Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Относно минало и не толкова събитие - нужен ми е съвет.  (Прочетена 935 пъти)
Sita
13
Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« -: Септември 29, 2011, 22:08:34 »

По разбираеми причини, ще назовавам нещата с А, Б, В и тн.

Преди време, много исках и се борих, за да ми се случи "А". Всичко стана, както го исках. Заживях в мечта "А". И така известно врем, докато не реших, че ми липсва "Б". "Б" е началото преди "А" и в същото време различно, подобрено от първичния си вид.
Трябва да спомена, че, за да тръгна по мечта "А", освен моето желание, на лице бяха и изключително силни и многобройни знаци, но не какви да е, а от онези знаци, които остават отпечатък за цял живот.
Живеейки в мечта "А", реалност "Б" ми липсваше и ме дърпаше. С много условия и премисли, съзнателно избрах "Б".

Осъзнавах, че веднъж излизайки от "А", би било много трудно да се върна в същата мечта. И все пак..
Мина известно време, вече виждам нещата под друг ъгъл. "А" ми липсва ужасно много, ужасно... В началото не си го признавах, но е факт!

Вечер, когато лягам, понякога и без съзнателно да се насочвам, спомените ме отвеждат в "А". Мислено изживявам действия, емоции, чувства.. Душата НЕ ме боли, но има някакво усещане на тъга, малка мъка.

Простих си, направих го напълно искрено и в него момент го почуствах, онова чувство, че някаква тежест ти пада от раменете.
И все пак, продължавам да сънувам "А". В един от сънищата ми, бях в мечта "А", пак бях решил да я напусна, но не се получи поради определени обстоятелства. В реалността, подобна случка бих приел като знак.

В друг сън, отново успях да постигна мечта "А", която беше същата като оригиналната, но малко по-различна, все така въвличаща.

От друга страна, в съзнанието ми има и мечта "В". Тази не е свързана пряко с "А" или "Б". Всъщност, когато оставих мечта "А", в главата ми имаше идея, че я оставям, за да се върна в мечта "Б", откъдето да стигна до мечта "В".

Горе-долу, мисля че обясних как стоят нещата. Сега към основното, за което отворих темата.

- Защо, макар че си простих истински, продължавам волно и не, да мисля за мечта "А".
- Защо имам това кофти чувство на мъка, чувство, че съм взел грешно решение. Или пък просто ми е мъчно.. Може да се погледне и като чувство, че съм предал себе си до някаква степен.
- Как да се справя с това.
- Какво бихте направили вие, ако бяхте на мое място.

Общо взето това е, около което ще се върти темата. Благодарско на всички, които ще вземат участие в нея.
Активен
viosta
Гост
« Отговор #1 -: Септември 29, 2011, 22:44:00 »

Sita , защо не остана в мечта А ? Или търсеше сигурност в мечта Б ? Страхуваше ли се от А ? Защо не послуша сърцето си , а послуша разума ?
Активен
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #2 -: Септември 29, 2011, 23:12:37 »

Цитирам по памет:

"От себе си аз идвам и към себе си вървя"...

В материалния свят изживяваме разни неща и преминаваме в следващи периоди от живота си, зад нас страниците се затварят. Не можеш да се върнеш към нещо старо и отминало. То вече не е същото.
    Аз на твое място бих или останал в "Б" или продължил към "В", но по-скоро към "В", понеже ще съм се наситил на "Б" Усмивчица

Бъди!
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #3 -: Септември 30, 2011, 00:27:27 »

Горе-долу, мисля че обясних как стоят нещата. Сега към основното, за което отворих темата.

- Защо, макар че си простих истински, продължавам волно и не, да мисля за мечта "А".
    - Защо имам това кофти чувство на мъка, чувство, че съм взел грешно решение. Или пък просто ми е мъчно.. Може да се погледне и като чувство, че съм предал себе си до някаква степен.
    - Как да се справя с това.
    - Какво бихте направили вие, ако бяхте на мое място.

Общо взето това е, около което ще се върти темата. Благодарско на всички, които ще вземат участие в нея.

Живей в сегашния момент. Не в миналото, не в бъдещето, не в размислите си какво би станало, кое е щяло да бъде най-добре и кое ще бъде най-по-по-добре.

Ти си тук, точно където трябва да си.
    Ти си този, който трябва да си.
    Както Vakuu казва- ПРИЕМАНЕ  Усмивчица

Често лутайки се в миналото и бъдещето, в опита си да вземем правилното решение, така се оплитаме в собствените си мисли, че вътрешния ни вграден компас колкото и да крещи правилната посока(нагласа) няма как да достигне до нас, защото сме се бетонирали от собствените си представи, очаквания, позиции, всякакво насочени и не насочени мисли...

Спри потока на мисли и направи една крачка, после втора и ако ти е интересно -виж накъде си поел...
    (поне аз така правя, когато не мога да се измъкна от някаква житейска зацикленост, всеки път при мен това дава добри резултати)

Принципно метода е следния:
    "Разбиваш" си черупката, която сам си си построил.
    И литваш.

Бяха ми направили сравнение с пеперудите и по-точно какавидите им.
    Как когато си готов (формирал си се, преобразил си се в по-защитени условия, надградил си се) и ти стане тясно трябва да разчупиш пашкула, да пребориш себе си и да литнеш към големия свят.
    Удобно и сигурно  е някак в пашкула, а леко е плашеща идеята да го напуснеш, но пък ти става все по-тясно и те изгаря желанието да заживееш по друг начин.

Ако пеперудите мислеха колкото хората..., сигурно доникъде нямаше да я докарат тази работа с излизането от пашкулите и преобразяването, захвърлянето на нещо старо, което вече не ти е нужно, за да придобиеш простора и свободата.
    Представяйки си, че съм бъдеща пеперуда чувам мозъка ми да ми задава въпроси: "Защо пък да го изоставям този пашкул, аз съм си го направил, знаеш ли колко усиля съм хвърлил/а по него? А знаеш ли колко е страшно навън? А ако нямам пашкул, кой ще ме пази, къде ще спя? А ако сега го изоставя и се окаже, че не  е трябвало? Ако по-късно ми потрябва и се върна, а него го няма? А кой дава гаранция, че тези нови крила ще проработят въобще?"

И понеже говоря малко наизуст и не съм запозната със ситуации "А", "Б","С" си запазвам правото да не съм права.  

Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #4 -: Септември 30, 2011, 01:19:44 »

Sita първо ти прави чест, че се споделяш така пред всички и второ, че искаш съвет.

Аз няма да ти давам съвет тъй като не съм по-умен или по-мъдър от теб, нито пък мога да ти дам нещо поради простата причина, че сме едно цяло. Усмивчица

Но все пак мога да споделя личния си опит с теб и понеже сме едно цяло той е и твой опит!

Когато изпадна в ситуация която си описал или подобна защото те всички си приличат, имам предвид ситуациите които ни изкарват извън покой.
    Та когато попадна в такава ситуация се сещам за Илюзията за нуждата и за "А" "Б" "В" варянт.

Илюзията за нуждата я наричам царицата на илюзиите защото ако осъзнаеш нея, осъзнаваш всички останали Усмивчица

Сещам се за трите клончета, които тя пуска като филизчета излизащи от дълбоката коренова система на убежденията ми.

Първо филизче "А" гласи:Ако бях направил еди си какво сега щях да бъда способен да изживея мира и хармонията, които искам.

Второ филизче "Б" гласи:Ако направя еди си какво ще мога да изживея мира и хармонията най-после, които искам.

Трето филизче "В" гласи:Ако сега беше малко по-различно или поне не точно такова, бих преживял мира и хармонията, които искам.

След като видя тези три филизчета няма нужда да правя нещо, нито да ги режа нито нищо Усмивчица самото осъзнаване на илюзията разжда мира и покоя в мен, а това от самосебе си спира искащото желание.

Много светлина ти желая по пътя Sita , нека осъзнатостта ти стопи царицата на илюзиите.

Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #5 -: Септември 30, 2011, 05:36:49 »

Цитат на: Sita
    Защо имам това кофти чувство на мъка, чувство, че съм взел грешно решение.
    Не си причинявай това, сита. Ще ти кажа едно нещо, което казах на един близък човек, преди време, който се луташе по подобен начин, между три избора.
    В това отношение, има два вида хора:
    Едните си казват - каквото и да избера ще е правилното
    Другите пък обратното - каквото и да избера ще е грешното
    В тия неща няма правилно и неправилно. Дали сметанов или шоколадов сладолед - няма значение. Какъвто и да е, отдай се на момента с него, изяж си го с кеф и бъди сигурен, че това е бил правилния избор. В противен случай, сладоледа няма да сподели с теб, най-доброто от себе си  Намигване
    Цитат на: В Дъх Нов Е n
    Аз няма да ти давам съвет тъй като не съм по-умен или по-мъдър от теб
    Тука малко на престараване ми понамирисва, вдъхновен.  Хммм По този начин, все едно казваш, че всички, които са се опитали да му помогнат, споделяйки опита и мнението си, са се самоопределили като по-мъдри и умни от него.
    Когато помагаш или имаш желание да помогнеш на някой, не означава, че го наричаш слаб или по-слаб от теб, а просто му показваш, че си до него и макар и не толкова голяма, твоята сила е и негова.
    Активен
    Lachita
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« Отговор #6 -: Септември 30, 2011, 09:12:51 »

Здравей , Sita!

Съвети разни тук ще чуеш, истината своя сам ти ще откриеш.Сърцето трябва да е чисто и открито , за да е сито.Можеш да помолиш Бог за знак , така ще откриеш правилния ход и няма да си роб на мислите на егото.Успех желая, това развитие е на душата.Върви напред с усмивка на устата!!!
    Активен
    Sita
    13
    Неактивен Неактивен

Публикации: 344

« Отговор #7 -: Септември 30, 2011, 10:20:27 »

Изчитайки мненията ви, осъзнах, или по-точно си спомних, за нещичко, което ще ми е от голяма ползва точно сега.
    В момента, като се замисля, доста подобни до някаква степен ситуации, ми изкачат в главата.

Интересно е, бидейки не толкова сигурен около мечта "В", защо досега не съм си измислил мечта "Г"..
    Но наистина, всеки един ваш пост ме подсети за нещо, а всички заедно ми отговориха на поставените от мен въпроси.
    Макар и темата да изглежда изчерпана, ще помоля да не се заключва засега. Усмивчица

Приятен ден.
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #8 -: Септември 30, 2011, 12:36:03 »

И пътечка А и пътечка Б и всички пътечки водят до края на горичката, покрай едната растат гъбки , покрай другата цветенца ,важното е да занесеш на баба пълна кошничка, без да срещнеш прекалено много големи ,лоши вълци ,освен ако няма да носиш на баба палто за зимата Усмивчица
    Приятно приключение и лична приказка.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Финист
    Финист
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #9 -: Септември 30, 2011, 12:57:49 »

«когато всеки избор изглеежда неправилен - нека изборът ти бъде отказ от избор»

Будизмът учи, че страданията са породени от желание... от желание за живот! Ние винаги ще искаме да живеем още по-добре отколкото в момента. Дзен пък учи, че всичките начини на живот, са само резултат от втвърдяването на мисленето ни в определена схема. Йога учи, че всичките животи са само празни обвивки, които без нас са безмислени и нищо не струващи...

Препоръката на общо взето всички учения е да се откажем да търсим идеалния модел на живот за нас, но разбирайки, че никога няма да имаме всичко, да се радваме на текущия момент, като на несъществена радост, и да обърнем вниманието си към нас самите - към характера си, към това КАКВО ПРАВИМ в живота, без значение в кой от вариантите а,б,в,г,д се намираме - това е несъществено, но същественото е какво правим...
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Октомври 01, 2011, 01:46:16 »

Цитат на: Sita
    Защо имам това кофти чувство на мъка, чувство, че съм взел грешно решение.
    Не си причинявай това, сита. Ще ти кажа едно нещо, което казах на един близък човек, преди време, който се луташе по подобен начин, между три избора.
    В това отношение, има два вида хора:
    Едните си казват - каквото и да избера ще е правилното
    Другите пък обратното - каквото и да избера ще е грешното
    В тия неща няма правилно и неправилно. Дали сметанов или шоколадов сладолед - няма значение. Какъвто и да е, отдай се на момента с него, изяж си го с кеф и бъди сигурен, че това е бил правилния избор. В противен случай, сладоледа няма да сподели с теб, най-доброто от себе си  Намигване
    Аз няма да ти давам съвет тъй като не съм по-умен или по-мъдър от теб
    Тука малко на престараване ми понамирисва, вдъхновен.  Хммм По този начин, все едно казваш, че всички, които са се опитали да му помогнат, споделяйки опита и мнението си, са се самоопределили като по-мъдри и умни от него.
    Когато помагаш или имаш желание да помогнеш на някой, не означава, че го наричаш слаб или по-слаб от теб, а просто му показваш, че си до него и макар и не толкова голяма, твоята сила е и негова.
    Здравей Сангинари Усмивчица едва ли има някой с по-изтънчени сетива от теб и Ваку и с толкова изтънчен изказ.
    Мога да се обзаложа, че започнете ли да вкарвате толкова любов, колкото и интелект в словото си ще бъдете въплатени богове на тази свещенна земя, които ще материализират само с думи.

Изречението което си цитирал може да се приеме по всички възможни начини включително и по този който го подозираш, но е продиктувано от малко по различни подбуди, които сега ще споделя.
    Относно всички "останали" не казвам нищо, не мисля да определям кой как се определя.

Благодаря ти, че засегна тази тема за "Съветите" която според мен е достойна да си има нейното лично място във форума.

Едно от нещата които изобилстват в този форум това са съветите, като започнем от добронамерените "Живей така" през отричащите , "Не си причинявай това" Усмивчица , минем и през неиздържащите "Аре стига вече", има и откровенни и тънки, както и много други видове съвети.
    И понеже точно аз съм един от хората, които съм ги давал много хем скъпи,хем безплатни съм се чудил доста що за чудо е това съвета и защо казват, че когато някой ти поиска съвет дявола си показвал опашката.

От опит установих, че когато съветвам се чувствам добре.След това се оказа, че когато съветвам аз неусетно влизам в света на илюзиите или по-точно казано в илюзията на превъзходството.
    Няма нищо по хубаво от това някой да не знае нещо и да те пита теб, направо голям кеф а?

Това се повтаряше на много финно ниво дори и когато съветите ми бяха супер добронамерени, пак влизах неусетно в този илюзорен свят на по-знаещ и по-незнаещ.
    Това ме разделяше от този който съветвах, та нали той беше тоя в нужда, а аз ония който не е!Разбира се разделяйки се от него се разделях от себе си.
    Всъщност осъзнах, че така заблуждавам както себе си така и човека отсреща макар целия да пращя от добронамереност.
    Това ме доведе до момента в който предпочитах да споделям опита си както в момента вместо да съветвам.

Открих разликата в това, че когато съветвам обикновенно казвам какво да прави или какво да не прави човека, а така му крада от свободната воля дори и да му мисля доброто.
    Когато обаче му кажем, че незнаем как е редно той да постъпи, но когато ние сме имали подобно преживяване сме постъпили така, тогава не го насилваме на финно ниво да преживее нашият избор, това създава и пространство в което той сам да потърси отговора в себе си тъй като сме му казали, че ние не го знаем.Така се обръща на вътре, а не на вън.
    Все пак всички минаваме през едни и същи неща но всяко преживяване си има редица аспекти по които се различава.
    Това се сетих когато си спомних, че не всичко което е добро за Буда е добро и за мен.

Личния пример си остава обаче черешката на тортата, специалитета на всички майстори и лидери.
    Според мен това е най-работещият вариянт ако искаме да посъветваме или да научим някой на нещо.Така му предоставяме вариянта на тепсия и той ако е гладен сам ще си боцне когато си иска ако ли не значи е сит или поне така си мисли Усмивчица

Подчертавам, че казаното дотук е на базата на моя личен опит и може да се разминава с опита на всеки един.

И в крайна сметка има ли значение какво съм казал или ти какво си усетил, дали е било сметаново или шоколадово.
    След като ми се наслаждаваш успяваш да усвоиш най-доброто което споделям от себе си сега.

Попътен вятър ти пожелавам вожде.

« Последна редакция: Октомври 01, 2011, 02:01:07 от В Дъх Нов Е n :) » Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

protoplasma
    Гост
    « Отговор #11 -: Октомври 01, 2011, 07:09:07 »

Здравей Сангинари Усмивчица едва ли има някой с по-изтънчени сетива от теб и Ваку и с толкова изтънчен изказ
    Изтънчени? Това по-скоро го свързвам с обноски... но те какво общо имат със сетивата? ... Добре, приемам го за добра дума.
    Мога да се обзаложа, че започнете ли да вкарвате толкова любов, колкото и интелект в словото си ще бъдете въплатени богове на тази свещенна земя, които ще материализират само с думи.
    Да, можеш да се обзаложиш, но недей. Причините са две.
    1. Ние просто кипим от любов.
    2. Смятам, че всяка форма на живот е въплъщение и олицетворение на... Твореца и Природата, без за това да се изискват определени действия, условия и обстоятелства.
    Изречението което си цитирал може да се приеме по всички възможни начини
    Ами не! И веднага прилагам пример: - изречението не може да се приеме по начин, целящ - газиране на шампоаните против пърхут. Ето, че не са всички възможни... и ето за това апелирам за повече старание, към умереност и точност в изказа. Без да се генерализира и без да изпада в крайности.
    Относно всички "останали" не казвам нищо, не мисля да определям кой как се определя.
    Да, реално, в пряко обръщение не го каза.
    Благодаря ти, че засегна тази тема за "Съветите" която според мен е достойна да си има нейното лично място във форума.
    Да, заслужава, но по-скоро би било добре да се обобщи като цяло - помощта и желанието за помощ, а не точно и конкретно - даването и приемането на съвети.
    Едно от нещата които изобилстват в този форум това са съветите, като започнем от добронамерените "Живей така" през отричащите , "Не си причинявай това" Усмивчица , минем и през неиздържащите "Аре стига вече", има и откровенни и тънки, както и много други видове съвети.
    Зависи от целта. "Живей така", тия са ясни, а и не съм съгласен, че са винаги добронамерени. "Не си причинявай това", тука има елемент на загриженост, което в повечето случаи, особено ако е искрено - е похвално... но защо пък отричащи, това не разбрах. "Аре стига вече", не може да бъде определено като съвет, а по-скоро като акт на несдържаност, както си подчертал. По същия начин, както и когато някой казва "Майната му", това не означава, че нечия майка се задава на хоризонта. Просто несдържан и отчаян, шумен акт на безсилие и несъгласие.
    И понеже точно аз съм един от хората, които съм ги давал много хем скъпи,хем безплатни
    Скъпи и безплатни съвети или хора?
    що за чудо е това съвета и защо казват, че когато някой ти поиска съвет дявола си показвал опашката.
    Въпреки ...изтънчените ми сетива, определено изпитвам трудност да разбера тази народна мъдрост, но добре. Давай, направи тема, пък ще обсъдиме нещата.
    От опит установих, че когато съветвам се чувствам добре.След това се оказа, че когато съветвам аз неусетно влизам в света на илюзиите или по-точно казано в илюзията на превъзходството.
    Когато хвърляш монета, в шапката на уличен музикант, изпитваш ли същото? Питам, защото чичко Адлер е дал някои обяснения по този въпрос. Но ще ти кажа, че това не е нещо ненормално и го има при почти всеки. Пробвай с огледалната постановка, ще ти е по-лесно да си го обясниш. Ти също си искал съвет, помощ или ...каквато и да е подкрепа от други хора, но това не те поставя в положение на по-слаб, глупав или несправящ се човек от тях. При теб явно не е така.
    Впрочем, като се вгледам, ти май нямаш предвид съветите и споделянето на опит, а по-скоро - поучителните речи, проповедите и  (опасявам се, че тук трябва да използвам една дума, която може би няма да ти е много приятна) мантрите.
    Няма нищо по хубаво от това някой да не знае нещо и да те пита теб, направо голям кеф а?
    Всъщност, удовлетворението ми не идва в момента на искането или даването, а в момента, в който видя, че този човек използва, този отговор, който съм му дал.
    Ако някой ти поиска запалка, да си запали цигарата, кога изпитваш задоволство, че си му бил полезен? Когато му я дадеш или когато запали цигарата си. Ако няма газ запалката и човека щрака пет часа, без резултат, няма как да си доволен от себе си.
    Всъщност осъзнах, че така заблуждавам както себе си така и човека отсреща макар целия да пращя от добронамереност.
    Да, но на човека му се пуши. Трябва му запалка, а не добронамереност. Тя няма да му запали цигарата, колкото и да си пръщиш. Сигурен съм, че ме разбираш.
    А ако не - ще карам направо.
    Забелязал съм, че ти държиш повече, на това - да звучиш добре, отколкото да кажеш нещо.
    Съвсем скоро разбрах, че си си сменил ника, между другото и никак не е изненадващо, че ...сетивата ми отчетоха това, дори и когато не знаех, че си ти.
    Това ме доведе до момента в който предпочитах да споделям опита си както в момента вместо да съветвам.
    Аз лично не виждам разлика. Когато казваш на някой "Не прави това", обикновено се има предвид, че ти вече си пробвал и не е добра идея. Вече зависи от подбудите, но... в общи линии си е така.
    Открих разликата в това, че когато съветвам обикновенно казвам какво да прави или какво да не прави човека, а така му крада от свободната воля дори и да му мисля доброто.
    Не! Обикновено казваш какво си направил ти или какво БИ направил ти. Няма как насила да го накараш. Няма как да му откраднеш свободната воля, ако той не позволи това.
    Все пак всички минаваме през едни и същи неща но всяко преживяване си има редица аспекти по които се различава.

Да, тука предполагам всички ще се съгласим.
    не всичко което е добро за Буда е добро и за мен.
    За доброто и лошото, разликата и еднаквостта помежду им, сме говорили доста вече.
    Личния пример си остава обаче черешката на тортата, специалитета на всички майстори и лидери.
    В случая с тази тема, твоят личен пример, поне на мен не ми допадна. Защото имаш запалка, но незнайно защо реши, че няма да му дадеш. Вероятно от загриженост за здравето му! Аз не ти казвам, че нещо си сгафил, а ти казвам как изглежда. Със същия успех, можеше изобщо да не пишеш това, което написа.
    Подчертавам, че казаното дотук е на базата на моя личен опит и може да се разминава с опита на всеки един.

Предполагам, че това се подразбира.
    И в крайна сметка има ли значение какво съм казал или ти какво си усетил
    Ами ако няма значение, кой какво казва и как ще бъде разбрано - то тогава, дай да разпускаме форума... Направо цялото човечество - шапка на тояга. Кой какво направил и кой как го усетил и разбрал - няма значение. Важното е там нещо да има движение.
    Попътен вятър ти пожелавам вожде.
    Вожда е на кон, не на платноходка!
    Шегувам се, разбира се.
    Мерси, Амейз, лек ден и на теб.
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Октомври 01, 2011, 11:29:47 »

Нека коня ти те отведе до планински бистър извор, който да утоли жаждата на и двама ви!
    Активен

protoplasma
    Гост
    « Отговор #13 -: Октомври 01, 2011, 17:31:44 »

Цитат на: В Дъх Нов Е n Усмивчица
    Нека коня ти те отведе до планински бистър извор, който да утоли жаждата на и двама ви!
    Ухилен
    Ако намеря такъв, с радост ще го споделя с всички, които имат същата жажда.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright