Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Социална акция  (Прочетена 1160 пъти)
Leon7
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 20

• Град: Благоевград
  • « -: Юли 25, 2011, 14:57:23 »

Добър ден, скъпи съфорумци!

Днес аз и zagorka решихме да пуснем една идея - тема:

Най-напред искаме да се обърнем към авторите на форума, от вас много зависи дали това ще стане или не.
    Идеята е да пуснем конкурс за най-хубава социална акция, с тема, например, «как да направим света по-добър». Да има крайни срокове за подаване на идеите и после да се направи гласуване за най-хубавата идея, която ще бъде реализирана в най-скоро време.
    « Последна редакция: Юли 25, 2011, 17:47:18 от Модератор » Активен

Равенството ражда приятелство
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #1 -: Юли 26, 2011, 10:27:35 »

Бих подкрепил да популяризирам една такава акция, но смятам че е нужно по-подробно да се опише една такава кампания, да се изготвят правила като крайни срокове, начин на оценяване на крайна идея, от какъв род да са идеите, все пак трябва да са достижими за изпълнение и т.н.

Може да изготвите отделна тема в раздел Инициативи, в която да са формулира в завършен вид идеята. След появата на такава тема ще се заема с нейното разпространение.
    Активен

The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #2 -: Юли 26, 2011, 23:08:00 »

Добър ден, скъпи съфорумци!

Днес аз и zagorka решихме да пуснем една идея - тема:

Най-напред искаме да се обърнем към авторите на форума, от вас много зависи дали това ще стане или не.
    Идеята е да пуснем конкурс за най-хубава социална акция, с тема, например, «как да направим света по-добър». Да има крайни срокове за подаване на идеите и после да се направи гласуване за най-хубавата идея, която ще бъде реализирана в най-скоро време.

Идеята ми се струва прекрасна и имам предложение.
    Нека да му се радваме на света и на живота както и еди на друг,това е за мен напълно достатъчно.
    Радостта ще роди вдъхновението за действия.
    Радостта ще подържа постоянството ни в действията.
    Радостта ще се влива в самите ни действия,без да очакваме резултатите да носят радост.
    Така ще изпълним света с радост и всички живеещи в него ще се докоснат до нея пряко или косвено.

Останалото е просто правене в преследването на радостта.

Незнам как и защо,но тази мелодия ми напомня за свободата,и в мен се ражда много радост от това напомняне.
    За това реших да го споделя с всички.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=C7yRnbh9oAc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=C7yRnbh9oAc</a>

Някой има ли идея какво означават тези думи и защо така ми въздействат? Усмивчица
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    shining_star
    Неактивен Неактивен

Публикации: 730

« Отговор #3 -: Юли 27, 2011, 18:50:33 »

Това е bhajan - пеене за възхвала на бога. Думите са мантри на санскрит, и означават това, възхвала на божественото, jaya значи "слава", другите думи са различни аспекти и проявлевия а бога.
    Активен
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #4 -: Юли 28, 2011, 01:21:52 »

Това е bhajan - пеене за възхвала на бога. Думите са мантри на санскрит, и означават това, възхвала на божественото, jaya значи "слава", другите думи са различни аспекти и проявлевия а бога.
    Много ти благодаря!
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #5 -: Юли 28, 2011, 09:32:01 »

Не съм хейтър - темата е страхотна, обаче защо не канализираме физическите си сили в инициативата - Да почистим България, а ние тук да си измислим по-духовна инициатива....понеже смятам, че трябва да е мащабна, за да има ефект, а е пълно с толкова много инициативи, че е безмислено да създаваме нови, вместо да се присъединим към някоя.
    http://www.btv.bg/da-izchistim
    Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Leon7
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 20

• Град: Благоевград
  • « Отговор #6 -: Юли 28, 2011, 17:20:40 »

Разбирасе да се присъединим към друга акция, не значи че сме безсилни. и в почистването няма нищо лошо.
    Обаче, ако сравняваме с почистването, тази группа е за спиране на замръсяването.
    Затова добре ще бъде да се добави в конкурса и тези които знаят акции към които може да се присъединим.
    Активен

Равенството ражда приятелство
    Житара
    Неактивен Неактивен

Публикации: 419

« Отговор #7 -: Септември 22, 2011, 00:50:25 »

На скоро гледах клипче, на някаква аерогара в Америка няколко души бяха застанали на средата в сградата, на дрехите си бяха залепили надписи "Безплатни прегръдки". Хората идваха при тях и се прегръщаха, бяха много щастливи, видя ми се много сладко и позитивно.
    Активен

☺ ∞♥ oNe レo√乇
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright