Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Ванга се прероди в Кадие  (Прочетена 1371 пъти)
pluton
Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « -: Юли 17, 2011, 20:01:39 »

http://www.chudesa.net/%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%B5-%D1%83%D0%B1%D0%B5%D1%80/

Кадие Убер има вродено увреждане, което според учените й помага да вижда в бъдещето, предсказва ядрен взрив през 2012 г.
    Кадие Убер феномен! Откриха новата Ванга. Години наред учени издирваха момиченцето, което ще наследи способностите на българската пророчица. Руски изследователи са научили от Ванга, че феноменът ще е момиче от Франция, но нищо повече. Ето, че детето най-накрая се появи – това е 7-годишната Кадие Убер, гръмна в. „Торнадо”.
    Кадие Убер е била изследвана от лекари и учени и бе представена сензационно в предаване по руска телевизия. Доказателствата, че това е преродената Ванга са много.

Кадие Убер е новата Ванга
    Освен че поведението й и жестовете силно напомнят на пророчицата, детето притежава и абсолютно същата дарба. Французойката Кадие Убер говори с мъртвите в съня си, духовете са тези, които й казват какво предстои да се случи.
    7-годишното момиченце е сляпо, има вродено увреждане, което според учените й помага да вижда в бъдещето. Кадие вижда със затворени очи абсолютно всичко. Тя има уникални способности и от 3-годишна помага на хората – предсказва им бъдещето, спасява ги от болести или злощастия.

Кадие Убер е феномен на нивото на Нострадамус
    Предсказва ядрен взрив през 2012-а
    Кадие Убер е феномен на нивото на Нострадамус, заключват специалисти. Водещият на руското предаване Андрей Куницин решил да направи експеримент със снимка от ядрен взрив. Показал на детето фотоса, и малката Кадие веднага отсякла, че това ни очаква през 2012 година – една от най-фаталните години за човечеството според гадатели. Ванга също бе предсказала ядрения взрив след една година. Днес това се потвърждава от нейната наследница Кадие Убер.
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #1 -: Юли 17, 2011, 20:40:33 »

Питам се каква е целта на предаването на информация за най-злокобната бъдеща вероятност. Предупреждение от духовете или СТРАХ и подхранване със страха на нещо негативно , май второто ,щото ние масовите четци ,не държим детонатора !!!!!!!
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    pluton
    Неактивен Неактивен

Публикации: 690

• Град: Невинаги знам...
    « Отговор #2 -: Юли 17, 2011, 20:52:00 »

Пуснах тази тема, защото и аз имам подобни прогностични сънища напоследък, но те не са само от сега. Но каквото и да стане, умът ми някак си ще е по-подготвен, след като съм сънувала подобни неща. Целта ми не е да всявам страх, но за написалите статията не съм отговорна...
    Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #3 -: Юли 17, 2011, 21:11:18 »

Мило Плутон , ако разгледаш да видиш ,колко хора са с подобни сънища ,включително и аз. Но и сме говорили за наложените сънища ,скоро ще публикувам и ценни теми относно видовете дезинформации и целите им. Моето мнение е ,че въпреки това трябва да се държи позитивна градивна мисъл и да не се подхраннват каквито и да е разрушителни мисли.

Можеш да публикуваш ,всичко което решиш ,това е все пак информация и ако не от тук ,от другаде ще дойде. Мисълта ми е как да реагираме на тези информации - да задържим тази мисъл и да бъдем подготвени, да я игнорираме, като поредната клюка в интернет пространството или да съградим анти-мисъл ,позитивна в която да вложим вярата и енергията си ?
    Активен

"weird " is indication for creative force ♥
    какавида
    Гост
    « Отговор #4 -: Юли 17, 2011, 21:17:25 »

Кадие Убер е феномен на нивото на Нострадамус
    Предсказва ядрен взрив през 2012-а
    Кадие Убер е феномен на нивото на Нострадамус, заключват специалисти. Водещият на руското предаване Андрей Куницин решил да направи експеримент със снимка от ядрен взрив. Показал на детето фотоса, и малката Кадие веднага отсякла, че това ни очаква през 2012 година – една от най-фаталните години за човечеството според гадатели. Ванга също бе предсказала ядрения взрив след една година. Днес това се потвърждава от нейната наследница Кадие Убер.

Всичко си зависи от нас.

"• Съзнанието на човечеството се е колебаело на ниво под 200 (190) в продължение на много столетия преди внезапно да нарасне до сегашното си ниво. Оттук предсказанието на Нострадамус за края на света беше избегнато (той е направил предсказанията си във време, когато нивото на човешкото съзнание е било под 200). Задържането нивото на човешкото съзнание под 200 за продължителен период от време без съмнение би довело до унищожаване на човешкия род."

Интересни факти:
    • Концепцията и теориите зад тези експерименти са подкрепени от повече от 20 год. използване на различни Кинезиологични тестове и изследвания.
    • Кинезиологията има почти 100% точност на отчитане всеки път. Тя винаги разкрива отговори Да или Не, Истина или Лъжа.

из Карта на съзнанието
    От „Мощ срещу сила: Скритите детерминанти на човешкото поведение“, Д-р Дейвид Хокинс."

Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Баба Ванга
    Видео клипове
    delfin 4 2687 Последна<br />публикация Януари 17, 2010, 20:18:21
    от Админ
    Предсказанията на баба Ванга « 1 2 »
    Езотерика
    Админ 26 20595 Последна<br />публикация Ноември 24, 2012, 17:43:43
    от Аэ съм
    Вера Кочовска и Баба Ванга « 1 2 »
    Филми
    mariqnhinkov 21 9321 Последна<br />публикация Януари 08, 2011, 20:11:23
    от Аэ съм
    Сънувах Ванга « 1 2 »
    Моите сънища
    Sunlight 15 4398 Последна<br />публикация Септември 26, 2011, 15:34:32
    от artist5

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright