Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Медитации за Астрална Проекция  (Прочетена 1277 пъти)
Cohen
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

• Град: sofiq
  • « -: Септември 06, 2011, 22:35:41 »

Астралната проекция е състояние,при което душата напуска тялото.Това е различно от далечното виждане,където влизаш в трансово състояние и насочваш волята си към специфична местност.Следващите две медитации са самоосновни принципи.

Медитация 1
     Тази медитация може да прозвучи странно.Просто формирай сериозно твоето намерение да излезеш от тялото си,защото всяко колебание ще те задържи в тялото ти.Ти трябва да бъдеш релаксиран,мисловно и физически.Първите някол ко пъти са много трудни.Обаче като всяко нещо,ако се занимаваш активно,ще
     постигнеш успех и ще става все по-лесно,докато няма да имаш нужда да навлизаш в трансово състояние и ще можеш да излизаш щом поискаш.Обаче някои хора могат да се справят по-лесно,защото са правили това в предишно свои
     животи.
     Заеми удобна позиция и влез във транс.Когато престанеш да усещаш тялото си,ти си готова.
     Визуализирай твоето астрално тяло вътре в твоето физическо такова,което се задътжа от седемте чакри.Тези чакри могат да бъдат визуализирани като цветни бутони.
     Хвани всяка от чакрите като се върти и я накарай да спре да се върти,след което я завърти на 1/4 от посоката на въртене-все едно е въртящо се копче за включване и изключване.
     Отпусни се,остави се на течението и опитай да излезеш.

Медитация 2 Това е по-скоро подготвително упражнение.То е не само мощно като горното,но и се прави по-лесно и ще бъде предпочитано от тези от вас,които тренират редовно.

Легни долу и се отпусни.Влез във състояние на транс.Релаксирай и почувствай себе си все едно плуваш напред-назад.
     След това вдигни твоята астрална ръка.Визуализирай това.Трябва да си го представиш ,но енергията тече натам,накъдето е насочена.
     Вдигни астралната си ръка и докосни лицето си.
     Докосни едновременно двете си ръце заедно.
     Направи това и с всеки крак и стъпало.
     Представи си астралното тяло,което напуща физическото такова и отива някъде и си представи че е там.Просто лежи така и се фокусирай че си там.

Продължавай да се упражняваш така и ще последва астрална проекция.

Астралната проекция е изключително  опасно занимание.Трябва да сте във много тиха и спокойна обстановка.И най малкият дискомфорт може да има последствия.Пример: ако сте си във стаята лежите си на леглото и изведнъж ви звънне телефона докато сте извън тяллото, то астралното тяло се връща  със  изключителна скорост във етерното ви тяло (телесното ви тяло ако мога така да се изразя) и може да  бъде много  болезнено,дори и да умрете.Има още много да  ви обясниявам за рисковете на астралното патуване но ме мързи да ги пиша има си  чичко google питайте си го  той може да ви отговори.
    « Последна редакция: Септември 06, 2011, 22:44:46 от Cohen » Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #1 -: Септември 26, 2011, 14:09:46 »

Здравей, аз съм практикувала втория вид медитация за астрална проекция, която описваш, а също и други подобни, но те са свързани не с излизане на духовното ти тяло от материалното, а чрез насочено циркулиране на жизнената енергия- прана. За второто си има специално наименование, тава е вид йога на Наропа, това е един от шесте проявления на този вид йога. Аз разбира се не съм много добра както в тази йога, така и в астралната проекция, все още се уча. Искам да те питам ти като практикуваш такъв вид медитация след това не ти ли се случва нещо необичайно, като например някакъв необичаен сън или някакво духовно преживяване, някакво прозрение за нещо. Аз след такава медитация си "припомних" под формата на сън спомен от предишен живот и това го твърдя съвсем отговорно!
    Активен
    Cohen
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 43

• Град: sofiq
  • « Отговор #2 -: Октомври 02, 2011, 01:33:41 »

Здравей, аз съм практикувала втория вид медитация за астрална проекция, която описваш, а също и други подобни, но те са свързани не с излизане на духовното ти тяло от материалното, а чрез насочено циркулиране на жизнената енергия- прана. За второто си има специално наименование, тава е вид йога на Наропа, това е един от шесте проявления на този вид йога. Аз разбира се не съм много добра както в тази йога, така и в астралната проекция, все още се уча. Искам да те питам ти като практикуваш такъв вид медитация след това не ти ли се случва нещо необичайно, като например някакъв необичаен сън или някакво духовно преживяване, някакво прозрение за нещо. Аз след такава медитация си "припомних" под формата на сън спомен от предишен живот и това го твърдя съвсем отговорно!

Ами аз сам парктикувал 2рият вид (медитация) само веднъж. Лявата ми  ръка ми  изтръпна много силно както и краката и не си  ги чуствах за кратко,  от тогава на сам ми изтръпва ръката по много страннен  начин.Защо , мислиш че 2рия вид медитация не е за АСТРАЛНА проекция доста е логичен?И ако е така какво и е деиствието на  тази медитация?
    Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #3 -: Октомври 06, 2011, 13:07:00 »

Здравей, напротив мисля, но се чудех дали го правя правилно и дали точно така трябва да си чувствам тялото. Благодаря, дано съм на прав път!
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Олирна - висшата астрална сфера
    Космогенезис
    delfin 0 1377 Последна<br />публикация Януари 20, 2010, 20:46:36
    от delfin
    Астрална проекция « 1 2 »
    Езотерика
    delfin 26 4037 Последна<br />публикация Ноември 06, 2010, 13:36:05
    от Еруин
    Световно Движение за Освобождение - седмични медитации
    Инициативи
    yyy 1 718 Последна<br />публикация Юли 01, 2012, 18:41:29
    от yyy

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright