Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Видях смъртта по време на молитва  (Прочетена 2614 пъти)
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« -: Октомври 07, 2011, 11:10:11 »

Снощи, по време на молитва, която не знам защо, но винаги правя със затворени очи, видях смъртта. Тъкмо бях стигнал до благодарствената част, благодарих, че ми се показва пътя, по който е необходимо да поема и в този момент, за почти секунда, картината от молитвата ми се замени с тъмнина и смъртта, както я описват повечето легенди, така да се каже. Високо тяло, с наметало и качулка, вилата, а в лице е само мрак. След тази секунда, картината отново беше там, откъдето бе спряла.
Сякаш несъзнателно зададох въпрос "кога" и получих само едно "30", но като се опитах да разбера дали дни, седмици, години, със страшна скорост започнаха да се сменят много картини. Заради скоростта, запомних само тези:
- някъде в планина, стадо овце
- пак на планина, момче и момиче играят с хвърчило
- в тропическа обстановка, животните бягаха уплашени
- 2 световна война, немски самолет воюва, но бива свален
- строителни кранове

Просто, всички картини вървяха изключително бързо и някои дори не успях да ги осмисля..

-> Може би трябва да спомена и, че последно време усещам някакъв призив да се обръщам към Създателя по-често. Не го усещам, като, че някой ме кара на сила, а така, че аз го желая. Дори случайно да видя филм, в който има подобна сцена или тн, някак ми се нрави идеята да общувам духовно още повече.
Активен
shining_star
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #1 -: Октомври 07, 2011, 12:45:17 »

Ти ще си го тълкуваш, всеки сам си тълкува това, което е за него...
но според общата картина смъртта ще е възкресение
Активен
protoplasma
Гост
« Отговор #2 -: Октомври 07, 2011, 19:02:13 »

Цитат на: Sita
картината от молитвата ми се замени с тъмнина и смъртта, както я описват повечето легенди, така да се каже. Високо тяло, с наметало и качулка, вилата, а в лице е само мрак.
Вила? Е не, вие просто сте решили да ме унищожите тия дни
Да не го бъркаш с нептуновия тризъбец? Ааа или с онези, с които дяволите ръгат грешниците, по пътя към казаните?
Вероятно, в един друг свят, Дарт Вейдър сече наред, джедаите със светлинна коса, а пък смъртта там е представена с лопата. А бе направо сърп и чук
Ето до къде водят молитвите, когато си между 6 стени.
Следващия път, ако видиш Дядо Коледа с дърворезачка, да знаеш, че това е Баба Марта.  Ухилен
Активен
Sita
13
Неактивен Неактивен

« Отговор #3 -: Октомври 07, 2011, 20:39:19 »

Объркал съм коса с вила, толкова ли е смешно?
Уважавам те, щото си стар и доказан потребител в този форум, но в случая се нуждая от сериозни мнения, вместо саркастични такива.
Активен
protoplasma
Гост
« Отговор #4 -: Октомври 07, 2011, 23:35:32 »

Объркал съм коса с вила, толкова ли е смешно?
Да, приятелю, наистина се взривих, когато си представих - нейно величество, как разтоварва сено от каросерията на зил. Дори и аз да го бях написал, пак щях да се смея. Опитай и ти  Намигване
Уважавам те, щото си стар и доказан потребител в този форум
Потребителя ти благодари. Странни са предпоставките, според които уважаваш някой!
в случая се нуждая от сериозни мнения, вместо саркастични такива.
Ситка, приятелю. Усмихвай се повече. Сарказъм няма. Когато има, обикновено трудно бива забелязан.
А по въпроса ти, трудно бих могъл да ти дам сериозен отговор... и най-вероятно нямаше да пиша, ако не беше тази вила.
Активен
АСИ
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #5 -: Октомври 08, 2011, 01:36:33 »

някой го е страх от смъртта ли тука... е въпроса май ?
    Активен
    eolis
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 9

• Град: варна
  • индигова душа

« Отговор #6 -: Октомври 08, 2011, 06:48:05 »

Здравей Сита,
     Не се страхувай!Ти си на прага на важна духовна трансформация.Кадрите които за кратко си видял са фрагменти от твои предишни животи.Опитай се по време на медитация да зададеш въпрос който е важен за теб и след това да изчакаш в тишина като само наблюдаваш образите или мислите които ще се появят.Така ще получиш послнието от Аз-а си.Смъртта по време на сън или медитация е обикновенно е знак за край на определен етап от духовното и психологическо развитие на човека.Радвай се!!Успех!!!
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Октомври 08, 2011, 11:28:56 »

Здравей Сита,
     Не се страхувай!Ти си на прага на важна духовна трансформация.Кадрите които за кратко си видял са фрагменти от твои предишни животи.Опитай се по време на медитация да зададеш въпрос който е важен за теб и след това да изчакаш в тишина като само наблюдаваш образите или мислите които ще се появят.Така ще получиш послнието от Аз-а си.Смъртта по време на сън или медитация е обикновенно е знак за край на определен етап от духовното и психологическо развитие на човека.Радвай се!!Успех!!!
    Ще опитам написаното от теб. Между другото имам/отговарям и на 12-те признака на пробуждането(това дето викаш, че съм към края на определен духовен етап).

И да допълня, АСИ, не ме е страх от смъртта, хич даже, но нали все пак е необичайно по време на молитва(поне за мен)..
    И това, което ме озадачи повече е, че съм сигурен, че има още нещо, което трябва да свърша в този си живот, затова и останах малко зачуден при появата и/му. Усмивчица
    Активен
    АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #8 -: Октомври 08, 2011, 12:39:53 »

снощи бушуваше голяма енергия на земята,сънувах катаклизми и повечето хора напуснаха земята... друг усети ли тази енергия? Смъртта е символ на духовния свят,защото ни отваря вратата към Духа...  11.11.11 наближава и  информацията в новата енергия ни връхлита чрез образи...
    Активен
    Финист
    Финист
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #9 -: Октомври 08, 2011, 18:23:56 »

Казва се че "ангелът на смъртта", "водачът на душите", освен всичко друго е и "Учителят на магьосниците".

е, ако избягаме от клишетата и зарежем теримини като маьгосници, учители, ангели... тогава остава факта, че има нещо, изглеждащо като образа на "господина с черния шлифер" и което е склонно да дава информация на хората с по-мистична нагласа.

сега забрави тия глупости за минали прераждания дето някой ги е писал по-нагоре, абсолютно невъзможно е да се изтълкува какво точно ти е казано - просто защото не си задала конкретен въпрос... "кога?" - що за въпрос е бил това, кога ще умреш ти, кога ще свърши света, кога ще дойде рая на земята, кога индиготата ще са 99% от населението на земята, кога ще падне първия сняг... това е като оня въпрос от "Галактическия стопаджия" - въпросът е "за живота, вселената и всичко останало"... ъъъъъ??? и съответно, какъвто въпроса, такъв и отговора: 42, в случая на стопаджията, 30 при теб... на 30 години, след 30 години, на 30 май, 2030та, на 30 градуса северна ширина... същото се отнася и за картинки - нещо е имало в подсъзнанието ти, какво - явно и ти не знаеш, и съществото ти е отговорило... и дори дали е било същество или твое видение за някаква енергия - кой знае...

господинът със шлифера е голям симпатяга принципно, малко сме му скучни, но пък много ни обича май-май... и май-май не е само един, а са така доста тия "господа в черно"... лично за мен, това е един от идеалите им, на които искам да приличам, и от които активно се уча...

иначе наистина е малко странно с тая вила... съветвам те да се позанимаеш със СИМВОЛИКА, има доста хубави книги по пазарите на тая тема.
    А посланието ще го разбереш, като натрупаш повече опит от подобни "видения" - просто с иги записвай, и един ден събраната статистика ще ти покаже обяснението... лично аз някои неща си ги обясних след повече от 15 години... когато стана очевадно за какво се отнася... но и никога не си позволих да спекулирам с предположения и метафизични обяснения... просто метафизичното си лъсва само когато всички други обяснения не пасват...
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #10 -: Октомври 08, 2011, 21:26:53 »

Цитат на: Финист
    иначе наистина е малко странно с тая вила... съветвам те да се позанимаеш със СИМВОЛИКА, има доста хубави книги по пазарите на тая тема.
    Да не прекалиме само. Честно да си призная, щеше ми се да отговори по друг начин, ситка, ама не ми се оправда щенето. Надявах се да е наистина ...е айде не вила (макар, че защо не), но пък тризъбец, но се оказа, че си се объркал. Ти, Финис, орле, щом се занимаваш със символика, сигурно знаеш за тази на тризъбеца?! А това с косата, освен при Толкин и разни... особено забавни сказания, идещи, предимно от хората, които са измислили Дядо Коледа, Teddybear и куклата Барби , не съм го срещал другаде.
    Честно казано, всичко е до лична представа и интерпретация.
    Най-...контрастното усещане за облика на смъртта, за мен са ... ето тези, рисунки, на един от любимите ми художници, особено първата (214), а другата (117), по-скоро я свързвам със самотата. А ето, специално за нашия приятел, ситка, си поиграх малко на photoshop, пъй и вие да видите, че тризъбеца не е нещо, което не се вписва, в ръцете на... общоприетото схващане за Смърт. А иначе, поне според мен, коня е задължителен.

* 214.jpg (225.83 KB, 645x800 - видяно 273 пъти.)

* 117.jpg (118.98 KB, 611x768 - видяно 279 пъти.)

* deathtrident.jpg (109.33 KB, 600x800 - видяно 288 пъти.)
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #11 -: Октомври 08, 2011, 22:13:52 »

Сита, по време на молитва си в процес на общение, тогава се приемат интензивно енергийни пакети. Някои от тях са за поддръжката ти , настройките ти ,баланса и тнт , а някои от тях са информативни. За разлика от ченълингите ,информацията не пристига в смлян вид. С напредване на развитието ти , ти се учиш да асимилираш тази информация, по -този начин ти също се развиваш и развиваш връзката-общението ти с енергията на Създателя , чрез висшия си аз. За това имаш вътрешен стремеж към това общуване. Това с картините е знак за асимилирана информация, но разбира се само ти можеш да я разбереш за себе си. С времето това става по-лесно. Значи си представи енергийният пакет "Смърт"  ,търси в твоята база данни образи в които да се вмести и намира общонабивания образ на черният с косата за това образно ти се появява тази картина и така нататъка , както ти каза Финист, търси символиката в себе си , по твое усещане. Примерно само ти ще си отговориш - смъртта ли ти се яви или видя символ на  смъртта ,какво е било усещането ,каква е връзката с последвалите картини. Всичко сам ще си подредиш с времето, това че си решил да споделиш тук ,мога значи да те посъветвам да се огледаш за хинтове във всеки пост.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    loop
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 157

• Град: London, baby :P
    « Отговор #12 -: Октомври 08, 2011, 22:16:51 »

Само да вмъкна, че когато започнах да си записвам сънищата, те спряха да показват. Станаха пълна бъркотия от неконкретни измишльотини. А като спрях да ги описвам, пак започнаха да се конкретизират.

Поне при мен Намигване
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #13 -: Октомври 08, 2011, 23:02:01 »

зададох въпрос "кога" и получих само едно "30",
    Еми на 30 ще си в апогея си- ще изградиш възможно най-добрата си връзка с Висшето Аз и ще си осъзнат   Щастливко Ако ще играем на хазарт, аз залагам на това.

Колкото до образа на смъртта.
    Принципно лесно се изкривяват и наместват образите с този метод на получаване на информацията. Ако примерно си възприел някой, че е с наметало, това ти напомня за смъртта и веднага без да искаш слагаш една вила/ коса в ръцете му, в своите представи.  Ухилен
    Малко упражнения за чистене и спиране на мислите + упражнения за концентрация и нещата добиват леко по-реалистичен и изчистен вид в картинките. Но пак много зависи...
    Не твърдя, че има значение, дали е с вила или с малка розова рокличка. Важено е с какво ти допринася.
    духовна трансформация
    И аз си мисля, че е това. Но в момента все пак сме в графа "мисля си, че е" а не "то е еди-си-как", та:
    Sita, ти си този, който може да извърви пътя, смело, но все пак и предпазливо напред - Успех!
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #14 -: Октомври 09, 2011, 19:22:40 »

На мен, честно казано, някои неща не ми се връзват хич.  Згреших
    1. Как разбра, че овцете са в планина?
    2. Как разбра, че момчето и момичето с хвърчилото са пак в планина?
    3. По какво разбра, че е 2рата световна? И по какво разбра, че е немски самолет? Защото, не се сърди, приятелю, но съм почти сигурен, че ще ти покажа всички военни самолети (айде пътническите ще ти ги спестя) на луфтвафе, по време на третия райх и от тях ще разгадаеш единствено, че това са самолети, но до там. Кой е изтребител, кой е бомбардировач, а пък да не говорим за моделите - много ме съмнява.
    Та как разбра, че е немски самолет и как разбра, че е през ВСВ, за толкова краткото време, през което са ти премигвали кадрите?
    И с какво ПВО те свалиха? Друг самолет ли? Коя битка? Не беше ли в планина?  Ухилен
    Съжалявам, но повечето от нещата, които си разказал, ми звучат като свободни съчинения, с ясен отговор, който просто искаш да чуеш/прочетеш от някой. Еруин и някои други съфорумци, гледам, че до някъде се е справила с тази задача и още един юзър, по-нагоре, който смята, че това са ти преражданията, но... аз не мисля да играя на асоциации.
    Не мога да обърна сериозно внимание на подобни разкази. Може пък и да е в мен причината. Не знам.  Намигване
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright