Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Отиде си поредното Слънце.  (Прочетена 490 пъти)
pufi
Hide from the Sun
Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« -: Август 08, 2011, 11:51:50 »

Здравейте скъпи приятели.Пиша ви по повод наистина тъжна новина.Момиче,на 17-години почина преди 3дена.Аз я познавах,макар и бегло и знам че животът който си отиде,трябваше да живее още и да чувства още.Но стига толкова.Ще ви споделя мнение,което написах във форума който Милена посещаваше,и самата новина,защото аз не искам да обяснявам.
    Пуснато на: Пон Авг 08, 2011 11:45 am    Заглавие:      

Искам да споделя нещо,което вчера писах в памет на Милена.Ако искате,го сложете на първата страница.
    Неизгасващо Слънце-Милена
    "Животът е крътък"-така са ни казвали всички,а и ние сме го чели и виждали.Кой би предположил че за едно 17-годишно момиче животът може да е толкова кратък?Надали някой от четящите това.Аз не познавах Милена.И не,не мога да се нарека нейна приятелка.Не си пишех с нея,и колкото и смешно да звучи й нямах скайпът.Не,но въпреки това с нея сме се засичали в общата тема за всички момичета.Един път даже я посъветвах за диета.Да,всичко звучи толкова мимолетно,крехко.Неподходящи думи за нея.От всичко,което пишеше човек може да разбере каква е същността на Милена.Тя бе онова изгряващо Слънце,готово да те заслепи ако й позволиш.Да те облее с приятна светлина-топла,нежна,позитивна.Тя бе всичко това,а може би и повече,знам ли?Милена не може да се опише с думи.Тя усещаше хората и ги подкрепяше в начинанията им.Не се сърдеше,нито завиждаше,най-малкото пък да мрази.Като че ли тези качества й бяха непознати,неприсъщи.В едно съм убедена-ако човек й бе дал шанс да си поговорят,пък било и без думи-само да се гледат в очите съм сигурна че щяха да станат добри приятели.Е,аз пропуснах този шанс.Пропуснах да опозная Милена,както и много други съфорумниц също.Но може би в това се крие разковничето.Да не познаваш някого,но само чрез написаното от него да вникнеш в света му.Да разгърнеш цели шарки от моменти и преживявания,хубави и тъжни моменти обханали 17-годишният живот на Милена.Да,тя е живяла толкова малко,дори не е започнала истнският живот.Затова,ние като съфорумници,но главно като хора трябва да я запомним.Да почетем паметта й,като отделим частичка от сърцето си и я запомним.Не защото така трябва,не защото е неписан закон,а защото това се прави когато обичаш някого.Защото като човешки същества,ние трябва да се обичаме и ценим един друг.Да го направим за Милена.Защото тя беше и е обичана и почитана.Защото Слънцето не може да се забрави-то гори и доставя светлина,дори когато ти не го виждаш."Животът е крътък"-така са ни казвали всички...но аз ще кажа на всички-Не,животът остава вечен за хората,които обичаме,но са се споминали.Почивай в мир,скъпа
    Милена!Аз няма да те забравя.
    Петя
    Ето я и самата новина- http://bg.time.mk/read/de8132e944/b1a38aad45/index.html
    http://vbox7.com/play:f64c99f309

Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Luna:)
    Гост
    « Отговор #1 -: Август 08, 2011, 13:10:21 »

Днес е така, миличка ... Не звучи добре, но е факт. Материалният свят ни е превзел, говорим много, но всичко остава на думи. Истината е, че сме просто едни крехки същества, разглезили покрай онези жалки ламаринки, които наричаме автомобили, мотори, рейсове.. Говорим, че причиняват само вреди, че рушат природата, че губим скъпи същества и все по често хората плачат над телата на отишли си от света такива слънчица, но след два дена забравяме и всичко започва отначало. Правим статистики и се плашим от тях, но когато някое животно убие човек веднага го приспиват, гонят, намразват.. Сами себе си сме се заробили и сме превърнали колите си в необходими затвори и същевременно оръжия.. Няма какво да добавя, защото всичко отново ще  остане записано в тук или някой друг форум .. и старата песничка ще тръгне на нов глас след няколко дена.. Само искам да кажа на шофьорите по внимателно с живота, защото следващите може дори да са ваши близки хора ( колкото и неочаквано да ви се струва!) а на на Милена лек път в света на духчетата и дано да е добре там където се намира! 
    Активен
    pufi
    Hide from the Sun
    Неактивен Неактивен

Публикации: 357

• Град: извън реалността
  • Севернячка

« Отговор #2 -: Август 08, 2011, 13:17:39 »

Благодаря ти,Луна за прекрасните думи.Наистина се радвам че има хора,които остават съпричастни на чуждата и непозната болка.Благодаря и за пожеланието към Миленка,тя наистина го заслужава...
    Активен

Аз съм си аз,независимо какво си мислите за
    мен : )
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright