Духовно развитие

Страници:  1 [2]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Хидрокинеза  (Прочетена 1517 пъти)
Cohen
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

• Град: sofiq
  • « Отговор #15 -: Август 22, 2011, 22:27:55 »

ool ти си много  ограничен човек щом не  вярваш във човешките способности това показва също така че не  вярваш във себеси.От каде знаеш, че човек не може да направи ЦУНАМИ със МИСЪЛТА си.Човешката  сила е неограничена, както сигорно знаеш мисълта надделиава над материята.Въображението не е от голямо  значение  достатъчно е да си го представиш както  ти  си  го мислиш не са нужни подробности, целта е да повярваш,че го можештога  всичко се отвария.
    Активен
    wolfspirit
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #16 -: Август 23, 2011, 10:03:41 »

От каде знаеш, че човек не може да направи ЦУНАМИ със МИСЪЛТА си.Човешката  сила е неограничена, както сигорно знаеш мисълта надделиава над материята.

Усмивчица май не си ме разбрал какво имам предвид - подкрепям идеята - споделях собствената си опитност това е Усмивчица

Успех с начинанията,

Поздрави
    Активен

Живей за мига...
    Страници:  1 [2]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Паник атака | Планински кристал - Кварц  © Copyright