Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Призвание-Признание  (Прочетена 970 пъти)
vla_sid
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« -: Септември 24, 2011, 14:25:06 »

Нашата сила като хора изразява собствената готовност за борба с перипетиите на живота.Призванието на нашите същности е взаимопомощта,силата да бъдем единни и мощта да се борим с всичко и с всички понякога,за да отстояваме своят идеал и себе си.Нито нашето усилие(скрито) под черупката на особения ЧОВЕК,нито старанието някога ще бъде нагледно или правдоподобно в нечии човешки очи.Всички знаем че сетивата са за да самоусещаме и да се докосваме до всичко около нас..Не така усещам и чувствам аз нещата около и вътре в мен.Сетивният начин е за хора,които търсят истината някъде наоколо или далеч далеч,гледат назад често.Моят поглед от много съзнателни години е отправен навътре към моята същност.Не разбирам всичко,не усещам много засега.Вярвам обаче че хората като мен ще отключат  и ще насочат моето възприятие и душа към истинското вътре в мен.Насоката и пътя на ДУШАТА ми все още са неясни,НО аз съм избрал своите насоки за проявление на моята същност в реалният свят-материалния.Знам как бих дал своят принос,как ще бъда човека,за който досега нищо не беше достатъчно ясно или практично.ЗНАМ как ще изразявам себе си и ще помогна за общото благо.Вярвам,че вие хора ще ми помогнете по-настоятелно и силно да изразявам себе си отсега насетне...Някога бях казал че моят "бог" е любовта-истинската,чистата и съваршенната между хората(която засега не съществува),НО научавайки се един друг и изяснявайки за себе си нещата ще можем да бъдем "учителите",които всеки от нас чувства че бихме могли да бъдем.Сега разбирам ,че проявлението на този бог...е някъде тук,той витае около нашите същности..иначе вярата си е вяра..аз например вярвам във доброто у всеки от хората.Всеки един има силата да бъде истински.Заключена е душата му дълбоко  навътре и изолирана от материалното му проявление,мислене и псевдосъщност през "практичното му" съществувание.НЕ!Ние никога няма да получаваме признание,но нашата същност не се стреми и няма да се стреми към отклик,поне не видим.Ние търсим истината,която ще направи хората достатъчно и съзнателно желаещи да обърнат взор навътре към своята природа,а именно Човека с главно "Ч".Това беше като автобиография на моята същност за да можете Вие да разберете отведнъж кой и какъв съм Аз.Мислел съм понякога как ще изразя 5-6 междуредия и чрез виртуалният език на тялото ще се представия достатъчно ясно за някого,способен да ме разбере.Не се е случвало и винаги въм бил разочарован,но тук е различно и без да ви чувам и чета,усещам атмосферата и духа на разбирателство някак подсъзнателно.Мисля че открих истински разбиращите хора точно тук :)Приятно ми е да ви срещна!
Активен

Гледаме навътре в себе си,но не с очи..търсим и желаем с душа и повече..усещаме и сме добри с цялата си същност.
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Септември 24, 2011, 15:10:49 »

ДОБРЕ ДОШЪЛ
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
sarabia
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 174

• Град: Варна
  • « Отговор #2 -: Ноември 01, 2011, 21:44:05 »

Пътят към себе си е най-трудният, но веднъж стъпил на него си станал достатъчно силен и уверен, за да не може нищо да те сломи. Поздрави!
    Активен

Не се опитвай да ме опознаеш,аз нямам име,нито форма.
    Мислиш ли,че много знаеш сам поставил си си норма.
    В мен ти виждаш своя лик,тъй както си въобразяваш.
    Дори да сменям моя ник,пак сам със себе си оставаш.
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Вярватели,че всеки човек си има призвание? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Бунтарката 22 2757 Последна<br />публикация Януари 22, 2012, 19:37:59
    от Sine Wave Zero

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright