Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Изповед и от мен - относно "забранен" език  (Прочетена 1206 пъти)
notlike
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 74

• Град: Варна
  • Възходът на планетата на идиотите

« -: Август 22, 2011, 14:24:42 »

Тъй като ставам обект на чести предупреждения и с оглед пепърливия(или буквално на български пиперливия) си език, аз написах тази "изповед" - абе, направо си е провокативно изявление с цел да бъде прочетено от възможно най-голяма аудитория. Не знам кой и защо не ми харесва стила, но аз казвам, че НЯМА да се откажа от него и не ме интересува дали ще бъда баннат, или не. Човек е такъв, какъвто е, и никой, АБСЛОЮТНО НИКОЙ не може да го променя. Нали уж това е форумът за хора, които не обичат правилата такива, каквито са, защо налагате цензура на езика? Не е интелигентно или не е удобно? Не знам! Значи може да се толерира писането по изключително неграмотен и нечленоразделен начин, но изполването на някои думи да се забранява и наказва с бан? Ами, супер! Ако това не е двоен аршин, пък на! В тази тема призовавам всички, които използват и не се отказват от някои любими уж "неправилни"(такова понятие в тая Вселена просто НЕ съществува) думи, да се изкажат по въпроса. Аз твърдо подчертавам, че няма да се откажа от стила си, каквото и да ми коства, където и да ме баннат. Ако някой админ иска да ме накаже, да го направи, все ми е тая. Само ще загубите 1 колоритен член на форума, нищо повече. Нито съм индигов, нито съм кристал, пембян, пък каквото и ще да било. И духове не виждам, и не комуникирам с духовни учители. Ако съм безполезен, нека ми бъде показан изхода, аз НЯМА да съжалявам за времето, прекарано тук и за хората, които опознах, но и няма да съжалявам, че напускам просто защото аз никога не оплаквам това, което съм направил, тъй като то вече е сторено и връщане назад няма. Имам чест и достойнство и няма да ги предам до последно. Това е от мен! Очаквам темата да бъде изтрита в най-скоро време, тъй като все на някого не му изгодно. Очаквам го с нетърпение и бих се смял доста дълго, тъй като ние българите все ревем, че сме ощипани от някого, а самите ние не подозираме кога правим АБСОЛЮТНО СЪЩОТО. Айде, със здраве от Простия човек!
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    dariomag327
    Requiem
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 79

• Град: Sofia
  • Bless the mind too small for doubt!

« Отговор #1 -: Август 22, 2011, 14:57:47 »

Накара ме да се усмихна, макар и за част от секундата. Браво! Колкото до стила ти, цензурират го заради по-младите членове, които не са свикнали на това. Иначе е ясно какво искаш да кажеш. Няма да те баннат, защото ще станеш мъченик автоматично, а властта на власт-имащите ще се разклати от това Усмивчица Просто сведи до минимум нецензурните думи, това е моя съвет. Достатъчно си имаме работа с тях навън.
    Активен

Strength and Honor!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Август 22, 2011, 15:17:05 »

Думите или заряда е важен,не ми казвай че няколко думи ограничават стила ти. Ако кажа да ти натеменужкам маргаритките нали е едно и също. Няма забранено има подходящо , операция със сътър не се прави.Ако ти е кеф да си работиш с този инструмент ,ходи цепи дърва.
    Както виждаш аз и пиша и модерирам не в стил - О възлюблени мои.
    Ограниченията си ги създаваш сам.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Do_It
    Eyes of consciousness
    Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Strange Bird

« Отговор #3 -: Август 22, 2011, 15:36:10 »

А, бе и на мен ми е кеф и искам от време на време да казвам "еб-си, ег-ти, си е-ало майката, мама -- стара (не разбирам защо това трябва също да си го цензурирам, майка му била стара - ми добре.. Ухилен, г--ове, пич-рлета и т.н.)", ама... май не мога тук да го правя. Трябва да изяждам някоя друга буква 1,2,3 ... или да го завъртя някак си (развиваме умение да "жонглираме" с думички).
    Кой каза, че няма правила, хехехехех - където има хора, има и правила, поради вглеждане в себеугодничеството и разума, и различните интерпретации, което ме навежда на темата ЗОВ.
    « Последна редакция: Август 22, 2011, 16:02:17 от Do_It » Активен

notlike
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #4 -: Август 22, 2011, 17:54:47 »

Аз знам достатъчно думи и мога да ги заменя, но не в това е проблемът. Всяка дума има свой собствен заряд, казвал съм го неведнъж. Да кажеш на кокичето цвете пак е вярно, ама не е същото... все едно да кажете, че райкеният боб има същия вкус като обикновения. Е, все е фасул, ама не е едно и също, като го ядеш, нали?
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    mddimi
    Гост
    « Отговор #5 -: Август 22, 2011, 18:06:22 »

Аз знам достатъчно думи и мога да ги заменя, но не в това е проблемът. Всяка дума има свой собствен заряд, казвал съм го неведнъж. Да кажеш на кокичето цвете пак е вярно, ама не е същото... все едно да кажете, че райкеният боб има същия вкус като обикновения. Е, все е фасул, ама не е едно и също, като го ядеш, нали?

Опитай се да помислиш не само за себе си,
    но и за другите хора, на 99% от които не им е приятно
    да четат псувни в този форум.
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #6 -: Август 22, 2011, 20:47:00 »

notlike, нивото на което си сега, не означава, че и други са на него (не казвам високо или ниско!), по начало никой не обича псувни ти мани вибрацията..
     Модератор, специално се логнах да ти плюсна  Веселяк Да го имаш предвид като наказваш.. защото скоро ще.
    Активен
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Август 22, 2011, 23:55:17 »

Хехехе, докъде паднах, че да ме мислят за деградирал. Успех! Явно новите фигури в тоя форум се справят значително и от моето присъствие навярно няма кой знае каква полза. Поливайте със здраве, аз няма да ви преча. Само от време на време може да чета това и онова и да се смея на забавните и забулени лъжи - ужким всичко е добро - да, ама НЕ. И не този, който псува, е простак, а този, който е ограничен. Е, който иска, да си бъде ограничен. Аз имам достатъчно приятели и всичките ме приемат такъв, какъвто съм. HAVE A NICE DAY!
    Активен

mddimi
    Гост
    « Отговор #8 -: Август 23, 2011, 00:17:16 »

notlike, имаш свободата да постъпваш както прецениш.

Съжалявам, че не уважаваш хората в този форум и не искаш да се съобразиш с тях.

Дано си щастлив с твоите приятели.

Винаги си добре дошъл и тук.
    Активен
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

« Отговор #9 -: Октомври 09, 2011, 22:00:12 »

На мен не ми,пречиш...Даже ме кефиш...Абе прав си,ама аз предполагам,че става въпрос за пошло поведение.Твойто никак не е така,че не виждам защо някой е имал проблем с теб.Ти просто си арогантен,ама то тва според мен не е лошо.На моменти и аз съм арогантен,и г/д те разбирам...
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Октомври 17, 2011, 00:47:17 »

Тя тази тема е малко старичка, изгладих си отношенията с хората. Виж, да си арогантен не е лошо, стига да имаш резултати, си непоклатим. Работата идва, когато се провалиш и всички са те нацелили с мерника. С добро или лошо, аз искам хората да ме знаят, да знаят кой съм аз. Това е егото, приятел, благодаря ти за подкрепата. Според мен човек трябва да знае защо съществува, а когато не залага на себе си като на сигурен вариант, значи той е постигнал нищо. Извинявам се за простотиите, просто съм леко афектиран от окаяното ми заспало състояние и леката хрема, която ме тормози напоследък
    Активен

Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright