Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Алармите на колите пречат на съня  (Прочетена 480 пъти)
Слънчев лъч
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 205

« -: Август 15, 2011, 20:44:03 »

Не знам в какъв район живеете но при мен алармите на колите ми пречат много на съня, особено през лятото когато прозореца е отворен.

Прави ми впечатление, че се активират от най-малкия шум, дори от преминаване на кола покрай тях. И всички търпим примервайки се тихо и кротко.

Интересува ме каква е вашата гледна точка върху този проблем, което за мен лично наистина е проблем, защото има коли с много дразнещи аларми и не е приятно да се събудиш от такъв шум.
Активен

Слънчево хранене - Благодаря ти слънце, че ни подпомагаш!
praiseyou
Гост
« Отговор #1 -: Август 15, 2011, 20:49:56 »

Разбиваш ме с тия теми Усмивчица Решението на проблема се корени във въпроса ти:
"Прави ми впечатление, че се активират от най-малкия шум, дори от преминаване на кола покрай тях. И всички търпим примервайки се тихо и кротко. " Мога да ти препоръчам следния не особенно духовно извисяващ метод - слагаш бележка на колата, че не може да продължава така. Вариант 1 - нещата не продължават , вариант 2 - нещата продължават. В случай на вариант 2 преминаваш към план Б, който включва вдигане на чистачките на колите (не чупене). Чакаш. Вариант - 1 - нещата не продължават, вариант 2 - нещата продължават. При вариант 2 минаваш на план В - физическо отстраняване на чистачките. Вариант 1 - нещата не продължават, вариант 2 - нещата продължават... това е само примерен план, може да го адаптираш както си искаш Усмивчица
Активен
Хristo
Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #2 -: Август 15, 2011, 21:15:03 »

Научи се да се абстрахираш от звука, който издават и ще ти е много по-лесно да заспиш.
Активен
егоцентрична ексцентричка
izida
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 5

« Отговор #3 -: Август 15, 2011, 21:34:16 »

Не знам в какъв район живеете но при мен алармите на колите ми пречат много на съня, особено през лятото когато прозореца е отворен.

Прави ми впечатление, че се активират от най-малкия шум, дори от преминаване на кола покрай тях. И всички търпим примервайки се тихо и кротко.

Интересува ме каква е вашата гледна точка върху този проблем, което за мен лично наистина е проблем, защото има коли с много дразнещи аларми и не е приятно да се събудиш от такъв шум.

Сериозен проблем момко!!! Ухилен

И мен ме тормозише това дълго време, и нито абстрахиране нито медитиране помагаха. Като се изреже някой с мотор в 3 20 самообладанието те нспуска  Ухилен
;Dбързо Ухилен
Смених си дограмата с 3 камерна и спя на затворвн прозорец дори и да е август!!! Чудно съм се подредила, знам си ....,,удоволствието от градската джунгла е незаменимо,, хахахха, така скоро се научих да отценявам по- слабо населените райони Безмълвие Безмълвие Безмълвие
Активен
Слънчев лъч
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 205

« Отговор #4 -: Август 15, 2011, 22:10:07 »

Власти -  мислил съм си го много пъти да поставя бележка, но чак до такива крайности не бих стигнал.

Хristo - проблема ми не е с заспиването а със събуждането. Да се абстрахираш в будно състояние ми е лесно, но как да го направя докато спя?

егоцентрична ексцентричка - добра идея ми даваш.

И все пак си мисля дали не е възможно да се внесе такъв законопроект, който да задължи хората поставящи си аларми по колите да вдигнат прага на чувствителност на колите им.
Активен

Слънчево хранене - Благодаря ти слънце, че ни подпомагаш!
Страници: [1]   Нагоре
Отиди на:  

Подобни теми:
Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
публикация
Значение на цифрите в съня
Астрология и нумерология
Админ 0 1018 Последна<br />публикация Януари 26, 2010, 20:49:58
от Админ
Пет травми , които ни пречат да бъдем щастливи...
Духовни учения
Amaranth 13 1823 Последна<br />публикация Октомври 21, 2012, 21:22:14
от Alida
Как да се събудя от съня наяве?
Езотерика
mamagaya 3 1108 Последна<br />публикация Май 03, 2011, 23:29:44
от sharga
Проблеми със съня
Моите сънища
notlike 5 1193 Последна<br />публикация Август 20, 2011, 19:47:20
от Синьо мечтание
18 мисъл-форми, които пречат на възнесението
Духовни учения
Слънчев лъч 2 991 Последна<br />публикация Февруари 09, 2012, 20:52:24
от Ariam

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
Ширинан | Психолог  © Copyright