Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: НЕ логичните за мен неща ?  (Прочетена 912 пъти)
Diamond
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 8

« -: Август 22, 2011, 10:04:47 »

Здравейте, това ми е първия пост, най-вероятно и един от последните...

Изчел съм целият форум, някой постове дори ги препрочитам.
От около 2 години се интересувам страшно много по темата, изгледах един куп филми, книги, форуми итн...

Общо взето не мога да разбера някой неща отностно прехода и следващите ирмерения.
Има и доста неточности във всяка книга, филм, пост...

1.Като за начало преди седмица две изчетох, "Кодът на Майте" и "Плеядинско Ръководство"
Навсякъде се споменава, че времето е измислено само за това измерение, от нашата раса!
Обаче пък навсякъде се твърди, че майте са били в основата си плеяди.
Т.е времето ни е дадено от плеядите да разбирам. След, като обаче само при нас има време.,
те от къде, и на каква база ни дават ориентир, който не съществува, като цяло !?

2. В книгите се споменава за Ка каналите, както и тяхното жизнено важно значение, по време на прехода.
На места се споменава, че всички ще имаме шанс, да преминем в следващия свят, а на други, че ще могат да преминат само
тези, който имат отпушени Ка канали, за да може енергията от центъра на галактиката да мине през тях, като
това ще им помогне и да издържат на по-високата вибрация на планетата !?

Аз най вероятно няма да премина, въпреки че се имам за добър и разумен човек,и аз си имам свойте пороци,
които разбирам, че са недопустими, ако искам да оцелея през времето на прехода.
Пуша, пия (рядко, но пия). Сполетяват ме лоши мисли от време на време, с 2 думи далеч съм от
това, което трябва да бъда.

Много ми е интересно, дали в другите светове има хумор, това е нещото, без което не мога да живея...?

Друго интересно ми е, какво ще се случи с новородените бебета през 2011 и 2012, както и бременните жени.
Защо тези души са решили да се родят точно в този момент на идващ катаклизъм ?

Има и още редица неща, май на които никой не знае отговора, просто много се говори и спекулира и с тази тема...

PS - След като няма време, как в крайна сметка времето се ускорява, през различните цикли от календара на майте ?
В реалност, какво се ускорява... ?
« Последна редакция: Август 22, 2011, 10:55:58 от Diamond » Активен
wolfspirit
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #1 -: Август 22, 2011, 12:30:34 »

...
1.Като за начало преди седмица две изчетох, "Кодът на Майте" и "Плеядинско Ръководство"
Навсякъде се споменава, че времето е измислено само за това измерение, от нашата раса!
Обаче пък навсякъде се твърди, че майте са били в основата си плеяди.
Т.е времето ни е дадено от плеядите да разбирам. След, като обаче само при нас има време.,
те от къде, и на каква база ни дават ориентир, който не съществува, като цяло !?

2. В книгите се споменава за Ка каналите, както и тяхното жизнено важно значение, по време на прехода.
На места се споменава, че всички ще имаме шанс, да преминем в следващия свят, а на други, че ще могат да преминат само
тези, който имат отпушени Ка канали, за да може енергията от центъра на галактиката да мине през тях, като
това ще им помогне и да издържат на по-високата вибрация на планетата !?

Аз най вероятно няма да премина, въпреки че се имам за добър и разумен човек,и аз си имам свойте пороци,
които разбирам, че са недопустими, ако искам да оцелея през времето на прехода.
Пуша, пия (рядко, но пия). Сполетяват ме лоши мисли от време на време, с 2 думи далеч съм от
това, което трябва да бъда.

Много ми е интересно, дали в другите светове има хумор, това е нещото, без което не мога да живея...?

Друго интересно ми е, какво ще се случи с новородените бебета през 2011 и 2012, както и бременните жени.
Защо тези души са решили да се родят точно в този момент на идващ катаклизъм ?

Има и още редица неща, май на които никой не знае отговора, просто много се говори и спекулира и с тази тема...

PS - След като няма време, как в крайна сметка времето се ускорява, през различните цикли от календара на майте ?
В реалност, какво се ускорява... ?

Здравей,

Не бъди песимист Усмивчица Ще се опитам да отговоря на въпросите ти съобразно своето разбиране - не твърдя, че това е абсолютната истина - тук има доста хора, които на своя страна биха могли да ти дадат също доста отговори...както и да е.

Преди да отговоря - знай, че никой не казва цялата истина, независимо, в коя книга е написана - една част остава за читателя. Затова каквото и да четеш, каквото и някой човек да ти казва винаги слушай вътрешния си глас - интуиция както искаш го наричай - защото всеки от нас носи познание за всичко и всички в себе си.

1. Време има то е неразделна част от вселената - казва се, че времето съществува такова каквото до скоро го познавахме и ние хората - "линейно" само тук заради спецификата на Земята, нейната мисия, цел и тн...но времето вече се признава за "сферично" безкрайно и неразделно от пространството - новия термин от квантовата физика е време-пространство.  Време-пространството не означава, че времето не съществува като мерна единица или като идея, а че не може да бъде обяснено и обмислено правилно в линейния си варянт.

1.1. За Маите и Плеадинците не мога да твърдя със сигурност. Има много теории и много рази не само от Плеадите, които се смята, че са имали присъствие тук. Мисля, че в случая това е друга тема. Освен това, че ние като раса трябва да взимаме пример от Плеадите и други раси в опитността им към времето, което те могат де пречупват със съзнанието си - нещо, което все повече хора развиват и всебе си. Като естествен прогрес към нещо, което и преди е било достояние на човешкия дух, но не непременно и тяло (зависи, която теория подкрепяш).

2. Това "ка" някои го наричат "ки" "ци" и тн...предполагам са е имало предвид светлиния поток - част от мер-"ка"-ба светлинното тяло на човек. В това отношение има някаква истина. Без овладяно светлинно тело на човек би мо било трудно да премине в следващите измерения. Но дори човек да няма съзнателно познание се казва, че когато момента настъпи всички въпроси ще се изяснят и спомена за това как работи меркаба ще се върне.

Няма безгрешен човек...не това какво пием ядем и правим е грешно, а нашите възприятия. Масово хората сами себе си съдят, не се приемат такива каквито са, а претендират да са духовно извисени. Част от пътя е именно това да изчистим собстените си грешки като приемем себе си такива каквито сме.

Мисля, че има много хумор отвъд Усмивчица дори мисля, че шегите, които хората биха могли да си измислят се увеличават доста с увеличаване на броя будни Усмивчица

Защо има такива, които идват тук именно сега - ми да не изпуснат шоуто сигурно - незнам.

Времето в календара на маите се ускорява - гледано от линейна гледна точка, но и не само - ускорява се в своята цикличност. В полезни линкове тук има линк към колибка.ком - по късно ще се опитам да намеря как се казваше един филм - лекция от 3 части май беше - с много добро обяснение отностно календара на маите.

Моето разбиране от гледна точка на способността на човек да забързва и забавя времето със силата на ума си...както човек би могъл да прави това със собственото време, с което разполага...така честотата на трептене на тази мерна единица вълните, лъчите 13те октави в календара на маите - започват да трептят на по-бърза честота, това автоматично скасява дължината на вълната и съответно повлиява и на времето...оффф да но се разбира...

Поздрави...

ПС ето линк http://kolibka.com/2.html ето и как се казва филма, че директен линк не ми поволява да пейстна: Цивилизации: Secrets of the Mayan Calendar Unveiled / Календарът на маите: Тайната е разкрита – еволюция на съзнанието (2003) 
Активен

Живей за мига...
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Няма случайни неща « 1 2 »
Обща тематика
AIA 29 3150 Последна<br />публикация Юли 21, 2009, 20:45:29
от Бунтарката
Ето някои неща,в които вярвам!
Древни цивилизации
Аэ съм 4 2392 Последна<br />публикация Май 27, 2010, 19:33:29
от Аэ съм
10 неща, на които може да ни научи всяко дете
Децата индиго
Georgio 2 1891 Последна<br />публикация Май 16, 2013, 19:22:20
от rosi_999
няма невъзможни неща!!!!!
Видео клипове
estira 0 761 Последна<br />публикация Април 15, 2011, 22:27:24
от estira
За американските диваци и други неща
Книги
Иван 6 641 Последна<br />публикация Септември 06, 2013, 09:49:48
от вожда

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright