Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници:  [1] 2   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Криокинеза  (Прочетена 1317 пъти)
Cohen
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

• Град: sofiq
  • « -: Юли 10, 2011, 01:38:03 »

Криокинеза

Ето някои допълнителни умения, които ще усвоите с практикуването на криокинеза:

1. Понижаване на температурата в стая.
    2. Можете да направите някого доста студен.
    3. Да създавате скреж.
    4. Преобразяването на водата в лед.
    5. Създаване на лед.
    6. Проектиране на лед срещу опонент.
    7. Предизивикването на хипотермичен пристъп в опонента ви.
    8. Замразяване на някой/нещо..

Разбира се тези резултати не са лесни за постигане. Иска се доста време практика, особено с последните умения

Ето и някои техники за криокинетични упражнения:
    Правилно приготовление:
    Тялото ви трябва да е в добро състояние, за да сте в пълна безопасност докато се упражнявате. При добра форма сте имунизирани от ефектите на леда.
    Започнете като вземете къс лед и го задръжте между двете си ръце. Стиснете в юмрук добре леда и не го пускаите, независимо какво количество болка ви причинява. Засечете една минута. След изтичането на времето можете да оставите леда. Правете това 5 пъти на ден. След седмица, удължете времето когато сте в контакт с леда на 2 минути. След още една седмица – 3 минути. След месец дръжте ледения къс докато напълно се разтопи. По време на тези два месеца работа започнете да взимате и студени душове. Намаляите температурата на водата всяка седмица. (мисля че вече стана ясно колко опасно за здравето са тези упражнения, практикуваите на ваша отговорност!) След този период на обуение от 2 месеца сте готови за опит на манипулация на леда.

Ледена сфера:
    Стойте изправени. Поставете длани пред корема (точно пред пъпа) Дланите разположете все едно оформяте енергиина сфера. Сега визуализираите водния елемент навсякъде около вас, течащ през двете ви ръце. После вижте как студен и яростен вятър преобразува водата между ръцете ви в ледена топка. Оставете леда да се материализира между дланите ви напълно, образуващ ледена топка. Не е задължително да се получи материална топка лед, достатъчно е доста студена топка енергия, за да има абсолютно същия ефект.

Намаляване на температурата в стая:
    Застанете в удобна позиция, и почустваите енергията навсякъде около вас. Концентрираите се върху температурата на стаята в която се намирате (очаквайте най-добри резултати, ако в стаята е вече малко по-студено от нормалната стайна температура) Сега визуализираите въздуха да се застодява, а енергията да замръзва. (можете да визуализирате и бързо падаща температура върху термометър) После вижте как студени вълни излизат от вашето тяло и се разпръсват из цялата стая.
    Активен
    Cohen
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #1 -: Юли 10, 2011, 23:01:40 »

Ако някой знае как да създава скреш или да направи опонента много студен и останалите способности от криокинезата да пише ще ми е много интересно.
    Активен
    Иркала
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 30

• Град: София
  • « Отговор #2 -: Юли 11, 2011, 14:20:36 »

М страхотна тема. Ти пробвал ли си нещо от това или не ? Звучи доста заинтригуващо
    Активен

Всеки има право на избор. Друг е въпроса дали го осъзнаваш!!!
    Cohen
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #3 -: Юли 11, 2011, 22:21:42 »

М страхотна тема. Ти пробвал ли си нещо от това или не ? Звучи доста заинтригуващо

Да това с леда го  пробвам аз избрах тази кинеза, защото ще е лесно за мене понеже има доста физическа подготовка.Не, че искам да се перча но аз имам доста голям праг на болка и много добро физическо тяло все пак тренирам стриит фитнес. И аз вече тренирам с леда в раката на 30 секунда болката става доста гадна но аз я преодолявам мислеики за следващото ниво което ще е  да държа леда за 2 минути.
    Активен
    Иркала
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #4 -: Юли 12, 2011, 22:51:18 »

Мисля,че всеки човек има свой елемент,който  мммм незнам как да се изразя точно ...който му е главен,заложен да развие по-лесно. Смятам и аз да започна с криокинезата ииии да видим.Само като изтекат тези два месеца как да маниполирам леда ?Май от толкова много информация ще е добре да си водя записки  Веселяк Нещо като книга на сенките  Веселяк  Веселяк
    Активен

Cohen
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #5 -: Юли 12, 2011, 23:10:02 »

Мисля,че всеки човек има свой елемент,който  мммм незнам как да се изразя точно ...който му е главен,заложен да развие по-лесно. Смятам и аз да започна с криокинезата ииии да видим.Само като изтекат тези два месеца как да маниполирам леда ?Май от толкова много информация ще е добре да си водя записки   Веселяк Нещо като книга на сенките  Веселяк  Веселяк

Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен.  Да и аз чух че знака на зодията по точно елемента е от зачение аз сам зодия овен пише че сам огнен елемент ама аз ще се занимавам с криокинеза опитах се със пирокинезата ама нещо ме домързя имаше някакав ефект ама мързела ме надви.
    Активен
    Иркала
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #6 -: Юли 12, 2011, 23:23:07 »

EEE аз съм водна зодия , така че при мен може и да се получи. Ще видим  Ухилен
    Активен

nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #7 -: Юли 13, 2011, 10:04:27 »

Каква е целта на тези упражнения, ъммм.. за какво важно бихте ползвали това умение?
    Или ще се упражнявам, ще се науча и ще мога нещо странно и необикновено..
    Можем ли да живеем, ако не предизвикваме хипотермичен пристъп в опонента си..

Иначе ако съм на плаж и ми се пие кола, може да си направя ледчета.

Цитат
    опитах се със пирокинезата ама нещо ме домързя
    Мързеливец. Ухилен
    Активен
    Cohen
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #8 -: Юли 13, 2011, 17:02:29 »

Каква е целта на тези упражнения, ъммм.. за какво важно бихте ползвали това умение?

Цитат
    Мързеливец. Ухилен

Тва с ледчетата и колата кърти, Ухилен Ухилен Ухилен.   Ихра забелизал сам , че ти  и още доста потребители не удобрявате убииствата (аз също) и тем подобни. Но ето ти пример да си представим че ти си заложник в една стая със 20-30 души единствено ти владееш криокинезата сред  тях.Човекът държащ заложниците започва  да ги  избива за доказателство че не се щегува.След като ставаш свидетелка на такова нещо нямали  да използваш някой от способностите на крикинезата за да го спреш. Например хиперотермичен пистъп ( или просто можеш да му замразиш краката и ръцете) ще му доиде  добре.
    Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #9 -: Юли 13, 2011, 17:15:09 »

Цитат
    Мързеливец. Ухилен

Тва с ледчетата и колата кърти, Ухилен Ухилен Ухилен.   Ихра забелизал сам , че ти  и още доста потребители не удобрявате убииствата (аз също) и тем подобни. Но ето ти пример да си представим че ти си заложник в една стая със 20-30 души единствено ти владееш криокинезата сред  тях.Човекът държащ заложниците започва  да ги  избива за доказателство че не се щегува.След като ставаш свидетелка на такова нещо нямали  да използваш някой от способностите на крикинезата за да го спреш. Например хиперотермичен пистъп ( или просто можеш да му замразиш краката и ръцете) ще му доиде  добре.

Бях убедена, че ще ми дадеш пример или със заложници, или с някакъв, който ме хваща на улицата. Ухилен
    Ако човек трябва да се измъкне от такава ситуация, според мен може да се измъкне със или без тези умения.
    Е, добро упражнение за търпение е във всеки случай.
    Но когато човек започне да може много неща, дори да е искал да ги ползва с добра цел, често започва да злоупотребява.
    Все едно.. Усмивчица
    Активен
    Cohen
    **
    Неактивен Неактивен

• « Отговор #10 -: Юли 13, 2011, 17:35:45 »

Цитат
    Мързеливец. Ухилен

Бях убедена, че ще ми дадеш пример или със заложници, или с някакъв, който ме хваща на улицата. Ухилен
    Ако човек трябва да се измъкне от такава ситуация, според мен може да се измъкне със или без тези умения.
    Е, добро упражнение за търпение е във всеки случай.
    Но когато човек започне да може много неща, дори да е искал да ги ползва с добра цел, често започва да злоупотребява.
    Все едно.. Усмивчица

Еми да до някаде си права, че ще се залоупотребиява ама как иначе да и се насладиш ако не злоупотрбиш Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен :като например си купя  шоколад милка и тои както винаги от жегите е разтопен омекнал няма как криокинезата да не влезе в употреба като го замразиш малко да го  стегнеш. Ухилен

Иначе леда е болезнен да внимавате когато го държите. Плезещ се

Активен
    nia.boneva6
    Гост
    « Отговор #11 -: Юли 13, 2011, 17:56:36 »

Цитат
    как иначе да и се насладиш ако не злоупотребиш
    Ми най-наслаждаващо е да тръгнеш по улицата и да замразяваш всички.

Съгласна съм криокинезата да се използва в краен случай.. (заложниците  Ухилен), ама мога да оживея без ледчета в колата и шоколад милка.. иначе ми е любимия шоколад Веселяк
    Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #12 -: Октомври 19, 2011, 13:48:23 »

Страшна тема! Съгласна съм с Ниа! Тези умения трябва да се ползват само за добро и при нужда!
    Активен
    ИВЕВЕ
    Гост
    « Отговор #13 -: Октомври 19, 2011, 13:55:51 »

Тези умения трябва да се ползват само за добро и при нужда!
    Нима само тези умения трябва да се ползват за добро и при нужда?  Ухилен
    Активен
    artist5
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 69

« Отговор #14 -: Октомври 19, 2011, 15:52:49 »

Тези умения трябва да се ползват само за добро и при нужда!
    Нима само тези умения трябва да се ползват за добро и при нужда?  Ухилен

Говоря за конкретната тема, а по- принцип всяко нещо може да се ползва и за добро и за лошо!
    Активен
    Страници:  [1] 2   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright