Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Хиперактивност  (Прочетена 2779 пъти)
krem
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« Отговор #15 -: Октомври 03, 2012, 16:45:20 »

а аз си мислех, че само моето дете забелязва и спира до всеки  климатик, всеки вентилатор и всяка лампа на улицата.
и вече е интересно само това, което има колелета от играчките. като играе с влакове ,коли и т.н. ляга по корем на пода, за да гледа как се движат колелата.
Активен

just keep your mind open

love actually is all around
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #16 -: Октомври 03, 2012, 22:03:34 »

Моя колелата ги къса със зъби, една кола здрава нямаме  Ухилен
Става в 7 сутринта и коагато е в къщи си ляга в 23-00:00 нещо такова...простооо, като слушам 7,8,9, аз мога да мечтая за подобно време за лягане  Ухилен
Когато му обяснявам ме изслушва, в момента в който приключа и хуква да прави това дето съм му казала, че не е добре да го прави.Честно казано в началото побеснявах, имах чувството че съм си изгубила времето..обаче в последствие започнах да се смея с него , когато го прави и тогава си дойде всичко на мястото Усмивчица
Активен
krem
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 139

« Отговор #17 -: Октомври 04, 2012, 09:44:00 »

ох това със съня... спи още наобед, че е на 3, но вечер един час се приспиваме, скача по леглото, четем книжки, играчки мъкне, някой път аха да заспи, вече есе отнася  и изведнъж се ококорва и "хайде сега да четем еди коя си книжка" ... лудница! а е уморен, понякога така както скача, ако е много късно и му се скарам и го накарам да затвори очи и заспива за една минута.

а как омагьосва - понякога като заспива и ме кара да го хвана за ръката, и мен както не ми се спи и мисля да чета книга, така изведнъж се събуждам след 2-3 часа без спомен как съм заспала на момента без даже да отворя книгата.

като му се карам и вече ми казва - "мамо, не говори така гадно на мен, не, не, така не хубаво, тихо мамо, тате спи" и аз съответно избухвам в смях. но му го връщам като почне да се тръшка и го имитирам как се цупи и на него също му става много смешно.

е когато е преуморен и е решил яко да се тръшне се поскарваме понякога, няма оправия тогава.
Активен

just keep your mind open

love actually is all around
ДИВА
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #18 -: Октомври 17, 2012, 16:51:20 »

Мами,чета гледам,все едно аз съм писала! Ще ви следя!:)
Активен
Страници:  1 [2]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Хиперактивност или двигателно безпокойство
Децата индиго
giti 11 4114 Последна<br />публикация Май 11, 2013, 16:08:34
от meander

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright