Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Усещам негативна енергия, закрепена за мен  (Прочетена 6232 пъти)
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558

NEVERENDING STORY

« Отговор #15 -: Юли 11, 2011, 22:36:36 »

Христо опитай сам да отговориш как се променя негативното в позитивно.   Намигване
Активен

"weird " is indication for creative force ♥
Хristo
Неактивен Неактивен

Публикации: 482

Бъди себе си и отвори сърцето си за света! :)

« Отговор #16 -: Юли 11, 2011, 22:44:17 »

Въпросът ми беше елементарен, но за онези, които знаят как да отговорят Намигване
Опитай се да направиш това, опитай онова, но без осъзнаване нищо не става. Когато осъзнаеш причината и целта на случващото се, тогава получаваш по-голяма свобода и възможност да промениш последиците.
Активен
Luna:)
Гост
« Отговор #17 -: Юли 11, 2011, 22:47:30 »

Xristo, то момичето ясно си го е казало откъде идва тази енергия
Цитат
И така- това,което съм видяла е душата и всеки е така, просто обвивката ни е това, което има слаби черти и страхове и тем подобни

Тези черни потоци са май сраховете и слабите черти, а не някакви астрални нещица.. То това каквото и да е в момента е при нея и идеята беше, че е по - добре да я.. пребори като си представя/ визуализира, че я трансформира тази енергия именно с помоща на излъчването на все по - ярка светлина от тези черни потоци, която на свой ред ще върши работата и на щит. Тези страхове и негативни емоции в случея си ги е създала сама и има силата да се възползва от енергията им в като смени знаците от минус на плюс..
« Последна редакция: Юли 11, 2011, 22:54:27 от Luna » Активен
Слънчев лъч
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 205

« Отговор #18 -: Юли 11, 2011, 23:17:36 »

Колкото повече говорите и мислите за злонамерените астрални същества толкова повече ги подхранвате със собствената си енергия.

Не е нужно астралното същество да се прикрепи към вас, за да черпи енергия от вас. Вие може да ги подхранвате доброволно (обикновено несъзнателно) и да отдавате от собствената си енергия  когато мислите за тях.

Колкото повече говорите мислите и се страхувате от тях, толкова повече им отдавате от собствената си енергия.

Ваш остава избора дали да го правите и ако да докога!
Активен

Слънчево хранене - Благодаря ти слънце, че ни подпомагаш!
Eona Lightholder
Global moderator
Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #19 -: Юли 11, 2011, 23:49:44 »

Цитат
Ваш остава избора дали да го правите и ако да докога!

Когато се установи наличието и произходът, както е в случая, се преминава към ефективни действия. Прошка, любов и светлина . 

Активен

stefanica
Неактивен Неактивен

Публикации: 182

• Град: sofia
  • « Отговор #20 -: Юли 13, 2011, 10:49:15 »

Kehoy,освен ,че съм сигурна аз ги и виждам а и имам опит с подобни неща.Изяви желание да ти пишат тези,които разбират.Искаш съвет....черпи от опита на тези,които го имат за да бъдеш полезна на себе си!Друго което се вижда от вибрацията на буквите от написаното от теб е,4е тепърва ще имаш да се сблъскваш с доста по сложни неща а това е с цел да вървиш напред за да се развиваш!Успех!
    Активен

Щом има желание,винаги има и начин Усмивчица
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

Публикации: 188

« Отговор #21 -: Юли 16, 2011, 00:08:45 »

Мхм , ако щеш ми се дразни , ама аз усещам и виждам други неща , и всичко идва от нас самите , и дори когато знаем, че си е наше, ни е по-лесно да се справим . Целия свят(нашия свят,светът, в който ние живеем) е олицетворение на нас , можем да видим навсякъде в заобикалящата ни действителност себе си , колкото повече приемаме, толкова повече ще ни се дава да виждаме и осъзнаваме .Точно и по тая причина трябва да премахнем негативите за да можем да приемем целостта . Ама всеки си има истина , и е безсмислено да споря , защото ти си виждаш твоите неща, а аз моите . И някой ден може да се видим и да споделим двете страни и да ги обединим в едно, кой знае Усмивчица
    Активен
    sharga
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 148

« Отговор #22 -: Август 05, 2011, 16:54:45 »

Охо, туко-що сама стигнах до отговора.Та идеята ми е ,че точно отровата пречиства, не го знаех до сега : )))) ии освен това- ето една новина- душите ни , това,което сме ние всъщност, са перфектни,красиви,чисти
    перфектни,красиви,чисти - да, така си е Усмивчица

Иначе за енергията ти си си я сложила, знаеш защо си я сложила, все едно си на системи и си я наливаш, и аз бях почти по тоя начин, сега ползвам други начини
    Активен
    taken
    Неактивен Неактивен

Публикации: 145

« Отговор #23 -: Септември 14, 2011, 00:00:19 »

kehoy , какво стана с негативната енергия закрепена за тебе ? Някакво развитие има ли по въпроса , до какви заключения и изводи стигна ?
    Активен
    Еруин
    Неактивен Неактивен

Публикации: 427

• Град: Варна
  • « Отговор #24 -: Септември 14, 2011, 02:13:12 »

Това, че дадена чернилка/мътилка/ ни пречиства, не означава, че  трябва да и се засилим в прегръдките с отворени обятия.
    Означава най-често, че сме избрали по-трудния начин, или сме пропуснали по-лесния начин за регулация докато е било време. Оттук нататък най-добре е добре да се замислим и да открием грешката си, не да се радваме на механизма, който сме задействали и който работи за да ни опази от самите нас.  

Това бяха общи приказки.  Веселяк

И така- това,което съм видяла е душата и всеки е така, просто обвивката ни е това, което има слаби черти и страхове и тем подобни . .........
    Та ОТРОВАТА ПРЕЧИСТВА Усмивчица , не го знаех до сега : )))) ии освен това- ето една новина- душите ни , това,което сме ние всъщност, са перфектни,красиви,чисти, обвивката ни е тази , която ни кара да си мислим,че сме 'мързеливи,грозни,нямащи шанс...'!
    Та,
    имаме усещане, че тялото е "просто обвивка" и че то е виновно за нашите страхове и негативни качества, обаче не трябва да  пропускаме, че това тяло е наше и че ние сме тези, на които то е поверено. Ние решаваме дали ще работим с него за общото ни благо, дали ще го обвиняваме за общото ни падение, или ще разчитаме на него за да ни измъква от ситуации, като си врем прелестите там дето не им е работа.
    Това, че божествените искрици заложени в нас самите са прекрасни по същността си, не трябва да ни успокоява прекалено много. Тук сме за да ги проявим, а не да лежим на идеята, че тях ги има и така или иначе са в нас.
    Мързела и другите подобни са форма на проявление или отсъствието на такова(което само по себе си пак е израз на свободната воля).

Ако имаме негативна черна енергия полепнала по нас следва да направим изключително простичък, но понякога труден избор:
    а) искаме тя да се махне=ще се наложи да бъдем честни към себе си, да приемем някои неща/ да променим себе си леко
    б) не искаме тя да се махне = ще си чупим главата, докато ни дойде акъла

Често за да се отървем от нещо трябва само да го поискаме истински и да разберем, защо даденото нещо ни е било пратено. Тук се намесва приемането, за което Ваку толкова дълго  "повръщаше" във форума.
    Разбирането на ситуацията/приемането/ плюс истинското ясно съзнателно желание тип "не желая това да е в мен" често е достатъчно за да ни освободи от всякакви мръстоийки полепнали по нас.
    Всъщност само по себе си Приемането чисти, но това го има засегнато в друга тема на форума достатъчно подробно. Усмивчица
     ХАхахаха това е истината еее- всичко е розово, не сме си мечтали напразно : )))))) просто трябва труд за да стигнем до него.
    Да трябва труд.
    Активен

I told you
    That we could fly
    'Cause we all have wings
    But some of us don't know why
    Търсач
    Търсач
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 393

« Отговор #25 -: Септември 14, 2011, 09:15:50 »

Когато ти е паднала защитата могат да бъдат прихванати в полето ти, обаче за да се получи аурична деформация ,трябва да са много повече от това да приемеш да вярваш в нещо си или не.
    Защита ни е слаба, когато аурите на чакрите е слаба.
    При издигане на Кундалини дупките в аурата се запълват и ние сме защитени.
    Ето един пример:

Активен

Eona Lightholder
    Global moderator
    Неактивен Неактивен

NEVERENDING STORY

« Отговор #26 -: Септември 20, 2011, 16:52:29 »

Оле пак панацеята СЙ.

Защитите падат поради много различни причини. Но ако се обобщят ще използвам термина дисбаланс. Та тоя дисбаланс може да е проявен във всяко едно ниво , което в последствие да се отрази на енергийното тяло ,както и обратно. Та за да тръгне машината не и трябва само бензин ама и чат пат да се поремонтира някоя част. Та вместо като луд да въртиш каквато и да е енергия ,ако има счупен чарк ,няма как да тече нормално, а трябва да се концентрираш върху чарка. Да го намериш кой е, каква му е повредата , да се научиш как да го поправиш и чак тогава да налееш масълце и бензин за да тръгне да бачка ефективно.

Кундалини е само част от цялостната енергия , помага  но не е панацея и е вредно да се цепи от божествения пакет и да се борави предимно с нея, това също е дисбаланс.
    Активен

kehoy_
    Неактивен Неактивен

« Отговор #27 -: Октомври 09, 2011, 17:49:23 »

Такам, почвам с критики или нещо подобно. Еруин , не разбираш смисъла на живота, не се обаждай. Говориш на някой , който е като на смъртния си одър, уморен и изцеден, безсилен  колко е мързелив и трябва да поема отговорност. Някакси не върви. Нали схващаш идеята- ти си бащата, а детенцето ти е болничко в леглото и ти му се караш, че се е простодило, а то е с бронхоплевмония, и си лежи полуживо-полуумряло. Всички сме като на смъртния си одър(някой ден ще умрем) затова си позволявам да говоря така, или по-точно деца, които трябва да пораснат за да преодолеят страха от всичко, и от смъртта( ся пак звуча като сектантка-сатанистка ).  Към Eona и Търсача, колко ви е практиката от това , което говорите? Успявате ли , разбирате ли ги наистина тези неща, които говорите . На мен си струва ,че нещата са по-прости . Но какво ли разбирам аз, аз просто задавам въпроси относно това, което не разбирам . И естествено после коментирам, това което съм получила като отговор. Дано не се обидите, че ви говоря така. А колкото до въпроса докъде съм стигнала, отговарям, че пречиствам, но още съм изгубена в енергията . Рядко греша и този път бях права- отровата пречиства  и това е целта и . Всичко друго е просто бла-бла     - мързел-желание-кундалини Усмивчица СМИСЪЛ, ТОВА СА КАЧЕСТВА И ЕТИКЕТИ, ИМЕНА  което ги прави производни от енергията и измислени от нас . Ето ви тема за размисъл- мислили ли сте за това, кое ни различава един от друг  - Име( буквено съчетание ) и ЕГН ( номер) , имаме и националност,пол,естествено възраст . Идеята е, идваме от някаде си ( някоя държава), защото не всички знаят всички държави дори, и имаме някакав номер. Ха-ха кфа шега. Като стадо овце.  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен А в България - когато си теглиш кредит за банка ти говорят на ВИЕ, учтива форма, предлагат ти уж най-доброто както , където и да отидеш, стига да имаш пари. А като направиш нещо и се окажеш в затвора, те пребиват и ти се карат и те съдят и те обвиняват. Баси иронията . Това предлагат на децата ви . Тяхното номерче очевидно не е от значение. И всички се стремят да са падарите на овцете :Д:д
    Активен
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

« Отговор #28 -: Октомври 09, 2011, 18:07:52 »

А колкото повече пречиствам, усещам,че вървя към това състояние - наречено "пробуждане" . Така че всичко е окей, ама енергията маже като наркотик. Доста често даже си залитам като вървя се едно съм пияна , попадам в шизофренични състояния. По някой път се чудя яде ли ми се, пие ли ми се, кфо ми е. Друг път, почна да ям - чудя се какво е глада . Всичко е хубаво, друг път гадно, хората са като роли в живота ми . Най-интересното е ,че от месеци на сам няма значение за мен ден, нощ, където и да отида, все едно е като ден , който не е свършил, такаче се събуждам с умора, иначе на тялото ми не му е хубаво от постоянната умора, ма кой го пита. И съм като малко изгубено дете, затворено в буркан с надпис "мухъл за гъби" . И ей така сега нищо няма значение за мен , чакам да ми мине, понякога не съм адекватна, ама всичко е окей.Най-гадното е че, съм като беплътна, тоеа ми е най-необяснимо. Ей тъй- като се отпусна пред някого, да говоря или нещо такова ми се е случвало да ме мислят за луда и много ме травмират, защото когато зацикля и аз се чувствам така . Ама съм срещала и велики личности, които всякъш се грижат за мен, защото родителите ми дори незнаят и не могат, а само ми тежат с техните проблеми. И си нямам никого- само от това ми тежи, всичко друго досега бяха само думи. И ми тежи ,че са ме мислили за луда, защото самата аз съм объркана и май се вмествам в термина "луда" . Ама пречиствам се, даже на моменти самичка се лекувам, като ми е болно на стомаха, главата , ей така с пречистването. Абе голям филм съм. Интересна енергия
    Активен
    kehoy_
    Неактивен Неактивен

« Отговор #29 -: Октомври 09, 2011, 18:44:11 »

Ама аз говорих само лошо. Когато съм спокойна, наистина летя . Просто летя на земята, смея се, щастлива съм, правя всичко, лека съм като перце, нямам грижа, чувствам се едно със всичко, и може би като се разделим или незная какво да правя болестта и тогава настъпва проблема, ама ще съм си добре.
    Активен
    Страници:  1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
    Отиди на:  

Подобни теми:
    Заглавие Започната от Отговори Прегледи Последна
    публикация
    Източници на енергия
    Енергийни учения
    Evolution 3 5456 Последна<br />публикация Август 20, 2010, 10:16:28
    от Evolution
    Архитектура и енергия
    Видео клипове
    Amica 1 1004 Последна<br />публикация Август 15, 2010, 22:34:34
    от Evolution
    Малко от мен!
    Обща тематика
    nani 13 681 Последна<br />публикация Август 30, 2010, 20:13:04
    от nani
    Лекуване чрез енергия « 1 2 3 »
    Енергийни учения
    The One 33 5376 Последна<br />публикация Март 13, 2011, 16:20:35
    от meander
    Дневникът на Чиста Енергия « 1 2 »
    Лични дневници
    Чиста енергия 15 1870 Последна<br />публикация Юни 09, 2011, 22:37:28
    от Чиста енергия

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright