Духовно развитие

Страници:  1 [2] 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Според вас Коя е Най -хубавата зодия ?  (Прочетена 8340 пъти)
Хера
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 52

• Град: Everywhere
  • Fortuna Favet Fortibus!

« Отговор #15 -: Октомври 20, 2011, 00:04:47 »

Близнаци, Водолей, Скорпион. Усмивчица
    Активен

You see things as they are and ask, Why? I dream things as they never were and ask, Why not?!
    Уж-Ум
    Vakuu
    Неактивен Неактивен

Публикации: 54

NO MORE!

« Отговор #16 -: Октомври 20, 2011, 10:37:23 »

"МОЯТА" зодия е най-добрата!
    Финист е прав, донакъде защото има и по-добра зодия.

Твоята зодия е най-добрата за теб, защото съответства на пътя ти, тя ти е подходяща...

За да влезеш в най-добрата зодия е нобходимо да намериш себе си, това включва да си научиш уроците, това включва да се извисиш достатъчно, също така да умееш приемането, да бъдеш абсолютно чист себе си. Тогава излизаш извън зодиакална принадлежност, ставаш универсален. Вече нямаш нужда от зодиакалана принадлежност със съответни подходящностни ограничения, които да преодоляваш, според уроците киото имаш да учиш. Може да я наречем универсална зодия, май 13та се пада ..., да освободиш себе си от зодия, нещо като зодия беззодийна

послепис:
    Mоля поста да бъде приет все едно не съм го писал аз. Благодаря предварително!
    « Последна редакция: Октомври 20, 2011, 10:55:51 от Уж-Ум » Активен

Който ме подценява, че мога да се справя и сам. Може спокойно да се отдръпва и да не се притеснява. Усмивчица
    Самотата е илюзия. Усмивчица
    Заедността е истина, независимо от илюзиите за самота. Усмивчица
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #17 -: Октомври 20, 2011, 11:40:01 »

Искаш ли да кажеш - вместо общение с определена планетарна конфигурация , да започнем общение със всички планетарно-звездни-галактическо-вселенни - мултиизмерни конфигурации.

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Rupture
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 77

« Отговор #18 -: Октомври 20, 2011, 12:58:27 »

Здравейте всички.
    Според мен няма най-хубава зодия. Но най са ми симпатични и екзотични риби, овен, близнаци, скорпион и водолей.  
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #19 -: Октомври 20, 2011, 14:06:38 »

Цитат
    За да влезеш в най-добрата зодия е нобходимо да намериш себе си, това включва да си научиш уроците, това включва да се извисиш достатъчно, също така да умееш приемането, да бъдеш абсолютно чист себе си.
    Айде, почна се...
    Цитат на: Уж-Ум
    май 13та се пада ...
    Или май 14та, а може би 15та...
    Защо толкова ви мързи да четете?!
    http://indigota.com/index.php?topic=1793.0
    Цитат
    Mоля поста да бъде приет все едно не съм го писал аз. Благодаря предварително!
    Никой не го вълнува кой пише, а какво.
    Цитат на: Eona Lightholder
    Искаш ли да кажеш - вместо общение с определена планетарна конфигурация , да започнем общение със всички планетарно-звездни-галактическо-вселенни - мултиизмерни конфигурации.
    Искаш ли да кажеш - че вместо да говори за да си изпее мантрите, нашия приятел и съфорумец знае какво говори и е поне малко вчас?
    Цитат на: Deep Blue
    Здравейте всички.

Цитат на: Deep Blue
    Според мен няма най-хубава зодия. Но най са ми симпатични и екзотични риби, овен, близнаци, скорпион и водолей.  
    Екзотични? Демек... необичайни, рядкосрещани, пъстроцветни... или отровни? Ухилен
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2519

NEVERENDING STORY

« Отговор #20 -: Октомври 20, 2011, 15:50:29 »

Санг всеки е по-малко или повече в час и в различен час с различна мантра , създавайки общата картинка в земни и неземни часове.
    Все пак не сме кулинарен форум Усмивчица ,но нищо не е в излишък и във всичко има камъче от градежа. Но все пак няма да отворя тема - Философията и ползата от варенето на боб, ще се ограничавам от ежедневното , защото битовизма е наличен щещ или не щещ ,но тук да се готви нещо все пак ,където на друго място не е често срещано явление, примерно , не коя зодия е най-готската защото няма такова жувотно ,това е его игричка и отдалечаване от целта , а именно - Какво е извън зависимостта на планетарните композиции. Който иска да си обсъжда броя на звездичките в днешния хороскоп - има чат,говорилня, лични и тем подобни.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #21 -: Октомври 20, 2011, 21:36:55 »

Цитат
    [13:27:06] Скрит: Зодия Паяк е била известна и в древна Гърция. С нея са боравели обаче и жреците на друидите. Знакът е бил заличен в Римската империя. Считали, не без основание, че този знак е опасен и зловещ. Защото родените под знака на Паяка винаги поднасяли на околните непредсказуеми изненади. В наши дни зодията Паяк представлява една мистериозна и мрачна загадка - твърде нерационална и неправдоподобна, защото и до днес в интервала между 16 май и 12 юли се раждат хора, които нормалният човешки разум не може да проумее докрай. Този тип хора все още минават за вълшебници, магове и гениални творци.
    Дайте някаква информация относно тази зодия...
    Аз търсих, но безрезултатно - на места пишеше, че е от 16 май до 12 юни, на други - от 13 май до 15 юни, на трети до не знам си кой юли, в четвърти пък изобщо се изключваше съществуването на подобна зодия. Споменава се и за зодия Змиеносец, и в уикипедия пише.
    Активен
    Do_It
    Eyes of consciousness
    Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Strange Bird

« Отговор #22 -: Октомври 21, 2011, 01:34:52 »

Мхм...
    Вписвам се в графа 13-та - "Паяк" и фатално, странно или не - имаше уж филм за това, 23-то число от месеца.
    Активен

Do_It
    Eyes of consciousness
    Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Strange Bird

« Отговор #23 -: Октомври 21, 2011, 01:43:10 »

Цитат
    [13:27:06] Скрит: Зодия Паяк е била известна и в древна Гърция. С нея са боравели обаче и жреците на друидите. Знакът е бил заличен в Римската империя. Считали, не без основание, че този знак е опасен и зловещ. Защото родените под знака на Паяка винаги поднасяли на околните непредсказуеми изненади. В наши дни зодията Паяк представлява една мистериозна и мрачна загадка - твърде нерационална и неправдоподобна, защото и до днес в интервала между 16 май и 12 юли се раждат хора, които нормалният човешки разум не може да проумее докрай. Този тип хора все още минават за вълшебници, магове и гениални творци.
    Дайте някаква информация относно тази зодия...
    Аз търсих, но безрезултатно - на места пишеше, че е от 16 май до 12 юни, на други - от 13 май до 15 юни, на трети до не знам си кой юли, в четвърти пък изобщо се изключваше съществуването на подобна зодия. Споменава се и за зодия Змиеносец, и в уикипедия пише.

Змиеносеца го водят ..някъде около Скорпионите.. Ноември ли кога беше..
    Паяка е от 16 май до 12-14 юни или подобно бях чела.
    « Последна редакция: Октомври 21, 2011, 02:50:29 от Do_It » Активен

Rupture
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 77

« Отговор #24 -: Октомври 21, 2011, 01:45:19 »

Зодия паяк...

http://indigota.com/index.php?topic=7011.0
    « Последна редакция: Юни 28, 2013, 18:27:06 от Модератор » Активен
    vivi_5501
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #25 -: Ноември 27, 2011, 12:59:49 »

повече от приятелите ми са зодия риби но едно от момичето зодия риби е адски досадно глезено и голяма клюкарка и неможе да и се угоди изобщо тя е просто непоносима други от приятелките ми също са риби но изобщо не са такива а според мен най-добрата и хубава и мила зодия е водолей бих искала и аз да съм но съм зодия лъв  Тъжен
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1230

« Отговор #26 -: Декември 08, 2011, 18:56:48 »

Нямам нищо общо със зодиите:
    телец;
    лъв;
    дева;
    стрелец(от женски пол)
    козирог;
    и може би слабо ниво на разговори с рибите
    Всичко това е обаче много относително,защото и аз не съм от най-типичните близнаци,въобще не зодии ами с малко хора имам нещо общо Усмивчица
    Иначе всичките зодии са си хубави по нещо
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #27 -: Декември 11, 2011, 09:29:34 »

Цитат на: ariam
    слабо ниво на разговори с рибите
    Всичко това е обаче много относително,защото и аз не съм от най-типичните близнаци,въобще не зодии ами с малко хора имам нещо общо Усмивчица
    А стига бе! Не, ти не си близнаци. Ако ти си близнаци, аз не съм риби!
    Активен
    zagorka
    Неактивен Неактивен

Публикации: 36

« Отговор #28 -: Декември 11, 2011, 10:16:37 »

Най - хубавата зодия е : загорка , това е в кръга на шегата , добрият човек е най - хубавата зодия според мен !!!
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #29 -: Декември 11, 2011, 12:56:56 »

Цитат на: zagorka
    добрият човек е най - хубавата зодия според мен !!!
    Добре казано, загорке!  Само един малък проблем - не само човеците имат зодии. 
    Активен
    Страници:  1 [2] 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Според вас.... - относно 2012г.
    Езотерика
    Isis 1 1956 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 20:02:30
    от delfin
    Какво означава това според вас?
    Обща тематика
    Ева 2 905 Последна<br />публикация Юли 20, 2010, 19:20:01
    от bars_i
    Какъв е според вас произхода на българите? « 1 2 3 »
    За България
    Аэ съм 40 3576 Последна<br />публикация Септември 19, 2013, 12:34:35
    от вожда
    Какъв според вас е идеалния форум ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Luna:) 16 1131 Последна<br />публикация Юли 19, 2011, 07:17:27
    от edinica_nula
    Анкета - Според Вас Бог е..
    Анкети
    {-^-} 1 1265 Последна<br />публикация Април 16, 2012, 10:59:39
    от ИВЕВЕ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright