Колективна онлайн медитация за прочистване на енергийното поле около България
(Всеки Понеделник, Сряда и Неделя от 22:00ч.)

Страници: [1]   Надолу
Сподели тази тема във Facebook Сподели тази тема във Facebook
Автор Тема: Аеро кинеза  (Прочетена 1404 пъти)
Cohen
**
Неактивен Неактивен

Публикации: 43

• Град: sofiq
  • « -: Юли 10, 2011, 01:37:29 »

Контролиране на въздушните маси (Аеро кинеза)

Излезте на чист въздух или най-малкото отворете прозорец и практикувайте до него. Първоначално се препоръчва медитация (не повече от половин час) свързана изцяло с елемента въздух. Тя служи за настройване на съзнанието към елементалната енергия и релаксация преди работата с нея. Визуализациите при нея могат да бъдат всякакви например: падащи есенни листа поемани от вятъра (като през цялото време чуствате, че вие сте самия вятър, който си играе с клоните на дърветата, или пък множество птици, които се носят върху въздушните маси, като и тук не пропускате да чуствате, че вие сте тези маси, може да се визуализирате на самото място където сте и как започвате да изчезвате и да се сливате с въздуха, с всеки дъх който поемате се чутвате все по-леки и фини като самия въздух около вас. В случая много ще помогне да знаете, че дори и да не виждате самия въздух той е навсякъде около вас, както със всичко духовно дори и да не го виждате знайте че то е там, някъде около вас...

Отворете бавно очи без да помръдвате и се загледайте във въздуха пред вас (отначало е трудно, но след време ще привикнете) не е нужно да виждате нещо определено просто се концентрирайте не там където погледа ви стига, а в пространството преди това, опитайте се да усетите и най-малкото движение на въздушните маси.

Повдигнете бавно силната си ръка и плавно я движете из пространството усетете как въздуха се “изкривява” под влиянието на ръцете ви.

Вдигнете и другата си ръка движете и нея плавно, но вече се опитвайте да задържите самото течение в дланите си като визуализирате две сини сфери а от тях попадналия въздух не може да излезе. Събирайте докато не почуствате че вихъра в дланите ви става неудържим.

А сега го запратете по някое близко дърво, а ако сте в стая по някакъв висящ предмет например – махало.

Визуализирайте как махалото се движи от изпратената му въздушна маса.

От работа с елемента въздух може да очаквате замайване когато се изправите и лекота в областта на главата. Изправяйте се бавно!

Спрете с упражненията тогава когато се почуствате изтощени, с времето това времетраене ще се одължава...
    Активен
    andromeda3213
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 40

« Отговор #1 -: Юли 10, 2011, 09:30:49 »

Това съм го правила :)получава се.Не съм го чела от някъде ...просто знаех,че мога и го направих.Не винаги се получава,трябва да си много съсредоточен.
    Активен
    Fox Muldar
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 31

• Град: София
  • « Отговор #2 -: Юли 10, 2011, 11:30:45 »

Не само за това,за всичко подобно трябва да си много съсредоточен...това е проблемът Безмълвие!
    Активен

Истината е някъде там!
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

« Отговор #3 -: Юли 14, 2011, 19:39:56 »

И аз го открих преди да го прочета тук.Мога и Хронокенеза.Седях си и духаше вятър и когато се концентрирах върху него се усилваше идвайки точно срещу мен.
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    Cohen
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 43

• Град: sofiq
  • « Отговор #4 -: Юли 14, 2011, 22:06:38 »

И аз го открих преди да го прочета тук.Мога и Хронокенеза.Седях си и духаше вятър и когато се концентрирах върху него се усилваше идвайки точно срещу мен.

Хронокинеза леле маи трябва да ти  спрат досиетата Х това е доста сложна кенеза, но ако я можеш сподели  някои от твоите методи и кажи за колко време се научи.
    Активен
    Sobercho
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 97

« Отговор #5 -: Юли 15, 2011, 11:52:20 »

Хронокинеза леле маи трябва да ти  спрат досиетата Х това е доста сложна кенеза, но ако я можеш сподели  някои от твоите методи и кажи за колко време се научи.

Бях на сфетофара.Чаках секундите да отминат и от 21 си затворих очите и след 2 секунди си ги отворих и секундите бяха 9.Просто беше невъзможно да съм бил със затворени очи повече от 2 секунди.Може и да не съм прав,но за този случай съм сигурен,че се случи така.А пък и мисля,че то или го можеш или не.Точно заради такива случаи съм в този форум.
    Активен

В Природата няма нищо абсолютно равно,но все пак има перфектна хармония !
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

Публикации: 1237

« Отговор #6 -: Юли 22, 2012, 15:41:47 »

Мога да предложа още един метод за да видите става ли..и ако става да се упражнявате.
    Правите си хартиени спирали- от обикновен лист хартия се изрязва кръг, който после се реже като охлювена черупка, спираловидно.После пробивате дупка в средичката на охлювената черупка, малка дупчица с иглата, прокарвате конец - не много дълъг, връзвате го за спиралката Усмивчица залепяте го на тавана - ето ви една хубава спирала висяща от тавана!
    Самото упражнение се състои в това да няма течение в стаята и да се опитвате от далечно разтояние, с поглед и може помощ от ръцете да движите въздуха под спиралата така, че тя да се върти натам , накъдето вие пожелаете.Можете да я въртите, да я спирате, да я карате да не мърда и такива неща, но поне ще сте сигурни, че вие го правите или пък , че не успявате и няма да има след време никакво съмнение.Експериментирайте, не боли Усмивчица Преди да концентрирате енергията си върху този експеримент убедете се че спиралите са в пълен покой.Както и вие ..
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #7 -: Юли 23, 2012, 14:08:39 »

това последното става  има и още 2 3 упражнения за телекинеза много е яко като усещаш потока на енергия и като го контролираш.
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #8 -: Юли 23, 2012, 14:18:03 »

Телекинезата не я владея никак Усмивчица но се радвам, че има хора които могат..
    Активен
    xxxx
    **
    Неактивен Неактивен

Публикации: 159

« Отговор #9 -: Юли 23, 2012, 14:20:40 »

ами всяко нещо може дасе овладее стига даси упорит и да вярваш в него и аз в началото си мислех ,че се занимавам с глупости но
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #10 -: Юли 23, 2012, 14:23:54 »

Може, аз пък си мисля, че на някои хора просто им е дадено, а на някои не..ако можеш би ли споделил/а какви са тези упражнения за телекинезата, ако искаш и в темата за телекинеза пиши Усмивчица
    Активен
    Ariam
    Ariam(Маха Оръга)
    Неактивен Неактивен

« Отговор #11 -: Септември 08, 2012, 21:56:27 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=pRJx6lRhP8U" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=pRJx6lRhP8U</a>
    Активен
    Страници: [1]   Нагоре
    Отиди на:  

Бог е Любов и е в мен, аз съм Любовта и с Бога в едно цяло с вярата и упованието в Бога аз съм неговото най-достойно проявление, за което той ме обича и облича в ризница от Любов, която да ме пази и закриля от всякакви зли сили и вмешателства в живота ми и в мен самия! Амин
    Ширинан | Психолог  © Copyright