Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Лекция на Кен Робинсън за нашето "образование"  (Прочетена 588 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Август 24, 2011, 12:10:05 »

Намерих след подробно скиторене из нета ето този линк, в който сър Кен Робинсън разкрива как се отнася американската образователна система към различните деца - не по-различно, отколкото немците към евреите и поляците по времето на Хитлер. Много се извинявам предварително на тези, които не са добре с английския, че филмчето е на английски. Но иначе за 12 минути общо-взето доста неща представя по един доста приятен и интригуващ на вид начин.
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Финист
    Финист
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #1 -: Август 24, 2011, 18:43:24 »

Навсякъде е така!

Мен са ме били здраво до едно време(е, и аз не съм оставал назад де), оти бех различен... ама после измислих решение и пак заради същата причина всички се биеха заради мене...
    въпрос на умение е да накараш света да те защитава вместо да те напада... трябва само да му играеш по правилата...
    и ключовата думата е ИГРАЕШ по правилата, а не да ги спазваш... правиш се, че ги спазваш, спазваш ги външно, никога на дело не се отклоняваш от тях, дори когато няма опасност да те хванат в нарушение, ноооо там където не се простират тия правила, си правиш каквото си знаеш... няма по велика ИГРА от тая... това е игра на Волите, защото когато се научиш да спазваш 100% едни закони, можеш да използваш това в своя полза, и да накараш тия закони да ги променят... но ако не ги спазваш си безсилен...

Follow the rules to bend the rules... because not the rules bend, but the people...
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright