Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: На някой случвало ли му се е да минава хеликоптер над дома му, докато медитира?  (Прочетена 421 пъти)
i.am.eternal
Nazara
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Varna
  • We are eternal, all this pain is an illusion

« -: Октомври 05, 2011, 18:32:05 »

На някой случвало ли му се е да минава хеликоптер над дома му, докато медитира. Един мой познат разказа, че започнал да се вясва постоянно хеликоптер, щом започвал да медитира, когато спрял хеликоптера загубил интерес... Ето тук намерих още един подобен случай на човек чиято медитация е прекъсната от тая машина http://www.youtube.com/watch?v=UhVMC8v89H4
     за тези които разбират англ. http://lightworkers.org/node/135783
    за останалите превеждам: 'Живея в близо до военна база и нископрелитащите хеликоптери са ми добре познати, днес видях един черен хеликоптер (такива които се използват в секретни операции) и странното беше че се случи докато медитирах и извършвах енергийна работа. На последната сбирка на CE5 обсъждахме с останалите че на много хора се е случило да видят или чуят нископрелитащи хеликоптери по време на медитация. Може би успяват да засекат енергийния 'подпис' на някой медитиращ. Но нека се върнем на хеликоптера. Случи се докато изпращах лековита енергия към Земята, когато видях този хеликоп да се насочва на юг, а аз сочех изток, после се обърна на запад директно над мен, после север, снижи се и застана между 2 дървета наблюдавайки ме. Аз също ги наблюдавах, не знаех какво да направя и просто им помахах, след това си тръгнаха"  
    Та така де на някой случвало ли му се е ?!
    Активен

iLLimiTabLe*sTroNg*MiNd
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #1 -: Октомври 05, 2011, 20:03:32 »

Случва ми се напоследък, от едно известно време, може би 4-5 пъти да виждам нещо като хеликоптери /дори се чудех дали е хеликоптер/ , но не е по време на медитация, сутрин медитирам и не гледам нищо, не гледам навън Усмивчица а тези "хеликоптери" - приличат на такива - ги виждам само вечер като е тъмно, и винаги от едно и също място се появяват, гледам ги от западния прозорец, аз съм на 15 етаж, вижда се хоризонта на запад, появява се една малка светлина, която се приближава, върви право напред, и се увеличава и нараства, и като стигне до определено място, завива покрай блоковете, винаги по един и същи път...и мига с различни светлинки...и като дойде по-близо, преди да завие покрай блоковете, се вижда и формата, като въртолет, но ми изглежда сякаш по-голямо...случвало се е да видя за 1 вечер 2-3 такива, и аз реших, че са хеликоптери, но...не знам, странно ми изглежда
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Медитацията и Мантри
    Йога
    Админ 0 1170 Последна<br />публикация Януари 09, 2010, 19:23:39
    от Админ
    Пречки за медитацията
    Йога
    Админ 4 1461 Последна<br />публикация Юли 12, 2010, 20:22:53
    от sahaj
    Хипно-Медитацията - Среща между истока и запада
    Йога
    Админ 0 1057 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 17:50:10
    от Админ
    Медитацията - път към себеразвитие и здраве -онлайн тренинг
    Полезни сайтове
    e.psiholog 0 641 Последна<br />публикация Юни 24, 2012, 14:37:49
    от e.psiholog

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright