Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Въпрос относно ченълинг, мудрите, чакрите, енергиен щит  (Прочетена 950 пъти)
МалкияТони
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 4

• Град: Земята, Европа, България, Русе, Ветово, Сеново
  • Antonio Todorov
    « -: Юли 30, 2011, 10:14:33 »

Здравейте на всички хора малки и големи тук. От няколко ден разглеждам форума. И попаднах на този раздел Духовни Учения изглежда ми много полезен дано и да се окаже така, но имам един проблем. Работата е там че не разбирам АБСОЛЮТНО нищичко и търся малко помощ. И така да си дойдем на темата имам няколко въпроси за сега. Като за начало какво е Ченълинг, какво са мудрите и с какво помагат, как точно се медитира (възможно най-лесно ако може), какво точно са чакрите и малко опълнителна информация за тях(като къде се намират, как се отключват и най-обща информация за тях), как да разбера какъв елемент съм аз, какво е енергиен щит и др. неща с които може да ме информирате. Просто не разбирам абсолютно нищичко и искам да се информирам. Благодаря на всички ви предварително.
    Активен

Обичай и живей като за последно, Не гледай назад, не гледай и на пред. Просто се впусни като волна птичка дочакла свободата в приключения безброй!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Юли 30, 2011, 11:16:56 »

Здрасти Тони и Добре дошъл.

Ченълинг най-общо казано е информация получена ,чрез човек ,който се нарича канал , от същество, което може да е ангел,извънземно и тнт .Има и директно канализиране от първоизточника , но то не е линейно обикновено т.е прав текст, също и четене от вселенската информация (Акаша) , което не е точно ченълинг ,но често е именувано и така.

Медитацията е много индивидуално нещо , но аз мога да го нарека оставане насаме със себе си , пък начина ти си го знаеш най-добре.Аз го правя примерно и докато гладя, няма ограничение, зависи от манталитета на човека.

Чакрите условно казано са енергийните ти центрове. Както имаш кръвообращение, така имаш и енергиен поток. Както имаш ключови органи, така имаш и чакри. Отключване не е правилната дума, защото те си работят, въпросът е , че трябва да работят ефективно за да си здрав енергийно. Имаме теми за чакрите подробни.

И така нантатък , написах ти го горе-долу , но за всичко това има много писано във форума и би трябвало да не търсиш готови отговори , а да четеш и да слушаш интуицията и сърцето си , кое да приемеш и как. Защото моето приемане на нещата ,хич може и да не е твоето , в което няма лошо. От това как приемаш и какво приемаш за себе си ,зависи твоето развитие, което явно е започнало , щом имаш интерес и толкова много въпроси . Но на тези въпроси можеш да получиш толкова различни отговора , колкото сме хора тук. Така че ,ти ще си отговориш най добре търсейки. Успех

Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #2 -: Юли 30, 2011, 11:24:41 »

Хехее
    Здрасти, Тони!
    Явно си се заел със сериозна задачка- да научиш всичко това набързо и да попиеш макс. количество информация Усмивчица))
    Опитай да се заровиш по темите първо - попрочети, защото много от нещата са обяснени и не забравяй, че не е най-важно какво ти обясняват, а кой е източика на информацията - така че, изслушвай обясненията, но не забравяй, че единодушие не може да има - с времето ще имаш собствена версия на всичко Усмивчица
    Добре дошъл сред нас! Надявам се да се чувстваш добре Усмивчица
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    МалкияТони
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 4

• Град: Земята, Европа, България, Русе, Ветово, Сеново
  • Antonio Todorov
    « Отговор #3 -: Юли 30, 2011, 17:50:38 »

Благодаря ви, Еона и Алдонзо много ми помогнахте. Колкото до това че направих темата е защото мисля че не се разглеждат стари теми, а и докато разбера какво е чакра излизат 200+ нови думи в някой от другите теми просто. Но ще послушам съвета ви и за напред ще знам. Благодаря ви много. Между другото това за Ченълинг и извънзменното мнго ме учуди понеже имам страхове от тях.
    Активен

Обичай и живей като за последно, Не гледай назад, не гледай и на пред. Просто се впусни като волна птичка дочакла свободата в приключения безброй!
    Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #4 -: Юли 30, 2011, 22:00:20 »

http://indigota.com/index.php?topic=208.0

Мисля ,че тази тема ще ти е от помощ в началото. После пиши какво точно те интересува и мога да те ориентирам по темите, защото наистина обема от информация е огромен.
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    Неактивен Неактивен

Публикации: 26

Живота е сцена и училище за хората!

« Отговор #5 -: Октомври 30, 2011, 11:34:19 »

Малко Тони, явно си от Инговите или Кристалните деца, след като се интерисуваш от тези неща. преди мен са ти писали и са те насочили вярно. но аз ще ти дам материал за мудрите,които ги изпълнявай и ще се почустваш добре.Не са мъчни.http://zashto-kak.hit.bg/mudrite.htm ето чети.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Kitaro - едно малко вълшебство
    Музика
    delfin 3 1396 Последна<br />публикация Септември 18, 2010, 09:49:29
    от val68z
    Малко помощ!
    Здрав дух здраво тяло
    Аэ съм 12 1128 Последна<br />публикация Април 16, 2010, 14:14:08
    от Аэ съм
    Малко от мен!
    Обща тематика
    nani 13 681 Последна<br />публикация Август 30, 2010, 20:13:04
    от nani
    Името на един филм със скрити знаци моля за малко помощ?!
    Филми
    Emil 1 1095 Последна<br />публикация Декември 26, 2011, 21:34:34
    от meri666
    Различни науки - от чисто любопитство просто малко помощ ако може??
    Въпроси и отговори
    Emil 1 706 Последна<br />публикация Декември 19, 2012, 04:23:00
    от STRONG_SOUL

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright