Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: СТАРИ БАТЕРИИ - носете на софийските срещи!  (Прочетена 461 пъти)
Финист
Финист
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« -: Октомври 03, 2011, 10:55:11 »

ЗЕЛЕН ПРОЕКТ: РЕЦИКЛИРАНЕ НА СТАРИ БАТЕРИИ

Споменах на последната ни софийска среща(03-октомври-2011), че винаги когато присъствам, ще събирам стари батерии и ще ги предавам за рециклиране!

Призовавам всички които имат такива батерии, да ми ги носят на срещите - аз ще ги събирам и предавам за рециклиране. При нас в офиса има отпадъчни контейнери специално за тях и директно се носят за преработка.

За жалост не мога да идвам на абсолютно всички срещи, но поне веднъж-дваж месечно ще се появям, и тъй като винаги съобщавам това във форума в съответната тема - ще е ясно.

Макар че... може би някой доброволец ще се запише тук за да събира батерийките в мое отсъствие, пък с него вече ще се разберем как да ми ги предаде след това...

П.П. Ще се старая да водя статистика и да отчитам колко батерии сме предали в тази тема.
Активен
Do_It
Eyes of consciousness
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Strange Bird

« Отговор #1 -: Октомври 03, 2011, 21:07:51 »

Старите батерии можете да ги ползвате като нови (напълно, ако е, ще трябва много енергия, но за частично, малко време - не чак толкова), когато се научите да ги зареждате с енергия от собственото си тяло, което е факт! Пробвайте преди рециклирането, ако желаете.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
"Срещи в Жасминовия храм" от Мария Мира
Книги
delfin 3 1455 Последна<br />публикация Ноември 12, 2009, 11:05:34
от anabela
Предложение относно темите за срещи
Съобщения / Предложения и оплаквания
praiseyou 2 746 Последна<br />публикация Май 28, 2011, 21:56:26
от praiseyou

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright