Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Няма Време (Минута е много!)  (Прочетена 3041 пъти)
notlike
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 73

• Град: Варна
  • Възходът на планетата на идиотите

« Отговор #15 -: Август 26, 2011, 22:32:42 »

Ако не се грижеха, досега да ни нямаше. Благодаря на всички, които се грижат за нас. А иначе закачките ти много ми допадат, но питай някой, който ме познава от форума дали ще реагирам остро - отговорът е не. Рядко го правя, но само когато трябва. Мисля, че трябва малко да промениш държанието си, но все пак решението си е твое - през подпъпната зона ми е дали 1 човек се прави на остроумен, или не Намигване
    Активен

Зад всяка хвалба се крие завист. Зад всеки упрек се крие добро намерение. Зад всяко хубаво нещо стои интерес, а зад всяка тежка ирония дебна аз и се хиля на идиотщината на тоз' прост народ!
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #16 -: Август 27, 2011, 01:34:13 »

Ние ще се оправим. Достатъчно създания се грижат за населяващите тази планета. Аз поне спрях да го мисля това.. да, трябва да допринесем това и се радвам, че вие хората тук се стараете да направите нещо, но нека не пресилваме нещата, Майката Земя си знае работата.

Силната употреба на трето лице в мнението ти не е повод за остроумничене. То само по себе си е красноречиво.
    Защо да го мислиш това, при все че толкова хора се стараят да направят  нещо?!

Какво има да бъде пресилвано? Силата, която се спотайва във всеки от нас, всячески прикрития потенциал?
    Аз лично нямам такива намерения - да преувеличавам, съответно в името на прословутата обективност не бива и да подценявам.
    Активен
    Mitko R
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 99

• Град: София
  • « Отговор #17 -: Август 28, 2011, 08:56:23 »

Ако не се грижеха, досега да ни нямаше. Благодаря на всички, които се грижат за нас. А иначе закачките ти много ми допадат, но питай някой, който ме познава от форума дали ще реагирам остро - отговорът е не. Рядко го правя, но само когато трябва. Мисля, че трябва малко да промениш държанието си, но все пак решението си е твое - през подпъпната зона ми е дали 1 човек се прави на остроумен, или не Намигване

Да,вижда се колко ти допадат (всеки има свое мнение) макар да не мога да разбера какво защитаваш с него ( себе си ли ).
    А относно темата ще кажа отново ,благодаря на Власти за смислените теми с които обогатява този форум!
    Активен

"If you wish to find the Buddha,
    first you must look into your own mind,
    outside of the mind,there is no Buddha."
    Аэ съм
    Слава ввишних Богу, и на земли мир, в человецех благоволение.
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2409

Hello! I am Andy!

« Отговор #18 -: Септември 07, 2011, 19:16:45 »

Власти, много добре казано.( Г-н Дърдън умее да се изразява точно и ясно Намигване )    

Аз ще те допълня точно в този стил:  Ухилен
     Към всички форума - вие не сте специални, вие не сте неповторими и красиви снежинки. Вие сте същата разлагаща се органична материя, като всичко останало, което вие обичате или смятате за прекрасно.  
      Вие не сте колата, която карате. Вие не сте съдържанието на портфейла ви. Вие не сте костюма, който носите. Вие не сте работата, която работите. Вие не сте ******* материална удобства, които се трупали с години.Вие сте част от всичкия всепокорен и всемирен космически боклук. Вашите животи не стават по-добри от вашите стремежи, вашите животи изтичат и неумолимо се приближават към НЕИЗБЕЖНАТА смърт. Докато не разберете това, вие сте безсмислени.
      Аз казвам да не бъдете съвършени. Казвам да не се стремите към блясъка на вашите собствени стремежи и "възвисени" мисли. Казвам че самоусъвършенстването е ******** без край. Откажете се от него. Предайте се. Проумейте че един ден ще умрете.  
      Всичко е част от матрицата. Вие сте част от матрицата. От малки медиите ви уверяват, че ще станете филмови или рок звезди, но колкото повече живеете и се стремите към това, толкова повече разбирате, че всичко е ЛЪЖА... и всичко много ви вбесява.
      Виждам потенциал у вас. Огромен потенциал. И го виждам прахосан. Цяло проклето поколение бензинаджии и сервитьори. Роби с бели яки. Ние сме поколението Х на историята. Ние нямаме велика война и голяма депресия. Нашата война е вътрешна, а депресията духовна.
      Освободете потенциала си. Само това има смисъл.  Усмивчица Това не е семинар или игра! Това е война за нашите души!

Забранено е използването на груби и нецензурни изрази!
    « Последна редакция: Септември 08, 2011, 00:50:40 от Модератор » Активен
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Няма случайни неща « 1 2 »
    Обща тематика
    AIA 29 3217 Последна<br />публикация Юли 21, 2009, 20:45:29
    от Бунтарката
    Дали няма да ме срещне някъде на кръстопът..... :) « 1 2 3 »
    Извънземни цивилизации
    Eona Lightholder 42 3227 Последна<br />публикация Октомври 06, 2010, 23:03:07
    от ssacrifice
    няма невъзможни неща!!!!!
    Видео клипове
    estira 0 839 Последна<br />публикация Април 15, 2011, 22:27:24
    от estira
    Въпросникът, след който няма да сте същите
    Обща тематика
    Evolution 5 1014 Последна<br />публикация Май 20, 2011, 16:16:02
    от Lola
    Неприязъм към цигари
    Анкети
    Слънчев лъч 11 1727 Последна<br />публикация Август 11, 2011, 12:13:56
    от air_fairy

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright