Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Живот след смъртта  (Прочетена 2687 пъти)
delfin
Гост
« -: Октомври 27, 2009, 15:36:37 »

http://www.vbox7.com/play:3cafd329    - 1 епизод

http://www.vbox7.com/play:55fdbe79&al=1&vid=     - 2 епизод

http://www.vbox7.com/play:41e9a0c7&al=1&vid=     - 3 епизод

http://www.vbox7.com/play:dba06144&al=1&vid=   - 4 епизод
Активен
Инил
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 186

« Отговор #1 -: Октомври 28, 2009, 15:55:03 »

:)Страхотно, благодаря ти делфин!
Активен

The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #2 -: Март 12, 2010, 00:58:54 »

Това е клип за човек който чрез така наречения "Чанелинг" рисува картини дори без да гледа воден от душите на най-известните художници.УсмивчицаДоказва че има живот след живота Усмивчица

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JhL4C78_YQs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JhL4C78_YQs</a>

Луиз Гаспарето
Художници от миналото рисуват чрез него

Какво би направил художник, който е вече в духовния свят, ако желае да се свърже с хората на земята за да им покаже, че Духовния свят съществува? Той би могъл да се свърже с медиум на земята и рисувайки чрез него да убеди хората на земята в достоверността на своит послания. Такъв е случая с Луиз Антонио Гаспарето от Бразилия.

На 13 годишна възраст Гаспарето открива своите способности на медиум. 44 от най-известните художници от миналото, като Леонардо Да Винчи, Моне, Ван Гоген, Пикасо, Меделиани и много други се явяват и рисуват чрез него. Гаспарето разкрива невероятни неща за духовния свят по време на сесиите и дори изцелява хора от аудиторията.

Как Гаспарето общува с художниците от миналото? Той ги вижда, говори с тях. Те дори споделят шеги и вицове. Ръката му отвръща на техните мисли. Така със затворени очи той рисува за три минути шедьоври на видните художници от миналото с невероятни и разнообразни техники. Те дори слагат своя подпис. Понякога дори двама художници рисуват чрез него с двете му ръце.

Обикновенно той работи на тъмно и с затворени очи. Той не рисува по всяко време, а само при предварително уговорени срещи с духовния свят. Той обяснява, че картините са вече нарисувани в духовния свят и той е просто воден по създадения модел.

"Не е лесно да се обясни", споделя той. "Моята чувствителност става много силна. Аз ги виждам, разговарям с тях. Дори ми казват вицове." Художниците дори изпращат послание. Те заявяват, че живота там е прекрасен, и всички трябва да се събудим за реалността на духовния свят. Творческите способности които сме развили тук остават. В духовния свят ясно осъзнаваме съществуването на една абсолютна реалност - Бог.

Духовни послания

По думите на Гаспарето, ние живеем в свят който не ни подготвя за живота в отвъдното. Много хора отивайки там се нуждаят от болнични гриши доато свикнат с промяната, която концепциите им не са подготвени да приемат. Други така и не осъзнават, че са в духовния свят и влияят земните хора към зло. Ето защо с тези послания художниците желаят да ни помогнат да разберем за да можем да се подготвим. Живота ни в отвъдното зависи изцяло от качеството на живота ни тук. Правенето на добро и служенето на другите са най-ценното което можем да развием тук, а егоизма е нещо което ще ни доведе много страдание там.

Гаспарето предупреждава, че не всички комуникации с духовния свят са полезни. Ако човек умре и отиде в отвъдния свят, това не го прави автоматически мъдър и добър. Много духовни връзки могат да доведът до лоши влияния и болести. Много медиатори, по думите му, могат да прихванат вредни влияния от духовния свят, които да се изразят в тях. Много духовни хора са заклещени между двата свята, те дори не осъзнават, че вече са умряли физически и причиняват доста проблеми като се свързват с телата на хора и им влияят. Такива случаи са основата за появата на теорията за прераждането - реинкарнация.Усмивчица
« Последна редакция: Март 12, 2010, 13:51:49 от AMAZING » Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
The One
Неактивен Неактивен

Публикации: 1636

Винаги на точното място в точното време

« Отговор #3 -: Март 12, 2010, 13:52:23 »

Луиз Гаспарето
Художници от миналото рисуват чрез него

Какво би направил художник, който е вече в духовния свят, ако желае да се свърже с хората на земята за да им покаже, че Духовния свят съществува? Той би могъл да се свърже с медиум на земята и рисувайки чрез него да убеди хората на земята в достоверността на своит послания. Такъв е случая с Луиз Антонио Гаспарето от Бразилия.

На 13 годишна възраст Гаспарето открива своите способности на медиум. 44 от най-известните художници от миналото, като Леонардо Да Винчи, Моне, Ван Гоген, Пикасо, Меделиани и много други се явяват и рисуват чрез него. Гаспарето разкрива невероятни неща за духовния свят по време на сесиите и дори изцелява хора от аудиторията.

Как Гаспарето общува с художниците от миналото? Той ги вижда, говори с тях. Те дори споделят шеги и вицове. Ръката му отвръща на техните мисли. Така със затворени очи той рисува за три минути шедьоври на видните художници от миналото с невероятни и разнообразни техники. Те дори слагат своя подпис. Понякога дори двама художници рисуват чрез него с двете му ръце.

Обикновенно той работи на тъмно и с затворени очи. Той не рисува по всяко време, а само при предварително уговорени срещи с духовния свят. Той обяснява, че картините са вече нарисувани в духовния свят и той е просто воден по създадения модел.

"Не е лесно да се обясни", споделя той. "Моята чувствителност става много силна. Аз ги виждам, разговарям с тях. Дори ми казват вицове." Художниците дори изпращат послание. Те заявяват, че живота там е прекрасен, и всички трябва да се събудим за реалността на духовния свят. Творческите способности които сме развили тук остават. В духовния свят ясно осъзнаваме съществуването на една абсолютна реалност - Бог.

Духовни послания

По думите на Гаспарето, ние живеем в свят който не ни подготвя за живота в отвъдното. Много хора отивайки там се нуждаят от болнични гриши доато свикнат с промяната, която концепциите им не са подготвени да приемат. Други така и не осъзнават, че са в духовния свят и влияят земните хора към зло. Ето защо с тези послания художниците желаят да ни помогнат да разберем за да можем да се подготвим. Живота ни в отвъдното зависи изцяло от качеството на живота ни тук. Правенето на добро и служенето на другите са най-ценното което можем да развием тук, а егоизма е нещо което ще ни доведе много страдание там.

Гаспарето предупреждава, че не всички комуникации с духовния свят са полезни. Ако човек умре и отиде в отвъдния свят, това не го прави автоматически мъдър и добър. Много духовни връзки могат да доведът до лоши влияния и болести. Много медиатори, по думите му, могат да прихванат вредни влияния от духовния свят, които да се изразят в тях. Много духовни хора са заклещени между двата свята, те дори не осъзнават, че вече са умряли физически и причиняват доста проблеми като се свързват с телата на хора и им влияят. Такива случаи са основата за появата на теорията за прераждането - реинкарнация.
Активен

Не мога да променя това което виждам,но мога да променя точката през която гледам.
Това е достатъчно да промени онова което изживявам,а това променя цялата гледка.

Всичко перфектно е точно такова,
течащ в безкрая свещен резултат!
Бъди сега причината нова,
за твоя бленуван в мечтите ти свят.
Ariam
Ariam(Маха Оръга)
Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #4 -: Ноември 01, 2012, 23:18:02 »

Учени доказаха: Има живот след смъртта!
На един от най-старите и вълнуващи въпроси за хората – има ли живот след смъртта, вече има отговор и той е положителен. Учени разпространиха съобщение, че са намерили доказателство, че във всеки човек съществува душа, която остава жива след като сърцето му престава да бие.
Това съобщава Radar Online. Един от учените, на който се позовава сайтът, е анестезиологът проф. Стюарт Хамероф. Той разкри детайли от програмата “През тунела в пространството”, показана по един от научните телевизионни канали.Според повече фундаментално от обикновени нейрони. Възможно е съзнанието, или някакъв негов предшественик, да е съществувало винаги във Вселената, още от времената на Големия взрив, смята Хамероф.
Според него, когато сърцето спре, информацията , съхранявана в мозъка на човек не изчезва, а продължава “да тече” във Вселената. С това се обяснява и факта, че хора, преживели клинична смърт, често говорят за “бяла светлина” или “тунел”, през който са минали.
Квантовата информация от мозъка не може да бъде унищожена, тя просто започва да се носи из Вселената. Това всъщност е душата, обяснява ученият. Колегата на Хамероф – Ейвън Алекзандър, който 15 години е работил в Харвард, описа в книгата си “Доказателство за рая” своите пътешествия при изпадането си в кома след заболяване от менингит.
В нея Алекзандър разказва, че се е движил сред облаците, а около него летели същества, подобни на ангели. /Блиц
Източник: http://www.plovdivmedia.com/60344.html
Активен
Странник
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

• Град: Варна
  • « Отговор #5 -: Ноември 01, 2012, 23:36:56 »

21 грама Усмивчица
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Колко от мечтите ви се сбъднаха? « 1 2 »
    Въпроси и отговори
    Бунтарката 16 2962 Последна<br />публикация Декември 07, 2011, 01:04:36
    от Ariam
    От кой квартал във вашите градове сте?
    Обща тематика
    Аэ съм 6 1152 Последна<br />публикация Май 02, 2010, 22:51:59
    от Аэ съм
    Материализъм и духовност
    Духовни учения
    Ich 10 1180 Последна<br />публикация Май 15, 2011, 15:39:17
    от paparosko
    Едно послание от моето сърце за всички тук!!!Обичам ви, всички!!! « 1 2 »
    Послания
    Ariam 17 2453 Последна<br />публикация Юни 22, 2012, 15:02:12
    от Ariam
    Астрални пътувания във времето.
    Духовни учения
    Cohen 9 1146 Последна<br />публикация Май 03, 2012, 09:17:44
    от Sita

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright