Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4 5   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Дневникът на Kissing You Good Night  (Прочетена 4004 пъти)
Kissing You Good Night
Неактивен Неактивен

Публикации: 448

• Град: Варна
  • zdr kp животче, вървиш ли?

« Отговор #15 -: Август 23, 2011, 10:21:34 »

Да, Марто, прав си, затова се обръщам към всички, които могат да ми помогнат с молба да намерим заедно място, където бих могъл да си правя практиките, без да има кой да ме безпокои! Всеки, който има предложение, е добре дошъл!

Казвам го съвсем сериозно, защото искам да съборя комунистическия режим вкъщи! Пора начать перестройка!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1648

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #16 -: Август 23, 2011, 10:39:25 »

се обръщам към всички, които могат да ми помогнат с молба да намерим заедно място, където бих могъл да си правя практиките, без да има кой да ме безпокои!

А какви практики смяташ да прилагаш?
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #17 -: Август 23, 2011, 14:53:53 »

Уважаеми Ich, те са предимно медитации, визуализации, авто-тренинги и тем подобни.
    Поздравявам те за тоя въпрос!
    Активен

Повърхностната температура на атмосферата на Уран е -225°С. Или с около 45° повече от тази на сърцето и душата ми
    Ихра
    Гост
    « Отговор #18 -: Август 23, 2011, 16:13:54 »

Аз лично мисля, че е полезно човек да Мълчи в шумна среда. Хем намира в себе си тишина, външното не го дразни вече; освен това, се упражнява в търпение.
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #19 -: Август 23, 2011, 17:14:57 »

Нийче, май разбрах отде трябва да почна. Но първо нека уредим проблема със сигурността и енергетиката на стаята ми!
    Пора начать перестройку!
    « Последна редакция: Август 23, 2011, 17:21:11 от Kissing You Good Night » Активен

Ea
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 39

• Град: Varna
  • « Отговор #20 -: Август 23, 2011, 19:12:54 »

Борко, приятелю, имаш ли желание, ще намериш и начини. Аз така се научих да медитирам в морската, в автобуса, докато вървя по алеята. Аз съм ти показвала моя блок и ако дойдеш да поседнеш отпред за 15 мин ще видиш какво се казва шум и вибрации, но се научих да го игнорирам и не ми пречи. Щом аз мога, значи можеш и ти, и гарантирам, че ако вложиш същата тази енергия с която се оплакваш в това да намериш решение на проблемите ще се шокираш колко много ще постигнеш.
    Но това разбира се ти е било казвано многократно, спри да слушаш и ЧУЙ.

Активен

Душата помни, съзнанието помни, кръвта помни!
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• martin.kristov1
    « Отговор #21 -: Август 23, 2011, 19:29:51 »

Но това разбира се ти е било казвано многократно, спри да слушаш и ЧУЙ.

Борко, завиждам ти затова колко хора са благоразположени към теб, въпреки дразнението, което оказваш върху тях!!! Сигурен съм, че и много други твои наборчета биха ти завидяли за това, дано го оцениш навреме!!!
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #22 -: Август 24, 2011, 10:19:15 »

ДАНО МЕ ДЯВОЛИТЕ ВЗЕМАТ, АМА ЗАЩО В МЕНЕ НЯМА И ПОМЕН ОТ КАЧЕСТВА ДОБРОДЕТЕЛНИ КАТО ТЪРПЕНИЕ, СМИРЕНИЕ, НЕ УМЕЯ ДА СЕ ВСЛУШВАМ В ДРУГИТЕ И ТАКА НАТАТЪК? ВЕЧЕ МИ ИДЕ ДА СИ ТРЕСНА ГЛАВАТА В НЕКОЕ КЬОШЕ, ТА ДА СЕ СВЪРШИ С МЕНЕ!
    Активен

viosta
    Гост
    « Отговор #23 -: Август 24, 2011, 10:55:46 »

Борко, добродетелните качества като търпение, смирение и умението да се вслушваш в другите ти ги имаш в себе си, не ти липсват, просто трябва да ги развиеш . Може би това е една от задачите ти в този живот. Най-лесно е да ги отречеш, но така не си помагаш. Когато не искаме да приемем нещо , винаги ни е по-лесно да го отречем , че не съществува. Въпросът , който трябва да си зададеш е какво е това нещо , което те спира да ги проявиш тези качества. Потърси отговора в себе си , до какво ще доведе това , ако станеш по търпелив и смирен , дали няма да се почувстваш по-слаб и уязвим. Друг е въпроса дали наистина ще се случи точно така или това е само твоето предположение. Това , че би се вслушвал в другите , може би те кара да се чувстваш подчинен и зависим , но в действителност , тези съвети и подкрепа от другите може да те направят много по-силен и независим . А вероятно твоят избор е да бъдеш слаб , с цел да обърнеш нечие внимание към себе си .
    Това да си треснеш главата в някое кьоше , знаеш че не е решение. Знай , че всеки проблем има НАЙ-МАЛКО ДВЕ РЕШЕНИЯ , че и повече.
    Запитай се наистина ли търсиш решение или търсиш съжаление. Направи първата крачка и не се плаши, защото ние те обичаме и те подкрепяме , но не можем да направим избора вместо теб.
    Активен
    Еа
    Гост
    « Отговор #24 -: Август 25, 2011, 21:24:38 »

Напълно съгласна съм с Виоста, адмирации за добре структурирания пост.
    Каквото трябваше ти се каза приятелю, който има очи ще види, който няма ще се препъва и блъска в дърветата. Пожелавам ти само да не стане така не ти, ами живота да ти тресне главата в някое кьоше. 
    Активен
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #25 -: Август 26, 2011, 10:52:32 »

Цитат
    Напълно съгласна съм с Виоста, адмирации за добре структурирания пост.
    Каквото трябваше ти се каза приятелю, който има очи ще види, който няма ще се препъва и блъска в дърветата. Пожелавам ти само да не стане така не ти, ами живота да ти тресне главата в някое кьоше.

Сърце Сърце Сърце
    Активен

Ea
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 39

• Град: Varna
  • « Отговор #26 -: Август 26, 2011, 13:43:37 »

Ахаха спамери сме
    Активен

Душата помни, съзнанието помни, кръвта помни!
    Турист
    почиващ на стари лаври
    Неактивен Неактивен

Публикации: 579

• martin.kristov1
    « Отговор #27 -: Август 26, 2011, 18:09:04 »

Абе понякога спамерите може да са полезни
    стига да има ефект от всичко що се изписа тук относно Големия казус "Борко"
    Активен

Зрей, зрей форумче,
    бавно ти узрей,
    За да родиш вкусен плод!

Защо ни куца
    Комуникацията?!
    BaDBluEeYeS
    Witness of a miracles
    Неактивен Неактивен

Публикации: 68

• Град: Ямбол
  • « Отговор #28 -: Август 26, 2011, 18:37:53 »

Абе понякога спамерите може да са полезни
    стига да има ефект от всичко що се изписа тук относно Големия казус "Борко"

Вярваш ли?
    Активен

За сините очи, розовата душа и животът ми в лилаво
    Kissing You Good Night
    Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Август 26, 2011, 19:23:04 »

Сърце Сърце Сърце за всичкиииииииииииииииииииииииии....
    Активен

Страници:  1 [2] 3 4 5   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright