Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Това,което сме...  (Прочетена 832 пъти)
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« -: Август 20, 2011, 11:34:52 »

...или просто това което пишем,и в него пишем за нашата същност Усмивчица Независимо дали са две изречения,поема,текст или каквото ви хрумне,тук можем да пускаме неща които са писани от нас за нас Усмивчица Аз съм първа :

-Аз съм като вятърът-каза тя с жалостив глас-Вечно променяща се,нечакаща никого,избутвам теб,както и себе си...никога не оставам на едно място...нито пък при един.
    Момичето разпери ръце като птица и се приближи до ръба на скалата.Беше затворила очи,а косата й се мяташе напосоки от Господаря вятър.Да,тя наистина бе негова дъщеря...
    -Птицата не може да седи и да крачи по земята-тя трябва да лети.- Но ако тази птица обича земно същество,би ли забравила своя произход за да се слее с бушуващите чувства?
    Вятърът спря.Косата й спря да се вее,разперените ръце вече приличаха на две счупени крилча на гълъб.Тя се обърна назад към мен с тревожно лице.Очите й се отвориха за света.Или пък бяха моите?
    П.
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #1 -: Август 25, 2011, 10:32:06 »

Нека темата се заключи,щом никой няма да отговоря Усмивчица
    Активен

Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #2 -: Август 25, 2011, 10:43:20 »

Нека темата се заключи,щом никой няма да отговоря Усмивчица

А ти не искаш ли да понапишеш още нещичко за себе си?
    Активен
    viosta
    Гост
    « Отговор #3 -: Август 25, 2011, 11:25:13 »

Дори и никой друг да не пише в темата , нека да остане отворена, нека това бъде твоята си тема, където ще ни споделяш някои неща за теб , за това което чувстваш, за това което си . В темата  http://indigota.com/index.php?topic=1387.msg55716#msg55716 , основно  пише само Ianica  , другите много не се включват, но на всички ни е интересно да четем нейните увлекателни разкази . Защо пък тази да не бъде твоята тема , в която ще можеш да споделяш неща , които искаш с нас .А пък аз мисля , че ще има и други , които ще искат да пишат по тази тема , просто не е дошъл момента. А междувремнно докато чакаме някой друг , напиши още нещо за " Това което си ти..." .
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1647

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #4 -: Август 25, 2011, 11:31:14 »

А пък аз мисля , че ще има и други , които ще искат да пишат по тази тема , просто не е дошъл момента.

Точно така, може на някой да му дойде вдъхновение след някакво време.

Цитат

А междувремeнно докато чакаме някой друг, напиши още нещо за " Това което си ти..." .

Пуфито пише много хубаво и поетично Усмивчица
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

• Севернячка

« Отговор #5 -: Август 30, 2011, 13:20:49 »

Искам просто да бъда човек-без скрити емоции,завист,зло и ненавист.Искам да бъда онова,на което приятели ще се упират,силно но топло рамо-топло като Слънце.Да бъда бряг мечтан за него-без какпа срам да му кажа че го обичам.Да бъда добро духче,играещо си с Луната в черна безлунна нощ.Да бъда самодива нейде във Балкана,която Ти ще срещнеш.Да бъда твойта дама.Но как ще бъда,щом не мога?Как да кажа да,като е не?Как да бъда твоя,щом не съм и моя-щом не знам коя съм аз?А колко жалко е да не се познаваш и никога да не можеш да кажеш да...Какво съм тогава,шом искам да съм просто човек?
    П.

Прецакващ ден,хубави песни Усмивчица
    Активен

nobody
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 68

« Отговор #6 -: Ноември 10, 2012, 17:12:43 »

Искам просто да бъда човек-без скрити емоции,завист,зло и ненавист.Искам да бъда онова,на което приятели ще се упират,силно но топло рамо-топло като Слънце.Да бъда бряг мечтан за него-без какпа срам да му кажа че го обичам.Да бъда добро духче,играещо си с Луната в черна безлунна нощ.Да бъда самодива нейде във Балкана,която Ти ще срещнеш.Да бъда твойта дама.Но как ще бъда,щом не мога?Как да кажа да,като е не?Как да бъда твоя,щом не съм и моя-щом не знам коя съм аз?А колко жалко е да не се познаваш и никога да не можеш да кажеш да...Какво съм тогава,шом искам да съм просто човек?
    П.

Прецакващ ден,хубави песни Усмивчица

За разлика от някои... актуални теми, тези, в които има какво да се прочете стоят с по 2-3 мнения!
    Много добре...
    Активен

...Nobody's perfect!
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Какво се крие в името ти?-числова азбука « 1 2 »
    Астрология и нумерология
    giti 23 31158 Последна<br />публикация Октомври 16, 2011, 00:22:54
    от protoplasma
    Възможността на човек да се самоизлекува.
    Духовни учения
    Бунтарката 10 2822 Последна<br />публикация Януари 25, 2011, 21:10:46
    от Tinkerbell
    Колко от мечтите ви се сбъднаха? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Бунтарката 16 2932 Последна<br />публикация Декември 07, 2011, 01:04:36
    от Ariam
    Здравейте имам няколко въпроса !
    Въпроси и отговори
    Vapros 12 1083 Последна<br />публикация Април 25, 2011, 19:30:23
    от Ich

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright