Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Тема за поезия  (Прочетена 718 пъти)
Herowar
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 23

« -: Август 20, 2011, 02:18:06 »

Не можах да измисля по смислено заглавие просто Веселяк
Първо искам да споделя своето разочарование и тъга от нещо. Може би някои си спомнят (абе на дали ама...), че съм музикант Усмивчица И в момента усилено си търся "хора на словата" или с други думи текстописци/поети (включително в женски род). Направо се ужасих когато влязох в най-големия БГ форум за музиканти, в раздела за текстове, и се натъкнах на едно голямо блато от простотия и нагативизъм спрям ближния... стана ми много болно... очаквах да видя голям брой талантливи сънародници (възраст без значение) споделяйки творчеството си... е не беше така... Не съм писал тук отдавна но си спомням две неща :
1. Че има много талантливи хора пишещи прекрасни неща
и
2. Че тук и без да се познаваме, се "познаваме" Усмивчица
В момента работя върху песен, която искам да бъде на тема "единство, толеранстност, доброта". Ето това е демото за момента - http://soundcloud.com/sjd_bulgaria/new-823-rnb .
Желанието ми е да направя една комерсиална и качествена песен, която да бъде СЛУШАНА (защото много песни има с положително послание, но не са комерсиални) и да предаде това силно, положително и оптимистично послание което по-лесно да достигне най-вече до хора между 14-30 години.
Отправям се с молба към всички съфорумници, които имат желание да помогнат в направата на песента нека да напишат по няколко реда на тематиката, която споменах. Ще съм безкрайно щастлив да направим нещо СМИСЛЕНО! ЗАЕДНО!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Обща тема
Древни цивилизации
delfin 8 1897 Последна<br />публикация Юни 20, 2009, 09:05:14
от delfin
Тема за размисъл « 1 2 »
Езотерика
delfin 27 3940 Последна<br />публикация Август 02, 2010, 16:05:59
от gorgon4e
Какво подразбираш под "его" и до каква степен според теб трябва да го храним? « 1 2 »
Въпроси и отговори
nia.boneva6 25 1753 Последна<br />публикация Май 28, 2013, 01:33:41
от Flip-Flop
Поезия...
Изкуство
SourceOfLight 1 709 Последна<br />публикация Септември 16, 2011, 18:35:09
от SourceOfLight
Поезия с езотерична насоченост « 1 2 »
Изкуство
sarabia 29 1804 Последна<br />публикация Юли 01, 2012, 20:17:11
от sarabia

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright