Духовно развитие

Страници:  1 2 [3] 4 5 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Усещам негативна енергия, закрепена за мен  (Прочетена 6972 пъти)
Alida
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 253

« Отговор #30 -: Октомври 09, 2011, 21:23:56 »

Здравей,kehoy
Чета те и все едно виждам кашата, в която бях преди години.
Според мен няма значение чия е енергията, тя не е дошла при теб случайно. А приемеш ли веднъж предизвикателството, ставаш търсач. На начини да се справиш. За това е нужно дълбоко и искрено желание, отворено сърце и много труд.
Отровата наистина е лекарство, но приемано в разумни количества. Иначе си е чиста отрова. Струва ми се, че си позавишила дозата и това се е отразило на емоционалното тяло. Монетата има и добра страна- че сега имаш възможността да огледаш мислите си- кое става за употреба, кое е за коригиране и на кое да кажеш "бай-бай". Попитай емоциите си- те не лъжат. Боли там, където не е наред. Може би ще се наложи много да прощаваш и да искаш прошка (това може и мислено). Простено е тогава, когато осъждането се разтвори, мисълта за човека не тежи и имаш искрено желание да му се случи нещо хубаво. Иначе е само на думи и не върши работа. (ако искаш прошка- изчезва чувството за вина). Да не забравиш да простиш и на себе си Усмивчица
Има една медитация, аз съм я правила само няколко пъти, но още от първия се усеща ефекта: http://www.shamballa-bg.net/21daysofhealing.html
А можеш и да дишаш виолетово с всички чакри и тела поотделно. По-лесно и по-просто е, но е и по- слабичко като ефект.
и.... измъквай се вече.
Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
kehoy_
Неактивен Неактивен

Публикации: 187

« Отговор #31 -: Ноември 12, 2011, 14:43:38 »

дае почти стигнах от другата страна, скоро ще ви пратя поздрави от там , като за успешно пристингнала ... ;д
Активен
АСИ
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 115

• Град: Stara Zagora
  • Красен Пътеков
    « Отговор #32 -: Ноември 27, 2011, 21:32:30 »

А някой замисли ли се,че в България е пълно с плътна енергия,виждате как много хора, ги интересува всичко друго,но не и духовната истина за живота... и има хора ,които са с пробудено съзнание и те асимилират,тази  плътна енергия,която излъчват хората около тях... и ни облъчват и ни тровят... как няма да залитаме и да си мислим за негативни енергии... Христовото съзнание се придобива,чрез трудностите и приемането на негативните енергии-пътя до Голгота... с лесен и безгрижен живот,не се учи на Земята... както и: много е лесно да си богат и да бъдеш добър... но напоследък и аз залитам по улиците,явно е,че има засилена обмяна и бързо движение на енергия в света.
    Активен
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

« Отговор #33 -: Май 21, 2012, 02:06:00 »

И все пак не познаваме ли някой който може да маха негативна енергия ? Някой, който работи с енергия, важно е . ??
    Активен
    Pelin
    ОЙ 8:11
    Неактивен Неактивен

Публикации: 280

Red Overtone Serpent

« Отговор #34 -: Май 21, 2012, 07:52:02 »

Цитат
    stefanica сигурна ли си за астралните неща, аз много не вярвам , пък и съм забелязвала ,че душата ми е много силна. Ако беше така, щеше да се е освободила до сега. Според мен са просто нейни тактики
    А не може ли да е хем едното, хем другото? Хем да има светове, хем "те" да са част от Теб?
    Каква е разликата между "вътрешното" и "външното"; между "микрото" и "макрото"?
    http://www.elfwood.com/art/a/o/aolson/yggdrasil.jpg
    http://www.tonycook.net/wp-content/uploads/Tree-of-Life-Guadalupe2.jpg
    http://magicaura.com/new_magicaura.com/web/root/f/uploads/Treeoflife.gif
    http://surva4ka.com/surva4ka/img/cms/htonos.PNG
    http://kakvovruse.com/wp-content/themes/comfy/thumbs/20120101_356_507_x_676.jpg
    http://www.kazeo.com/sites/fr/photos/274/Le-corps-taoiste-Dan-Tian-inferieur_2744769-L.jpg
    http://yang-sheng.com/wp-content/uploads/2012/01/Daoist-Inner-Alchemy-chart.png

Цитат
    И все пак не познаваме ли някой който може да маха негативна енергия ? Някой, който работи с енергия, важно е . ??
    Бог/Ти?

Цитат
    ... всичко идва от нас самите , и дори когато знаем, че си е наше, ни е по-лесно да се справим . Целия свят (нашия свят,светът, в който ние живеем) е олицетворение на нас, можем да видим навсякъде в заобикалящата ни действителност себе си , колкото повече приемаме, толкова повече ще ни се дава да виждаме и осъзнаваме .Точно и по тая причина трябва да премахнем негативите за да можем да приемем целостта.
    Премахването е обратнопропорционално на приемането.
    Ако човек приеме негативите, то те автоматично се трансформират, т. е. дават ти се нови очи, с които виждаш нещата по съвсем различен начин.
    Тогава за теб има "ново Небе и нова Земя".
    Активен

"... Защото в (от)даването получаваме и в смъртта се раждаме за Живота Вечен..." св. Франциск от Асизи
    Pelin
    ОЙ 8:11
    Неактивен Неактивен

Публикации: 280

Red Overtone Serpent

« Отговор #35 -: Май 21, 2012, 08:20:21 »

http://wp-b.com/images/2012/2/10/4chan1328874585637.jpg
    http://onemillionlyrics.com/images/y/yggdrasil--img-maa5229228af3cccd5e0db3f0a1343daa.jpg
    http://www.zmangames.com/boardgames/files/yggdrasil/Yggdrasil_board.jpg
    http://fc03.deviantart.net/fs49/i/2009/164/4/a/Un_Named___Yggdrasil_by_Eicats.jpg
    http://www.flickr.com/photos/azuresage/5098504870/lightbox/

Активен

"... Защото в (от)даването получаваме и в смъртта се раждаме за Живота Вечен..." св. Франциск от Асизи
    Sunshine(sun)
    Разумна Любов
    Неактивен Неактивен

Публикации: 972

• Град: Тук и сега
  • Тук и сега ...

100006741217887
    « Отговор #36 -: Май 21, 2012, 10:12:26 »

Ще дам малко инфо дори и темата да е стара.
    Тази енергия е усещам от скоро като външно влияние.Само около определени хора и на определени места.Заредени с отрицателен заряд.Преди беше различно.
    Чувството е като натиск по аурата или обвивката на тялото и постепенно става натиск в главата и главоболие ако самата обвивка ти е слаба и незащитена.
    При всеки е различно , но така е при повечето хора.
    Това става понеже има сили от вън които искат да проникнат в теб.
    Целта им е да се хранят с твоите страхове и грехове.Чувства които са потрудени или внушени от тях самите.И ако се поддадеш идва един тъмен кръговрат на тъмни сили които постепенно те превземат.
    Тогава се чувства постоянна тъга без причина и нервност.Някои всеедно ти мачка мозъка.
    Без енергия и чувство за хумор.Не ти се прави нищо.Само ти се спи и заяжда при всеки удобен случай.Това са общо взето чувствата и при всеки е различно.
    Да се увъртете трябва воля и други неща според някои хора.
    Но ако се прочистите напълно от всичко във вас и мисли и храна нещата се променят.
    Тези създания искат храна и ако не я намерят във вас се махат и търсят другаде.
    На такива хора аурата е като нагризана в някои части.
    Пролуката за да се проникне е канали които вие правите с неправилен живот.
    Тогава казвате защо се чувствам така нямам енергия или ми е нервно.И почвате цигари алкохол и нещата стават все по-зле.
    Тази тема е много дълга и много хора не вярват в това и нека не ме нападат.Това си е моята истина и аз я споделям и никои не е длъжен да ми вярва.Тези които са го преживели ще ме разберат.
    Да се прочистите значи да се ограничите от месо.Затова е и поста в някои религии.
    Най добре това се описва от Пол Брег от суровоядството.Те са го правили с други цели но една от страните е и това.Затова и хората без месо са по щастливи за прочистване с храна има много в "Здравословно хранене".
    после трябва да се прочистите и мисловно.Кога мислите някоя грешка или лоша мисъл вие с вашите мисли я засилвате и тя става реална.Образува се неврон и той започва да действа и да се свързва с други неврони.Тогава ако мислите за болест тази мисъл започва даа се появява на всякъде и по всяко време понеже този неврон за болест се свързва с всички други неврони за щастие и за храна и др.Затова мислете положително и кога ви дойде някоя отрицателна мисъл я махнете забравете.Кажете и да си ходи и че при вас няма място.Кога не и обръщате внимание и не захранвате този отрицателен неврон той губи сила.
    Замислете се и ще ме разберете.Колкото повече е положителното толкова ще сте по щастливи и здрави.
    На положителните хора е по трудно да се въздейства от тази негативна ,тъмна енергия.
    Има и други начини но аз не ви трябвам за да ги разберете.Просто четете във форума има тонове информация.Не искайте на готово а се развивайте сами.Всичко е във вас просто проявете смелостта да поискате и ще ви се даде.
    Във темите за слънчевото хранене има и информация как чрез светлината да се прочистим.
    Това е един от начините но се иска постоянство.
    Нека бащата на светлината ви води малки светлинки.
    Активен

Странник
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1374

• Град: Варна
  • « Отговор #37 -: Май 21, 2012, 10:39:11 »

Когато ми е студено просто се обличам за да не губя топлина.
    Не  търся кой ми е виновен за това че ми е студено.
    Топлината от мен си отива натам откъдето е и дошла...вечния кръговрат.
    Не толкова прочистване колкото да бъдеш още по-силен (по- топъл по примера от горната илюстрация) от преди се иска според мен.
    Вируса се вижда с електронен микроскоп само - обаче те тръшва на момента след броени часове.
    Значи ли тогава че вируса е по-висша същност?
    Или е само вестоносеца и носителя на това новото което има да науча в пряк и преносен смисъл.
    Знаците,Уроците и подсказванията са пред очите ни на всяка крачка...Вселената е добър мълчалив и много търпелив Учител.
    Активен

Ако не ние -кой? Ако не сега - кога?
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

« Отговор #38 -: Май 21, 2012, 22:49:15 »

ауу колко ме дразниш Pelin Усмивчица)) Какво си седнал да ми говориш за господ и възвишени неща. Тея неща и сама мога да си мисля, говоря за реална ситуация и търся реални факти . Точно и ясно изказани . Междудругото това,че когато приемеш негативното като част те прави различен е така, но(слагам голямо но) ти заставаш над нещата и почваш да виждаш по различен начин, но пак виждаш,че е негативно, няма как да се трансформира, или ако се ти ще стоиш и ще го гледаш как се трансформира защото си вече на друго ниво, и ако това се случва достатъчно дълъг период от време хич няма да е толкова лесно и приятно както го описваш. Ще ти кажа нещо от мен да знаеш - хубавите неща не са въобще лесни, всеки си мисли,че знае много- аре пробвай се да бъдеш за един ден мен и ще видим дали пак ще седиш и да ми дрънкаш насреща глупости за господ .. много знаеш кфо е господ ..
    Активен
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

« Отговор #39 -: Май 21, 2012, 22:51:16 »

Такава разлика има от "вътрешно" и "външно" , че ще ти го изкарам отвътре на вънка следващия път като ми остроумничиш насреща , да видим дали си прав . Може да те заболи малко, ама нали няма разлика
    Активен
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

« Отговор #40 -: Май 21, 2012, 22:53:52 »

" И ако се поддадеш идва един тъмен кръговрат на тъмни сили които постепенно те превземат. "
    ето за това става въпрос
    Активен
    protoplasma
    Гост
    « Отговор #41 -: Май 21, 2012, 23:35:48 »

Цитат на: kehoy
    аре пробвай се да бъдеш за един ден мен и ще видим дали пак ще седиш и да ми дрънкаш насреща глупости за господ .. много знаеш кфо е господ ..
    Кехойче...
    Не залагай спокойствието си за подобни дреболии.
    Я ги виж тия бамбуци двамката, как са дебилясали.

Никой не може да бъде никой и всеки е всеки. Не познавам човек без проблеми, нито такъв, на който да му е лесно.
    Да, мен също ме дразнят понякога, подобни "проповедници", но... честно казано, научих се да се забавлявам. Ако искаш ще ти покажа как.
    Активен
    Alida
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 253

« Отговор #42 -: Май 22, 2012, 18:32:25 »

Кехой, нали знаеш, че никой не може да открие твоята топла вода вместо теб?
    Казах ти, че съм минала от там. Не съм споменавала подробности, но сега ще ти го кажа. 20 години ме смукаха вампири до положение, че години наред имах сили колкото в понеделник да стана и да се замъкна на работа. И така- до събота, когато освен да лежа, нямах нито сили, нито желание за друго, но опъването на каиша и вампирския глад пак си бяха в моята сметка. За капак- накрая две магии в разстояние на 4 години.
    Изглежда все едно съм жертва, нали?  Днес мога с две ръце да се разпиша, че щом едно нещо се появява в моя живот, то предизвикателството е за мен и аз съм тази, която трябва да го разреши. Другото е само отлагане на нещата и мъка, мъка... А разрешаването на проблема започва с изразяване на чисто и ясно намерение за справяне. Ако упорстваш в това, няма начин да не го получиш. Силната си воля никой не е получил даром. Така че- не ми се сърди, когато виждам в писането ти мрънкане. Когато човек наистина търси съвет как да се измъкне, не капризничи. Стегни се малко и си изясни какво ти трябва.
    Активен

"Не е важно да видиш, а да разбереш"- Sunshine(sun)
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

« Отговор #43 -: Май 22, 2012, 23:38:47 »

Виж всичко, което казваш Alida вече го знам . Усмивчица наистина, не е толкова лесно, по-скоро бих го описала така- трябва да се запали искрица , която да зароди волята и желанието за справяне . Само на приказки нищо не става. Трябва пламък в душата и искраца в сърцето, които да съживят изгубеното под повърхността същество. ;]]] аз си мрънкам, щото съм се отпуснала и съм си го позволила сама на себе си, ако натоварвам някого то се извинявам Усмивчица)))))) (и сигурно е така, винаги има нацупени недоволни хора в пространството). Искам да кажа толкова много неща ... искам някой да ме разбира и да ме изслушва, не ми казвай,че е до воля.. ми мойта душа пък има нужди, които не са задоволени и се чувства зле, кфо да направя ;ддд изгаснала е такава , сигурна съм,че почти всички други също са така, просто не си дават сметка за това.
    Активен
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

« Отговор #44 -: Май 22, 2012, 23:49:17 »

И може да се каже ,че не търся топла вода, а топла душа. И едно е да се справяш с трудностите си(колкото и да са тежки) съвсем друго е да се справяш със самотата си, да си сам в разбиранията си (следователн в света),чак след това идват трудностите ти. Едно е да се бориш с енергии и други хора, съвсем друго е да си наблюдател, и да си изгаснал, все едно нямаш душа, и чак след това да се бориш за всичко , което искаш и против съответно другото, ако въобще можеш да прецениш какво искаш и какво чувстваш. И чак след това идват някакви хора, около тебе които всякъш живеят нормално, а ти никога не си имал такъв живот-нормален, дори нямаш спомени от него. Може и да прилича на драма, но е жалко как няма как да се усещаме и да видиш всъщност с колко болка са пропити думите ми, защото без любов и искра наистина сме изгубени ..без близък човек, без някой с който да споделиш... ми само да изживяваш хиляди ситуации една след друга без видим прогрес .. нека да се оплаквам ..
    Активен
    Страници:  1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Източници на енергия
    Енергийни учения
    Evolution 3 5741 Последна<br />публикация Август 20, 2010, 10:16:28
    от Evolution
    Архитектура и енергия
    Видео клипове
    Amica 1 1139 Последна<br />публикация Август 15, 2010, 22:34:34
    от Evolution
    Малко от мен!
    Обща тематика
    nani 13 801 Последна<br />публикация Август 30, 2010, 20:13:04
    от nani
    Лекуване чрез енергия « 1 2 3 »
    Енергийни учения
    The One 33 5972 Последна<br />публикация Март 13, 2011, 16:20:35
    от meander
    Дневникът на Чиста Енергия « 1 2 »
    Лични дневници
    Чиста енергия 15 2092 Последна<br />публикация Юни 09, 2011, 22:37:28
    от Чиста енергия

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright