Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2 3 4   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Клуб "ИНДИГО ПАРАНОРМАЛНО"  (Прочетена 8360 пъти)
11WOLF11
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 301

• Град: София
  • « -: Юни 14, 2009, 16:54:23 »

Тук могат да си дават среща всички индигота които имат различни способности като лекуване от разстояние, разчитане на аурата, контакти с неземни сили, виждане в бъдещето и много други. Тук те могат да ги обсъждат как да използват уменията си и срещу кого.
    Активен
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #1 -: Юни 19, 2009, 13:38:28 »

giti, в един от форумите спомена, че притежаваш способността да виждаш собствената си аура, както и на околните хора. Искам да те попитам имаш ли желание да споделиш с Нас повече подробности за това явление. Като например кога я виждаш, постоянно ли или като си затвориш очите, как точно изглежда като светлинни цветови излъчвания ли, на снимки може ли да си види, на какво разстояние я виждаш, като ходиш по улиците и в автобуса на всички хора ли я виждаш? Можеш ли да я нарисуваш как изглежда? И ред такива впроси. Разбира се ако не искаш да споделиш това публично ще се съобразим с решението Ти.
    Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #2 -: Юни 19, 2009, 16:21:37 »

Гити, можеш ли да кажеш кой цвят на аурата показва здравето на индивида?
    Дистанционно може ли да се наблюдаваш аурата на някого? Или трябва да го виждаш пред теб?
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #3 -: Юни 19, 2009, 23:27:28 »

Не искам да отговарям вместо giti, но да спомена това което аз знам. Аурата на човек може да я видиш докато е пред теб, но ако си се научил да извикваш астралното тяло на човека, и така може да се види.

Много така наречените "Скенери" го практикуват. Когато диагностицират човек от разстрояние. Но никога не може да очакваш точен отговор, ако лично не си там. Познавам такъв човек, и шапка и свалям.

Относно това каква е ауратан а здравия човек. Колкото по изкряща и широка толкова по-здрав е човека. Когато ауричното поле е изтъняло и е бледо, това говори за болестно състояние при човек.
    Активен

11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #4 -: Юни 20, 2009, 00:15:24 »

indigo а твоя човек може ли по снимка да сканира?
    Активен
    Administrator
    Дидо
    Неактивен Неактивен

Публикации: 649

• Град: Варна
  • dean.radnev
    « Отговор #5 -: Юни 20, 2009, 02:15:44 »

Не съм разговарял дали вижда аурата, но може да ти направи пълна диагностика. И ще се учудиш  с каква точност.

Последния път когато бях при нея, за съжаление това беше преди повече от половин година, и бяха необходими само името и рождената дата.

Много силен медиум е. Може да усети енергията през стената. Вижда я как излиза. Тя мие казвала как вижда, че от безименния ми пръст излиза енергия чрез, която ако имам желание мога да помагам на хората, но засега аз на себе си не мога да помогна камоли на друг.

С нея се познавам от 7-8 години и може би тя е един от основните фактори, да преоткрия себе си. Научи ме на много. Но не го дължа само на него де... дължа го на много хора но да не започвам да ги изреждам  Ухилен

Да какъв беше въпроса... Отговора е да Плезещ се
    Активен

giti
    Гост
    « Отговор #6 -: Юни 20, 2009, 13:37:43 »

Здравейте,
    за да видя аурата на някой трябва да си го наложа.Без налагане виждам само променящите се цветове на аурата при силно вълнение.Така например мога да ви кажа,че при много ядосан човек се получава смесеца от цветове-нещо като бушуваща буря.И за ваше учудване цвета индиго също преобладава в тази смесица от цветове. Собствената си аура виждам също като си го наложа или като съм болна без да си го налагам. За съжаление в огледално отражение не виждам нищо и затова не мога да видя конкретният цвят на аурата ми,понеже той е в областа на сърцето,а от горе надолу или в легнало състояние немога да видя нищо.
    « Последна редакция: Юни 21, 2009, 03:08:41 от giti » Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #7 -: Юни 20, 2009, 13:59:41 »

delfin, когато индивида е болен на мястото където е болеста му аурата  е разкъсана. Няма определен цвят за здравето на индивида. Обикновено аурата се оцветява от чувствата. От разстояние не мога нищо да направя, освен да доловя нечия мисъл.
    « Последна редакция: Октомври 13, 2009, 02:06:01 от giti » Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #8 -: Юни 20, 2009, 16:22:50 »

Благодаря за отговора. Бях чела някои неща за аурата, но друго си е информацията от извора. Мислех, че при болестно състояние цялата аура се променя, но то е било предимно на мястото на болестта. Колко ще е хубаво да можем да се изучава аурата и да се поставят диагнозите според нея, а не с тези варварски днешни методи. Но ще дойде и това време.

Установяването навреме на болест още по аурата, което е и на по-фино нива ще спомогне и донякъде за преодоляване на тези качества и състояния довели до това положение. Тук вече и психологията има голямо бъдеще.
    Активен
    Цар Кару І
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 66

• Град: Пловдив
    « Отговор #9 -: Юни 21, 2009, 15:31:33 »

Практикува ли някой от вас Слънцегледане (Sungazing)? Знаете ли, че много от болестите се лекуват с тази практика? Повечето от болестите възникват заради "увреденото" ДНК при репликирането му при деленето на клетките.
    ДНКто се възстановява с вибрационна вълна на 528 херца
    Активен

Цар Кару І - ecce Inquisitor Curiae
    Създател на "Енциклопедията на Пайтон" Ухилен
    giti
    Гост
    « Отговор #10 -: Юни 21, 2009, 16:41:38 »

Моя баща лекува с ръцете си. Не знам с каква вълна е, но се справя доста добре. Аз и това съм наследила от него, но мога да лекувам само главоболие Сълзи
    « Последна редакция: Октомври 13, 2009, 02:04:49 от giti » Активен
    delfin
    Гост
    « Отговор #11 -: Юни 21, 2009, 16:53:33 »

А ти ако имаш главоболие можеш ли си го премахваш сама или силата ти действа само върху други организми, но върху твоя - не?
    Активен
    giti
    Гост
    « Отговор #12 -: Юни 21, 2009, 17:05:12 »

Себе си лекувам,чрез силата на мислите.Мога да излекувам не само главоболие.Когато човек  познава добре себе си това е много лесно.
    Активен
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #13 -: Юни 22, 2009, 01:47:13 »

giti, горе долу така ли изглежда аурата която виждаш?

* Aura.jpg (14.18 KB, 280x432 - видяно 682 пъти.)
    Активен
    11WOLF11
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #14 -: Юни 22, 2009, 02:31:04 »

ИЛИ ТАКА:

* avril1.jpg (17.9 KB, 320x397 - видяно 579 пъти.)

* avril2.jpg (10.11 KB, 393x500 - видяно 423 пъти.)
    Активен
    Страници:  [1] 2 3 4   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright