, докато се възстанови връзката/комуникацията между майката и плода, който носи. Бабите и тогава ще са нужни, но особено днес, когато техните познания са погребани или покрити с прахоляк, едва ли акушерката с академични знания ще е в състояние да ги замести в къщата на раждащата. Аз съм за обединяването на знанията и опита на едните с другите и подготовката на бъдещите майки още от деца. Защото като малки момичетата като играят с кукли се учат как се отглеждат деца, но да възприемат бебето в корема на майка си като човешки дух и да чувстват какво иска да каже- това е много рядко срещано. Смятам, че точно взаимоотношенията с този дух улесняват или затрудняват едно раждане и че те създават проблемите, които се явяват на физическо ниво.
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 613

• Град: София
  • « Отговор #50 -: Януари 16, 2012, 11:43:31 »

Санги, с голям трепет очаквах твоето включване и коментар по повод на моето мнение Усмивчица

Причината, поради която си позволих да се включа и да напиша моя постинг беше, че ти не просто изказваш мнение, в което няма нищо лошо естествено, но заради това, че ти даваш препоръки и насоки за неща, които не са ти познати.

Цитат

Цитат на : Sanguinary
    Намирам иронията за изключително неуместна и в същото време показателна за отношението ти към... всичко.

По повод на този коментар за моето отношение към .... всичко, бих искала да те помоля да не охарактеризираш под общ знаменател какво е отношението ми към всички и всичко, защото просто нямаш толкова широк поглед върху това, а да коментираш какво е това мое отношение за неща свързани с теб или с близки до теб( по техни думи явно). Аз не мисля, че си видял лошо отношение от мен, но жалкото е, че дори и на мъж като теб, който има самочувствието, че винаги изразява собствено мнение, това мнение е много силно повлияно от мнението на други хора. Ок, това е твой личен избор, само не ме намесвай в такива неща.

Другото нещо, на което бих искала да наблегна- никъде не съм казала, че детето ми е прекрасно, защото е родено в  болница, а защото ако не бяха се намесили лекарите нещата нямаше да са толкова розови!
    Ако някой човек иска да бъде обективен, то трябва да се опита да види общата картина и да не чете между редовете, както и да не отбелязва само това, което на него му е угодно, за да се захване за някакъв спор Усмивчица

Всеки има право да се развива и да си върви по пътя както му е угодно, стига да не пречи на другите Усмивчица

Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #51 -: Януари 16, 2012, 19:18:10 »

Санги, с голям трепет очаквах твоето включване и коментар по повод на моето мнение
    Надявам се да не съм те карал да чакаш много.
    Причината, поради която си позволих да се включа и да напиша моя постинг беше, че ти не просто изказваш мнение, в което няма нищо лошо естествено, но заради това, че ти даваш препоръки и насоки за неща, които не са ти познати.
    Всеки си има глава на раменете. Аз не мога да израждам бебета, нито пък ще раждам, но съм нещо като предавател на синтезирано инфо от мнения, дадени от такива, които могат да израждат и такива, които са раждали.
    бих искала да те помоля да не охарактеризираш под общ знаменател какво е отношението ми към всички и всичко
    Ами щом би искала, добре, помоли ме. До сега нещо отказал ли съм ти?
    Пък и не съм те охарактеризирал, а просто намирам иронията ти за неуместна, още повече, щом твърдиш, че темата ти е от "болните". Та си представих, какво ли би било, ако не беше от тях.
    просто нямаш толкова широк поглед върху това, а да коментираш какво е това мое отношение за неща свързани с теб или с близки до теб( по техни думи явно).
    Не ти е актуализирана базата данни. С "близките до мен", комуникираме веднъж на седмица, а мненията ни рядко са се припокривали, дори и когато съжителствахме. Разбира се, има и други фактори, определящи несъответствието на твоите опасения с истината, но ще ги спестя.

Аз не мисля, че си видял лошо отношение от мен
    Никой не е видял лошо отношение от никой. Понякога, просто се отнасяме неправилно към себе си и хората, които разчитат по някакъв начин на нас и думата ни.

но жалкото е, че дори и на мъж като теб, който има самочувствието, че винаги изразява собствено мнение, това мнение е много силно повлияно от мнението на други хора.
    Досещам се какво имаш предвид, но не мога да го приема. Ще ти отговоря по следния начин:
    Ако някой, някога е видял, вожда да се съгласява сляпо с нечие мнение, само защото този човек има по-особена стойност за него, нека ми подскаже това, по какъвто и да е начин.
    Разбираш ли, Гая? Аз съм най-неподходящия човек, за обект на подобни обвинения.
    Ако някой считам, че не е прав, може да е собственото ми сърце, ще споря с него. Случвало се е.
    Другото нещо, на което бих искала да наблегна- никъде не съм казала, че детето ми е прекрасно, защото е родено в  болница, а защото ако не бяха се намесили лекарите нещата нямаше да са толкова розови!
    Вероятно нямаше да са толкова розови. Това предполага, само по себе си, че можеха и да са по-розови.
    Ако някой човек иска да бъде обективен, то трябва да се опита да види общата картина и да не чете между редовете, както и да не отбелязва само това, което на него му е угодно, за да се захване за някакъв спор
    Чета редовете. Спор не виждам. Може би, леко разминаване в гледните точки, но не и спор. Това, че аз не смятам като теб, а ти не смяташ като мен, не означава, че всички трябва да смятат като нас. Обективността е друго.

Цитат на: Alida
    Подценяването на създадената и работеща матрица няма да ни изведе от нея.
    Да - пробвали са и този начин - не става. Пробвали са и като й се противопоставят - пак не става.
    И двете, както историята казва, я правят само по-силна и устойчива.
    Не бива да правим грешки, които вече са правени.

И аз съм от тези, които без медицинска помощ едва ли щяха да крачат между живите.
    Е сигурно. От 4-5 поколения назад, мисля, че всички биха казали същото, включително и аз.
    Но тази кекавост, само че, не е дошла от облаците.
    Всъщност... жив щях да съм, но щях да съм без дясна ръка със сигурност.

Медицината ни е нужна и ще ни бъде нужна дотогава, докато се възстанови връзката/комуникацията между майката и плода, който носи. Бабите и тогава ще са нужни, но особено днес, когато техните познания са погребани или покрити с прахоляк, едва ли акушерката с академични знания ще е в състояние да ги замести в къщата на раждащата.
    Да, това е така. И все пак, дори и с днешна дата, има добри акушерки. Познавам 1-2 медицински сестри, които просто са си такива по призвание, а не по професия.
    Мисълта ми е, че не съм съвсем песимистично настроен. Истинските неща, няма как да се убият от системата. Има и учители, които са си родени за това, но 80% от учителите (имам предвид по училищата), просто не са за там. Примери за такива несъответствия има във всички сектори и отрасли.
    И не че избягвам темата за раждането, просто я съотнасям към общия пейзаж, за да съм обективен.
    Аз съм за обединяването на знанията и опита на едните с другите и подготовката на бъдещите майки още от деца.
    Ами да, разбира се. И не само това. Искаше ми се някой да спомене, за обединяването на съвременните медицински достижения с традиционните практики. Според мен това е най-правилния път. На същия принцип, както и между религиите не бива да се набляга на различията, а на приликите и да се допълват, така и науката и ...традиционните практики, трябва да се допълват, а не да се разграничават.
    Защото... представи си две от тези баби акушерки, заедно с 2ма доктори, такива като на мецанка дядо й, в една добре поддържана клиника?
    Защото като малки момичетата като играят с кукли се учат как се отглеждат деца, но да възприемат бебето в корема на майка си като човешки дух и да чувстват какво иска да каже- това е много рядко срещано. Смятам, че точно взаимоотношенията с този дух улесняват или затрудняват едно раждане и че те създават проблемите, които се явяват на физическо ниво.
    За това не се бях замислял, но си е така. Поначало с всичко, към което се отнасяме само като към... предмет, води до недобри резултати.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #52 -: Януари 16, 2012, 19:44:58 »

Оле незнам за статистиката на една баба , но моля ви нелепо е да се обсъжда след като в миналото статистиката за смъртност при бебета, малки деца и родилки е ужаснааа. Нещо от сорта ,че една жена с по 6-7 деца , което си е било нормално има поне един фатален случай.
    Примерно нещо много често срещано - омотана пъпна връв ,не е имало апарат за обдишване,имало е един друг метод и ако имаш късмет.
    Така вика му се естествен подбор ,който обаче продължава ,просто условията и факторите са различни.

Ако не се ползваше медицинската намеса ще се затрием, защото възрастта на майките е твърде висока 30-40 , въздух ,храна без коментар и съответно ужасно средно здравословно състояние.
    Така че ако не сте Хайди ,отраснала в планината яко чедо, не си правете безумните експерименти. Това е приспособяване с условията, когато променим тези фактори ,тогава може да се мисли за подобряване на естественото енергийно раждане където не сме зависими от мястото или апаратите.

Колкото за татковците си зависи от човека , моят не само на раждане ,а на самата операция даже присъства и се чуствах много по-добре отколкото ако го нямаше.

А иначе Санги колкото повече си на всяка женска манджа мерудия ще си го отнасяш , избора си е твой. Веселяк
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #53 -: Януари 16, 2012, 22:47:28 »

Цитат на: Eona
    нелепо е да се обсъжда
    Не съществува нещо, което е нелепо да се обсъжда, мецанке. Нелепо може да е поведението на някой, твърденията му и прочее.
    в миналото статистиката за смъртност при бебета, малки деца и родилки е ужаснааа.
    Странно къде ги гледаш тия ужасни статистики, тъй като не се досещам за нито една агенция за социологически проучвания, датираща, преди началото на миналия век.
    Нека говорим за положението като цяло. При съвременни болести и усложнения, се налага намеса на съвременни методи, добре, но те нямаше да са наложителни, ако не ни третираха като лабораторни мишки, от времето на съвременната медицина.
    Земята ни дава всичко необходимо, стига да знаем как да го използваме. Е, не знаем.
    Не са един и два примерите, в които съвременната медицина е безсилна и категорична, че лечение няма, което в последствие бива опровергано на 100%.
    не е имало апарат за обдишване
    Поседморявам: Нищо против нямам, нито една апаратура или продукт на технологическия прогрес, ако са в допълнение и услуга на познанията от древните лечителски практики, а не техен заместител.
    вика му се естествен подбор ,който обаче продължава ,просто условията и факторите са различни.
    Естествения подбор не предполага пренаселване на планетата или даден хабитат. По същата логика, би могла да отсечеш, че зверските епидемии през средновековието, както и двете световни войни са в съгласие с природния баланс и естествения подбор.
    Ако не се ползваше медицинската намеса ще се затрием, защото възрастта на майките е твърде висока 30-40
    Браво, мецанке. А ако няма обущари, ще ходим боси и ако няма шивачи, ще ходим голи.  
    въздух ,храна без коментар и съответно ужасно средно здравословно състояние.
    Тези факти са резултат, именно от индустриализацията и демогравския дисбаланс.

Така че ако не сте Хайди ,отраснала в планината яко чедо, не си правете безумните експерименти.
    Е... да, кекави сме. Никой не казва, че ще е лесно да се върнем към старите учения на Земята. Трудно ще е и то доста.

когато променим тези фактори ,тогава може да се мисли за подобряване на естественото енергийно раждане където не сме зависими от мястото или апаратите.
    Да, това също е така. Но нали все от някъде трябва да се започне. Всъщност то се започна де.

Колкото за татковците си зависи от човека , моят не само на раждане ,а на самата операция даже присъства и се чуствах много по-добре отколкото ако го нямаше.
    Забелязал съм, че западните татковци са някак си по-отговорни и съобразителни към ролите си... не само на татковци. Може и да греша.

А иначе Санги колкото повече си на всяка женска манджа мерудия ще си го отнасяш , избора си е твой
    Санги носи, не го жалете. Ебаси вожда, ако не може да понесе малко побой Намигване
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 256

« Отговор #54 -: Януари 16, 2012, 23:47:34 »

Искам да вметна, че темата е за този момент, в който жената е най- слаба, уязвима и отговорна освен за себе си за още един живот. Затова е добре тя сама да избере къде и в каква компания ще се чувства най- сигурна и защитена.
     Границата между указание/помощ от страна на мъжете и възприемането им от страна на жените като претенция е много тънка. Причината, поради която все още на повечето места не се допускат мъже е, че те изискват повече внимание, отколкото раждащите жени и се получава така, че вместо да помагат- пречат. Най- доброто, което един мъж може да направи за жена си в такъв момент, е да я разбира и подкрепя, един вид- да и подари своята енергия, за да се справят тя и детето по- лесно. (нека не забравяме усилията, които и то полага)
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2544

NEVERENDING STORY

« Отговор #55 -: Януари 17, 2012, 00:41:51 »

Ами Санг специално в България ,събирателството на сведения дори от такъв характер ,започват по време на Възраждането , когато предимно се бабува и то е доста фанатично събирателство , за което трябва да сме много благодарни.

Всяка смърт ,включително от бактерии и вируси(епидемии) е част от естествения баланс . Иззкуственият баланс при хората са лабораторните вируси, войната, катастрофите. Но ако се замислим дали е изкуствен или са естествени фактори за етап който може би е нужен , обсъждали сме го в друга тема.

Пак за обобщение ще кажа етапа е такъв с тенденция за промяна, чиято скорост е непридвидима. За този етап живота и раждането в технократско общество е обвързано с заобикалящите фактори и крайните експерименти , като раждане според даденостите на един отминал период и то крайно различно е твърде голям риск за да може да бъде толериран.

Ако мога да прогледна мъничко напред бих казала , че общението между майката и бебето преди да се роди ще постига все по осъзнато ниво. Тогава ще има един по-ясен конценсус между тях , една подготовка. Примерно ако детето не желае да минава през родилния канал ,което в дадена ситуация е разбираемо. Т.е майката се готви осъзнато за операция ,не от суета или поради крайни мерки а защото договорката е ясна.

Съответно ако това дете има нужда от силна връзка с земята и вместо да изненада майка си на разходка в парка , тази жена ще бъде подготвена за едно такова раждане ,ще избере мястото , психически и здравословно ще се подготви и тнт - водно раждане ,въздушно и каквото и да било Усмивчица Тука говориме за процес между въвеждащ и въведен ,където таткото се явява посрещач и подкрепа .
    Точно за това не бива да си говорим само за избор на майката , а за избор на идващия, след това медиатора , след това посрещачи и помагачи, а на обществото последна работа Усмивчица

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #56 -: Януари 17, 2012, 03:32:13 »

Alida
    Мецанке
    Всички майки
    Активен
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 733

« Отговор #57 -: Януари 17, 2012, 10:49:24 »

Имайте предвид които сте бъдещи майки, че е много важно детето в първите часове от своя живот, непосредствено след раждането, да бъде при майката.
    А не да го взимат те и да ти го донасят на другия ден за няколко минути.
    Ама хайде обясни им го това на докторите от матрицата...Тъжен
    Когато раждах не го знаех това, иначе щях да настоявам. Сега го знам, но вече няма да раждам...

Също е много важна и съзнателната връзка с детето преди да се роди, за която спомена Ео.
    И...да, проблема не е в технологията и апаратурите, а в хората, които те гледат даже не и като предмет, а като въздух, едно нищо Тъжен и които не уважават себе си, професията си и пациента.
    На тях каквато и апаратура, заплата и условия да им дадеш...
    Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #58 -: Януари 17, 2012, 15:33:47 »

Санги е бил жена в някой предишен живот. С осем деца

Хайде след като разгледахме емоционално-биологичната страна на въпроса, да споменем и духовната от гледна точка на Висшето Аз. Поне теоретично-хипотетичната.

Раждането и смъртта са предварително договорени моменти за душата. Ключовите травматични (или не чак толкова драматични) събития също. Най-ужасното нещо е родител да погребе детето си, но ако погледнем безпристрастно и от страни на тунела, този страшен момент е необходим и на двамата. И на майката (и бащата) и на детето, което е избрало изключително кратък живот. Душата ни се свързва с тялото през целия период на бременност или много близко в/след момента на раждането. При процеса на свързване е възможно да възникнат грешки. Също е възможно за една душа да е необходима опитност, при която тя само се свързва с тялото, без да има нужда да изживява след това живот на вън. Нима такава опитност не е необходима на една нова душа? Едва започваща процеса на въплащение. Нали не мислите, че Сътворението се е случило преди милиарди години и от тогава на сам такова няма? Особено имайки предвид, че за душите е вечно сега. Какво пък остава за Твореца.
    За майката пък да загуби чакано детенце е голяма психологическа травма. Много е възможно да е тежък урок по загуба , както веднъж го нарече Ео.

Честно да ви кажа аз не вярвам на това, че има съществено значение къде детето е родено. Има значение за лекото/не травматично раждане, но не и за връзката между душите на майката и детето. Тази връзка е създадена преди раждането и не зависи от пространството наоколо. По-важен е контакта между майката и детето след раждането.
    Активен
    Orion
    Търсеща истината..
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 114

• Град: Варна
  • Отказвам да играя ИГРАТА..

http://facebook.com/Scarl
    « Отговор #59 -: Януари 17, 2012, 18:20:39 »

Ето нещо интересно по темата Усмивчица :
    http://vascont.wordpress.com/2008/04/01/istorii_delfin/
    В света от няколко десетилетия се практикува подводното раждане. В доста страни има специални центрове – Русия, Франция, Австралия, Нова Зеландия, напоследък и в САЩ – десетки хиляди деца са родени по този метод.
    Руският учен Игор Чарковски дълго време се е занимавал с изследване на подводното раждане. Той е акуширал поне при 20 000 такива раждания. Дъщеря му, едно от първите деца, родени под водата, била на около 20 г., когато се случило следното. Чарковски и екипът му докарали една родилка на Черно море за да роди във водата. Те стояли там и се готвели за раждането, а жената стояла във водата на дълбочина 60 см. Внезапно се появили три делфина, разбутали хората и взели всичко под свой контрол. Хората гледали изумени. Делфините направили нещо нагоре-надолу по тялото на жената, което приличало на сканиране. Жената възкликнала “Чувствам се невероятно!”. Родила без каквито и да са болки и страх. По нейни думи изпитвала удоволствие. Преживяването било наистина невероятно. Оттогава се създала нова практика – да се използват делфините като акушерки – която днес се практикува в цял свят. В момента на раждането те излъчват нещо от своите сонари, което наистина успокоява майката.
    Те правят просто изумителни неща. Децата, родени с помощта на делфини-акушерки , поне в Русия, са необикновени. Според изследванията нито едно от тези деца няма коефициент на интелигентност по-нисък от 150 и всички те имат изключително стабилни емоционални тела и изключително силни физически тела. По един или друг начин превъзхождат връстниците си.
    (За последния абзац имам известни резерви доколкото нямам достатъчна информация).

Делфините определено ни припознават като близки по разум. И открито показват своите морални ценности. Ако плувате сред делфини и около вас има деца, те най-напред отиват при децата. Ако няма деца, предпочитат жените. Ако няма жени тогава отиват при мъжете. А ако наоколо има бременна жена, всички останали могат да забравят за делфините – цялото им внимание е се насочва към нея. Онова малко бъдещо човече става най-важното нещо на света
    Активен

All the world's a stage, and all the men and women merely players..
    Страници:  1 2 3 [4] 5   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Според денят на раждане
    Астрология и нумерология
    A1eksandar 2 3833 Последна<br />публикация Май 01, 2010, 00:11:27
    от До
    Вашата дата на раждане
    Обща тематика
    Аэ съм 5 2517 Последна<br />публикация Декември 08, 2011, 19:17:47
    от Ariam
    “Часът на раждане е написан на лицето на човека”
    Астрология и нумерология
    ~Schwarze_Sonne~ 0 1274 Последна<br />публикация Юли 10, 2012, 12:43:16
    от ~Schwarze_Sonne~

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright