Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Анкета
Въпрос: Долу съм дал препратки към разни статии и форумски лаладжийщини, имащи по един или друг начин отношение към децата-индиго. Давам на вас да о  (Гласуването приключено: Октомври 03, 2011, 12:03:45 )
Wikipedia (БГ) - 1 (50%)
Портал "Моето дете" - 0 (0%)
Форум "Off-road Bulgaria" - 1 (50%)
Общ брой гласове: 2

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Глупости за децата-индиго - кои намирате за най-фрапиращи?  (Прочетена 747 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« -: Август 24, 2011, 12:03:45 »

Днес, за да разваля лошото си настроение (станах с някои части от тялото нагоре), реших да пусна случайно търсене в Google. Изкара ми критерий за търсене "деца индиго". Намерих такива потресающи глупости, та реших да споделя какви разкрития направих по тая тема - всичко това е невежество, съчетано с простотия.
    Ето и линковете:
    Wikipedia (БГ)
    Портал "Моето дете"
    Форум "Off-road Bulgaria"
    При намиране на нови простотии ще добавям да се радвате. Засега толкова!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Финист
    Финист
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #1 -: Август 24, 2011, 18:46:38 »

да оставим простите да си простеят, а ние нека да събираме знание...

иже който е тъм и си няма друг ъкъл освен простотия, още повече ще му намалее, като го ръси, а който поне малко си има, като сбира, хептен ще му се надуе главата...

Ти какво събираш, Киссинг?
    Активен
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« Отговор #2 -: Август 24, 2011, 21:53:47 »

В случая под глупости и простотия, разбирате незнание.(какво значи да знаеш) Какъв е критерия за истинност? За някой хора, това което вие наричате глупост в тяхните изказвания, те наричат простотия това във форума и ни се смеят.Усмивчица В случая и двете страни наричат глупост, другата гледна точка различна от тяхната.. Ако сте толкова възмутени, от 3-те линка има 2 форума, защо не им "обясните' нещата след като знаете.

И аз прочетох неща, с които не съм съгласна, но съм съгласна с едно: "Много родители вече, вместо да се тревожат за децата си, ги мислят за гении и агресията им или мързела ги отдават на тяхната "гениалност" понеже са от "новите деца". И сума родители предпочитат да вярват, че детето им е специално, всички деца са, но понякога се забравят проблемите, отдавайки го на убеждението, че детето ти е 'избрано".
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Здравето на децата индиго
    Децата индиго
    giti 3 4438 Последна<br />публикация Юли 13, 2009, 19:58:53
    от giti
    Опасността за децата индиго « 1 2 »
    Децата индиго
    giti 19 6238 Последна<br />публикация Декември 04, 2012, 23:13:18
    от Ru Alfa
    помощ за децата индиго « 1 2 3 »
    Въпроси и отговори
    dana 35 6489 Последна<br />публикация Април 06, 2013, 20:10:54
    от my life...
    Характерни черти на децата индиго
    Децата индиго
    Админ 0 3404 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 22:22:24
    от Админ
    Социално поведение при децата индиго
    Децата индиго
    Админ 0 2310 Последна<br />публикация Януари 24, 2010, 22:57:40
    от Админ

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright