Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Хронокинеза  (Прочетена 523 пъти)
Cohen
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

• Град: sofiq
  • « -: Юли 10, 2011, 22:57:32 »

Хронокинеза
    “Хроно” значи “време”, така че Хронокинеза е умението да забавиш или форсираш възприятието за време. Може да четете цели романи за една нощ, или да придобивате по- цялостна представа за нещо (спорт, хобита, работа, занимания). Ако забавите времето, останалите ще виждат движенията ви като на свръх-човек, речта ви ще е неразбираема, но за вас всичко ще изглежда нормално. Ако пък предпочетете да увеличите скоростта на времето, всичко ще ви се струва прекалено бързо, а вие ще се движите като на забавен кадър (според възпрятията на околните). Първо намерете часовника, който отчита секундите и отидете на спокойно място. Заслушайте се в тик-такането и осъзнайте, че времето не е истинско. Опитайте се да засилите скоростта на звука или да го намалите. Правете го за няколко минути и после слушайте, ако ударите са се засилили или съответно – понижили, сте успели. Практикувайте докато вече нямате нужда от часовник. Забавяне на времето: Първа стъпка Отново намерете тик-такащ часовник и се устройте на тихо и спокойно място. Втора стъпка Заслушайте се в звука, идващ от часовника, тик, так, тик, так. Концентрирайте се върху звука и чуйте тишината межди тик-таканията. Слейте енергията си с тази тишина, Осъзнайте че времето не властва над хората. Времето е просто концепция създадена именно от тях. Трета стъпка Докато се концентрирате върху тишината, се опитайте да я забавите все повече и повече. Четвърта стъпка Опитвайте няколко минути, после се заслушайте, ако ударите биват разделени от тишина, дълга повече от секунда – значи сте успели! Продължавайте с опитите и вече няма да имате нужда от часовник.
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright