Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Защо смятате,че сте индиго дете ?  (Прочетена 782 пъти)
Sobercho
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 97

« -: Септември 26, 2011, 15:44:53 »

Ето този прост въпрос искам да си зададе всеки един от влизащите в този форум.

Защо смятате,че сте индиго дете ?

Защо смятате,че само те са уникални ? И как така ако само те са уникални тогава такива ли са ?

Защо мислите,че след като сте в този форум,задължително ще израстнете духовно ?

Лично за себе си не смятам,че съм индиго.Защото смятам,че това не означава,че не можеш да си духовно напреднал и без да си.Смятам,че всичко е вътре в нас,всяка една частичка информация,която може да съществува.Все пак всички сме тръгнали от едно място.
Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
Слънчев лъч
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 205

« Отговор #1 -: Септември 26, 2011, 16:07:09 »

Защо смятате,че само те са уникални ? И как така ако само те са уникални тогава такива ли са ?

Не разбирам на кого му е необходимо да си зададе тези въпроси?
Активен

Слънчево хранене - Благодаря ти слънце, че ни подпомагаш!
Sobercho
**
Неактивен Неактивен

« Отговор #2 -: Септември 26, 2011, 18:02:25 »

Не разбирам на кого му е необходимо да си зададе тези въпроси?

На мен ми беше нужно да си ги задам.За да уточня какво всъщност мога и кои съм.А и ми е интересно как мислят другите.
Активен

Harpi
Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Бургас
  • « Отговор #3 -: Септември 26, 2011, 20:16:16 »

Да съм дете - не съм Усмивчица, за съжаление,  за индиго много се съмнявам че мога да мина  ама и не искам. А духовно се съмнявам , че някой може да ми помогне да израстна, но мисля , че тук има много интересни личности, с които ще ми е приятно да общувам , но се притеснявам , че са доста напреднали в тази област.
    Активен

Можеш да си задаваш въпроси и да си отговаряш. Отговорите на всеки един етап от твоя живот ще са различни и верни .

Най - трудни за разбиране са простите неща . Усмивчица
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #4 -: Септември 26, 2011, 20:31:28 »

Докато тоя форум има токова много Индиго раздели итолкова много теми , в които се обсъжда кой е по-индиго от другия
    и теми като тази: Ти смяташ ли се за индиго дете - няма да свършат...

Аз не се смятам за Индигов, нито за дете, макар че имам доста детски постъпки за средната ми възраст, на която съм...

Дали смятам, че тоя форум ще помогне за духовното ми израстване. Определено ще играе роля. Немалка и не за пренебрегване.
    Много неща ми се случват покрай него и заради него...
    Да е жив и здрав Админа ( и екипа му ) и най-крайната мярка до която стига да е временно затваряне на форума, но не и изтриване ...
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Star Rover
    Неактивен Неактивен

Публикации: 53

« Отговор #5 -: Септември 26, 2011, 21:46:30 »

Нали знаеш, че всеки е уникален сам по себе си - няма смисъл да се мери кой, колко е. Това значи да гледаме и анализираме работата на другия, а това си е негова работа/задача. Ти си имаш своя такава - "индиго или не" негова. Не се сравнявай и ще видиш, колко леко се случват нещата.
    Форума е полезен, защото доста неща бяха споделени в рамките на съществуването му и ако не се потдаваме на манипулации и провокации, можем да извлечем доста за себе си, и да си помогнем по пътя - ако не друго да си почетем или полафим с някого. Какво ти трябва повече...

Искам да добавя (турист), че в чистите Индиго теми, където главно се споделяше, седят заложени прекрасни мисли, послания, поезия и откровения, от които човек може да научи много и да почувства топлина, любов и разбиране, които тласкат към развитие. В темите по надпръдване се усеща кой, какво е ял на обед  Веселяк
    Активен

Истинската Любов не умира. Само става по-силна с времето.
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Септември 27, 2011, 07:31:50 »

Исках да видя,колко заблудени има.Ама не са много.Та колкото до форума,специално той ми разшири мирогледа.Доста ми помогна,но сега нещата около мен зависят от мен и не мога да разчитам на форума.Посещавам го,интересен е и вече го ползвам за развлечение повече Ухилен
    Активен

Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #7 -: Септември 27, 2011, 13:20:41 »

нещата около мен зависят от мен

Аплодисменти
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Mitko R
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 99

• Град: София
  • « Отговор #8 -: Септември 27, 2011, 14:44:16 »

Според мен ,форума не бива да има ''индигова насоченост'' за да не засяга нещо или някой конкретно като по този начин ще се избегнат нежелани заключения от сорта ''аз не съм индиго - значи не е за мен''.
    Активен

"If you wish to find the Buddha,
    first you must look into your own mind,
    outside of the mind,there is no Buddha."
    @di
    Неактивен Неактивен

Публикации: 126

• Град: Стара Загора
  • « Отговор #9 -: Септември 27, 2011, 15:56:32 »

Уважаеми Sobercho, на въпросите които си задал няма да ти отговоря в ефир, защото :
    - първо - смятам, че са въпроси, които не предполагат отговор, а привличат вниманието и те навеждат към размисъл ... думите ми са си чисто определение за риторичен въпрос  
    - второ -  защото не веднъж са дискутирани в този форум ...

А това дали трябва или не трябва да има "индигова насоченост" форума е безмислено да се дискутира (според мен де).
    Той е отворен за всички (така е било и така надявам се ще бъде), но ... е сборен пункт за хора индиго.
    И ... трябва да остане такъв

Активен
    Финист
    Финист
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #10 -: Септември 27, 2011, 16:39:52 »

Хубави въпроси са зададени, нооо... според мен в тях са разменени причината и следствието! Плюс това отговорите им са тооолкова очевидни, очевадни и порчие, та чак не знам... Да не говорим, че всеки от въпросите започва с ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ, че четящите и отговарящите смятат себе си за "индиго", "деца", "уникални", че "израстват духовно защото са в този форум"...

Освен това тези въпроси са доста интимни... това е все едно да попиташ съфорумците: Защо смятате че в кучешка поза ви е най-яко? или Защо си мисилш че ти си единственият който е открил маструбирането... примерно...

Въпреки това ще отговоря на тези въпроси, приемайки съзнателно "играта" на автора, защото гледам че толкоз се изписа, но отговори няма:

Цитат
    Защо смятате,че сте индиго дете ?
    нямам си на идея какво е това "индигово дете", но когато бях в детската градина, наричах себе си "синьото дете" защото... хм, "ЗАЩО" съм се наричал така е друга тема, та "няма да разводнявам тази" Плезещ се (бтв, напълно възможно е и да не съм точно аз който така се е наричал(а някой мой добър другар примерно), но за целите на тази тема, нека приемем че съм аз, оти иначе нема как да отговарям достоверно и смеслено)

Цитат
    ами да, смятам че във всяка епоха има неща които са уникални(или по-точно казано КРАЙНО РЕДКИ) и неща които са широко разпространени... това важи както за предмети създадени от хора, така и за живи същества - тревички, растения, животни, птици(тавтологията е "напълно" случайна)... а също важи и за хора... някои "типове" хора (разбирай характери или качества) са по-редки от други... някои от качествата на даден вид винаги се появават в началото на съществуването на вида, други в края му, точно преди да се трансформира в друг вид... ако сравним живота на вида със светлинния спектър, някои качества ще получат "червен" епитет, други "синьо-индигово-виолетов"... всъшност и във физиката има такива термини "червено отместване" и "синьо отместване"... макар и да значат съвсем различни неща, важното е че се използват за означаване на "двата края"(двете противоположни прояви) на едно и също нещо.
    Тааа при хората това което наричаме индиго-деца или индиго-личности, са просто ония дето са към "единия край на дъгата", и аналогично има и "червени хора"... това е съвсем ОЧИвидно - наоколо ни има секви чешити, хора от най-различни долове дренки...
    въпросът е КОИ точно качества наричаме "индигови", защото някои хора наричат едни качества, други хора други качества с този епитет... и много често с този епитет се наричат РЕДКИТЕ качества... обаче според статистиката, редки са качествата и от "двата края на дъгата", ама ние нали не правим разлика - щом е рядко - индиго ще да е! И ЕТО ГО ОТГОВОРА НА ВЪПРОСА - без значение кои качества наричаме така, ако наричаме с този епитет редки качества - значи въпросът няма какво да му отговаряме: считаме "индиготата" за редки именно защото това е критерия НИ за индиго... в обратния случай, ако наричаме с този епитет качествата от точно определен край, според закона за статистическото разпределение излиза че те ще да са редки, бидейки към края на множествотот стойности на функцията (използвам факта че раждането е естествен процес, а ВСИЧКИ естествени процеси имат "нормално" разпределение, с най-висока статстическа вероятност в средата, и с най-ниска(клоняща към нула) в двата си края)

Цитат
    където и да съм, израствам духовно, защото това правя, където и да ода... значи за мен нема значение къде ще съм, тук или там... както пише средновеквния поет:

има хора, които едновременно са тук и не са тук,
    те живеят с нас, но сърцата им са далече от тук

краката им ходят по пътищата на хората,
    а сърцата им ходят по пътищата на сърцата.

а ние ходейки по пътищата правени за крака
    се радваме в сърцата си на нашите хорски пътища.

П.П.1. е, кажете как да не считам себе си за "индигово ДЕТЕ" след толкова лигав постинг...
    П.П.2. за мен "индигов" означава "лигав", лиготия, лигене, лигавене, слузене, нюнюкане, сюсюкане,... абе ясна е работата
    П.П.3. всъшност, ако искам да бъда буквалист до дупка, не считам себе си за лигаво дете, такова де, индигово дете, а за "индигово бебе"... Прегръдка
    Активен
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Септември 27, 2011, 17:30:51 »

Приемам критиката.Благодаря
    Активен

Harpi
    Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Бургас
  • « Отговор #12 -: Септември 28, 2011, 10:06:25 »

Аз мисля , че съм ДЪГА , ама тук не видях описание на този вид хора , ако някой се интерисува да ми пише ще му пратя основните характеристики по въпроса .
    Активен

Можеш да си задаваш въпроси и да си отговаряш. Отговорите на всеки един етап от твоя живот ще са различни и верни .

Най - трудни за разбиране са простите неща . Усмивчица
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #13 -: Септември 28, 2011, 13:07:13 »

Харпи за Децата на Дъгата има в - Други деца на новото време, ако имаш повече информация по въпросът , ще е интересно да я публикуваш там за всички .
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Selinna
    Неактивен Неактивен

Публикации: 255

• Град: София
  • « Отговор #14 -: Септември 28, 2011, 15:05:42 »

Аз мисля , че съм ДЪГА , ама тук не видях описание на този вид хора , ако някой се интерисува да ми пише ще му пратя основните характеристики по въпроса .

Може ли да я публикуваш, plss
    Активен

И нека никога нищичко няма,
    за да няма какво да се губи..
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Защо сте тук? « 1 2 ... 6 7 »
    Въпроси и отговори
    Amazon 94 3389 Последна<br />публикация Декември 15, 2010, 14:51:56
    от lia
    Защо живея
    Въпроси и отговори
    ool 10 830 Последна<br />публикация Ноември 27, 2011, 21:35:12
    от АСИ
    Защо съществува толкова омраза? « 1 2 ... 6 7 »
    Въпроси и отговори
    Selinna 93 2994 Последна<br />публикация Май 23, 2012, 12:45:21
    от Alida
    Защо са дошли тук?
    Всичко относно индиготата
    my life... 7 943 Последна<br />публикация Април 10, 2013, 17:30:12
    от my life...
    Защо да избягваме вкусовата добавка Е621(натриев глутамат)
    Природосъобразно хранене
    еос 1 25231 Последна<br />публикация Април 18, 2013, 17:45:05
    от elinikar

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright