Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Набези срещу циганите. Политически игри  (Прочетена 1566 пъти)
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « -: Септември 27, 2011, 21:50:54 »

Два дни се вихрят из новините разни страсти... Цигани прегазили някой. Българите скочили срещу циганите (ясно че и циганите са българи де).

Но ме дразни факта, че народа ходи и се включва в тия протести за да раздава сам справедливост. Че държавата спи и не взима мерки, както срещу беззаконията на Циганите, така и срещу българите - това е от ясно по-ясно.
    Ама защо трябва деца на възраст под 20 да си въобразяват, че защититават велики каузи .... Полицаите са обучени да действат при масови безредици.
    Какво си въобразяват тези деца, че са излезли да превземат Шипка ли?

Те не отиват, за да пребият циганите, понеже онези безчинстват
    те отиват, за да излеят агресията си.

Лошото е че сред тях има и мнозина , които незнаят отивайки на площада, в какво се замесват... и на следващия ден ще има някакъв процент , които много глупаво ще осъмнат с белезници в участъците. И това ще са българи, но ченгетата с право щя са ги закопчали.
    Виновни са не циганите, а Овластените лица, които не взимат мерки...

Деца, моля ви! Не се включвайте в протестите! Оставете "разумните" батковци на възраст над 25 години сами да си чупят главите!!!
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #1 -: Септември 27, 2011, 22:18:28 »

Ще добавя само едно. Аз днес го постнах във ФБ силно очудена, че никой досега не го е казал:

"Уважаеми скандиращи, подпалващи и т.н. Ще ви помоля да скандирате и подпалвате при тези, които допуснаха циганите да си правят каквото искат. При тези, които взимат своя дял от печалбата на цар Киро и които го пазят...и при тези, които си затварят очите от страх заради цели райони като Факултето и тем подобни..."
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    dariomag327
    Requiem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 79

• Град: Sofia
  • Bless the mind too small for doubt!

« Отговор #2 -: Септември 27, 2011, 22:32:28 »

един мой познат има една много правилна реплика, в случая важи в пълна сила за циганите : "бой,трепане,патаклама". в държави като Италия дори не ги допускат в градовете, а ги държат във временни палаткови лагери извън населените места под охрана, докато ги натирят обратно. де този акъл и у нашите управляващи...щяхме да имаме един огромен товар по-малко...
    Активен

Strength and Honor!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Септември 27, 2011, 23:15:45 »

Имаше го тоя акъл преди ама го нарекоха потъпкване на човешките права, а не контрол на беззаконието. Макар същите тези в собствените си държави  ги държат в кемпове под контрол,както на бройката ,така и на местоположението и не ги наричат с етническо име за да не се излагат , а ги наричат асоциални. Та ножа е с две остриета , саморазправата трябва само да покаже ,че чашата е преляла.Но единствено и само политически дивиденти ще се извлекат.

В България действат незнам колко типа закони , едни за малцинствата, едни за политици и мафиоти , и някви уж официални за народа.

Всичко един ужасно гаден план за редуциране на човечеството,разделен в подпланчета - войни ,фалити,конфликти на верска и етническа основа, Спин-птичи грип и тнт, наркомания, кредити и кризи. О да не забравя край на света ,също влиза в плана.

Незнам дали да не се включват децата, този свят е за тях. Но да се включат разумно. Няма ли ли сте циганче в класа , с който никой не е играл и всички са игнорирали ,майките да са казвали да не се завираме в него ,че да не въшлясаме. Аз съм имала и в двете училища в които съм била. Незнам има и политическа , но и вина на обществото според мен.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #4 -: Септември 28, 2011, 07:30:47 »

Цитат на: dariomag327
    "бой,трепане,патаклама".
    Препоръчвам ви "Fearless". Накратко - става дума, за практически непобедим майстор по кунг фу, който пребиваше всичко наред и чието съзнание еволюира, след като убиват семейството му.
    Сещам се за един... фрагмент от този филм, в който две малки момчета го молеха, да ги научи да се бият. Тогава той попита едното.
    - Ще ви обучавам поравно, но ако твоят приятел те победи, тогава какво ще правиш?
    - Ще отида при голям майстор и ще тренирам и ще се върна и ще го набия аз, на свой ред!
    - Ами после, той ако отиде при големия майстор и се върне и той те набие? Tой бие теб, ти него... и така до кога?
    Попитай историята и тя ще ти каже, че насилието не прави друго, освен да поражда още насилие.
    Цитат на: dariomag327
    в държави като Италия дори не ги допускат в градовете, а ги държат във временни палаткови лагери извън населените места под охрана, докато ги натирят обратно.
    И според теб това е правилно? Честно казано, противно ми е, когато се държат така и с добитък.
    Пък и не е точно така в Италия...или поне не е навсякъде. А там, където се отнасят по този начин с циганите, бъди сигурен, че и с теб ще се отнесат по същия начин, ако отидеш и се опиташ да оцелееш. Тогава, може би, би ги рабрал.
    Не е особено добра идея, да се слагаш на по-горно еволюционно стъпало, само защото си се родил в бяло семейство, което ти е осигурило възможност да се образоваш и развиваш.
    Етническия конфликт в страната, беше въпрос на време. Младите и неопитни бойци, веднага побързаха да стъпят на бойната пътека, но те не разбират, че единствения им враг е желанието за кръвопролитие.
    По този начин няма да защитите семействата, приятелите си, а точно обратното - ще ги подложите живота им на риск, както и вашия. Никой не се замисли, дори и за секунда, че този конфликт е изкуствено насаден от медиите. Помисли и ми кажи - доволен ли ще се чувстваш, ако утре се събудиш и разбереш, че всички цигани са избити? Накъде ще насочим омразата си тогава? Към китайците... я ги колко са много! Ще ни залеят! Избиваме и тях. После? ...И така до кога?
    Активен
    dariomag327
    Requiem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 79

• Град: Sofia
  • Bless the mind too small for doubt!

« Отговор #5 -: Септември 28, 2011, 08:22:20 »

не може да продължават да живеят на принципа на племе, добитък, в колиби и палатки. 21 век сме. има цигани, които са се интегрирали в обществото, работят, имат жилища, живеят като другите хора в цивилизацията. ако не се цивилизоват циганите и не си променят мисленето, конфликтите няма да спрат.
    Активен

Strength and Honor!
    Me.Racle
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« Отговор #6 -: Септември 28, 2011, 18:51:18 »

Идеята беше да срещнем с Бареков, който щял да бъде в града, за да изслуша исканията ни, които бяха:
    1.Спазване на законите от всеки живеещ на територията на България независимо от длъжността или расата му.
    1.1.Подходящо наказание при неспазване.
    2.Събаряне на всяка незаконна собственост на територията на Република България.
    3.Циганския 'шеф' да си получи заслуженото.
    Активен

A better YOU means better YOUniverse !
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #7 -: Септември 28, 2011, 20:44:35 »

Идеята беше да срещнем с Бареков, който щял да бъде в града, за да изслуша исканията ни, които бяха:..........

И накрая как стана така, че тълпата повлече онези, дето бяха дошли да търсят Бареков към Циганската махала. Да не би някой да каза, че Бареков е там? Намигване
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #8 -: Септември 29, 2011, 11:06:48 »

най-добре е да няма цигански квартали(защото като живеят заедно,циганията е пълна при тях),а да им се  построи един град с пари от някоя европейска програма и тези които искат да живеят сред българи да си живеят,а тези които са си индианци в мислите,да си живеят на воля в този град и да нямат право да имат повече от 2 деца,защото циганите са просто като африканците-бедни ,а секса го имат като да пият кафе... а педофилията и секса с братовчедки,при тях е нормално...
    Активен
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #9 -: Септември 29, 2011, 15:53:35 »

най-добре е да няма цигански квартали(защото като живеят заедно,циганията е пълна при тях),а да им се  построи един град с пари от някоя европейска програма и тези които искат да живеят сред българи да си живеят,а тези които са си индианци в мислите,да си живеят на воля в този град и да нямат право да имат повече от 2 деца,защото циганите са просто като африканците-бедни ,а секса го имат като да пият кафе... а педофилията и секса с братовчедки,при тях е нормално...

Да им се строи град? И защо?
    Защо на мен не ми се построи ново училище, някак не се вписвам в обстановката?

Това, което циганите масово правят е да злоупотребяват с това, което им се дава. Живеят в отвратителни условия, крадат, вършат какви ли не мерзости, а държавата бездейства.
    Е, щом държавата не върши нищо предполагам, че би трябвало да има някакви протестни действия, с които да се привлече вниманието към дадения проблем... А не да се създава нов, нали?
    Криво разбраният национализъм не е решение в случая.

Активен
    Финист
    Финист
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #10 -: Септември 30, 2011, 13:58:32 »

Мислех да не отговарям на тая тема, за да не привличам вниманието към нея, ама ето че се поддадох вкрайна сметка

ще повторя нещо което е казвано вече по форумите, и сигурно сте го чели:

«световните събития са дирижирани, за да им обърнете внимание, усилията са на персонално ниво.»

«няма друго нещо освен Мене», пише в една считана за свята и мъдра книга... а може би това трябва да се прочете като: «няма друго нещо освен "Мене"-то» тоест «няма друго [важно] нещо освен [грижата за] Аз» ...кой знае...

Да си призная, дреме ми на ***** за циганите, негрите, китйците, румънците, българите, гремлините и тектоничните процеси на Плутон. Обаче за всеки един от съфорумците горя да узная ей това: ТОВА

И още нещо ще добавя по тая тема, взето от едно тъпо детско филмче, което май ще се окаже не чак толкова тъпо детско филме:

"Ние не сме войници. Ние пазим мира!
    Ако станем войници, ще престанем да сме пазители на мира.
    Истинските ни врагове не са сепаратистите. Те са врагове на държавата.
    Враговете ни не са и завърналите се злодеи. Не в тях е проблема.
    Нашият враг е силата, която бъркат със справедливост.
    Нашият враг е отчаянието, което оправдава престъпления.
    Нашият враг е самият мрак: кълбащ се облак от страх, отчаяние и страдание, който донася със себе си всеки сблъсък. Този облак трови нашия свят."

Затова:

"Ти си длъжен да изчистиш разума си."

Усещате ли нюанса, индиго-любители, не ти трябва, не ти можеш, а ти си... длъжен! длъжен! И не да раздаваш правосъдие или да скандираш за правата си, а да изчистиш разума си...

Моля ви приятели, срамота е на "индигов"(духовен?)форум да се призовава къде било по-добре да се пали или пък да се сочи кой да бъде бит и трепан, срамота е да казваме че създаването на гета и лагери за някоя група хора е нещо полезно, и въобще срамота е да се набъркваме в политика - лично съм бил свидетел как един "духовен ръководител" помоли да не го питат втори път за политика, а след като питащия не смени темата просто му каза, че не му е мястото в тази стая и да си ходи и да не се връща докато в сърцето му има нещо друго освен сърцето му... човека(мой приятел) си замина и дълго говори лоши работи за "надутия йога".

Я си припомнете си, че съществуват неща като карма - днес ти правиш гето, а след 100 години ще се родиш в същото това гето... днес призоваваш да преследват едно малцинство, но следващия път ти ще се родиш като негов представител... защото хората които се раждат не са "некви си там хора", това сме пак самите ние! и каквото правим, себе си го парвим воистину, не заради друго, а защото делата ни оставят следа, в която след време ще нагазим... или пък ще "изтрепете" циганите, турците, китайците, негрите, ... кои ще са следващите!? Веднага ще ви кажа - следащите ще са индиговците, магьосниците, езотериците, ясновидците, мистиците, пардон еретиците - тоест вие, ние и сие! Да не говорим, че това вече е било в историята, и не толкова отдавна...

Така че, що не оставите Спящите да се бунтуват и да си зулумстват, и да се захванете с това което е полезно за вас, иже както казва един добър човек: «спаси себе си и край теб хиляди ще се спасят»

« Последна редакция: Септември 30, 2011, 16:59:41 от Модератор » Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Малко история за произхода на циганите « 1 2 3 »
    Древни цивилизации
    delfin 40 15749 Последна<br />публикация Октомври 29, 2012, 11:38:46
    от Toddo
    Дело срещу маймуна в Индия
    Любопитни факти
    delfin 0 516 Последна<br />публикация Ноември 19, 2009, 16:02:06
    от delfin
    Протестни действия срещу орязването на парите за образование
    Инициативи
    Kery 1 620 Последна<br />публикация Октомври 20, 2010, 15:52:56
    от Аэ съм
    Щит от злато срещу трусове под България
    Любопитни факти
    Evolution 7 2066 Последна<br />публикация Май 18, 2011, 12:46:48
    от Ametist
    Циганите « 1 2 3 4 5 »
    Древни цивилизации
    Elea 69 3796 Последна<br />публикация Януари 16, 2013, 23:37:17
    от Strannik

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright