Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Хидрокинеза  (Прочетена 1390 пъти)
Cohen
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

• Град: sofiq
  • « -: Юли 10, 2011, 01:39:15 »

Хидрокинеза

Хидрокинезата е умението да раздвижваш водата по своя воля. Ще започнете с малко раздвижване по повърхността на водата и ще стигнете до предизвикването на огромни вълни (дори повече). Това умение не се различава особено от другите кинетични сили (теле, пиро, ехо и още дузина), веднъж овладяна може да се използва за защита или дори спасяване на живот. Нужни са само време, практика, търпение и отворено съзнание...

Медитирайте за около половин час.
    1. Напълнете чиста стъклена купа с прясна вода. Пуснете клечка за зъби или друг лек предмет в купата. Тъй като няма никакво съпротвление ще е изключително лесно да помръднете клечката във водата.
    2. Настанете се удобно и дишайте дълбоко.
    3. Погледнете клечката за зъби. Визуализирайте от съзнанието ви да излиза ръка, която бута предмета (в случая клечката) вижте я да се движи бавно до другия край на купата. Усетете натиска на енергията. Скоро ще забележите леко движение. Можете да използвате ръцете си, за да насочвате енергията, но не я докосвайте и не дишайте тежко (за да сте сигурни, че движението не е предизвикано от дъха ви).
    4. Щом придобиете опит с това упражнение и смятате, че сте го овладяли на едно добро ниво, преминете крачка напред. Визуализирайте, че бутате предмета надолу, натискайки го под повърхността на водата. Това ще изисква по- голямо количество концентрация.
    Активен
    paparosko
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 100

толерантен

« Отговор #1 -: Юли 24, 2011, 15:15:58 »

Ето ви практическа хидрокинеза.

http://www.youtube.com/watch?v=Zhs4Diqhr6I

Активен

Никога не казвай никога!
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #2 -: Юли 25, 2011, 18:16:01 »

Ето ви практическа хидрокинеза.

http://www.youtube.com/watch?v=Zhs4Diqhr6I

Точно пък от H2O, не вярвам да владеят хидрокинеза. Ако го можеха, щяха да ги направят на нищо от опити и вкарвания в лаборатории. Навсякъде щеше да се разгласи.
    Активен
    ool
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 22

« Отговор #3 -: Юли 25, 2011, 18:33:49 »

Не мога да разбера защо във всички такива теми е описано как се увладява умението толкова лесно, все едно всеки може да го направи... за тези умения се изисква много силна психическа сила+ голямо въображение..... Освен това, за да се научиш да помръдваш тази клечка се изискват месеци практика и тренировки, ако не и повече, а тук се говори за огромни вълни??? Такива неща няма, и няма как да има... И изобщо не съм сигурен, дали е възможно да се случи такова нещо.... А относно горния коментар онзи явно е СПАМБОТ и изобщо не гледа какви клипчета пуска...
    Активен
    paparosko
    **
    Неактивен Неактивен

толерантен

« Отговор #4 -: Юли 25, 2011, 21:02:52 »

Не мога да разбера защо във всички такива теми е описано как се увладява умението толкова лесно, все едно всеки може да го направи... за тези умения се изисква много силна психическа сила+ голямо въображение..... Освен това, за да се научиш да помръдваш тази клечка се изискват месеци практика и тренировки, ако не и повече, а тук се говори за огромни вълни??? Такива неща няма, и няма как да има... И изобщо не съм сигурен, дали е възможно да се случи такова нещо.... А относно горния коментар онзи явно е СПАМБОТ и изобщо не гледа какви клипчета пуска...

ool,

Ако си убеден, че такива неща няма, и няма как да има, то със сигурност на теб няма да се случат.
    Сигурно и да ги видиш няма да повярваш.

Май нямаш много доверие в силата на мисълта.

Усмивчица
    Активен

Никога не казвай никога!
    ool
    *
    Неактивен Неактивен

Публикации: 22

« Отговор #5 -: Юли 25, 2011, 22:01:55 »

Извинявай, ама досега да си чувал някой да е правил цунамита с мисълта си... моля ти се, за един обикновен човек, е невъзможно да сътвори такова нещо, а тук(в "урока") е казано, все едно всеки, който поиска ще го направи...
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #6 -: Юли 26, 2011, 15:30:06 »

Освен това, представяте ли си, ако всички хора ги владееха тези неща? Земята щеше да стане на манджа.
    Аз лично вярвам в силата на мисълта, но за да можеш да си служиш с нея, трябва да имаш много ясна представа каква полза (или вреда...) ще има от това. Според мен само хора с цел биха могли да използват кинезите. (Освен ако не е вродена способност.. но така или иначе, ако не го ползваш за нищо смислено, то се загубва.)
    Активен
    paparosko
    **
    Неактивен Неактивен

толерантен

« Отговор #7 -: Юли 26, 2011, 19:44:42 »

Аз лично вярвам в силата на мисълта, но за да можеш да си служиш с нея, трябва да имаш много ясна представа каква полза (или вреда...) ще има от това. Според мен само хора с цел биха могли да използват кинезите. (Освен ако не е вродена способност.. но така или иначе, ако не го ползваш за нищо смислено, то се загубва.)

Ихра,
    Разбирам, че вярваш в силата на мисълта, а използваш ли я практически, не става дума за кинезите, а изобщо?

Усмивчица
    Активен

Никога не казвай никога!
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #8 -: Юли 27, 2011, 12:08:15 »

Ихра,
    Разбирам, че вярваш в силата на мисълта, а използваш ли я практически, не става дума за кинезите, а изобщо?

Усмивчица

Всеки човек използва силата на мисълта съзнателно или несъзнателно.
    Активен
    paparosko
    **
    Неактивен Неактивен

толерантен

« Отговор #9 -: Юли 27, 2011, 17:58:55 »

За несъзнателно използване е ясно.
    Но всеки човек не използва осъзнато силата на мисълта, дори напротив, болшинството от хората, с които съм разговарял на тази тема, не са чували, а и не вярват в тази сила, камо ли да я използват за някакви нарочни цели.

Имах предвид използваш ли някакви специални утвърждения и техники за различни ситуации и после анализираш ли резултатите?

Усмивчица
    Активен

Никога не казвай никога!
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #10 -: Юли 28, 2011, 00:12:21 »

За несъзнателно използване е ясно.
    Но почти всеки човек не използва осъзнато силата на мисълта, дори напротив, болшинството от хората, с които съм разговарял на тази тема, не са чували, а и не вярват в тази сила, камо ли да я използват за някакви нарочни цели.

Имах предвид използваш ли някакви специални утвърждения и техники за различни ситуации и после анализираш ли резултатите?

Усмивчица

Е.. понякога при общуване, за да разбера по-добре какво се случва в човека. Но по принцип по-често стигам просто до наблюдение на държанието, начина на говорене, анализиране на казаното; и вече в някои случаи и до по-фини усещания. (не знам това дали се брои за сила на мисълта, де)
    Но най-вече в творчеството. Макар, че не е "паранормално", пак си е сила на мисълта(и не само)... Обединение на това, което виждаш, чувстваш; с това, което изразяваш.

Специални техники и упражнения нямам. Хм.. всъщност едно нещо го използвам повече. Да почувстваш как се разширяваш и обхващаш това, което искаш да разбереш. То да стане Твое усещане; все едно не е външно, а извира от сърцето ти.
    « Последна редакция: Юли 28, 2011, 00:25:40 от Ихра » Активен
    paparosko
    **
    Неактивен Неактивен

толерантен

« Отговор #11 -: Юли 28, 2011, 17:46:05 »

Това е добре.

Имах предвид друг начин за осъзнато използване силата на мисълта.
    Като например: самолечение или лечение на други хора, справяне с бюрократичните проблеми в учрежденията, влияене върху крайния изход на определени ситуации и други подобни.

Усмивчица
    Активен

Никога не казвай никога!
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #12 -: Юли 28, 2011, 18:20:34 »

самолечение или лечение на други хора, справяне с бюрократичните проблеми в учрежденията, влияене върху крайния изход на определени ситуации и други подобни.
    Усмивчица

Като реша, че от еди-кое време няма да съм болна от не знам си какво, и става, без да прилагам някакви специални техники. Е, то не е точно самолечение. (Пак не ти отговорих на въпроса Ухилен)
    За съжаление обратното не го мога. През учебната година много ми се иска да се разболея за няколко дена, ама все не става...

Цитат
    Имах предвид друг начин за осъзнато използване силата на мисълта.
    Знам аз, какво имаше пред вид. Просто първо казах основното, най-важното (за мен) Намигване
    Активен
    paparosko
    **
    Неактивен Неактивен

толерантен

« Отговор #13 -: Юли 28, 2011, 21:33:02 »

Благодаря!

Успех!

Усмивчица
    Активен

Никога не казвай никога!
    wolfspirit
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 143

« Отговор #14 -: Август 05, 2011, 10:49:48 »

Хидрокинеза

Хидрокинезата е умението да раздвижваш водата по своя воля. Ще започнете с малко раздвижване по повърхността на водата и ще стигнете до предизвикването на огромни вълни (дори повече). Това умение не се различава особено от другите кинетични сили (теле, пиро, ехо и още дузина), веднъж овладяна може да се използва за защита или дори спасяване на живот. Нужни са само време, практика, търпение и отворено съзнание...

Нужна е единствено любов за овладяването на елементите и малко вяра и сила на съзнанието Усмивчица

Незнам за правене на цунамита, но за липса на вълнение мога да се наредя на първа линия Усмивчица

С водата има един друг момент...способността да се поддържа определена температура - тоест да се охлажда или затопля, но това май се наричаше нещо друго.
    Активен

Живей за мига...
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright