Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Според вас Коя е Най -хубавата зодия ?  (Прочетена 7387 пъти)
fenmen
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 7

« -: Септември 17, 2011, 09:48:59 »

Според мен е Водолеят?

Защото   е добродетел  усмихнат . Търси добри приятелки. Има малко но истински
Активен
Soenya
Неактивен Неактивен

Публикации: 52

« Отговор #1 -: Септември 17, 2011, 12:14:31 »

Според мен няма правилен/неправилен отговор. Същото е като да попиташ кой орган от човешкото тяло е най-важен? Всичко съществува с причина. Всяка зодия притежава положителни и отрицателни качества... Всеки от нас в различни етапи от съществуването си е преминал през различните зодиакални знаци. За да завършим училище ние преминаваме от 1ви до 12ти клас,нали така?
Активен

Аз знам! Аз мога! Съединение!
...
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 65

« Отговор #2 -: Септември 17, 2011, 18:57:25 »

За да са дванадесет зодиите, значи има защо. Всички зодии имат и положителни, и отрицателни страни - прилики и много разлики. Само така може да се обхване пъстротата на човешкия характер. Усмивчица Да кажеш, че една зодия превъзхожда друга е най-малкото странно - никога, ама никога няма как да знаем ВСИЧКО, абсолютно всичко за звездните знаци, че да ги подредим по важност. Все едно да взема да питам коя е най-красивата част на Вселената - ни сме си изградили едно мнение, но не знаем кога от Нищото може да се появи нова мъглявина или галактика някъде, която да ни впечатли повече. Кръгът е безкраен.
Активен
Турист
почиващ на стари лаври
Неактивен Неактивен

Публикации: 576

• Град: Варна
  • martin.kristov1
    « Отговор #3 -: Септември 17, 2011, 20:54:13 »

Aз реших да се пробвам обаче да определя най-хубавата зодия според мен.
    И това, което направих е че написах 5 зодии и започнах да ги задрасквам една по една, сещайки се за недостатъците им. Значи тази която задрасках последна трябва да е най-добрата Усмивчица

1. риби
    2. везни
    3. стрелец
    4. овен
    5. лъв - задраскана последна Усмивчица
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Финист
    Финист
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #4 -: Септември 18, 2011, 17:44:00 »

"МОЯТА" зодия е най-добрата!
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #5 -: Септември 18, 2011, 19:25:40 »

Цитат на: turist
    1. риби
    Нататъка няма значение  Ухилен
    Активен
    iti2
    Неактивен Неактивен

Публикации: 98

« Отговор #6 -: Октомври 18, 2011, 15:41:00 »

Незнам до колко сте чели Астрология,но навсякъде се споменава ,че рибите като зодия е най-добрата, тоест има се предвид ,че тя завършва зодиака и е събрала най-доброто като качества от останалите 11 зодии. Освен това, за астролозите това е и най-трудно разгадаваната  и разбирана зодия от тях .

Девата до колокто знам е  зодията свързана с жътвата и знанията. Тя се намира не случайно в средата на зодиака.

Отговора на въпроса ви се крие в самия въпорс.
    Питате , коя е най-добрата зодия ? Ами запитайте се защо зодиите са подредени в тази последователност и може би ще стигнете до верният отговор  Усмивчица

Цитат
    Според мен няма правилен/неправилен отговор. Същото е като да попиташ кой орган от човешкото тяло е най-важен? Всичко съществува с причина. Всяка зодия притежава положителни и отрицателни качества... Всеки от нас в различни етапи от съществуването си е преминал през различните зодиакални знаци. За да завършим училище ние преминаваме от 1ви до 12ти клас,нали така?

Тук ще  те опровергая. Ясно ни е ,че на всички хора са необходими и жизненоважни всичките ни органи за да функционираме нормално.
    Но ако се запиташ без кои органи не можеш да съществуваш като човек , ще стигнеш до отговора ,че това са Сърцето и Мозъкът. Човек може да живее без крак , без ръка , но не може да живее без двата най-важни  сърцето и мозъкът.  Усмивчица
    « Последна редакция: Октомври 18, 2011, 16:02:40 от iti2 » Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #7 -: Октомври 19, 2011, 05:56:30 »

Цитат на: iti2
    Незнам до колко сте чели Астрология,но навсякъде се споменава ,че рибите като зодия е най-добрата, тоест има се предвид ,че тя завършва зодиака и е събрала най-доброто като качества от останалите 11 зодии. Освен това, за астролозите това е и най-трудно разгадаваната  и разбирана зодия от тях .
    Сега... за най-добрата, това е малко ...неадекватно като оценка, ако трябва да бъдем честни. Овена е в началото, но не бих казал, че е най-лошата. Просто, както каза, риби са астрологически трудни за разгадаване, тъй като всеки един, техен представител, минавайки по кармичния път на всички зодиакални знаци, си е "кльопнал" някои от техните качества, но далеч не само добрите. По едно време, в старото бачкане, бяхме пет човека риби, като... нямахме нищо общо.. дори и никакви допирни точки, в поведение, интереси, мироглед... нищичко!!! Като се започне от един индивид, който ме попита веднъж "А бе Лазо, а бе те тия индианците верно ли ги е имало или са некви такива, от приказките, като елфите от Властелина на Пръстените"? и се свърши до главния ни администратор, който беше гении на тема компютри, но го беше закъсал с наркотиците.
    А по случайно стечение на обстоятелствата, снощи се заговорих с една наша съфорумка, точно за зодии и се сетих за едно брилянтно описание, на което попаднах преди.. 3-4 години.
    Приятно четене ви пожелавам, макар че със сигурност ще е такова
    Риби - мъдростта на страстта и емоцията

И един цитат от тук:
    "Личната драма на всяка Риба е, че те са обречени да отразяват другите и да не могат да открият своето отражение у никого."
    Активен
    iti2
    Неактивен Неактивен

Публикации: 98

« Отговор #8 -: Октомври 19, 2011, 12:21:16 »

Статията е чудесна  Усмивчица С Вожда плуваме в едно море значи  Усмивчица
    Активен
    kukuruku
    Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« Отговор #9 -: Октомври 19, 2011, 20:12:04 »

Статията е чудесна  Усмивчица С Вожда плуваме в едно море значи  Усмивчица
    и разни кукумицини  като мен ви плуват в моренцето, така че ... be careful
    Активен

be yourself no matter what they say
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #10 -: Октомври 19, 2011, 20:28:32 »

Цитат на: kukuruku
    и разни кукумицини  като мен ви плуват в моренцето, така че ...
    Ми да, ама вие (всички останали зодии) сте на плиткото Намигване Трудно ви е дишането, в нашия свят.
    Активен
    kukuruku
    Неактивен Неактивен

Публикации: 43

« Отговор #11 -: Октомври 19, 2011, 20:32:44 »

от къде си толкова сигурен че не съм риба?? хахаха - акт за раждане ли искаш да покажа? може даже на една дата да сме родени
    Активен

be yourself no matter what they say
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #12 -: Октомври 19, 2011, 20:51:50 »

от къде си толкова сигурен че не съм риба?? хахаха - акт за раждане ли искаш да покажа? може даже на една дата да сме родени
    Че си риба-риба си, но не ми приличаш на риби. Намигване
    Всъщност, защо пък не. Те са си бая шарени. Но... кукуруку... не всички са дълбоководни. Риби всякакви. Датата... според мен няма значение.
    Активен
    kuna
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1

« Отговор #13 -: Октомври 19, 2011, 20:56:28 »

Най-добрата зодия е скорпиона,нали така?
    Активен
    извън Вехонт
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 23

« Отговор #14 -: Октомври 19, 2011, 21:30:40 »

Не сте прави. Чернодробният метил, морското прасе и мухата Добсън са най-хубавите зодии. Е.. това, че няма такива, е друг въпрос. Пък може на някоя друга планета да има.

За да са дванадесет зодиите, значи има защо. Всички зодии имат и положителни, и отрицателни страни - прилики и много разлики. Само така може да се обхване пъстротата на човешкия характер. Усмивчица Да кажеш, че една зодия превъзхожда друга е най-малкото странно - никога, ама никога няма как да знаем ВСИЧКО, абсолютно всичко за звездните знаци, че да ги подредим по важност. Все едно да взема да питам коя е най-красивата част на Вселената - ни сме си изградили едно мнение, но не знаем кога от Нищото може да се появи нова мъглявина или галактика някъде, която да ни впечатли повече. Кръгът е безкраен.
    Да.

Да.

"МОЯТА" зодия е най-добрата!
    Да.
    Активен
    Страници:  [1] 2 3   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Според вас.... - относно 2012г.
    Езотерика
    Isis 1 1750 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 20:02:30
    от delfin
    Какво означава това според вас?
    Обща тематика
    Ева 2 710 Последна<br />публикация Юли 20, 2010, 19:20:01
    от bars_i
    Какъв е според вас произхода на българите? « 1 2 3 »
    За България
    Аэ съм 40 3160 Последна<br />публикация Септември 19, 2013, 12:34:35
    от вожда
    Какъв според вас е идеалния форум ? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Luna:) 16 859 Последна<br />публикация Юли 19, 2011, 07:17:27
    от edinica_nula
    Анкета - Според Вас Бог е..
    Анкети
    {-^-} 1 1015 Последна<br />публикация Април 16, 2012, 10:59:39
    от ИВЕВЕ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright