Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Промяна на енергийното трептене  (Прочетена 2182 пъти)
Nikolov15yo
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Светът е дуалистичен, ние сме това, което мислим.

« -: Август 11, 2011, 16:05:55 »

Изведъж ми хрумна една идея в главата, ако работим над себе си и се издигнем духовно, не променяме ли честотата на трептене на аурата си? Тоест чрез много медитация и енергия можем да се превърнем в индиго?
Активен
loop
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 157

• Град: London, baby :P
    « Отговор #1 -: Август 11, 2011, 17:24:41 »

А ако вече си бил индиго, да станеш кристал?!

Има ли това чак такова значение?
    Активен
    Чиста енергия
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 118

• Град: Варна
  • « Отговор #2 -: Август 11, 2011, 17:34:30 »

Работи и ще разбереш. Нас ли питаш или себе си? Отговорите са в теб/около теб. Идват когато формираш правилно въпроса. Усмивчица Енджой.
    Активен
    Хristo
    Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #3 -: Август 11, 2011, 17:43:31 »

Индиговите и кристалните души са две различни групи. Според мен е по-важно да се развиваш, а не дали можеш да станеш индиго или нещо друго. Както има разнообразие във видовете живи организми на Земята, така има и при душите.
    Активен
    Чиста енергия
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #4 -: Август 11, 2011, 18:16:05 »

Разнообразието е в степента на развитие на душата, осъзнатостта й. Това определя нейната призма, през която тя пречупва заобграждащата я енергия. Тази призма пропуска различна енергия/случки, хора, възможности, беди, всичко. Колкото по-развита е душата, толкова по-добре и ясно разбира случващото се около нея, тълкува го, предизивква го (несъзнателно в началото и все по-осъзнато). Развиваш, развиваш и когато си готов....., разбираш и после... 'Индиго' е просто стъпало, за което са се хванали и спекулират, приобщават, дават етикети, изнасилват, злоупотребяват. Ти може да си доста повече от това стъпало. Може и по-долу да си.  Но да се сравняваш с него и да се отъждествяваш, дори и да си вярваш, ако не си найстина там... Така, че вместо да се сравняваш и да хабиш енергия, виж къде си, прегърни се, виж си стъпалцето, усмихни се и се развивай. Теб чака твоя път, не като станеш пенбигов Усмивчица
    Активен
    Nikolov15yo
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #5 -: Август 11, 2011, 18:26:12 »

Не става въпрос за мен, въпросът беше общ  Ухилен

А лично погледнато, аз съм на 15 години, може да съм индиго, може и да не, но знам, че животът е едно дуалистично преживяване, в което или отдаваш любов и се издигаш или губиш такава, в зависимост от това как живееш и в крайна сметка духовно извисен човек може да стане такъв, който не е задължително да е 'индиго', а дори може да подмине такова 'индиго'.
    Всеки със своите представи и идеи, но по един или друг начин рано или късно всички трябва да се извисим, нали?  Усмивчица
    Активен
    loop
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #6 -: Август 11, 2011, 18:32:14 »

Според мен пък животът е много повече от дуализъм. Има толкова много цветове межзу черно и бялото, между доброто и злото.
    Активен
    Nikolov15yo
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #7 -: Август 11, 2011, 18:36:25 »

Според мен пък животът е много повече от дуализъм. Има толкова много цветове межзу черно и бялото, между доброто и злото.
    Според мен е относително. Рядко има нещо между мъжа и жената, между деня и нощта, между любовта и илюзията, нали? Усмивчица
    Активен
    loop
    **
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Август 11, 2011, 18:39:19 »

Има, има... цяла палитра между тях Усмивчица
    Активен
    Nikolov15yo
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #9 -: Август 11, 2011, 18:40:18 »

Права си, има, ако повярваме Усмивчица
    Активен
    Чиста енергия
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Август 11, 2011, 18:47:59 »

'Индиго' е просто стъпало, нали това ти обеснявам. Няма 'добро/зло', защото ти, както и почти всички предполагам, не можеш да видиш в глобалната, голяма картинка на живота, кое се случва за 'добро', кое за 'лошо'. Имаш просто възможности да докажеш, да израснеш, да извървиш. И по този път има стъпала. Ще стигнеш до 'индиго' стъпалото. Ще го подминеш. Ще стигнеш до 'кристал', и него ще подминеш. Няма как да го прескочиш, което и да е. Всичко си идва, когато си готов. Това изнасилване на стъпало 'индиго' ви пречи да осъзнаете къде сте и да работите. Хабите енргия и време да блеете в стъпалото. Това защо ви е? Този етикет. Да ви признаят за духовни хора? Или като ходите на купон и да казвате, хей здрасти, аз съм Иван, индиго съм...... По-добре си губете времето в аха.бг
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 614

• Град: София
  • « Отговор #11 -: Август 11, 2011, 19:23:55 »

Изцяло подкрепям мнението на Христо Усмивчица
    Според мен увеличаване на вибрациите няма нищо общо с преобладаващия цвят на аурата, а само с временното състояние. Виж ако успееш да увеличиш тази вибрация не само моментно, а константно, би могло да се отрази цветово в някаква степен. Въпреки всичко, индигото и кристалите са определена група, които носят не толкова цветова вибрация, а духовна опитност. Цветът е вследствие от опитността и духовния растеж.
    Да, обаче има случаи, които са много по- различни и затова не разчитам на определяне на духовното развитие на дадена душа според цвета на аурата. Познавам доста изключения и от индигота, чиято духовност( акцентирам, че тук не става въпрос за духовно познание) е доста по- ниско от тази на уж на пръв поглед жълтурчета. Духовното познание и знанията по отношение на някои духовни практики нямат нищо общо с духовната зрялост. Те са просто част от нея, но не са предпоставка за нея.
    Активен
    Nikolov15yo
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #12 -: Август 11, 2011, 19:51:24 »

Хора първоначално пуснах тази тема за въпрос, на който впоследствие си отговорих.
    Не става въпрос за това дали можеш да станеш индиго и да носиш този етикет, нито пък да парадираш с факта, че си духовно напреднал. Моят въпрос беше дали чрез медитация и духовна практика можеш да се издигнеш, но ето, че разбрах, че въпросът ми е риторичен. Естествено, че чрез медитация човек прозрява истината и намаля страховете си а впоследствие отдава любов, така развивайки се на духовен план.
    Незнам, може би аз съм задал въпроса грешно, или може би просто не е имало нужда от такъв въпрос, затова няма смисъл от всички тези поучения, защото на теория знам, че човек, преминавайки през уроците на живота, се усъвършенства и върви по стъпалата към прозрението. Усмивчица
    Активен
    stefanica
    Неактивен Неактивен

Публикации: 182

• Град: sofia
  • « Отговор #13 -: Август 11, 2011, 20:38:04 »

Честотата на трептене е свързана с честотите на определените центрове в нашия мозък,които правят резонанс и различните бибрационни импулси а не с цветовета на аурата.Ако човек е толкова духовно развит едва ли ще го късае индиго ли е ли не е,защото ще е наясно и ще е духовно осъзнат а не дребнав. Всеки цвят има определен набор от честоти и в зависимост до колко бъде развит търпи редица промени.Фокусирането в/у един цвят и един вид е крайно ограничително и не развиващо.А останалите цветове и видове?!
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    Nikolov15yo
    *
    Неактивен Неактивен

« Отговор #14 -: Август 11, 2011, 20:42:56 »

Честотата на трептене е свързана с честотите на определените центрове в нашия мозък,които правят резонанс и различните бибрационни импулси а не с цветовета на аурата.Ако човек е толкова духовно развит едва ли ще го късае индиго ли е ли не е,защото ще е наясно и ще е духовно осъзнат а не дребнав. Всеки цвят има определен набор от честоти и в зависимост до колко бъде развит търпи редица промени.Фокусирането в/у един цвят и един вид е крайно ограничително и не развиващо.А останалите цветове и видове?!

Абсолютно съгласен с теб. Усмивчица Човек трябва да мине през всяко едно изживяване по пътя към прозрението.
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright