Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Здравословен живот, индиго и синьо-зелени водорасли  (Прочетена 1214 пъти)
razli4na_86
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« -: Септември 04, 2011, 17:07:05 »

Здравейте на всички, които осъзнавате, че времето на Изменението на света е започнал и ние трябва да се подготвим, за да устоим на всички предизвикателства, които ни чакат.
Реших да създам блог, в който да пиша за неща, които ще ни помагат в тези безпощадни вълни, които предстоят.
Много неща съм чела тук и сигурно 10 пъти повече още не съм прочела, свързани с индиго личностите, енергията и начините, с които си я снабдяваме. Искам да намеря съмишленици тук и чрез този блог да разпространя информацията сред останали, които не са влизали тук, но изпитват тези нужди .
Аз използвам синьо-зелените водорасли от 6 месеца и наистина съм много доволна от тях. Дори не знам кое им качество да опиша по-напред като изпитан ефект, от всички, които пишат за тях. Само мога да кажа като продължение от първата тема с тях, че всичко, което е написал администратора е вярно и аз сам толкова възхитена от ефекта им, че искам да го споделя с възможно повече хора. Това е и причина да пиша тук пак за тях и да създам блог, в който да споделям информация за здравословен начин на живот.
Станах и дистрибутор на тези хранителни добавки, за да си ги взимам на по-евтини цени и ако някои се интересува и мога да направя услуга да го запозная с тези хранителни добавки и това как да ги закупува на по-нормални цени ще бъде удоволствие за мен, че съм била полезна.
Активен

Винаги имай Надежда, Вярвай в нея, за да срещнеш Любовта във всичките и измерения!
Me.Racle
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« Отговор #1 -: Септември 04, 2011, 18:31:19 »

Аз, аз искам да ме запознаеш  Ухилен
Днес търсих из града.. безуспешно
Активен

A better YOU means better YOUniverse !
razli4na_86
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 17

« Отговор #2 -: Септември 04, 2011, 19:22:49 »

Аз, аз искам да ме запознаеш  Ухилен
Днес търсих из града.. безуспешно

Винаги съм била на мнение, че при добра концентрация и желание- всичко става!
Активен

Винаги имай Надежда, Вярвай в нея, за да срещнеш Любовта във всичките и измерения!
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Синьо-зелени водорасли
Природосъобразно хранене
Administrator 8 6498 Последна<br />публикация Април 20, 2010, 12:40:30
от chitta
101 мощни мисли за живот
Здрав дух здраво тяло
Админ 2 2839 Последна<br />публикация Януари 28, 2010, 17:56:43
от Админ
Разумният Живот
Духовни учения
lessus 2 983 Последна<br />публикация Февруари 25, 2010, 11:55:38
от kim
Раждаш ли се индиго или ставаш индиго? « 1 2 3 4 »
Всичко относно индиготата
Tiranin 54 6260 Последна<br />публикация Август 18, 2011, 17:47:22
от Финист
Разликите между индиго личност и индиго копие
Всичко относно индиготата
echo105 3 3016 Последна<br />публикация Септември 26, 2011, 16:47:20
от Еруин

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright