Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Клуб "ИНДИГО ПАРАНОРМАЛНО"  (Прочетена 8700 пъти)
giti
Гост
« Отговор #15 -: Юни 22, 2009, 03:14:55 »

Не знам тези две цапаници от къде си ги намерил, но аурата на човек не е такова хаотично калбо. Що се отнася до горната картина тя представлява приток на енергия по време на медитация и зареждане на чакрите. За да ти обясня какво представлява аурата ще ми е малко трудничко. Представи си човешкото тяло одебелено с около 5 см от светлина. Аурата има същата форма като тялото. Или за да бъда по-точна...представи си човешко тяло с около 5 см по-одебелено, което е съставено от светлина и нанеси това тяло върху другото. Понякога, когато човек изпитва силни чувства и вълнения може да се каже че хвърля искри. Наистина ми е трудно да ти обясня. Всеки по-принцип може да види аурата на човек,но не всеки вижда цвета/цветовете. Цветята например също имат аура. Можеш да си направиш експеремент като сложиш цвете-/живо в саксия/на бял фон и леко присвиеш очи.Гледай го продължително време без да отклоняваш мисълта си от това,което правиш.
« Последна редакция: Октомври 13, 2009, 02:08:35 от giti » Активен
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « Отговор #16 -: Юни 22, 2009, 09:27:06 »

Благодаря ти giti, някой път ще пробвам техниката с цветето.
    Активен
    kuan
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 50

« Отговор #17 -: Юни 21, 2010, 14:06:15 »

здравейте,
    знам ,че индиго децата имат развита интуиция,ясновидство и лекуват,поне при мен е така не лекувам всичко,но вярвам че ще мога и повече
    Активен

КУАН ИН (Азия)
    Позната и като Гуанин, Куан’Ам, Канин, Каннон, Куаннон.
    Куан Ин е едно от най-обичаните и популярни източни божества. Тя е китайската богиня на състраданието, милосърдието и закрилата – физически и духовно прекрасна. Името и означава „онази, която чува молитвите на света”.
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #18 -: Юни 21, 2010, 14:21:47 »

Аз нямам такива способности Усмивчица Само в един единствен момент от живота си (беше преди две седмици) видях съвсем бледо ''сияние'', ако може тъй да се нарече, около всичко наоколо (бях навън). Стана малка тафталогия Усмивчица Ама едва ли това, дето съм го видяла, е било аура Усмивчица
    Активен
    небесният ангел
    Гост
    « Отговор #19 -: Юли 08, 2010, 23:45:55 »

Понеже и тук в тази тема споменавате аурата,имам въпрос-възможоно или допустимо ли е аурата да бъде заснета или да се види-прояви на снимка?Преди обичах много да снимам и да ме снимат-обичайното за възраста :)та снимам се аз на едно приказно за мен място-казвам за мен защото в съзнанието ми съм си изградила картина в която точно на това място се чувствам спокойна,защитена и в безтегловност,не знам дали ще ме разберете но в един момент вървеейки някъде по пътеката малко по встрани от другите както обикновено Ухилен-мразя да съм с многото в обичайното-"в колонка по един" Ухилен очите ми виждат това приказно спокойствие и аз инстинктивно помолих някой да запечата този щастлив за мен момент.След време извадих снимката и още няколко десетки заедно с нея-учудването ми бе повече от обичайното когато попаднах на въпросната снимка-около самото  ми тяло има нещо като обръч от светлина-все едно е като бял воал който е разтлан върху тялото ми-страното е че и други от компанията се снимаха на същото това място но техните снимки са си нормални-фотоапарата беше настроен на автоматичен режим,нищо особено.?
    Активен
    werdim1
    Вяра
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 23

• Град: ТУК И СЕГА
  • Започни денят с усмивка!

« Отговор #20 -: Юли 09, 2010, 00:16:28 »

ТОВА ЗА КОЕТО ГОВОРИШ Е ЗАЩИТА!МОЯТ ФОТООБЕКТИВ ЧЕСТО УЛАВЯ ТАКИВА ДЪГИ -ИМАМ ВЕЧЕ СЕРИЯ ОТ СНИМКИ НА РАЗЛИЧНИ НЕЩА И МЕСТА ,КЪДЕТО ПОНЯКОГА ВИЖДАМ ТОВА СЛЕД ПРЕГЛЕДА НА ЗАСНЕТОТО С ЦИФРОВ ФОТОАПАРАТ ИЛИ ОТ ЛИЧНИЯТ МИ ДЖИЕСЕМ!СТРАННО ,НО ФАКТ!ВИЖДА СЕ КАТО ДЪГА ОКОЛО ЧОВЕКА ИЛИ ОБЕКТА!
    Активен

Факти,хора и събития се подреждат по-най добрият начин за мен!
    xxopul
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 3

« Отговор #21 -: Юли 23, 2010, 17:03:22 »

ем мога да лекувам за сега и телекизена но мога само леки предмети да местя  казахами че мога да викам духове но мее страх и немисля да пробвам
    Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #22 -: Юли 25, 2010, 10:16:17 »

Здравейте, днес се регистрирах във форума и с интерес чета всичките теми,които сте включили тук. Исках само да ви кажа че има място в София,където лично аз съм снимала своята собствена аура. Усмивчица Това е възможно от 1930 година. Практикува се много в Америка, Русия и в повечето европейски държави.
    Активен
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #23 -: Юли 25, 2010, 11:35:16 »

Здравейте, днес се регистрирах във форума и с интерес чета всичките теми,които сте включили тук. Исках само да ви кажа че има място в София,където лично аз съм снимала своята собствена аура. Усмивчица Това е възможно от 1930 година. Практикува се много в Америка, Русия и в повечето европейски държави.
    За арт център "Джени" ли говориш? Ако да, къде се намира, не мога да намеря адрес?
    Активен

Ich
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1649

• Град: различни планетки
  • Michail Kolev
    « Отговор #24 -: Юли 25, 2010, 12:25:22 »

А какво те наведе на мисълта да си снимаш аурата?
    Какво ново знание за тебе ти даде получената информация?
    Активен
    kim
    Гост
    « Отговор #25 -: Юли 25, 2010, 12:25:52 »

Art Center Jenny

Sofia, Bulgaria, Simeonovsko shose str. No 110
    Tel.: 02 49 11 211
    GSM: +359 888629262
    GSM: +359 878288372
    е-mail: jeni_eva@yahoo.com

http://www.jenny-artmagic.com/art_centre_en.html
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #26 -: Юли 25, 2010, 12:47:12 »

А дали един любопитен човек, който "снима" аурата си
    (или каквото снима там това устройство),
    ще стане по-добър, по-умен, ще може да има по-добри взаимоотношения с хората?

Не е ли по-добре той да поработи върху своите собствени способности и качества,
    да се опита да разбере по-добре себе си,
    да се научи да обича?
    « Последна редакция: Септември 08, 2010, 21:10:03 от indigo » Активен
    Amazon
    Гост
    « Отговор #27 -: Юли 25, 2010, 13:01:57 »

Еми като се снимаш камерата показва, доколко си човечен, истински и добър, както и накъде можеш да си насочиш способностите- на мен ми излезна че съм със индигово зелена.,което значи че мога да лекувам. Със себеопознаването човек работи егоистично и само за себе си. Да хубаво е да опознаеш себе си, но цял живот ти да си център на своята вселена и да отричаш другите.... не мисля че на истинско индиго това е целта. Индигото се разжда със знанието за себе си и възможностите си и неспирната любов заключена в него си. Ауракамерата е също за тези,които се смятат за индиго а всъщност са жълти до мозъка на костите си.
    Активен
    Ich
    Неактивен Неактивен

• Michail Kolev
    « Отговор #28 -: Юли 25, 2010, 13:22:46 »

Еми като се снимаш камерата показва, доколко си човечен, истински и добър, както и накъде можеш да си насочиш способностите- на мен ми излезна че съм със индигово зелена.,което значи че мога да лекувам.

А ако не се снимаш, ти няма ли да усещаш, дали си човечен, истински и добър?

А ако камерката ти покаже, че си човечен, а всъщност - не си?

Ако имаш желание да лекуваш, трябва ли ти "доказателство"
    за тази ти заложба от една машина?
    Или може камерата да ти издаде "свидетелство", че можеш да лекуваш, а пациентите ти не се подобрят след твоята намеса?

Цитат
    Със себеопознаването човек работи егоистично и само за себе си.
    Да хубаво е да опознаеш себе си, но цял живот ти да си център на своята вселена и да отричаш другите.... не мисля че на истинско
    индиго това е целта.

Една от заложбите на всеки човек, не само на наричащите се индиго, е способността да обича. Ако човек намери и развие тази способност в себе си в резултат на своето себепознание, дали той няма да е полезен и на другите?

Цитат
    Индигото се ражда със знанието за себе си и възможностите си и неспирната любов заключена в него си. Ауракамерата е също за тези,които се смятат за индиго а всъщност са жълти до мозъка на костите си.

Ако един човек носи в себе си любовта и съзнанието за своята човешка стойност, защо е нужно да получи "документ" за това от една машина?
    Активен
    Kery
    Гост
    « Отговор #29 -: Юли 25, 2010, 14:35:42 »

Стига вече с тия аура камери - това са глупости. Да започнем от началото - аурата има 7 слоя и само първите три се виждат с човешко око, останалите 4 се виждат само с третото око. Камерата има 3-то око ли? Вие не забелязохте ли гафовете на г-н Колев на тези негови гостувания в предавания? Първо той, заедно с Еленко си признаха пред Гала, че едната картина се наслагва над другата. Вие видяхте ли аурата на Гала? Не. Вие видяхте нейното топлинно (най-вероятно, ако не е и някоя друга глупост или илюзия) поле. После видяхме, че аурата че жълто зелена, а после на снимката, която на е в сайта се вижда, че тя не е само жълта.... В ТВ7 снимката беше черно бяла! На снимките на сайта му има перфектни форми на аурата и освен това си личи че са наслагвани (а и те си признаха, както казах, ако настоявате ще ви кажа и в кя минута от клипчето с Гала точно), например на Деян Колев на снимката няма аура около ръцете...
    Онова устройство, което се слаг под лявата ръка не може да отчита биополето на цялото тяло, а по скоро само влажност, топлина и пулс на пръстите, след което се наслагва с топлинното поле ( в по-добрия случай, може и да не е) заснето с камерата, което може а бъде с различна форма в зависимост от температурата на тялото ти, от оросяването и т.н.

Неговата камера е бизнес пакет, който съдържа аура сензор (устройството за ръката, което няма как да отчете излъчването от цялото тяло) и видеокамера, която най-вероятно е най-обикновена, а на софтуерния продукт се наслагва уж сияние и ако камерата не е точно поставена и човека не се пада по средата на обхвата, аурата се измества... Освен това аурата няма да е само отстрани от вас а и пре вас, така че лицето не би трябвало да се вижда толкова ясно Усмивчица
    Може топлинните полета на тялото да се засичат като спектри и да се преобразуват в цветово изображение, но това не е аурата.

Интересно ми е и на този софтуер се вижда една графика...на която няма обозначени величини по x и y, нито какви са им мерните единици. Графика на какво от какво е?

Ето сайта, от където най-вероятно е поръчана тази "аура камера": http://www.auramoscow.ru/aura_salon.html
    Има и още няколко сайта за същия продукт.

Ето ви инфона англиски, защо не може с ауракамери дасе занеме аурата в нормални условия:
    http://www.thiaoouba.com/kiref.htm

Търсете и четете повече информация за това как може изобщо да се осъществи заснемане на магнитно поле или някакво биополе - няма как да стане така с камерата и сензор за едната ръка, разберете! Иска се повече инормация, не само вяра!
    Разтърсете се, четете коментари по форуми, не вярвайте само а рекламите!
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright