Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Клуб "ИНДИГО ПАРАНОРМАЛНО"  (Прочетена 9845 пъти)
Amazon
Гост
« Отговор #30 -: Юли 25, 2010, 18:42:59 »

Аз първо съм изчела доста, второ съм гледала предаването с Гала и никъде няма зелено в нейната аура, трето сама се снимах. Знам как работи машината и най-лесното е да се провери на място. Лесно е да се критикува така без знание. Въпроса е притесняваш ли се какво ще разбереш. Там се измерва биополето и магнетизма ти, а аурата е точно това. Няма никакви 7 слоя. Не знам от къде си чела или чула тези неща, но си проверете източниците. Аз съм била там и ми бе обяснено всичко. Ако беше такава измама, нямаше да го канят във всяка телевизия и да трябва да се запазва час, тъй като е винаги навалица там. Всеки има право да вярва, но нямаш право да налагаш мнението си и да наричаш нещо невъзможно, тъй като ти самият нямаш силите да повярваш. Аз бих посъветвала да отидете макар и от любопитство за да проверите сами. А и за лицето- мога да си сложа снимката да видите как излиза лицето-в мъгла е. Всички снимки са цветни, никога не са били чернобели. И да нормално е да прави срещу заплащане, тези машини са скъпи. И последно- ако знаеш и виждаш аурата както твърдиш трябва да знаеш че тя не се мени според уросяване и тн, все дно да кажеш че дух и душа се менят според нощта и деня или според това коло пъти ходиш на църква. Усмивчица
Активен
Gayatri
Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• Град: София
  • « Отговор #31 -: Юли 25, 2010, 18:52:27 »

ем мога да лекувам за сега и телекизена но мога само леки предмети да местя  казахами че мога да викам духове но мее страх и немисля да пробвам

По- добре не се пробвай да викаш духове....

Роувър,
    влюбена съм в изкуството на Жени. Преди малко разгледах сайта й и се заредих с положителна енергия. Невероятно лъчезарни и позитивни картини.

Цитат

Ich, според мен Амазон просто е искала да получи потвърждение за нещо, което вече е знаела. Много хора отиват да снимат аурата си от чисто любопитство.
    Само едно ми е интересно- как може един апарат да даде информация за същинския цвят на аурата? Според мен дори да дава някакви цветове, то апарата би трябвало да отчете временното емоционално състояние на човека, а не неговата духовна същност под формата на цвят Усмивчица

Цитат
    Да започнем от началото - аурата има 7 слоя и само първите три се виждат с човешко око, останалите 4 се виждат само с третото око. Камерата има 3-то око ли?
    Според мен аурата като цяло, независимо за кои слоеве става въпрос се вижда единствено и само с 3-тото Око. Просто нашите физически очи възприемат това, което 3-тото око вече е приело като визия и информация.
    Според мен процесът е такъв- 3-тото око вижда аурата на човека, изпраща сигнал на мозъка за съответната картина; мозъкът от своя страна изпраща сигнал на очите, които улавят този цвят и го виждат.

Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #32 -: Юли 25, 2010, 19:00:49 »

Отностно Ich Усмивчица не съм целяла да те обидя. И да имах нужда нещо да ми покаже че не съм просто луда,тъй като на моята малка възраст, няма кой да ми обясни сънищата ми, духовете които от малка ме плашат и перманентното ми потене на ръцете и главоболята. Аз не се боря за лечител,нито пък се съмнявам в любовта която давам и приемам. Тук сте много нападателни и не давате човек да има собствено мнение, това не ми харесва. Идеята ,която целите се е изгубила. Няма как да помогнете, като повечето сте сприхави и вярвате прекалено много , не в себе си, а в дарби които мислите че имате. Когато се говори за нещо е хубаво ДА ЗНАЕШ, а не да цитираш предположения написани в книги или свои мисли в които няма божия искра.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #33 -: Юли 25, 2010, 19:29:26 »

Отностно Ich Усмивчица не съм целяла да те обидя. И да имах нужда нещо да ми покаже че не съм просто луда,тъй като на моята малка възраст, няма кой да ми обясни сънищата ми, духовете които от малка ме плашат и перманентното ми потене на ръцете и главоболята. Аз не се боря за лечител,нито пък се съмнявам в любовта която давам и приемам. Тук сте много нападателни и не давате човек да има собствено мнение, това не ми харесва. Идеята ,която целите се е изгубила. Няма как да помогнете, като повечето сте сприхави и вярвате прекалено много , не в себе си, а в дарби които мислите че имате. Когато се говори за нещо е хубаво ДА ЗНАЕШ, а не да цитираш предположения написани в книги или свои мисли в които няма божия искра.
    Първо да ти кажа добре дошла! Усмивчица
    Амазон, всеки има право на собствено мнение. Намигване
    Когато човек има духовни интереси и стремеж към нещо, това не го прави луд Усмивчица И без камера се знае Усмивчица
    Не всички са нападателни.
    Не знам кой вярва в себе си и кой не вярва... но едва ли всички тук са се забили да развиват някакви си измислени дарби.
    Ти казваш да не предполагаме, но и ти правиш някои предположения. Ами когато човек е съгласен с написаното в книга, защо да не го сподели?
    Каква е Идеята, която се е изгубила?
    « Последна редакция: Юли 25, 2010, 19:39:10 от nia.boneva6 » Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #34 -: Юли 25, 2010, 19:44:21 »

Amazon, не ти налагам мнение, прави каквото си искаш. Мен не ме е страх да разбера каква е аурта ми, но не мисля, че има кой знае какво значение. Защо да ме е страх? Аз нито някога съм твърдяла, че виждам аури, нито че съм индиго, така че не използвай чужди лъжепохвати в твоите редове, ако обичаш!  Източниците ми за магнитното поле не е някой "рейки мастър", завършил маркетинг, който не пожела да отговори на въпросите ми в подходящата тема...

Освен това не съм нападнала теб лично, светът не се върти около теб, говорех общо за всички, понеже темата за ауракамерите се върти от няколко дни... къде видя да се объщм лично към теб? Хората имат свойството да изкривяват думите през своята призма и да приемат всичко прекалено лично...но понякога не е така, а единсвтено ти се нараняваш по този начин.

Приятно прекарване във форума, но един съвет от мен, не приемай нещата толкова лично, най-малко защото започваш да нападаш други хора без причина...

Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #35 -: Юли 25, 2010, 20:55:02 »

Зная и си абсолютно права за книгите, но в повечето случаи хората приемат написаното в книга на 100% и им пречи сами да извадят заключение. Съжалявам ако съм обидила някой не това е целта ми. Просто се нервирах. Аз писах в тази тема, защото исках да бъде полезна.  И аз казах за идеята:) -помогането:) Нали всички тук сме да си помагаме? Независимо дали сме индигови, розови, кристални, на точки и тн:)
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #36 -: Юли 25, 2010, 21:09:56 »

"Чужди лъжепохвати"? - не на място използвано Усмивчица Не мисля че някой иска да се занимава с обяснения и тн. Тук хората влизат с любопиство и стремеж към знания,а не да четат злобни нападки. Извиних се вече 2 пъти и не мисля, че си заслужава да го направя пак. Мисля да не пиша по тази тема повече, защото така или иначе виждам че си лично засегнат/а от Деян или Еленко,а и мен ме интересуват съвсем различни неща. Всеки е свободен да изказва мнение, но когато е толкова злобно и невярно се набива на очи и привлича негативизъм. Аз не приемам лично нищо, освен злобата и лъжите. Пожелвам ви приятен чат и много позитивни емоции и любов. Все пак Любовта е над всичко и всеки.
    Активен
    Gayatri
    Неактивен Неактивен

Публикации: 609

• Град: София
  • « Отговор #37 -: Юли 25, 2010, 22:03:30 »

Тази тема за аура камера-та и Деян е толкова избухлива, че винаги води до негативи и спорове. В крайна сметка осъзнах, че това е абсолютно безмислено и глупаво. Преди и аз критикувах. И защо.. ? Има ли смисъл от това?- НЕ. Освен да се изпълваме с негативи, говорейки против някой, друго нищо не правим. Нито помагаме на себе си, нито на другия. От друга страна от къде на къде ние ще си мислим, че това, което ние смятаме за неправилно е същото и за другите.. Всеки има свободна воля.Всеки има право да прави каквото иска и да вярва в каквото иска. Това, че ние не мислим по този начин, не ни дава основание да се нахвърляме върху другия или да се опитваме да го убеждаваме в противното.
    Хората са различни. Не можем да се опитваме да променяме мирогледа им. Не е редно това. Не е правилно да се намесваме в чуждия път и избор.
    Да, нека споделяме позицията си; нека обясним нашето становище, но да споделяш и да оборваш са две различни неща.
    Напоследък размишлявам за нещата от живота... Нашата реакция повлича други реакции. Ако нашите реакции са агресивни и изпълнени с негативизъм, то това ще получим и отсреща. И обратно- ако нашите действия и думи са позитивни, такава ответна реакция ще имаме. Така, че смея да кажа, че от нашето отношение тук и сега зависи нашето "бъдеще".
    Не ме интересува дали Цветан, Петкан, Драган са еди какви си. Нека не забравяме, че всеки един от нас е бил какъв ли не и все пак сме се променили и сме стигнали до тук. Но явно не сме порастнали достатъчно, че вместо да гледаме в нашата градинка и да се опитаме да я направим по- красива, ние гледаме и плюем в чуждите.

Агресията, злобата, неградивната критика и тн, никога не водят след себе си нещо хубаво. Получава се един кръг, от който може да се излезе само ако единия направи първата крачка на помиряването и поДобряването.

И като заключение- това, че аз харесвам Мартини с черешки, не значи, че и на другите ще им харесва Намигване

Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #38 -: Юли 25, 2010, 22:34:57 »

Зная и си абсолютно права за книгите, но в повечето случаи хората приемат написаното в книга на 100% и им пречи сами да извадят заключение. Съжалявам ако съм обидила някой не това е целта ми. Просто се нервирах. Аз писах в тази тема, защото исках да бъде полезна.  И аз казах за идеята:) -помогането:) Нали всички тук сме да си помагаме? Независимо дали сме индигови, розови, кристални, на точки и тн:)

Нека да не съдим кой колко е прочел и как го е възприел Усмивчица И аз исках да бъда полезна и за това пуснах инфо, което оборва аура камерата, не същността на двамата души. С тяхната личност аз не се занимавам, някой друг ако иска да ги съди, аз търся информация (техническа и езотерична) дали е възможно това и моя извод е че не е. Не държа някой да го подкрепя. Съжелявам, че си усетила злоба в думите ми, най-малко това исках.
    Извинявам се и аз и нека сложим точка на диалога в тази тема, но ако настояваш пиши в Говорилнята, за да не разваляме темата Усмивчица

Активен
    izida
    Гост
    « Отговор #39 -: Юли 25, 2010, 22:42:53 »

Тази тема за аура камера-та и Деян е толкова избухлива, че винаги води до негативи и спорове. В крайна сметка осъзнах, че това е абсолютно безмислено и глупаво. Преди и аз критикувах. И защо.. ? Има ли смисъл от това?- НЕ. Освен да се изпълваме с негативи, говорейки против някой, друго нищо не правим. Нито помагаме на себе си, нито на другия. От друга страна от къде на къде ние ще си мислим, че това, което ние смятаме за неправилно е същото и за другите.. Всеки има свободна воля.Всеки има право да прави каквото иска и да вярва в каквото иска. Това, че ние не мислим по този начин, не ни дава основание да се нахвърляме върху другия или да се опитваме да го убеждаваме в противното.
    Хората са различни. Не можем да се опитваме да променяме мирогледа им. Не е редно това. Не е правилно да се намесваме в чуждия път и избор.
    Да, нека споделяме позицията си; нека обясним нашето становище, но да споделяш и да оборваш са две различни неща.
    Напоследък размишлявам за нещата от живота... Нашата реакция повлича други реакции. Ако нашите реакции са агресивни и изпълнени с негативизъм, то това ще получим и отсреща. И обратно- ако нашите действия и думи са позитивни, такава ответна реакция ще имаме. Така, че смея да кажа, че от нашето отношение тук и сега зависи нашето "бъдеще".
    Не ме интересува дали Цветан, Петкан, Драган са еди какви си. Нека не забравяме, че всеки един от нас е бил какъв ли не и все пак сме се променили и сме стигнали до тук. Но явно не сме порастнали достатъчно, че вместо да гледаме в нашата градинка и да се опитаме да я направим по- красива, ние гледаме и плюем в чуждите.

Агресията, злобата, неградивната критика и тн, никога не водят след себе си нещо хубаво. Получава се един кръг, от който може да се излезе само ако единия направи първата крачка на помиряването и поДобряването.

И като заключение- това, че аз харесвам Мартини с черешки, не значи, че и на другите ще им харесва Намигване

Напълно съгласна, нека всеки следва собствения си импулс, нали това е част от личната свободната воля и пътят, независимо какво смятат остналите Усмивчица
    Активен
    notlike
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 73

• Град: Варна
  • Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #40 -: Май 23, 2011, 20:16:11 »

За мен няма верни и грешни неща. Има неща, които се одобряват от нас, има неща, които не се одобряват и ние ги считаме за грешки. Човекът е програмиран по интересен начин и това ме удивлява, а начинът е описан чрез един "афоризъм" - Има две мнения:
    -грешното
    - и моето... това обяснява всичко. Доскоро смятах Деан Колев за уникална личност, която помага в търсенето на индиго, но явно специалността му маркетинг (рекламиране) не е случайна - успя да промие мозъците на една бала народ и успя в начина си на забогатяване.
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    Nachtmahr
    Nachtmahr
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 19

• Град: Велико Търново
  • profile.php?id=1000005356
    « Отговор #41 -: Август 02, 2011, 00:43:12 »

Не знам дали мога да лекувам, но имам силно развита интуиция, която никога не ме е лъгала. Усмивчица
    Активен

Wer nicht bereit ist, sein Leben zu geben, er ist nicht würdig, es zu besitzen.
    Mistic_Aqua
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

« Отговор #42 -: Юни 06, 2013, 14:13:21 »

.
    « Последна редакция: Юни 06, 2013, 14:33:41 от Mistic_Aqua » Активен

През вечността ...принадлежа ...
    Mistic_Aqua
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

« Отговор #43 -: Юни 06, 2013, 14:34:30 »

Когато ,,уловя ,, енергията на някой (ако мога така да се изразя)почвам много да се прозявам.Вчера една приятелка ме помоли да помогна на брат и и жена му (бяхме заедно на кафе) усетих как тя има тревожност в душата и отива всичко на гърба и (както се случва при мен плексити...и т.н.) ,а брат и в главата ..много мисли ,много напрежение и като ги питах там ли е проблема ми казаха ,че е там.Само със спокойното си присъствие без да докосвам местата мога да чистя.Бивша колежка беше тревожна и просто за да си потвърдя мястото ,където най силно се усещаше напрежение я питах.Започнах да се успокоявам  и малко по малко и пратих и на нея спокойствие .Каза ми,че първо ръцете и изтръпнали и беше доста учудена и засмяна Усмивчица Вечерта ми писа ,че цял ден се чувствала прекрасно,а на това кафе имаше още едно момиче индиго .....в момента в който се погледнахме в очите....красота ,топлина ,общуване без думи само усещане ...миличката .Като се заговорихме усетих все едно една бяла дебела струя между моята и нейната душа и сякаш изградихме една обвивка заедно и пак усещахме хората около нас и техния интерес,но някак останаха приглушени.
    За способностите ,които имам ще добавя още 2 неща :Майка ми ми сподели ,че когато минавам  с ръка покрай ухото и чува звук,нещо като бръждене или жужене,само тя ми го е споделяла и и става приятно.Другото нещо е ,че ръцете ми усещат къде е болката ,проблема,блокажа и като ги поставя,масажирам ,заглаждам махам каквото има .Не следвам някаква логика с точки и т.н просто усещам.Даже движенията ми не са последователни и ,,комерсиални,, (не знам как да го определя) и ми се е случвало при много натрупано по време на манипулацията ,да усещам как напрежението и отива към гърба или на дланта с която пипам.Ръката ако е я изтръсквам и ми е по добре,докато гръбчето лява  плешка ми се набива с пареща и боцкаща болка.Случва ми се на работа.Аз съм маникюристка и като си стегне ръката някой докато го държа усещам същото,което не е мн приятно.Сигурна съм ще се науча как да се чистя ,но съм концентрирана често върху другите и така си оставам с блокажи и навлеци...Усещала съм негативната мисъл как ме боде пак на плешката и от както го осъзнах ,гледам да не го допускам ,НО аз съм една гъба и каквото и да има обирам енергията ..Ако някой има съвет и опит как да премахна плексита да ми пише,ще съм му благодарна.А иначе като с сложа ръцете на мене си ми поотминава главата ,но от гърба ми е трудно да махна, понеже не съм толкова гъвкава.
    Активен

През вечността ...принадлежа ...
    Еlsha
    Диди
    Неактивен Неактивен

Публикации: 523

« Отговор #44 -: Юни 06, 2013, 15:54:10 »

Цитат
    Ако някой има съвет и опит как да премахна плексита да ми пише,ще съм му благодарна.А иначе като си сложа ръцете на мене си ми поотминава главата ,но от гърба ми е трудно да махна, понеже не съм толкова гъвкава.

Ми гърба и кръста са свързани с поемането на чужди отговорности или чужд негативен багаж. Което разбирам от теб е, че си гъба и постоянно поемаш чуждата енергия, моя приятелка, която постоянно обираше чуждата негативна енергия, също имаше такъв проблем, та хващайки общото, май това е проблема. По принцип съм голяма фенка на лекуването на причините, а не толкова симптомите, но и те не са никога за пренебрегване. Едно от решенията е да се опиташ лека полека да си изграждаш защита, да пиеш повече вода, ако може докато пиеш вода да си представяш как чисти тялото ти. Същото е и като си взимаш душ, да си представяш как отмива "мръсотията" от теб. Усмивчица Това малко ще те поизчисти, но главният проблем е защитата и да се намали поемането на чуждата енергия когато не трябва. Усмивчица Това си е трудоемко и симптомите няма да изчезнат веднага. Та, за плексита знам, че има гелове за мазане, а отделно енергийно може да пробваш с визуализации, например с цветове, да си представиш определен цвят(например зелен, той е за лекуване) на мястото, където е проблема. Ако си като мен и повече работиш с усещания, не с визуализации, може с представата за цвят или без, с мисъл насочена към мястото да се опиташ да усетиш как болката намаля..
    Активен

Карма - КаРаМа - движение, живот, анализиране. Усмивчица
    Страници:  1 2 [3] 4   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright