Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Жената и нейната дълбинна психология от Пиер Дако  (Прочетена 1783 пъти)
fantasybg
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 12

« -: Август 30, 2011, 00:51:24 »

Жената и нейната дълбинна психология   
 Автор: Пиер Дако
Раздел: Терапия и практическа психология
Издателство: Колибри
Народност: белгийска
Преводач: Румяна Гецова
ISBN:
второ издание, 2006 год.
меки корици, 448 стр.

За жените, които искат да опознаят себе си...
За девойките, които са утрешните жени.
За мъжете, които непрестанно се сблъскват с женската "загадка"...
За двойките, чиято хармония е тъй трудно постижима...

Изоставяйки умишлено готовите представи и клишета, Пиер Дако ни увлича в търсене на дълбоката и вечна жена, твърдейки, че от нейното възкресяване зависи обновяването на света,
Мъжът мами жената несъзнателно, защото от край време изпитва безпокойство, на което жената е жертва. Но жената сама мами себе си, като става неволен съучастник в това негово безпокойство... С образен и въздействащ стил психологът на дълбините Пиер Дако ни разяснява защо мъжете изневеряват на жените, защо ги изоставят и най-вече защо се боят от тях.

Белгийският психиятър Пиер Дако е учен с богат клиничен опит и талантлив популяризатор. Автор е на множество произведения, предназначени за професионалисти и широк кръг читатели, от които най-известни са "Фантастичните победи на модерната психология" ("Колибри", 1995) и "Триумфът на психоанализата" ("Колибри", 1998). До смъртта си през 1992 г. Пиер Дако е член на Международния институт по психотерапия в Женева и на Международната фондация по аналитична психология.

Можете да изтеглете от тук :http://hotfile.com/dl/127066849/8cb8a35/Comprendre_les_femmes_by_Pierre_Daco.rar.html
Активен

Гледай без страх в лицето на враговете.
Бъди смел и откровен и бог ще те възлюби.
Винаги казвай истината,дори да доведе до смърта ти.
Зашитавай безпомощните и не върши зло...и можеби един ден,когато аз съм безпомощен..ще дойдеш и ще ме защитиш.
Ich
Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #1 -: Януари 14, 2012, 01:34:59 »

Ето и един линк към тази книга в:

http://www.spiralata.net/booklist.php?LangID=0&Letter=%C4
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright