Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Какви са качествата, които не харесвате?  (Прочетена 1583 пъти)
Selinna
Неактивен Неактивен

Публикации: 255

• Град: София
  • « -: Септември 26, 2011, 13:35:33 »

Лесно е да определим какви качества ни допадат и искаме да развием или сме развили. Все си пускаме някакви такива положителни теми ( дано не ми се накарате, че сега давам такава хахаха ). Искам да кажа, че макар и леко с отрицателен характер мисля, че темата ще ни помогне да разберем малко повече вътрешния си свят.. 
    Ако искате можем да обсъдим какво е това което не обичаме в хората ( може би и в себе си ) и защо?

Активен

И нека никога нищичко няма,
    за да няма какво да се губи..
    ted
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 6

« Отговор #1 -: Септември 26, 2011, 17:23:34 »

х а Р Е С В а м                       м а В С Е Р а  х       
          е                     в                в                      е   
        н                           с         с                           н   
       а                               е   е                               а
       д                                 б                                  д
       а                               е   е                               а
        т                            с        с                            т   
          т                       и             и                        т     
             С О Н Н О Л К С                   С к Л О  Н  Н О С       

Мисли Плезещ се
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #2 -: Септември 26, 2011, 19:48:51 »

Цитат на: DarkSun
    Лесно е да определим какви качества ни допадат и искаме да развием или сме развили.
    Никак не е толкова лесно, диване. А и щом това ти е лесно, значи и другото би трябвало да ти е лесно.
    Например: ако харесваш... спокойни, търпеливи хора, нормално е да се досетиш, че не харесваш такива с припрян и избухлив нрав.
    Все си пускаме някакви такива положителни теми
    Да, защото, според повечето, е по-правилно да се подхранват положителните качества у човек, отколкото отрицателните. Всъщност, относно темите, май имаше една "Какво не харесвам у теб".
    Тя, ако не ме лъже паметта, беше доста по-оскъдна като съдържание от - "Какво харесвам в теб".
    Системата е сходна, с тази, която пропагандират, повечето духовни водачи, лидери и учители. Нещо от сорта на "Бъдете ЗА мира и работете за него, а не бъдете ПРОТИВ войната, защото така работите за нея... и тя винаги ще съществува".

темата ще ни помогне да разберем малко повече вътрешния си свят.. 
    Ако малко по-мащабно погледнем на положението - всяка тема ни помага да се опознаем, пък дори и да е за нещо, което хич не ни интересува. Щом чете някой, значи търси, а щом търси... лека-полека намира... открива, разкрива... дърпа завесата. Според това как го прави, има два варианта. Единя е да се осъзнава, а другия да затъва, все повече в блатото на заблужденията.
    Прекалената светлина, знаеш, че ни заслепява и ни прави по-дезориентирани от пълния мрак. За това не бива да се бърза.
    какво е това което не обичаме в хората ( може би и в себе си ) и защо?

чревоугодничество            
    похотливос                             
    алчност                                   
    ленност                              
    гняв                                         
    завист                                
    горделивост

Прочети тук
    Всичко, като обърнеш наобратно и заместиш "Обичам" с "ненавиждам" и ще получиш по-ясен и изчерпателен отговор.
    Активен
    Selinna
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Септември 26, 2011, 20:48:38 »

Цитат
    Никак не е толкова лесно, диване. А и щом това ти е лесно, значи и другото би трябвало да ти е лесно.
    Например: ако харесваш... спокойни, търпеливи хора, нормално е да се досетиш, че не харесваш такива с припрян и избухлив нрав.

Въпросът е в това защо примерно не харесвам такива с припрян и избухлив нрав? Дали някъде в нас не се опитваме да скрием тази черта и не си позволяваме да я показваме, но  когато я видим в другите се дразним? В днешно време все повече хора правим точно това.. прикриваме това което не харесваме дълбоко, дълбоко в себе си и показваме това което ни радва и е нормално, когато видим това скрито качество в човека отсреща да се дразниме -  странни рефлекси са това и предложих да пообсъдим защо е така..

Цитат
    Да, защото, според повечето, е по-правилно да се подхранват положителните качества у човек, отколкото отрицателните.
    Когато обсъждаме качествата дето не ни радват толкова ние не  ги подхранваме, а колкото и парадоксално да звучи, спираме бъдещата им проява. Защото, когато ги прикриваме дълбоко в себе си рано или късно идва момент в които изпускаме нервите си и точно тогава тези страни излизат на яве, показват се в най - пълната си сила, а когато сме го говорили все едно сме дресирали кучето и сдържаноста ни се увеличава като по този начин това качество стои вързано по - дълго време, защото все пак е изкарано на повърхноста..

Цитат
    Тя, ако не ме лъже паметта, беше доста по-оскъдна като съдържание от - "Какво харесвам в теб".
    Това е достатъчно показателно за това, че тези страни са тема - табу и това да не се обсъждат се явява като неписано правило или "четкането" на егото (както казват някои ) е водещо във вазимоотношенията м/у нас.  Ухилен
    ..Дори не искам да допускам варианта, че съформниците не сме наясно с тези въпроси..

Цитат
    Нещо от сорта на "Бъдете ЗА мира и работете за него, а не бъдете ПРОТИВ войната, защото така работите за нея... и тя винаги ще съществува".
    Бих казала, че в тази ..схема има известно количество истина, но тоталния игнор е по - добрия вариант, ако нямаме предвид факта, че понякога разрушенията унищожават нещо  старо, за да може по - доброто да дойде на негово място.

Цитат
    Прекалената светлина, знаеш, че ни заслепява и ни прави по-дезориентирани от пълния мрак. За това не бива да се бърза.

Така е вожде хубаво е да има ..умереност във всичко!

« Последна редакция: Септември 26, 2011, 21:06:47 от DarkSun » Активен

Harpi
    Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Бургас
  • « Отговор #4 -: Септември 26, 2011, 21:17:54 »

Когато някой започне да ми се оплаква от недостатъците  на партньора си винаги задавам един и същи въпрос. Няма идеални хора на земята ти , с кой недостатък на партньора си  ще съумееш да живееш без проблеми , защото и той трябва да приеме някой твой недостатък – и тогава всички млъкват ?Оказва се , че всеки иска да го приемат с недостатъците му но никой не иска да приеме недостатъците на другите безусловно .
    Така , че няма да изброявам недостатъците мои или на хората , а ще направя всичко възможно първите да намаля а вторите да приема 
    Активен

Можеш да си задаваш въпроси и да си отговаряш. Отговорите на всеки един етап от твоя живот ще са различни и верни .

Най - трудни за разбиране са простите неща . Усмивчица
    kedar
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #5 -: Септември 26, 2011, 22:49:14 »

Harpi , в този ред на мисли се сетих за една китайска притча за пукнатата делва:
       Една възрастна жена имала две големи делви, които носела на кобилица на врата си. Едната делва имала пукнатина, а другата била идеална и винаги доставяла цялото количество вода. В края на дългия път от извора до къщата спуканата делва пристигала наполовина пълна.
    Цели две години жената така доставяла вода до вкъщи – по една делва и половина.
    Разбира се, здравата делва била горда със своята цялост. Бедната спукана делва била засрамена от своята непълноценност и се чувствала отчаяна, че правела само наполовина от това, което се очаквало от нея.
    След тези две години на служба спуканата делва казала на жената:
    - Срамувам се от себе си, защото през пукнатината ми изтича вода по целия път обратно до твоя дом.
    Възрастната жена се усмихнала:
    - Забелязала ли си, че има цветя от твоята страна на пътеката, но не и от другата страна на кобилицата, където е другата делва? Това е защото, знаейки за тази пукнатина, аз засадих цветни семена от твоята страна на пътеката и всеки ден, когато се връщаме от извора – ти ги поливаш. За тези две години аз берях тези красиви цветя и украсявах масата вкъщи. Без да си това, което си, до сега нямаше да имам тази украса вкъщи.
    Всеки от нас си има своята уникална пукнатина …
    Но именно недостатъците и пукнатините, които имаме, правят живота ни заедно така интересен и възнаграден.
    Просто трябва да възприемеш всеки човек такъв какъвто е и да търсиш доброто в него.

Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #6 -: Септември 26, 2011, 22:59:48 »

Harpi , в този ред на мисли се сетих за една китайска притча за пукнатата делва:
       Една възрастна жена имала две големи делви, които носела на кобилица на врата си. Едната делва имала пукнатина, а другата била идеална и винаги доставяла цялото количество вода. В края на дългия път от извора до къщата спуканата делва пристигала наполовина пълна.
    Цели две години жената така доставяла вода до вкъщи – по една делва и половина.
    Разбира се, здравата делва била горда със своята цялост. Бедната спукана делва била засрамена от своята непълноценност и се чувствала отчаяна, че правела само наполовина от това, което се очаквало от нея.
    След тези две години на служба спуканата делва казала на жената:
    - Срамувам се от себе си, защото през пукнатината ми изтича вода по целия път обратно до твоя дом.
    Възрастната жена се усмихнала:
    - Забелязала ли си, че има цветя от твоята страна на пътеката, но не и от другата страна на кобилицата, където е другата делва? Това е защото, знаейки за тази пукнатина, аз засадих цветни семена от твоята страна на пътеката и всеки ден, когато се връщаме от извора – ти ги поливаш. За тези две години аз берях тези красиви цветя и украсявах масата вкъщи. Без да си това, което си, до сега нямаше да имам тази украса вкъщи.
    Всеки от нас си има своята уникална пукнатина …
    Но именно недостатъците и пукнатините, които имаме, правят живота ни заедно така интересен и възнаграден.
    Просто трябва да възприемеш всеки човек такъв какъвто е и да търсиш доброто в него.

kedar Това е една от най-прекрасните притчи които някога съм чел, благодаря ти! Усмивчица
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #7 -: Септември 27, 2011, 20:44:04 »

Въпросът е в това защо примерно не харесвам такива с припрян и избухлив нрав?
    Ясно! Значи би трябвало да сменим заглавието или ...общата идея на темата.
    Не ми харесват припряни хора, защото това създава големи затруднения, да се общува с тях, а напрежението, което създават в атмосферата, около себе си, не води до нищо добро. Някои ще кажат, че това е просто енергия, която не използват правилно.
    В днешно време все повече хора правим точно това.. прикриваме това което не харесваме дълбоко, дълбоко в себе си и показваме това което ни радва и е нормално, когато видим това скрито качество в човека отсреща да се дразниме -  странни рефлекси са това и предложих да пообсъдим защо е така..
    Не смятам, че дълбоко в себе си съм избухлив и за това не харесвам избухливи хора.
    Огледалната система за себепознание е много деликатна тема. Разбира се, че когато не харесваме или се страхуваме от дадено нещо, си има причина, както и всичко, което се случва. Няма как, обаче, всички причини да се сведат до огледалния принцип. Ако не харесвам хора, които бият жените си, това нехаресване, може да има много причини, а само една от тях, би могла да е - че аз също имам склонност към насилие. Мисля, че разбирам накъде биеш, но е хубаво да изкристализира същността на въпроса и темата. Нещо от сорта на "какво имаме за чистене от себе си" или "с какво трябва да се справим в себе си".

Когато обсъждаме качествата дето не ни радват толкова ние не  ги подхранваме, а колкото и парадоксално да звучи, спираме бъдещата им проява.
    Не съм сигурен, че разбрах точно какво имаш предвид, но едно мога да кажа - едно е да подтиснеш, друго е да изкорениш, а трето е да контролираш и да работиш в съгласие с поривите си.

Защото, когато ги прикриваме дълбоко в себе си рано или късно идва момент в които изпускаме нервите си и точно тогава тези страни излизат на яве, показват се в най - пълната си сила, а когато сме го говорили все едно сме дресирали кучето и сдържаността ни се увеличава като по този начин това качество стои вързано по - дълго време, защото все пак е изкарано на повърхността..
    Мегаизречение. А с това тт ще се бием, диване!
    Добре... взимаме за пример гнева. Той е проблем, ако ние допуснем да стане проблем, което важи за всичко. Докато ние му служим, той ще ни дава лоши съвети, но ако ние го контролираме, можем да го използваме за постигане на много добри резултати. А другите два варианта - изкореняването и подтискането, според мен не са правилни решения.
    Сега взимаме за пример, някое качество, което смяташ за положително. Например... рисуването.
    Същото е. Ако осъзнаваш таланта си и чрез него се изразяваш по-добре, в картини, да - това би било прекрасно, но... ако му робуваш (както много от великите художници), тогава вече спира да е прекрасно. Превръщаш се в роб на боите и четките, лека-полека губиш себе си... и прехвърляш всичко, което си - на платното.
    Цитат на: heyoka
    Това е достатъчно показателно за това, че тези страни са тема - табу и това да не се обсъждат се явява като неписано правило или "четкането" на егото (както казват някои ) е водещо във вазимоотношенията м/у нас. 
    Хубаво, но ако погледнеш като цяло форума, ще забележиш много повече места, в които се изтъкват  недостатъци и лоши качества, отколкото добри такива. Ето това е парадокс.

Цитат на: Harpi
    Когато някой започне да ми се оплаква от недостатъците  на партньора си винаги задавам един и същи въпрос. Няма идеални хора на земята ти , с кой недостатък на партньора си  ще съумееш да живееш без проблеми , защото и той трябва да приеме някой твой недостатък – и тогава всички млъкват ?Оказва се , че всеки иска да го приемат с недостатъците му но никой не иска да приеме недостатъците на другите безусловно .
    Харпи, изобщо не можах да разбера какво си се опитал да кажеш, приятелю. Моля ви, четете това, което сте написали и се опитайте да се поставите на мястото на човека, който ще го чете. Ако трябва, четете го на глас. Помага, за много неща.
    Цитат на: kedar
    Но именно недостатъците и пукнатините, които имаме, правят живота ни заедно така интересен
    Хубава притча.
    Активен
    Иво_56
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 17

• Град: Варна
  • « Отговор #8 -: Септември 27, 2011, 21:06:09 »

Цитат
    kedar, Това е една от най-прекрасните притчи които някога съм чел, благодаря ти!
    Присъединявам се!
    Активен
    Harpi
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #9 -: Септември 28, 2011, 10:03:53 »

Heyoka, друже , за теб мога да проведа и четене на ушенце
    Активен

Можеш да си задаваш въпроси и да си отговаряш. Отговорите на всеки един етап от твоя живот ще са различни и верни .

protoplasma
    Гост
    « Отговор #10 -: Септември 28, 2011, 15:14:00 »

Цитат
    kedar, Това е една от най-прекрасните притчи които някога съм чел, благодаря ти!
    Присъединявам се!
    Съединението прави силата! Е, освен късото, ама... то е отделно.
    Радвам се да ви видя, сър!
    Heyoka, друже , за теб мога да проведа и четене на ушенце
    Ето на туй, уважаеми читатели, му се вика - човек, който знае как да заинтересува... ...ушенцето на хейо. Там е работата, че контролно-пропусквателния пункт, до ушенцето на хейо, преминава през оченцето на хейо.  Мисли   
    Та ако някой знае как да заинтересува и двете, то няма проблеми да му бъде издадена виза, за постоянно пребиваване, до ушенцето и пред оченцето на хейо.
    Активен
    Selinna
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #11 -: Септември 28, 2011, 17:10:14 »

kedar, прекрасна притча!! Тази ..приказка ми навява друг въпрос: Съществуват ли недостатъци изобщо? Самата дума недостатък говори за нещо което не ни достига, нещо което ни липсва. Но ние си имаме всичко просто някоя ..енергия, която имаме не я ползваме рационално и от там това се опр. като кофти качество. Но този "недостатък"  приложен на правилното място ще се окаже сила за която дори не сме подозирали. Т.е. Ние за един човек някъде сме направени "като по мярка" и тези наши "недостатъци" за този човек ще трябва да са уроци, които трябва да научи.. или те изобщо няма да съществуват.

Цитат
    Няма как, обаче, всички причини да се сведат до огледалния принцип.
    Разбира се, понякога имаме очаквания и рамки за поведение, в които околния свят, ако не се впише се дразним ..но това е дълга тема, причините наистина може да са много.

Цитат
    хора, които бият жените си
    Проявата на насилие в какъвто и било вариант е възможно най- силната проява на безсилие и слабост!!!!!!!

Цитат
    Мегаизречение. А с това тт ще се бием, диване!
    Добре... взимаме за пример гнева. Той е проблем, ако ние допуснем да стане проблем, което важи за всичко. Докато ние му служим, той ще ни дава лоши съвети, но ако ние го контролираме, можем да го използваме за постигане на много добри резултати. А другите два варианта - изкореняването и подтискането, според мен не са правилни решения.
    Сега взимаме за пример, някое качество, което смяташ за положително. Например... рисуването.
    Същото е. Ако осъзнаваш таланта си и чрез него се изразяваш по-добре, в картини, да - това би било прекрасно, но... ако му робуваш (както много от великите художници), тогава вече спира да е прекрасно. Превръщаш се в роб на боите и четките, лека-полека губиш себе си... и прехвърляш всичко, което си - на платното.

Има много начини да изразиме себе си - рисуването, музиката, актьорството... гневът също е израз на нещо ..искаме да промениме нещо, но то не се поддава тогава почваме да обиждаме, повишаваме тон и т.н. това също не работи тогава започваме да се гневим. Неконтролируемият гняв е вид насилие -> следователно гневът е проява на безсилие, слабост и безпомощност пред това което сме изправени!
    « Последна редакция: Септември 28, 2011, 17:17:58 от DarkSun » Активен

protoplasma
    Гост
    « Отговор #12 -: Септември 28, 2011, 21:32:23 »

Има четри посоки и четри сили: Смелост, Сила, Мъдрост и Щедрост. Всеки от нас е роден с една от тях, а останалите три - сам трябва да открие в себе си.
    Съществуват ли недостатъци изобщо? Самата дума недостатък говори за нещо което не ни достига
    Помниш онази история с младия Айнщайн. Когато има недостиг на светлина, ние го наричаме тъмнина, когато има недостиг на топлина, наричаме го студ, а когато има недостиг на любов, има много названия. В предното си мнение съм ти ги изброил, основните седем.
    Когато бракониер убива слон, само заради бивните му, воден от алчността си, би ли могло да се каже, че този човек няма недостиг на любов? Недостига на любов и баланс е главния недостатък, от който произхождат всички човешки проявления, които наричаме недостатъци? Да, любовта... всеки я носи в себе си, но не всеки я е открил... или поне - не достатъчно. Съответно - недостатък.
    Но ние си имаме всичко просто някоя ..енергия, която имаме не я ползваме рационално и от там това се опр. като кофти качество. Но този "недостатък"  приложен на правилното място ще се окаже сила за която дори не сме подозирали.
    Определящ фактор, за това, дали дадено деяние е добро или лошо е резултата. Така сме устроени да мислим. Например - Това, че Айнщайн е разделил атомното ядро, добро ли е или лошо? Всички знаем резултата. 9 000 000 жертви как ти се струват?! Като нямам предвид само убитите, разбира се, а и тези, които са останали без дом.

Т.е. Ние за един човек някъде сме направени "като по мярка" и тези наши "недостатъци" за този човек ще трябва да са уроци, които трябва да научи.. или те изобщо няма да съществуват.
    Няма такъв човек. Ако някой, може да те приеме, с всичките ти недостатъци, качества, плюсове и минуси, то той би могъл да приеме всеки, по същия начин... а не само теб.
    Цитат
    хора, които бият жените си
    Проявата на насилие в какъвто и било вариант е възможно най- силната проява на безсилие и слабост!!!!!!!
    Нима? Ами когато тигър напада антилопа? Ето един вариант, който отпадна. Мога да изброя още доста, в които не важи това правило за слабостта. Недей да генерализираш така "всички", "всеки" и т.н. Дори и когато ги употребяваш, винаги слагай отпред едно "почти".

Има много начини да изразиме себе си - рисуването, музиката, актьорството
    Всяка дума, всеки жест и движение, начина ни обличане, походката и каквото щеш още, са все неща, които ни изразяват и представляват пред хората. Рисуването, музиката и поезията са за онези неща, които ни е трудно да изразим чрез обикновените изразни средства. По друг начин казано - творчеството изразява вътрешния ни свят, чувствата и емоциите ни, като ги обличаме в цветове, форми, звуци или рими.

... гневът също е израз на нещо ..искаме да промениме нещо, но то не се поддава тогава почваме да обиждаме, повишаваме тон и
    това също не работи тогава започваме да се гневим. Неконтролируемият гняв е вид насилие -> следователно гневът е проява на безсилие, слабост и безпомощност пред това което сме изправени! т.н.
    И отново има множество изключения, но да, гнева не е добър учител. Той е учител, който ни кара да спрем да слушаме любовта и да слушаме него. Съветва ни да нарушим баланса си и да му се поддадем. От нас зависи, дали ще приемем съветите му.
    Активен
    Harpi
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #13 -: Септември 28, 2011, 22:26:49 »

цитат Heyokа:
    [Ако някой, може да те приеме, с всичките ти недостатъци, качества, плюсове и минуси, то той би могъл да приеме всеки, по същия начин... а не само теб. ]
    Heyoka, друже, много отдавна когато разбрах , че идеалната любов не е за земните същества и се люшках от крайност в крайност разбрах, че ако си готов за съвместно съжителство то няма никакво значение конкретния обекта. Означава , че си готов да приемеш човека до теб със всичките му недостатъци , и това няма нищо общо с любовта , а с обичта и собственото ти духовно израствание.
     Така че да , който е готов за съвместно съжителство може да живее със всеки , за това си убеждение "ДРУЖЕ" мога да споря до кръв с тебе.
    цитат Heyoka:
    [Ето на туй, уважаеми читатели, му се вика - човек, който знае как да заинтересува... ...ушенцето на хейо. Там е работата, че контролно-пропусквателния пункт, до ушенцето на хейо, преминава през оченцето на хейо.     
    Та ако някой знае как да заинтересува и двете, то няма проблеми да му бъде издадена виза, за постоянно пребиваване, до ушенцето и пред оченцето на хейо. ]
    Там е работата и двамата го знаем , че ушенцето и оченцето са най лесно манипулируемите ни рецептори,  даже веднага в съзнанието ми изниква рекламата на мастика /ако имаш очила , ще е много лесно. И в края на краищата можеш да си гледаш , което си искаш дупе  докато ти говоря /е сега си изпросих гоненето /
     / Веселяк
    « Последна редакция: Септември 28, 2011, 22:41:54 от Harpi » Активен

protoplasma
    Гост
    « Отговор #14 -: Септември 28, 2011, 23:12:18 »

Heyoka, друже, много отдавна когато разбрах , че идеалната любов не е за земните същества и се люшках от крайност в крайност разбрах, че ако си готов за съвместно съжителство то няма никакво значение конкретния обекта.
    Идеална любов? Що за понятие е това? И защо да не е за земните жители? Тогава за кой е? Защо разглеждаш любовта като някаква... стока, която се раздава на определени дозировки, според заслуги или местожителство, раса или вероизповедание?
    който е готов за съвместно съжителство може да живее със всеки , за това си убеждение "ДРУЖЕ" мога да споря до кръв с тебе.
    Ако се загледаш, аз съм на същото мнение.
    Но, друже, не дръж толкова на което и да е твърдение и на това да убедиш, който и да било в истинността му, че чак да се стига до кръвопролития. На същото мнение съм, но не ми харесва, когато някой смята нещо, за 100% истина. Такова джувотно нема. 100% съм сигурен  Намигване
    Там е работата и двамата го знаем , че ушенцето и оченцето са най лесно манипулируемите ни рецептори

Между сетивен орган и рецептор има известна разлика. Както и да е.
    Добре, ще уточня заявлението си, с цел - позачистване на неяснотата:
    Ако някой успее да излъже и да изманипулира, оченцето и ушенцето на хейо, то хейо няма да има, абсолютно нищо напротив, да бъде манипулиран до края на дните си от този човек
    И в края на краищата можеш да си гледаш , което си искаш дупе  докато ти говоря

Зависи. Ако предложиш по-добра гледка (което, не се обиждай, но ме съмнява, друже) то тогава изобщо няма да ме вълнува пейзажа.
    А ако имаш хубав, омаен глас (което... също не се обиждай, но ме съмнява), ще се отдам на опиянението и дори ако са отворени очите ми, то няма да виждам нищо, уверявам те. Ще те слушам и с очите си.
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Теми, които се редактират « 1 2 »
    Изцеление от природата
    Administrator 25 3113 Последна<br />публикация Март 16, 2011, 00:00:52
    от Administrator
    Теми, които се редактират « 1 2 »
    Даровете на природата
    Administrator 20 2687 Последна<br />публикация Април 10, 2011, 13:24:03
    от Стела
    Какви са вашите мечти? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Аэ съм 15 1183 Последна<br />публикация Август 18, 2011, 13:03:40
    от Xristina
    Какви са вашите способности и умения? « 1 2 3 4 »
    Въпроси и отговори
    Аэ съм 46 3265 Последна<br />публикация Ноември 04, 2012, 00:38:12
    от Colder Sun
    Модераторите какви ли са ?
    Обща тематика
    Sunshine(sun) 13 750 Последна<br />публикация Август 01, 2012, 11:16:38
    от мушу

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright