Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: The Perfect Day (Един ден, който можеше да е реалност)  (Прочетена 1083 пъти)
Christegonia
*
Неактивен Неактивен

Публикации: 15

• Град: София
  • При поискване на лични
    « -: Юли 18, 2011, 23:04:22 »

Един ден, който не бил като другите. Денят, в които всичко се подредило и всички се събудили от дълбокият сън.

Всички  разбрали, че са едно с всичко и всички. И са висшия разум, наричан Бог. А Бог е любовта. И тогава всички видели колко много любов всъщност има.Тя ги карала да плачат от щастие и да се питат: “Подяволите, къде бях до сега? Защо не съм виждал?“. Изведнъж целият им живот придобил смисъл.

Времето спряло да има значение. Всички виждали, че просто всичко се случва, тук и сега. И всеки миг е изпълнен с енергията на цялата вселена. Това било онова нещо наричано в религията „Рай“ или „Нирвана“ и той бил на земята. Хората разбрали, че всичко, което се е случвало до сега е имало смисъл и са го изживявали милиони пъти, за да могат да се събудят и да се слеят в едно. Такъв е бил естествения ход на нещата...

Войните спрели, защото до сега били създавани с цел да се притежават земи, пари, петрол, диаманти... от хора искащи власт. Производството и продажба на оръжие, спряло да съществува.

Хората разбрали, че са били манипулирани непрекъснато с цел да трупат материални облаги на хора с най-големия порок - ЕГОТО. Че егото е пречката, която не позволявала да се докоснат до божествената сила и не можели да видят, че на земята всички се раждат равни и че всичко на земята е за всички. Това било най-върховното богатство. Че любов и щастие има за всички. Защото егото е онова нещо, което ги е карало да искат да бъдат признати, да желаят големи къщи, да карат скъпи коли, да притежават хора и да го наричат „любов“..., а не виждали Любовта.

Парите в миг загубили стойност, защото те никога не са имали такава. Всички ненужни дейности свързани с пари до сега престанали да имат смисъл: продажба на никому ненужни продукти, рекламата на такива, застрахователни компании, пенсионни дружества, фондови борси. Всички компании, са били притежание на някого с голямо его, а те никога не са му били нужни и той през цялото време е бил сляп и не е виждал...

Индустрия номер едно в света – фармацията, показала на света, че има лекове за всичко и няма нелечими болести. Всички доктори работели за хората, а не за пари и развивали алтернативната медицина, отричана до сега.

Цялата енергия, започнала да се добива по естествен начин, чрез естествените енергийни източници, предлагаща майката земя. Всичко се преработвало и нищо не се губело.

Всички видели, как всичко се случва и само трябва да имат търпение и просто да предизвикат цялата енергия на вселената, за да им го даде.

Всички хора започнали да работят заедно за общото благо и прогреса на цялото човечество...

Любовта била навсякъде и всички разбрали, че досега са спали и никой не е знаел „Защо?“...
    « Последна редакция: Юли 18, 2011, 23:52:22 от Christegonia » Активен

You create your own reality!
    Мирослав
    Гост
    « Отговор #1 -: Август 18, 2011, 16:41:07 »

Мечтая да го доживея  Тъжен
    Активен
    Aldonza Dulcinea Lorenzo del Toboso
    Неактивен Неактивен

Публикации: 362

AЗ ВЯРВАМ

« Отговор #2 -: Август 18, 2011, 19:52:23 »

Активен

There's no such thing as MYSELF since I am constantly changing. ME
    Christegonia
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 15

• Град: София
  • При поискване на лични
    « Отговор #3 -: Август 23, 2011, 11:17:06 »

Мечтая да го доживея  Тъжен

Ще го доживееш, сигурен съм. "(Един ден, който можеше да е реалност)" е просто цвят в заглавието. Следете сайта http://novinews.bg/ от където ще започне обединението в БГ съвсем скоро.
    Активен

You create your own reality!
    i.am.eternal
    Nazara
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 46

• Град: Varna
  • We are eternal, all this pain is an illusion

« Отговор #4 -: Октомври 18, 2011, 17:54:46 »

след няколко години съм сигурна че ще прочета тази тема и с усмивка на лице ще знам че  всичко вече е реалност  и дори сме надминали очакванията... 
    Активен

iLLimiTabLe*sTroNg*MiNd
    The One
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #5 -: Октомври 19, 2011, 02:08:25 »

Благодарността и признателноста са угромен катализатор които многократно умножава усилието за придърпването на тази времева линия с настоящето ни.

Ако се визуализира с тези чувства става невъобразимо бързо!

За  да преживеем това е добре да го привлечем съзнателно,иначе ще преживеем това което сме привлякли несъзнателно.
    Нищо не се случва без нашето позволение...също като при компютрите Усмивчица
    Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
    Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
    течащ в безкрая свещен резултат!
    Бъди сега причината нова,
    за твоя бленуван в мечтите ти свят.
    Me.Racle
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 117

Silence in action

« Отговор #6 -: Октомври 19, 2011, 10:12:06 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=memsP8-k5Ew" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=memsP8-k5Ew</a>
    Активен

A better YOU means better YOUniverse !
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright