Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Програмиране Монарх  (Прочетена 2004 пъти)
praiseyou
Гост
« -: Август 21, 2011, 18:52:34 »

Намерих една интересна статия разясняваща в някаква степен програмирането което се извършва върху нас Хората от Елита: Тук.
 Искам да подчертая, че статията внушава доста Страх, и лично аз смятам, че има свойте истини и лъжи, но в главната си част е истина.. Преценете си сами..  
Активен
Do_It
Eyes of consciousness
Неактивен Неактивен

Публикации: 241

Strange Bird

« Отговор #1 -: Август 21, 2011, 18:56:34 »

Ооо! Това май ще ми хареса как е поднесено. Прочитам и харесва ми как е написано "Решаването на философският въпрос дали ние сме наследствено добри или наследствено лоши е равносилно на оформяне на възприемането ни за реалността; и по-специално на духовните вариации в рамките на уравнението, наречено живот.", та, май ще продължа с четивото.
Активен

Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #2 -: Август 21, 2011, 22:17:41 »

Към тази статия има още една също много интересна от същия автор

http://www.parallelreality-bg.com/statii/control/318-imprint.html
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
stonetales
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 77

« Отговор #3 -: Август 22, 2011, 17:33:57 »

Ще я метна и аз на "харда"Усмивчица
Активен

ТАНЦУВАЩА ПО ВЪРХОВЕТЕ НА КЛЕПАЧИТЕ МИ
Финист
Финист
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #4 -: Август 23, 2011, 00:04:51 »

Весело! Добро е! И все пак Старгейт е по-добро!
Преди всичко защото съдържа повече истина и по-малко изкривени факти.

Ако не друго, то авторът е потресаващо несведущ в темите за които говори. Пръщи по шевовете от невежество. Като се почне с това, че НЯМА "книга на мъртвите" в египетската история, като отчетем няколкото незначителни грешки в датите, като обърнем внимание на погрешното характеризиране на езотеричните групи, и слагането в един куп на групи които имат векове разстояние помежду си, и т.н. много ми напомня на историята за това как дяволът чете евангелието.

Това разбира се е само мое мнение и нищо повече.

ПРЕПОРЪЧВАМ ДА СЕ ПРОЧЕТЕ! ПОЛЕЗНО Е!
Активен
Синьо мечтание
синьо мечтание
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 59

• Град: BG
  • profile.php?id=1824581147
    « Отговор #5 -: Август 23, 2011, 13:54:39 »

Статията за мене е много добре написана.Всеки има право на своя гледна точка разбира се.Който може,да напише по-добра.Според мен има много неща,за които си струва човек да се замисли.И статията според мен показва доста,разбира се не всичко.Ейми Уайнхаус например,също  очевидно проект  на Монарх,приключила живота си  с наркотици...Може би точно защото има още примери статията е полезна,човек да започне да мисли и да търси сам истината.А не всичко да му е поднесено на тепсия.
    Активен
    praiseyou
    Гост
    « Отговор #6 -: Август 24, 2011, 20:07:01 »

Попаднах на статия: Фобиите на звездите , не знам дали доказва нещо ама е свързана с темата Усмивчица
    http://showbusiness.actualno.com/news_358090.html
    Активен
    Sue
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 293

• Град: Ниските земи
  • Нютонист

« Отговор #7 -: Март 06, 2012, 13:02:31 »

Ето един пример за филм, съдържащ много символи, ползвани в програмирането. Ако сте чели и други преведени филмови анализи на страниците на паралелна-реалност, веднага ще ви направят впечатление някои неща от този филм:

Кафе http://www.imdb.com/title/tt1436572/
    Филмът разказва за живота на обитателите в едно кафе. Фокусът е върху няколко съдби, които се преплитат и индиректно (или не чак толкова) се обсъждат философски теми от сътворението и битието на Света.
    Няма много снимки в интернет (или поне при мен не излизат), но само корицата е достатъчна, за да даде някаква идея за връзката с Монарх:

Пеперудите са всъщност често показвани по стените на кафето. Те са паузата между различните откъси на историята. Ако не се лъжа, част от декорацията в кафето са клетки за птици, но с кукли вътре.
    Малкото момиченце в дясната снимка долу, всъщност е Демиурга, който разкрива фактите за Света и творението както ги познаваме от метафизична (мистична) гледна точка. Във филма момиченцето „хаква” сърфирането на един от посетителите в кафето и го убеждава да помогне на барманката в кафето да види света, какъвто е. И да открие истинската любов.
    http://91.207.61.14/m/uploads/v_p_images/2011/08/13917_10_screenshot.png
    За съжаление в края на филма, за да обърне хода на събитията, на този човек му се предлага „да се жертва в името на другите”. Този иначе благороден жест тук по-скоро има значение на превключване на алтернативните личности, отколкото действително обръщане на хода на събитията.
    Във филма са показани няколко нива на хендлъри, чрез историите на другите посетители в кафето.
    Приятелят на барманката, който я третира с емоционално насилие. Собственикът на кафето, който наблюдава всичко от страни, без да разкрива кой е , но като писател записва всички истории, протичащи в кафето. Наркодилърът, който манипулира всички и всеки около себе си.
    Има и позитивни персонажи, разбира се – жената от социалните служби, която е олицетворение на съвестта на обществото.
    Други символи, които се набиват на очи, освен пеперудите, са – момиченцето-Демиург, което съвсем спокойно може да изиграе ролята на „Алиса в Страната на Чудесата”. Жената в червената рокля, която е „извадена” от първата серия на „Матрицата”. Ключът, който вярно е за тоалетната Усмивчица, но само барманката може да се разпорежда с него. И разбира се, татуировката на рамото на момичето.
    Диалозите между момичето-Демиург и интернет потребителя са наистина с дълбок метафизичен смисъл. Навяват на спомен за детенцето, което „се изкривяваше то, а не лъжицата” („Матрицата 1”)

И т.н. , и т.н. .. Един тънко-незабележим филм по афишите на кината. Усмивчица
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Програмиране и посвещаване на камъните
    Минерални и скъпоценни камъни
    Слънчев лъч 1 2131 Последна<br />публикация Ноември 23, 2011, 00:48:40
    от Alida
    Програмиране МОНАРХ в България! « 1 2 3 »
    Програмиране, световен елит
    dragon reborn 36 3048 Последна<br />публикация Септември 10, 2012, 17:09:58
    от loop

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright