Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Довиждане....  (Прочетена 1089 пъти)
stefanica
Неактивен Неактивен

Публикации: 182

• Град: sofia
  • « -: Септември 23, 2011, 02:42:51 »

Мислих дълго как да постъпя...и вече го реших!
    Форума беше част от моя път и повече от година беше част от живота ми.Научих много неща,които ми помогнаха да намеря себе си.Преживях много и различни неща,хубави и радости моменти както и не толкова хубави.Намерих приятели и такива които не ме разбраха или не пожелаха да ме разберат,но и това е нормално.Исках да ви благодаря за възможността на това познанство и за всичко което преживяхме заедно!Пожелавам ви да сте щастливи и обичани,да не бъдете съдници ако е възможно и да помагате на тези които имат нужда от вас.Защото всяко биещо сърце има нужда от малко любов ,протегната ръка и разбиране! А ако някой ден се сетите за мен дано да са останали само приятните спомени аз ще си запазя само тях за себе си!
    С уважение Вал.
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #1 -: Септември 23, 2011, 05:46:57 »

Аз ли съм единствения бухал пак?
    Не разбрах защо цяла тема, но прочетох я  и е правилно да отговоря. Принципи, какво да ги правиш. Не може някой да ми каже здрасти или пък чао, а аз да мълча като пукел насреща и да гледам така
    Цитат на: stefanica
    Форума беше част от моя път и повече от година беше част от живота ми.
    Защо беше? Те тези неща си остават част от пътя, пък ако ще и да се затрие форума изцяло, барабар с цялата вселена.
    Научих много неща,които ми помогнаха да намеря себе си.
    Аз също имах не един и два повода - да се замисля над някои неща в себе си, благодарение на теб, stefanica, макар и да не си правила нищо, с такава цел.
    Да напреднеш в търсенето на себе си, не е никак малко, а за намиране още е рано да говорим.
    Преживях много и различни неща,хубави и радости моменти както и не толкова хубави.
    Правилно, според мен е, да сме благодарни за всички, не само за хубавите.
    Намерих приятели и такива които не ме разбраха или не пожелаха да ме разберат,
    Ето това е едно от нещата, които не можа да вденеш, stefanica - вторите също са приятели, но помагат по различен начин... - пречейки. И да, аз съм от тези, които така и не можаха да те разберат. Думите, действията ти, смисъла от тях, целта. Но както и да е. То пък не може всичко да разбираме, нали?

Исках да ви благодаря за възможността на това познанство
    Предполагам си искала да напишеш - възможността за тези запознанства, тук. Санги си е санги... требе с точност, изпипано, всичко, по картинки, иначе нема отлеп, баце.  Ухилен
    Аз също се радвам, че намина, да ...поразбуниш страстите, въпреки онези елементи от методическия ти подход, които не разбирам и онези, които разбирам, но не одобрявам. Има над какво да се замисли човек, при подобни обстоятелства. Двустранно.

Пожелавам ви да сте щастливи и обичани
    Благодаря за пожеланието! Звучи ...наистина добре.

А ако някой ден се сетите за мен дано да са останали само приятните спомени аз ще си запазя само тях за себе си!
    Е тука има малко драма, но добре. Все пак няма да напускаш материалния свят, а форум.
    Е ще се сещаме, контрастна особа си, спор няма.
    Не омаловажавай неприятните спомени и уроците им, stefanica.
    Грандиозния парадокс е, че аз неприятни спомени нямам, свързани конкретно, с твоето пребиваване в рамките на уеб пространството и респективно - форума, така че ще ми е лесно да си спомням - голямото смешно из малките часове, в общите чатове и скайп.
    Ами... Вал... от мен пожеланията са - стъпките, с които ще довършиш, своя Танц на Живота, да бъдат леки и непринудени. И когато Кръгът на Живота се затвори да продължиш нататък, подсвирквайки си мелодията от него.

Ще завърша тази пледоария, с нещо, което винаги казвам, на всеки, който отпрашва на някъде. А именно - какво заглавие бих сложил на книга, в която някой е описал нашето познанство.

"Лошият пример... също е пример"  Двустранно!
    « Последна редакция: Септември 23, 2011, 05:53:02 от heyoka » Активен
    BARS
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 10

« Отговор #2 -: Септември 23, 2011, 08:54:22 »

на всеки, който отпрашва на някъде.

heyoka, добре си отговорил на stefanica, но все пак нещата седят по съвсем друг начин и тя иска с това да покаже нещо на нас. Но виждаме ли го или просто само си бръщолевим както ти сега в момента.
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #3 -: Септември 23, 2011, 09:11:03 »

на всеки, който отпрашва на някъде.

heyoka, добре си отговорил на stefanica, но все пак нещата седят по съвсем друг начин и тя иска с това да покаже нещо на нас. Но виждаме ли го или просто само си бръщолевим както ти сега в момента.

А как да го видим, след като тя не е написала какво иска да ни каже?
    Повечето от нас не сме ясновидци.
    Активен
    Harpi
    Неактивен Неактивен

Публикации: 83

• Град: Бургас
  • « Отговор #4 -: Септември 23, 2011, 09:34:23 »

Здравейте stefanica, аз съм нова в този форум и ми се струва , че има много неща които мога да науча и да ми бъдат полезни в моето развитие . Прочетох част от Вашите теми и много ми харесва всичко , което сте написали и начина по който сте го написали, и ако хора като вас се оттеглят се замислям дали имам място и аз в това пространство .Ще се  радвам ако оставите отворена вратичка  за хора като мен ,които биха искали да си контактуват с Вас .
    Активен

Можеш да си задаваш въпроси и да си отговаряш. Отговорите на всеки един етап от твоя живот ще са различни и верни .

Най - трудни за разбиране са простите неща . Усмивчица
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #5 -: Септември 23, 2011, 09:52:14 »

Harpi, ако stefanica не изтрие профила си - винаги ще можеш да ползваш тази вратичка, за да я питаш разни неща...

Този форум изглежда се движи по някаква синусуида в развитието си (знам, че някой биха казали, АКО ИМА РАЗВИТИЕ в него де Усмивчица ) . Радостни и разочароващи, скандални моменти. Да, някой заминаха, други останахме, от останалите сигурно пак ще има заминаващи си...
     Сещам се за нещо, което винаги съм си мислил за успешните и неуспешни фирми. Незнам, дали мога да направя такъв паралел.
    Във фирма, в която има често текучество на персонала - работата не е добре. Я с организирането на работата, я с бавене на заплати, я с условия на труд...
    Ама се сетих и друго. Ако това не е фирма, а някакъв вид училище. В училище също има текучество на Клиентелата. Влизаш в основното и като го завъшиш си ходиш към следващото.. гимназийка ли техникумче ли...
    Ха, какво бях чул напоследък...
    Много ми хареса, понеже не бях чувал продължението:
    "Няма незаменими хора, но има незабравими и неповторими!"
    Такива, дето оставят своя уникален отпечатък в сърцата на другите. Колко дълго ще живее тоя отпечатък е друг въпрос - важното, че са изпълнили мисията, която са решили, че имат в даден момент, на съответното място...
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Harpi
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Септември 23, 2011, 10:14:12 »

Останах с впечатление , че идеята е да се обединяват хората с позитивни възгледи и определени специфични нагласи към живота , към които ми се струва , че се числи и stefanica. Изхождайки от тази позиция би било жалко с лека ръка да се разделяте с добрите части от тялото. Обединяването е положително и градивно другото е разруха, но аз още съм в началото на нещата и най  вероятно не ги разбирам от Вашата позиция .
    Лек весел и усмихнат ден от мен с по малко раздели и дисхармония
    Активен

Можеш да си задаваш въпроси и да си отговаряш. Отговорите на всеки един етап от твоя живот ще са различни и верни .

Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #7 -: Септември 23, 2011, 10:22:28 »

Останах с впечатление , че идеята е да се обединяват хората с позитивни възгледи и определени специфични нагласи към живота , към които ми се струва , че се числи и stefanica. Изхождайки от тази позиция би било жалко с лека ръка да се разделяте с добрите части от тялото. Обединяването е положително и градивно другото е разруха, но аз още съм в началото на нещата и най  вероятно не ги разбирам от Вашата позиция .

Harpi, а ти разбра ли защо ни напуска stefanica?

В какво ни обвинява?
    Активен
    Слънчев лъч
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 205

« Отговор #8 -: Септември 23, 2011, 10:28:17 »

Свободната воля е свободна именно защото всичко зависи от нас. Всеки сам взема решенията си, каквото е направила стефаника. За мен това което е нужно да се направи е да се уважи решението и, а не да се правят опити да и бъде повлияно.
    Активен

Слънчево хранене - Благодаря ти слънце, че ни подпомагаш!
    dariomag327
    Requiem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 79

• Град: Sofia
  • Bless the mind too small for doubt!

« Отговор #9 -: Септември 23, 2011, 10:34:27 »

...и вече го реших!

Carry on to brighter future, soldier! Your deeds remain as a monument among us and will not be forgotten!
    Активен

Strength and Honor!
    Harpi
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Септември 23, 2011, 10:54:26 »

Harpi, а ти разбра ли защо ни напуска stefanica?

В какво ни обвинява?

„да не бъдете съдници ако е възможно”- това е цитат от stefanica
    На мен това ми говори много , но няма смисъл да влизаме в пререкания ,изразих само своето мнение за по вече любов дори и когато се изпраща някого не съм целяла конфронтация
    Активен

stonetales
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 77

« Отговор #11 -: Септември 23, 2011, 11:14:23 »

Защо просто не оставите момичето да си отиде?Усмивчица
    По този - единствен начин - бихте могли да уважите решението и.
    А какво е то?

Каквото и да е - Нейното си е:)
    Уважавайте го - така като бихте уважавали себе си - след поредното Ви решение:)
    Активен

ТАНЦУВАЩА ПО ВЪРХОВЕТЕ НА КЛЕПАЧИТЕ МИ
    АСИ
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 116

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #12 -: Септември 23, 2011, 11:21:51 »

един човек се познава по делата,а не по думите...
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #13 -: Септември 23, 2011, 12:38:43 »

Както църква не означава сградата , а обществото от вярващи , така и форумчето не е страницата ввв.индигота.ком . Ха като няма Вал да влиза в сградата ще я пресрещаме на улицата хихихи ,няма отърване . Плюс това казва довиждане ,не сбогом навеки ,тъй че до скоро виждане Вал във всички пространства. Усмивчица

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #14 -: Септември 23, 2011, 14:45:22 »

Някой си взима довиждане с нас/вас, а вие коментирате коментарите.
    Евала!
    Дето се вика, кажете й едно чао, ще ни липсваш или няма да ни липсваш... е така от... абе лелее...
    Да, сега ми се изясни защо е направена цяла тема.
    (Това разбира се е насочено към онези, които изобщо не са обърнали внимание на темата, ами е така си бръмчат из форума, понеже няма какво да правят)
    Ей го и този излетя.
    Цитат на: kondor
    виждаме ли го или просто само си бръщолевим както ти сега в момента.
    Кондьо, вземи се концентрирай!
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright