Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Индиго души-индигова аура!  (Прочетена 2130 пъти)
Еlsha
Диди
Неактивен Неактивен

Публикации: 525

« -: Август 12, 2011, 03:01:28 »

От години се говори за индиго децата! Говори се за индиго душите и че се познават по аурата...
Интересно...
Постоянно се говори за индиго деца(като аура) и индиго души, като разделение... и май основателно..!
Кой е казал, че човешката аура показва цвета на душата?
Оставям настрана разните му там "-ооооо различна/ен съм, имам интуиция като всички хора по света!"

Аурата показва ли цвета на душата и нейният опит? Аз мисля, че показва неговата насоченост...
Самите индигови души са по-опитни... не просто носят цвета на собственото мнение и действие(такива бол)

Мисълта ми е, че цвета на аурата ни показва нашата насоченост, а не цвета на душата!(т.е може и да не сме индиго като души)

Не мисля, че аурата има общо с цвета на душата!:)

П.П- На всички, които са на мнение: "Няма значение, ние сме част от цялото и няма значение цветове!" -Знам! Ухилен Просто разсъждавах Ухилен
Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
@di
Неактивен Неактивен

Публикации: 126

• Град: Стара Загора
  • « Отговор #1 -: Август 12, 2011, 10:50:22 »

Ако имаше повече такива съждения ... със сигурност нямаше да влизам веднъж на 2 месеца в иначе обичаният от мен форум
    Активен
    Финист
    Финист
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 142

« Отговор #2 -: Август 12, 2011, 12:00:44 »

Цитат
    Мисълта ми е, че цвета на аурата ни показва нашата насоченост, а не цвета на душата!(т.е може и да не сме индиго като души)

Не мисля, че аурата има общо с цвета на душата!:)
    Казват, че именно така стоят нещата. И се обеснява с това, че аурата е връзката на съзнанието с тялото, тъй както за душата вниманието е връзка със съзнанието...

...оттук много ясно се вижда и причината защо деца хора, които са много надарени в някоя област, например рисуване, мязика, математика и прочие, едноврвеменно с това може да са разсеяни, объркани, невнимателни... и обратно, хора които имат вътрешна концентрация, организирантост, яснота във всичките си намерения и действия са едновременно с това кьопави, калпави, нямат особени "способности"... много рядко, да не кажа никога, развитието на качествата(на душата) и способностите(на тялото) вървят заедно... просто едни хора предпочитат да развиват едното, други другото...

фактът че започват да се раждат все повече хора от "другата група", която в момента е по-малобройна, е индикатор че идва тяхната епоха... след 1000 или 3000 години или кой знае кога може отново да се обърнат нещата и тогава на "рубинените" ще се гледа с учудване, понеже те ще са малко...
    Активен
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Август 12, 2011, 14:14:29 »

Брррр ние много обичаме да си намираме мерилки и да окачествяваме нещата с термини ,а за някои неща е трудничко. Та мерилки за душата значи. Та чували сме за различни плътности или нива определяни от развитието на душата. Но според мен енергийната конструкция на човека ,зависи най-вече от поставените задачки в инкарнацията. Естествено и от възможностите. Тоест въпросът с каква морфология ще слезне една същност е комлексен и е въпрос на избор и възможност.
    Земната аура се проявява в земни цветове, поради качествата на светлината на земята , бива ли с тези цветове да се характерезират всички души ,които са обитавали вселенските материални и нематериални светове? Не знам и аз си размишлявам.
    « Последна редакция: Август 12, 2011, 14:49:49 от Eona Lightholder » Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Nikolov15yo
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Светът е дуалистичен, ние сме това, което мислим.

« Отговор #4 -: Август 12, 2011, 16:15:32 »

Според мен цветът на аурата показва чисто и просто честотата на енергийното трептене около нас.  Ухилен
    Душата сама по себе си е нещо много по-тънко от нашите представи. Душата може да пътува със скоростта на светлината. Душата Е светлина. Тя трепти на много по-тънко ниво от това на нашия свят, затова не можем да ѝ поставим определен цвят.
    Активен
    air_fairy
    Неактивен Неактивен

Публикации: 154

• Град: Бургас
  • « Отговор #5 -: Август 12, 2011, 16:26:37 »

Окуражаващ е факта, че все пак се замислихте и сами стигнахте до извода че аурата като такава не е точно показател за самия дух и неговото развитие.  самото характеризиеане и обвързване на индиговия спектър с една духовна категория като индиговата душа е дълбоко грешна и смешна дори.
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    Властий
    Гост
    « Отговор #6 -: Август 12, 2011, 16:31:18 »

Не е окуражаващ факта, че хора с претенции да са духовно развити говорят с такава една.. лека надменност..
    Активен
    air_fairy
    Неактивен Неактивен

Публикации: 154

• « Отговор #7 -: Август 12, 2011, 16:36:04 »

Повтарям това, което казвах от начаото на влизането ми в този форум, няколко пъти под различна форма. Може да си направиш труда да ми разгледаш постовете. И съвсем искрено изразих надеждата си , че наистина хората започнаха да правят разликата и да мислят логично. Дори и поста ми да ти се струва надменен, аз лично си мисля че е с основание поради факта че се потвърждава казаното от мен, много непопулярно и отхвърляно мнение преди няколко месеца. Така че си позволявам да съм надменна, да Усмивчица
    Активен

Чашата на живота се пие до дъно
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #8 -: Август 12, 2011, 17:27:28 »

Ама темата е именно ,дали съществува духовна категория Индигова душа според мен  и трябва ли да категоризираме душата в цвят??
    Вече тука идват въпросите за Духът и Душата ,за промените в енергийната композиция чрез обшение с Духа. Всичко това е опитност която се отразява в душата непрекъснато и я променя ,ама не на цвят , незнам визуално как може да се опише..... може би синтез на светлината.

Ако визираш мен ,че не съм съгласна с мнението ти за разни константи по отношение на душата, не съм си го променила Айр , но както и тогава казах - няма разногласия има ужасно много припокриване на термини и хората не се разбират, защото говорят с думи ,но и на това ще дойде края в един  момент.

Накрая да вземе някъде да си запишем една дефиниция общоприета за индиго или да го забравим тоя термин. На мен ми писна от недоразумения заради една думичка тотално вече!
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    ivaqna
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 49

• In God we trust!

« Отговор #9 -: Август 17, 2011, 13:46:43 »

Ами вземете го забравете тоя термин най-добре....и без това всеки го интерпретира по различен начин и го пречупва през своята си призма.
    Погледнато отстрани това е просто една рамка.....защо трябва да сме в рамки...нали идеята е да се развиваме...
    Активен
    Щуродино
    Неактивен Неактивен

Публикации: 257

« Отговор #10 -: Юли 03, 2012, 12:56:52 »

Каквато и думичка да се напише може да се намери някой,който да каже,че е етикетТова е за разбирането с думи и все пак за някакво определение.Уф, Намигванеможе да съм позабравила българския
    Активен

Омръзна ми да се обяснявам-47 годишна
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    ИНДИГОВА МОДА « 1 2 3 »
    Обща тематика
    Eona Lightholder 42 1779 Последна<br />публикация Януари 01, 2011, 00:52:24
    от VeSsin
    Търся човек с виолетово-жълта аура, снимал се при Деян Колев.. « 1 2 3 4 »
    Обща тематика
    vaness 57 6067 Последна<br />публикация Януари 19, 2013, 07:22:47
    от Еlsha
    Едно малко запитване за виждането на аура
    Въпроси и отговори
    Ateina 11 1302 Последна<br />публикация Юни 03, 2011, 20:31:06
    от notlike
    Лилава аура « 1 2 3 »
    Всичко относно индиготата
    Quantum 34 4090 Последна<br />публикация Септември 30, 2012, 15:52:19
    от Quantum
    Децата и тяхната аура
    Други деца на новото време
    Sunshine(sun) 6 1582 Последна<br />публикация Май 18, 2012, 18:57:59
    от Sunshine(sun)

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright